forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Ное 21, 2018 8:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4046 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 135  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 2:25 pm 
Аватар

Kryten написа:
Цялата работа беше ясна, когато Йоги Сопола реши, че ще е пожизнен треньор. След като Вермахта стана абсолютен футболен собственик и сра на живота на хейтарите, и на третокласниците е ясно, че се сменя треньора и се започва начисто. Сега ще има години ходене по мъките.:smt006

На пържо тактично му пускам отново 7-1 Е РЕЗУЛТАТ, ВТОРИ НАЙ-ВЕЛИК НА ТОЗИ СВЯТ и напомням, че Вермахта отиде У ТЯХ и им наниза СЕДЕМ ПАРЦАЛА на СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

Кратуне, примерът ти е маега неадекватен. Нормално за фен на говнайтед, де.
Бразилия загуби от бъдещия световен шампион на ПОЛУФИНАЛ, а кимчитата сраха на ДЕЙСТВАЩИЯ световен шампион в групите, В ГРУПИТЕ! Няма никаква база за сраенение :mikre-fun
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 2:33 pm 

bate sasho написа:
По-смешно е когато влезе Белъми.Който е фен на манафите и сигурно има плакат над леглото си на Фил Джоунс , Ерик Бейли и най-добрия защитник в историята...Крис Смолинг , как правят орео на Джоус , а той тайно под завивката си търка микрофона в клоаката.А в същото време мрази националния отбор на Англия и им вика кръвосмешения.Хейти Байрямата , а подкрепя ГерманиЕ , като страстна блудница. :loser2 Адски странно ми е т'ва :lol: Жалко , че скоро не е влизал в тая тема , ама то няма и за какво де :loser2

Това и аз не го разбирам без нищо лично към него. Аз като фен на Манчо и Лацио си ме кефят националните отбори на Англия и Италия, въпреки че не бих казал, че ги подкрепям. Винаги съм си за България. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 2:47 pm 
Аватар

Мен пък всякакви паузи за национални отбори ме дразнят страшно много. :loser2 Всичко друго извън Европейско и Световно,които така или иначе са след края на сезона е адски досадно. :bigok Ей сега ще седна да ти гледам Норвегия - Словения или Германия - Лихтенщайн.
Но трябва да се признае,че в този нов турнир се получиха някои интересни мачове.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 3:20 pm 
Аватар

Германия - Лихтенщайн е тъпо, но Гибралтар - Лихтенщайн е кърваво дерби, в което е и чарът на тази Лига на нациите. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 4:21 pm 
Аватар

0 tolerance написа:
...

Поставете лед на мястото на изгарянето :bigok

Сериозно : споменах вече, че Германия извърши огромната грешка да остави Йоги беър и съвсем заслужено налапа хойката. А БражиУ не ги виждам да са много по-напред след като отпаднаха с огромна лекота и трябва да са благодарни, че минаха групите на последното СП :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 4:29 pm 
Аватар

Абе след тоя мач 1:7 ли изчезна темата за Световното на предното Световно, че беше отдавна и съм забравил вече? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 4:37 pm 

не, веднага след финала

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 6:39 pm 
Аватар

0 tolerance написа:
Бразилия загуби от бъдещия световен шампион на ПОЛУФИНАЛ, а кимчитата сраха на ДЕЙСТВАЩИЯ световен шампион в групите, В ГРУПИТЕ! Няма никаква база за сраенение :mikre-fun
Изображение

Според мен бразилците биха предпочели отпадане в групите, пред това което им се случи на полуфинала.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 8:53 pm 
Аватар

Все едно да бием микре на кочин парк с 1-7 и ония да обясняват 'ми те бяха по-добри и станаха шампиони, няма драма' :shock:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 9:16 pm 
Аватар

Продължавате с неадекватните мнения, забавлявам се искрено :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 9:36 pm 
Аватар

Ми нали това е целта на форума, всички се забавляваме :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 9:41 pm 
Аватар

След 10 години никой няма да помни, че Германия е била поредния световен шампион отпаднал в групите на следващото световно. 7-1 ще се помни винаги. Не е нужно да правим и справка, имаме си пример.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 9:42 pm 
Аватар

Дреме ми на кура за Бразилия или Аржентина, но умирам от щастие боушарите като страдат, защото ги ненавиждам още преди всичките да сте се родили, за някои тези години са х 2. Ако бяха нормален отбор с чест, а те не са, сигурно щях да им симпатизирам. Те са убийци на футбола като красота на играта (с малки изключения през 70-те и световното в Бразилия), като чест и като морал. Тука най-моралистите левскари да подкрепят такъв откровено гнусен отбор :shock: е в реда на нещата :strkstrk на туй му се вика безочие и лицемерие :8) ама ще поживеете, ще се научите кое-как е. Та затова и примерът с Левски и тирето е абсолютно неуместен, защото едното е световно първенство, а другото просто кръг от шампионата или част от турнира за купата на страната. Освен това е абсурден и вариантът да сме паднали от тия със 7:1 :smt005
П.С. Точно отпадането от групите ВИНАГИ ще се натяква на ботушарите. Даже докато свят светува :strkstrk Отпадането от групите от незначителен отбор на световния шампин е много по-скандално и брутална издънка от 1:7 в полуфинал на Бразиля у тех си. Дори не може да се сравнява по чутовна глупост и несъстоятелност :losers

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 9:45 pm 
Аватар

Аз съм само на 21, но ги ненавиждам точно колкото и ти :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 9:57 pm 
Аватар

0 tolerance написа:
Ако бяха нормален отбор с чест, а те не са, сигурно щях да им симпатизирам. Те са убийци на футбола като красота на играта (с малки изключения през 70-те и световното в Бразилия), като чест и като морал.

Тук ми стана интересно и наистина бих искал да попитам какво имаш впредвид под това, че не са отбор с чест (съвсем сериозно питам, не се заяждам, понеже съм от младото поколение и не съм наблюдавал "онези" години). Иначе симпатизирам на Англия, но може би странно - не мразя Германия, както другите съсектанти. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 10:04 pm 
Аватар

Най-вероятно визира мача Западна Германия - Австрия 1:0 на световното в Испания. Доволно гнусен мач :smt017

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 10:29 pm 

Това е мачът, известен като Disgrace of Gijon. Ако на някой му се чете повече, има много материали в нета.
https://www.news.com.au/sport/football/ ... 1ded24a6b0

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 10:31 pm 

или пък когато великия им вратар, уби едно клето французче в наказателното, нямаше и дузпа, а след това спечелиха мача

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 10:41 pm 
Аватар

blue heart написа:
0 tolerance написа:
Ако бяха нормален отбор с чест, а те не са, сигурно щях да им симпатизирам. Те са убийци на футбола като красота на играта (с малки изключения през 70-те и световното в Бразилия), като чест и като морал.

Тук ми стана интересно и наистина бих искал да попитам какво имаш впредвид под това, че не са отбор с чест (съвсем сериозно питам, не се заяждам, понеже съм от младото поколение и не съм наблюдавал "онези" години). Иначе симпатизирам на Англия, но може би странно - не мразя Германия, както другите съсектанти. :bigok

Е, и аз не ги мразя, по-скоро са ми безразлични. Просто се бъзикам във форума. :bigok

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2018 10:45 pm 
Аватар

Когато си юноша бледен, Левски и Ботев са ти идеали, приятелите и майка ти са всичко за теб и си готов да умреш за тях, а красотата на футбола беше в краката на Зико, доктор Сократес, Паоло Роси или Франция с Платини, и първите ти впечатления за най-великата игра на земята са от такива изпълнители, няма как да заобичаш тоя гнусен отбор, с точно двата горни примера. А Алжир си бяха отборче и цъкаха много красив футбол. Затова и от тогава латино-магесниците са ми на сърцето, а немците ги ненавиждам.
П.С. Допълвам - не понасям футбола им. Иначе беемве, бира, мерцедес и адидас форева и с кеф :bigok Само това от тех. Може и малко чичо Ади. Малко само :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 18, 2018 11:00 pm 
Аватар

Испанците гърбят знамена, а англичаните гърбят.. Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 8:23 am 
Аватар

Севилци са гнусни ножари, като жабарите и страхливите путки на тирето. Наказали некви пияндета дърти. Но нека ги боли, ше ги еба в кръвосмешенията.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 8:56 am 

0 tolerance написа:

Питай след няколко години за Германия и световно първенство и дали първата асоциация на повечето хора няма да е "2014" "световен шампион" "7:1 срещу Бразилия". Никой няма да го интересува, че швабите са отпаднали 4 години по-късно в групите. Същото се случи и на испанци, италианци...

Та те паднаха от Мексико, с някакъв чутовен късмет обърнаха шведите в края. Не беше чааак такава изненада, че отпаднаха в групите с оглед на представянето си. Докато онова 7:1 - надали има човек на света, който си е мислил че това може да се случи. До 30-тата минута май беше 5:0?! Унищожиха ги просто. Ще се помни винаги.

Никога не съм имал симпатии към немския национален отбор, но в случая твоите мнения са меко казано несериозни, базирани на единствения факт, че ти лично мразиш техния отбор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 10:26 am 
Аватар

Мосюто май ще поема Байерн :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 10:34 am 
Аватар

Ето хубава новина!
Най-накрая ще спре хегемонията на байряма и другите отбори ще получат шанс! :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 11:47 am 

Насрочили са пресконференция за 14.00ч., на която ще участват Хьонес и Румениге. Изглежда нещо ще се случва.

Иначе Мосюто е добър вариант. Ще наложи техните Алекс Боримиров и Стаси и ще привлече малко класни чужденци като Дани Уелбек и Калъм Чембърс.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 12:10 pm 
Аватар

Нееееееееее,,,,

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 12:12 pm 
Аватар

Ковач и Хасан са пагубни за отбора на Байерн. В тая връзка, който и да сложат, ще е по-добре.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 12:14 pm 
Аватар

JustDoIt написа:
0 tolerance написа:

Питай след няколко години за Германия и световно първенство и дали първата асоциация на повечето хора няма да е "2014" "световен шампион" "7:1 срещу Бразилия". Никой няма да го интересува, че швабите са отпаднали 4 години по-късно в групите. Същото се случи и на испанци, италианци...

Та те паднаха от Мексико, с някакъв чутовен късмет обърнаха шведите в края. Не беше чааак такава изненада, че отпаднаха в групите с оглед на представянето си. Докато онова 7:1 - надали има човек на света, който си е мислил че това може да се случи. До 30-тата минута май беше 5:0?! Унищожиха ги просто. Ще се помни винаги.

Никога не съм имал симпатии към немския национален отбор, но в случая твоите мнения са меко казано несериозни, базирани на единствения факт, че ти лично мразиш техния отбор.

Koлкото и вода да вадиш от кладенците, кой какво БИ КАЗАЛ В БЪДЕЩЕТО и какво ще помни - фактите са такива. Ще помнят само феновете на ботушарите, никой друг. Срамно, срамно, срамно. Отпадане в групите от жълтъци с нулеви успехи на световни първенства. Докато да те бие 3-кратен световен шампион, дори и да е с 7:1, и то в полуфинал, мач преди финала е шокиращо, но не равнозначно на огромната издънка на национален отбор, претендиращ да настигне Бразилия по титли. За бразилиците дали ще отпаднат от групите, или ще паднат на финала, драмата е една и съща - там е или титла, или нищо. Така че са го преживели този резултат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2018 12:18 pm 
Аватар

Извън всякакви ташаци дето си правим тука, Арсен Венгер е огромен треньор и според мен би паснал перфектно на Байерн.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4046 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 135  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]