forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юни 03, 2024 10:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122  Следваща

За кой ще гласувате на 12 май?
ГЕРБ 19%  19%  [ 72 ]
"Коалиция за България" 2%  2%  [ 6 ]
ДСБ-БДФ 39%  39%  [ 149 ]
СДС 1%  1%  [ 3 ]
Глас народен 2%  2%  [ 9 ]
ВМРО 10%  10%  [ 37 ]
Атака 10%  10%  [ 39 ]
България на гражданите 2%  2%  [ 8 ]
Друга 7%  7%  [ 28 ]
Няма да гласувам 8%  8%  [ 32 ]
Общо гласове : 383
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4647
С кое са я заслужили- програмата си или пък идеите? :ohmygod2

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 9:40 pm
Мнения: 94
Местоположение: София
Nakuro Bradata написа:
kozarets1914 написа:
Аз пък искам да благодаря на всички машини от този Форум, които дадоха душа и сърце последния един месец, за да имаме представителство в НС. Не успяхме този път, но всичко е за добро.

Давай да се вливаме някъде или да правим нещо, че се не издържа. Аз чакам да видя какво ще измъдрят като "десен проект", макар да ми се вижда невъзможно почти едно обединение.


Брадчед, няма да се плашиш, времето всичко лекува, ще минат месец-два и ще ти улекне на душата, аз имам опит в това вече:

През 2009-та година и аз бях на твойто и място и на мене ми беше мноооого гадно. Тогава моята партия - НДСВ получи 3.3% и не успя да влезе в Парламента за сметка на твоята партия. Не може да си представиш колко много ми беше тежко. Не исках да се събуждам на сутринта на 6 Юли, че и на по-следващата и на по-следващата.
Тогава целият месец на Юли 2009 че и Август 2009 се бях захванал да пиша Управленска Програма и да правя планове за нова партия, която през 2013 година ще спечели изборите и ще възвърне Монархията в България.

Е мина време, и на мене ми олекна, след това заминах и за чужбина и спрях да гледам грозните физионномии на партиите, които влязоха тогава в Парламента включително и на твоя човек Иван Костов, който го намразих през 2001-ва година, заради НЕ-уважението към Царя!

А и няма как да не го мразя Иван Костов, защото ако преди 12-13 години беше се съгласил да променим Конституцията и върнем тогава Конституционната Монархия отпреди 1944 г. то тогава Царя никога нямаше да прави НДСВ и Иван Костов щеше да продължи да управлява с неговата СДС чак до 2005-та година, и след това нямаше никога да има и ГЕРБ !!!

_________________
Най-Великите ми мачове
1.ЦСКА-ЛЕВСКИ 0:5 13Май1998
2.ЛЕВСКИ-Удинезе 2:1 16Март2006
3.ЛЕВСКИ-Марсилия 1:0 1Декември2005
4.ЛЕВСКИ-Динамо(Б) 1:0 3Ноември2005
5.ЛЕВСКИ-Оксер 1:0 29Септември2005
6.ЦСКА-ЛЕВСКИ 2:4 сл. д. 31Юли2005
7.ЛЕВСКИ-Литекс 4:1 Март1997


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
niki92 написа:
С кое са я заслужили- програмата си или пък идеите? :ohmygod2

Ако мислиш, че ще влизам в километричните безумни спорове, които не водят до нищо, явно си се объркал :) .
Мен като техен избирател, изявлението че ще докладват къде отива всеки лев от тази субсидия ме устройва напълно.


Последна промяна BlueKiller на Пон Май 13, 2013 7:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Levskar73 написа:
ДСБ губи не само представителство в НС, а и над 2 милиона лева от далновидната си коалиция. За разочарованието и загубата на доверието на избирателите изобщо не става дума. Не е важно само, че главата на Костов е отрязана, а че след него не остава ресурс за хората които го подкрепяха. Ще се разбягат при Пърмова, ченгетата и психопатите :oops:
Атанасов, Иванов, Агов, Методиев, Иванов и Михайлова изобщо да не ги мислим... :oops: Мен лично ще ми липсват призивите на БДФ за "социално справедлива България" :smt005

Бая злобица си събрал гледам :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Киану, ще ти набием лайната до плешките, бе, капут. И аз съм готов да те излежа, но ще те убивам дълго и бавно. Всеки ден ще ти отрязвам по нещо малко, като ще почна с най-малкото ти - чурката. С удоволствие бих заврял плешивата тиква на Мадридския плъх дълбоко в аналното ти отверстие, толкова дълбоко, че да надникне от гърлото ти.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49842
Местоположение: ШОПландия
УроТ :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Седем:Едно написа:
Киану, ще ти набием лайната до плешките, бе, капут. И аз съм готов да те излежа, но ще те убивам дълго и бавно. Всеки ден ще ти отрязвам по нещо малко, като ще почна с най-малкото ти - чурката. С удоволствие бих заврял плешивата тиква на Мадридския плъх дълбоко в аналното ти отверстие, толкова дълбоко, че да надникне от гърлото ти.

Брато, вече втори път заплашваш Киану с анално насилие. Недей така, хората ще си помислят, че това е форума на Чорбабирлиги (яшасън!) или на ФК Рудозем :lol:.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Колко километра е от Вашингтон до Хонолулу или където там мие чинии този несретник? Мисля да ти дойда на гости и да отскочим дотам. Ти само ще ми го държиш да не мърда много. Дано да има автобус или метро до Хавай, че иначе може да е скъпо, ама ще си заслужава :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21594
Ако беше ФК Рудозем щеше да е в безопасност, всеки знае,че в онзи район налитат само на животни :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Седем:Едно написа:
Колко километра е от Вашингтон до Хонолулу или където там мие чинии този несретник? Мисля да ти дойда на гости и да отскочим дотам. Ти само ще ми го държиш да не мърда много. Дано да има автобус или метро до Хавай, че иначе може да е скъпо, ама ще си заслужава :bigok

Ами 6 часа е със самолет. Хавай е най-отдалечения от суша островен архипелаг.

Киану, къде живееш в Хонолулу бе майна? Аз ходих наскоро на конференция в Хавайския Университет в Маноа, което е предградие на Хонолулу, а хотела ми беше точно срещу вулкана Даймънд Хед. Току виж сме се засичали някъде на Оаху :D .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Може да ти е сменял чаршафите или да ти е оправил казанчето в кенефа. Глей колко малък е светът :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kozarets1914 написа:
Аз пък искам да благодаря на всички машини от този Форум, които дадоха душа и сърце последния един месец, за да имаме представителство в НС. Не успяхме този път, но всичко е за добро. Ще се върнем по-силни.
Колкото до предложението на Змея - напълно съгласен. Дано не си прав, макар да си много прозорлив напоследък.


Ти помисли по въпроса, как да регистрираме някаква организация чрез която да се включим по-ефективно и активно в изграждането на истинска десница. Със сигурност имаме по-сериозен потенциал от този на БДФ, а и е срамота левскари да гласуват за Джамбазки и Сайдеров. Не говоря за партия, а нещо като гражданско движение или каквото там предвижда закона

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Седем:Едно написа:
Може да ти е сменял чаршафите или да ти е оправил казанчето в кенефа. Глей колко малък е светът :bigok

Знаеш ли какво си мислех наскоро? Ако хората в България можеха да прочетат малко от този форум, щяха да изберат всеки един от 240 народни представители измежду хората пишещи тук. Дето се вика ние щяхме да сме и дясното и лявото, но най-много средното :lol: .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Що направо не му се спре достъпа до форума за 1-2 месеца. Е така, да си почине просто. :ohmygod
Ревал за ндсв....ще се гръмна бе...3 пъти...от упор :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49842
Местоположение: ШОПландия
Егати абсолютния паритет. :ohmygod
Изображение

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Тва да искахме немаше такова разпределение да има :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
Знаеш как е ... написа:
Що направо не му се спре достъпа до форума за 1-2 месеца. Е така, да си почине просто. :ohmygod
Ревал за ндсв....ще се гръмна бе...3 пъти...от упор :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


НДСВ премахна еднократната доза и направи всички, които пушат тривъ дилъри и съответно затворници. Аз по-голяма глупост не бях, а и не съм виждал и чувал. Тези са за народен съд с разстрел.

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Ти мани тва ама тоя е ревал за тях бе. Със сълзи бе чуЕк...ревал...не му се ставало...лежал и ревал. :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Защо просто не приемете, че общувате с невменяем, бе, толкова ли е сложно?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Temelko написа:
Знаеш как е ... написа:
Що направо не му се спре достъпа до форума за 1-2 месеца. Е така, да си почине просто. :ohmygod
Ревал за ндсв....ще се гръмна бе...3 пъти...от упор :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


НДСВ премахна еднократната доза и направи всички, които пушат тривъ дилъри и съответно затворници. Аз по-голяма глупост не бях, а и не съм виждал и чувал. Тези са за народен съд с разстрел.

НДСВ направи това по американски образец. Тук при мен нещата са точно по този начин. Тук не става въпрос ако си дилър или ако си се напушил и пряко или непряко застрашаваш безопасността на хората (да речем, напушен караш кола или малтретираш децата си и т.н.). Точно за една доза се отзоваваш в панделата защото областите нямат кинти да си поддържат затворите и някои от тях са ги приватизирали, а частната компания прави кинти само ако панделата е пълна да речем на 80% или нещо подобно (щата плаща само на затворник).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
Пффф е сега чак прочетох предната страница :ohmygod
Бан по ip :smt023 Не можеш да хулиш десните и да пишеш "цар" с главна буква в един пост :slap

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44568
Местоположение: София
Temelko написа:
Знаеш как е ... написа:
Що направо не му се спре достъпа до форума за 1-2 месеца. Е така, да си почине просто. :ohmygod
Ревал за ндсв....ще се гръмна бе...3 пъти...от упор :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


НДСВ премахна еднократната доза и направи всички, които пушат тривъ дилъри и съответно затворници. Аз по-голяма глупост не бях, а и не съм виждал и чувал. Тези са за народен съд с разстрел.

Можеш ли да се замислиш че от гледна точка на хората дето не ползват това е правилно :bigok
Кур за наркотиците и ползващите ги. Щом ги ползваш значи ги купуваш - 1 доза, откъде я взе. :loser2
И къде е границата колко е за собствена употреба? Отваря ли се вратичка за корупция? :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
ДипломатО написа:
Temelko написа:
Знаеш как е ... написа:
Що направо не му се спре достъпа до форума за 1-2 месеца. Е така, да си почине просто. :ohmygod
Ревал за ндсв....ще се гръмна бе...3 пъти...от упор :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


НДСВ премахна еднократната доза и направи всички, които пушат тривъ дилъри и съответно затворници. Аз по-голяма глупост не бях, а и не съм виждал и чувал. Тези са за народен съд с разстрел.

Можеш ли да се замислиш че от гледна точка на хората дето не ползват това е правилно :bigok
Кур за наркотиците и ползващите ги. Щом ги ползваш значи ги купуваш - 1 доза, откъде я взе. :loser2
И къде е границата колко е за собствена употреба? Отваря ли се вратичка за корупция? :smt115



И точно щот така си помислиха и се създаде голяма почва за корупция, а и напълниха затворите с тинеджъри, купили 1 трева за некъв купон :slap Това е най-лошият закон след 89та година!

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Тоя закон за 1та доза е малоумен, защото само се пълнят затворите с хора дето не са престъпници в пълния смисъл на тая дума. По тая логика щом някой дето са го хванали с 1 цигара джойнт и може да му се припишат десетки хипотетични престъпления, можем да гледаме и на футболното хулиганство, че щом можеш да запалиш факла на мач утре ще запалиш и детска градина. От гледна точка на хората дето не ходят по мачове ние сме престъпници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5362
Местоположение: София
Дипломате,и с едно кило да те хванат,пак може да има корупция. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
И кво имаш дете, става на 17. Отива на парти и ги налазва ушев. У стаята има 1 трева и 10 човека. Никой не признава. Айде всичките с условна :slap После на ти свидетелство за съдимост, на ти 10 години треперене над оценките в училище, на ти бъдеще на детето ти :slap ЕПИЧНА ТЪПНЯ!

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Temelko написа:
И кво имаш дете, става на 17. Отива на парти и ги налазва ушев. У стаята има 1 трева и 10 човека. Никой не признава. Айде всичките с условна :slap После на ти свидетелство за съдимост, на ти 10 години треперене над оценките в училище, на ти бъдеще на детето ти :slap ЕПИЧНА ТЪПНЯ!


Ами брато, виж това което съм написал малко по-горе по темата. Така става когато вземаш институция от една чужда държава и я трансплантираш в твоята и очакваш това да има полза и смисъл. Аз именно за това съм луд фен на идеята, че трябва да правим закони и да изграждаме институции базирани на нашите културно-исторически ценности, традиции и здрава логика.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
:bigok

Изображение

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:45 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 9:40 pm
Мнения: 94
Местоположение: София
SZ_FEN написа:
Седем:Едно написа:
Колко километра е от Вашингтон до Хонолулу или където там мие чинии този несретник? Мисля да ти дойда на гости и да отскочим дотам. Ти само ще ми го държиш да не мърда много. Дано да има автобус или метро до Хавай, че иначе може да е скъпо, ама ще си заслужава :bigok

Ами 6 часа е със самолет. Хавай е най-отдалечения от суша островен архипелаг.

Киану, къде живееш в Хонолулу бе майна? Аз ходих наскоро на конференция в Хавайския Университет в Маноа, което е предградие на Хонолулу, а хотела ми беше точно срещу вулкана Даймънд Хед. Току виж сме се засичали някъде на Оаху :D .


Ей тук живея - http://maps.google.com/maps?rls=com.mic ... CDIQ8gEwAA

нарочно няма да напиша номера на улицата, от мерки за сигурност.
Айде, че тъкмо закусвам и отивам на плажа.

Наскоро мислех да се местя да живея в Вашингтон, щото ме бяха приели да уча в George Mason University, но отложих за Есента на 2014 година, така, че другата Есен може да се местя във Вашингтон!

А дотогава си пожелавам свикването на Велико Народно Събрание и промяна на Конституцията от Парламентарна Република на Конституционна Монархия!

Единствените Анти-Комунисти са Монархистите, а тези, които вярвт на Костов са заблудено стадо Овце.
Да не би всеки ден с него да се хранят на една маса, че да знаят какви са ми помислилите, той така ви използваше на митингите през 97-ма, но само ви употреби

Затова ви казвам, ако бяхте истински Анти-Комунисти, нямаше да се оставите да ви промият мозъка, че Монархията е лошо нещо, ами напротив щяхте да си научите урока по История, че най-добрият Цар на България от 1878 година до ден днешен е бил ЦАР БОРИС III

При ЦАР БОРИС III, България е била на 6-то място по Икономическо развитие в Европа и на 1-во място в Югоизточна Европа!

_________________
Най-Великите ми мачове
1.ЦСКА-ЛЕВСКИ 0:5 13Май1998
2.ЛЕВСКИ-Удинезе 2:1 16Март2006
3.ЛЕВСКИ-Марсилия 1:0 1Декември2005
4.ЛЕВСКИ-Динамо(Б) 1:0 3Ноември2005
5.ЛЕВСКИ-Оксер 1:0 29Септември2005
6.ЦСКА-ЛЕВСКИ 2:4 сл. д. 31Юли2005
7.ЛЕВСКИ-Литекс 4:1 Март1997


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 13, 2013 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Temelko написа:
напълниха затворите с тинеджъри, купили 1 трева за некъв купон :slap Това е най-лошият закон след 89та година!


Някой има ли познат тинейджър в затвора за 1 доза трева, стана ми интересно, защото аз не съм чул някой да е бил вкаран, за това.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com