forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2885 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 97  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 8:54 pm 
Обаче как натрапеното през комунизма названийце ''братя славяни'' влиза в употреба, а ? :lol: Особено поляците са ни най - големите братя, приличаме си по всичко хаха :lol: Иначе мощтно Испанияя :smt007


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Викаш с испанските мангали сме по-близки а :smt005
Иначе е ясно че сме арийци - Гюнтер и Герхард са доста често срещани имена за сметка на почти нечуваните Станислав и Владимир :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ДпипломатчИтУ личи си е, че е Ибал яко чехкини :bigok и още ги сънува :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
ДипломатО написа:
Футболът не знам дали ще е интересен на т'ва Евро ама откъм циркове извън терена аз лично очаквам доста силно представяне.
:bigok От са го виждам пияни английски дебелаци, шваби с дънкови елечета, беззъби поляци, украински 40 килограмови убийци по анцузи и естествено - Міліція дет не е чувала за "правата на човека" - т'ва всичкото на едно место нема как да мине кротко :loser2

:smt005 :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3832
Днес си взех албума за лепене на стикери за Еврото. :bigok Въобще не ми харесва как е направен тази година,но от утре мощно ще почне лепенето му.Това първенство ми се вижда доста любопитно.На пръв поглед Холандия,Германия,Испания,Италия,Портогалия имат доста добри състави,но никак не ми се иска някой от тия отбори да печели.Аз лично очаквам,Чехия,Полша,Швеция да ме изненадат приятно. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
У Русията яко пуснаха всякакви шапки, очила, тромби, знаменца с герба и знамето.Готвят се за финал хората. :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Сакам и чекам Украйна - Русия, ама да е некъде назапад - Лвив примерно :bigok Ше ги изкормят направо :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А Полша - Русия в Познан примерно :lol:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Същото, може и Полша - Германия в Краков :smt007 :smt007 :smt007 На Хансовете нема им се верва :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз пък искам англичаните да продължат традицията - идиот вратар да ги провали :bigok Дано тъпанара Ходжсън сложи Грийн вратар, че Джо Харт ми е симпатичен и не искам точно той да се провали :lol:, но пък ще имат Анди Керъл :smt007 :smt007 :smt007 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Швеците ще ги Обият :smt027

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Полска - блядовете, Немция - Нидерландия и Петелите - Амглия още в групите :smt007 НаЙстина ще има циркове около и по време на мачовете. Украинците нема да се справят с организацията, щом некви лезита и гепиха купата :ohmygod2 :smt005

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44302
Местоположение: София
Мислиш ли http://www.ultras-tifo.net/news/913-test.html :loser2

Не знам що съм се объркал че в Краков ще има мачове :smt017
http://www.uefa.com/uefaeuro/season=201 ... index.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Леле мале, очертава се мач Германия - Полша в Данциг :lol: :lol: :lol:
Спомням си преди време един поляк писа във форума, а Естонеца го закова с Данциг и Бреслау и на оня му се присра :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
strave написа:
Днес си взех албума за лепене на стикери за Еврото. :bigok Въобще не ми харесва как е направен тази година,но от утре мощно ще почне лепенето му.Това първенство ми се вижда доста любопитно.На пръв поглед Холандия,Германия,Испания,Италия,Портогалия имат доста добри състави,но никак не ми се иска някой от тия отбори да печели.Аз лично очаквам,Чехия,Полша,Швеция да ме изненадат приятно. :smt006



Онзи ден си изнамерих изцяло пълния албум от евро 2000 :bigok Я качи снимка да видим са кво предсавлява, че ме фана носталгията, а е го е http://www.youtube.com/watch?v=gUawcXIOO9Y :)

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
СтанАха известни тия недоклатени пичета покрай Европейското :smt047 :bigok
http://femen.org/

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
Moшно искам ла фурия да спечелят и това европейско.

Иначе от по-малките отбори винаги съм харесвал Чехия, бяха ме грабнали от едно европейско, 2004-та мисля :smt017 та дано да изскочат :smt031

А тая година за маншафта се очертава доволната калъфка, точно както байряма, тежко ще е, пак ще се леят сълзи тук :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 5:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Време е!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 11:32 pm 
На еврейското първенство съм за Германия и Хърватска и бих дал почти всичко, за да ида на Полша-Русия във Варшава, ще е крайно просто, ама няма пари вече. Затова ако някой иска да ме спонсорира, а аз после ще разказвам и ще пусна снимки :loser2
Иначе не мисля че има някакви съмнения, че Германия ще стане шампион, нищо че се нацепиха в най-грозната група, ще трябва на ходом да бият по 2:0 до финала, а после квото стане.
Германия в момента е толкова назлобена и нацепена с арийзъм, че ще е чудно ако не бие 9:1 още първия мач. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 22, 2012 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
0 tolerance написа:
СтанАха известни тия недоклатени пичета покрай Европейското :smt047 :bigok
http://femen.org/

отдавна нашумеха. :fuck1
Уж за права се борели чрез тия демонстрации, да не сме гледали на тех еди как си. Къде ти бе, байко, само предървяне ми предизвикват и никво замисляне за правата им и дискриминацията. :bigok Удри, удри! :taff

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 22, 2012 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Nakuro Bradata написа:
0 tolerance написа:
СтанАха известни тия недоклатени пичета покрай Европейското :smt047 :bigok
http://femen.org/

отдавна нашумеха. :fuck1
Уж за права се борели чрез тия демонстрации, да не сме гледали на тех еди как си. Къде ти бе, байко, само предървяне ми предизвикват и никво замисляне за правата им и дискриминацията. :bigok Удри, удри! :taff

На мен пък са ми леко доста гадни :lol:

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 22, 2012 8:28 pm 
Тия съм напълно убеден, че са им пръскали ануса не веднъж по разните арести :smt006 Ама много лошо и много хора. В тия страни милицията си има олд скуул разбирания, методи и правомощия :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 22, 2012 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
бият те като куче....вземат ти парите...кредитните карти....ако знаеш много...изгарят ти и паспорта.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 22, 2012 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
Македония написа:
Тия съм напълно убеден, че са им пръскали ануса не веднъж по разните арести :smt006 Ама много лошо и много хора.

А дали точно това не е била целта? :smt031

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2012 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 1:32 pm
Мнения: 975
Местоположение: ПЛЕВЕН
maxsupport написа:
strave написа:
Днес си взех албума за лепене на стикери за Еврото. :bigok Въобще не ми харесва как е направен тази година,но от утре мощно ще почне лепенето му.Това първенство ми се вижда доста любопитно.На пръв поглед Холандия,Германия,Испания,Италия,Портогалия имат доста добри състави,но никак не ми се иска някой от тия отбори да печели.Аз лично очаквам,Чехия,Полша,Швеция да ме изненадат приятно. :smt006



Онзи ден си изнамерих изцяло пълния албум от евро 2000 :bigok Я качи снимка да видим са кво предсавлява, че ме фана носталгията, а е го е http://www.youtube.com/watch?v=gUawcXIOO9Y :)

ДА това е албума и аз си го взех , но мисля че нема да го събера :bigok

_________________
24.05.1914 - ОТТУК ЗАПОЧВА ЖИВОТЪТ НИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2012 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7138
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Уонъби треньорчета, да си спретнем един мениджър? Ей за тва става въпрос http://en.euro2012fantasy.uefa.com като сте готови ми пишете пм за кода за джойнване в лигата.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Оберщурбманфюрер Йоахим Льов е обявил състава на авангарда на Вермахта, новата СС дивизия "Дас Райх" :smt003 Като в състава са само и единствено потомствени и доказани арийци произхождащи освен от територията на Германия и на изконно арийски земи - Силезия, Померания, Гана, Парана, Рио Гранде до Сул, Анталия, Кападокия :bigok
Докато изброявам състава искам всички да изпънете десни ръце и да повтаряте - Хайл Йоги :smt003
Мануел Нойер (Байерн Мюнхен), Тим Вийзе (Вердер Бремен), Рон-Роберт Цийлер (Хановер 96);Жером Боатенг, Холгер Бадщубер, Филип Лам (Байерн Мюнхен), Матс Хумелс, Марсел Шмелцер (Борусия Дортмунд), Бенедикт Хьоведес (Шалке 04), Пер Мертезакер (Арсенал);Бастиан Швайнщайгер, Томас Мюлер, Тони Кроос (Байерн Мюнхен), Марио Гьотце, Илкай Гюндоган, Месут Йозил, Сами Кедира (Реал Мадрид), Андре Шюрле, Ларс Бендер (Байер Леверкузен), Лукас Подолски (Кьолн), Марко Ройс (Борусия Мьонхенгладбах), Марио Гомес (Байерн Мюнхен), Мирослав Клозе (Лацио).
Това е състав, създаден да мачка, не просто да мачка, да убива, да прерязва гърла, да ебе и погребва :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Състава се знаеше отдавна в сайта на ГФС. :wink: Обаче от сега ви питам - да нема сополявене в края на първенството :smt006 Тука сички немцепоклонници ше отваряте Остите и ше лапате цело лето, внимавайте :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Македонеца гарантира, че тежкият арийски ботуш ще гази :bigok Той гарантира :bigok Със всичко :smt035 Дори с тялото си :bigok :smt035

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2012 10:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5678
И според мен немците ще се наденят на дебелия.. Тоя път и финала ше им обегне май. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2012 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Незнам за какви тежки баварски,немски и други ботуши говорите,като буквално единствения ботуш е този на Италия и тъпче мощно с острото си токче :bigok Чекаме и червеният динамит да изригне като Везувий-мощно,грандиозно,жестоко :bigok И някой, ако знае къде се приема коефициент за дисквалификация на Полша да казва да слагаме къщите :bigok Чакаме ексцесии :bigok Очакваме полските фенове да ебат и рушат наред и да докарат главоболия на страната си :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2885 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 97  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com