forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 9:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3234 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 104, 105, 106, 107, 108
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 7:57 pm 
Аватар

Нашият живот написа:
Хора, разберете, че има огромна разлика от това да играеш в Левски и в други отборчета :smt006 Сигурен съм че ако Белмонт отиде при Ботев ще бъде ебати футболиста :smt006 Примера с Иво Иванов, Везалов, та дори и най-пресния с Вутов не ви ли стига :smt006

Аз това го разбирам когато дойде някой български играч, ама чужденците които "не знаят какво е Левски" защо играят като че за първи път виждат топка errea?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 8:37 pm 

Росен написа:
Е видяхме ги какви са. Абсолютни ботушари, които се виждат за трети път.

С това и всички подобни мнения не съм съгласен. Не мисля, че са някакъв кой знае какъв отбор и абсолютно задължително трябваше да ги отстраним,НО...Дали действително са чак такива ботушари или срещу нас изглеждаха като такива. Съвсем сериозно мисля, че са по-добър отбор от Жалгирис (силно надценени заради първият им мач с Агите) и ще стигнат 3кръг.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 8:55 pm 

Момчета и момичета,

Казах ли ви аз, че няма сценарий в които отпадаме от Вадуц и Роси остава треньор. Само 2-3 играча още на наболяли позиции и той можеше да остане треньор.

Един нормален вратар (или Полачек да беше изиграл поне няколко мача с тази защита), един нов истински десен бек (така че да не се налага да играе Милош ненапълно възстановен), резерва на Тиам (имахме я в лицето на Васко можеше и Меледже да вземем) и едно крило (Батрович от Етър например) може би щяха да са предостатъчни за Вадуц и Жалгирис.

Ако са му казали пускай Васко и Роман да вървят ние ще докараме по-добри, лековерието на Роси го е погубило.

Ние с невъзстановен Милош, неадекватни вратари, Белмонт и Кабрал пълен фигурант в първия мач бяхме на една изпусната дузпа разстояние да ги елиминираме.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:18 pm 
Аватар

Мисля, че няма нужда да се убеждаваме един друг отбор от какъв ранг е Вадуц. Със сигурност не попадаха в моя списък с трудни съперници.

Изумена съм, че има хора между нас, които не намират нищо смущаващо в опита за нахлуване на терена и трошенето на седалки на нашия стадион? За да се всеело респект. Всявайте го след мача, извън стадиона, а не там и в този момент, в който с такова поведение единственото, което може да се постигне е вреда за клуба... И преди след такива "успехи" се е търсела сметка на играчите, но не по този демонстративен и откровено ТЪП начин, водещ само и единствено до НЕГАТИВИ... Да трошим седалките на нашия стадион, ние??? Греди ще режем ли... Всичко, за което се подигравахме на припознавачите, все още ли ни е чуждо, или напротив?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:23 pm 
Аватар

Е, това си е важно. Нищо, че нашите професионални играчи, играли във Висшата лига, Примера дивисион и т.н, паднаха от некви от Лихтенщайн и още се водят футболисти. Даааа и накрая останахме 40 човека да им търсим сметка, а повечето са се прибрали възмутени от счупените седалки, вероятно...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:28 pm 
Аватар

Та така.. Играчи, които са спечелили купата на България в последните години.
Които са недостойни за Левски. Но явно са достойни да печелят с други отбори.

Станислав Генчев, Деко, Антонов, Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Иво Иванов, Стефан Станчев, Сашо Александров, Симеон Райков, Живко Атанасов, Георги Йомов, Галин Иванов, Иван Чворович, Виктор Генев, Балтанов, Вутов.

За тези се сещам на първо време, нямам тая вечер свободно време да търся мачовете им в Европа.
Само знам, че примерно Мариян Огнянов с Ботев бяха на много тънък косъм да остранят Щутгарт и да влязат в ЛЕ, когато Мъри им беше треньор.

Тезата ми не е свързана с това, че са някакви ебати футболистите. Това са българи, които не изискват мега високи заплати. Които най-малкото знаят какво е да ти пари под гъза за Левски. Доста от тях не веднъж са проявявали брутално уважение към клуба и са се борили със зъби и нокти където качествата не са стигали.

И фактът е един - ВСИЧКИ ТЕЗИ ФУТБОЛИСТИ ИМАТ УСПЕХИ И СПЕЧЕЛЕНИ ТРОФЕИ В ПОСЛЕДНИТЕ 8 ГОДИНИ.
Ние нямаме. Левски мина от унижение до унижение. Без нищичко.

Въпросите са:
1 - ЗАЩО тези недостойни некадърници имат успехи, а ние не?
2 - Не са достойни за Левски. Ок. Без тях по-добре ли сме?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 10:36 pm 

Не знам как да ти го кажа. Една не малка част от изброените са спечелили купа срещу Левски и са изгубили такава с Левски. :loser2 Типичен пример дето си го изпуснал - Стефан Велев.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юли 18, 2018 11:28 pm 
Аватар

Белами се ебава жестоко с нас. Просто няма как да сериозен.
Иначе не разбирам какво точно се опитва да каже/докаже с това.
99% са крайни некадърници, които са слаби дори за отбори като Ботев и бИрое, а при нас е грехота, че изобщо са стояли и минута.
И да, има значение манталитета и психиката на даден играч за това дали ще е последен в града или пръв на село.
По-зле бяхме с тях. Резултатите го доказват. И по-добре не сме, пак резултатите го доказват. Тотални безполезници за нас.
Сега поне някой им се радва :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 1:13 am 
Аватар

Логиката е срещу тези твърдения.
В случая ние сме лузърите. Ние търпим позор след позор.
Селските българи със селски манталитет реално са над нас по постижения в последните 8 години.

Какво по-различно направиха след над половин милион за заплати САМО НА ТЯХ Обертан и Гомез от примерно Райков и Велев?

Истината за мен е, че през годините се натирваха българи нарочно, за да се играят трансферните игрички и едни хора да изкарват пари.

Сърдете ми се, ама идеалът Левски е само в сърцата ни. Онова дето се нарича ПФК е една пералня.

И да, 1000 пъти предпочитам чист и български Левски, ако ще да е на последно място във В група, отколкото тая пералня.

Не знам какво трябва да стане за да си отворите очите и да спрете да чакате поредното фиаско.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 2:20 am 
Аватар

Повечето които си изброил при нас спечелиха един по голям, така че наистина не е ясно кокво искаш да кажеш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:01 am 
Аватар

Аз мисля че се ебава, ако не се :strkstrk :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 7:15 am 
Аватар

Как Иво Иванов бе? Не ви ли е гнус само като му пишете името? Кур за берое! 90% от изброените от Белами, ако ги видя отново Левски ще повърна.

серящия гъз с хуй да достигне!“

кур за слагачите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 2:34 pm 
Аватар

Задават се три мача наказание според журналисти-терорости, така че забравете и за мачове в Европа и през следващия сезон. Честито!

НИТО КРАЧКА НАЗАД!

СЛЕДВАЙ ОТБОРА СИ И ГО ОБИЧАЙ, КЪДЕТО И ДА СИ!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 2:42 pm 
Аватар

Не слушайте подобни глупаци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 3:57 pm 
Аватар

То и да слушаме и да не слушаме няма значение. Факт е, че клуба за пореден път е ощетяван от шепа престъпници. Както във Вторник, така и на гостуването самозабравили се хора, които се имат за по-големи фенове от други, ни излагат.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 19, 2018 8:27 pm 

Дерипаска написа:
Повечето които си изброил при нас спечелиха един по голям, така че наистина не е ясно кокво искаш да кажеш.

Логиката според мен е:
- След като разни некадърници при нас се провалят, но в разни селски тимчета постигат неща, които ние не можем в последните 8 години, то проблема в клуба не са футболистите, а други звена - треньори, скаути, ръководство, фенове и т.н.
- След като и с некадърни българчета и със скъпоплатени гастарбайтери ще постигаме едни и същи резили, по-добре да изберем опцията, при която имаме по-малко разходи, защото вървим към тире :wink:
И за да не останете с грешно впечатление кур за помияри като Стивънчо, ГлЪвЪтЪ и за тези, които ни съсипаха школата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 10:55 am 
Аватар

Неква безумна тема за световното, което свърши много отдавна, ми се гласува да бъде отключена, че и нова се прави, а темата, която е за ЛЕВСКИ в евротурнирите, се заключва, щото сме били отпаднали?! Ебахти малоумието!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 11:56 am 
Аватар

Нали има камери на стадиона бе, едно регресно искче до проявилите се "фенове" и всичко ще е точно. Къщи - предполагам имат, принудително изпълнение до несекверуемото имущество и част от негативите и пропуснатите ползи се заличават. Всичко е толкова просто, но няма кой да мисли.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 12:01 pm 
Аватар

Колкото родителите на децата със свастиките платиха глобите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 1:35 pm 
Аватар

Gonewild написа:
Нали има камери на стадиона бе, едно регресно искче до проявилите се "фенове" и всичко ще е точно. Къщи - предполагам имат, принудително изпълнение до несекверуемото имущество и част от негативите и пропуснатите ползи се заличават. Всичко е толкова просто, но няма кой да мисли.
Нищо нямат. Живеят с техните.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 2:36 pm 
Аватар

Тъй мина малко време, дишам вече горе-долу, та да си кажа експертното мнение:
Това беше най-жалкото отпадане, което аз съм гледал. Заболя ме повече отколкото при славии, черно морета и бероета. Няма да коментирам самото отпадане повече, няма и нужда. НО относно ситуацията ни в момента искам да ви кажа следното:
За първи път от няколко години се ОПИТАХМЕ да тръгнем нагоре, да с грешните методи и треньор, но се опитахме братя и затова сега боли повече. Защото, както и в живота, най-тежко е, когато след много грешни стъпки, най-сетне започнеш с нещо правилно и отново не се получи. НО горе главата НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ и пак ще сме отгоре!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 2:46 pm 
Аватар

И аз съм съгласен, че опитахме по правилен начин. Просто трябва да продължим така. Трябва ни спортно-технически директор, който да опитва да прави навременна селекция и да се сглоби отбор, който не е от толкова неравностойни играчи. Много се надявам с новия треньор, който и да е, и с читав директор, нещата да се получат. Дори да нямаме моментното ниво на отбори като агите, просто да не сме разграден двор. Иначе за самия мач, хем си знаех, че не трябва да се ядосвам, хем го очаквах, че ще отпаднем, и не успях. Умът ми казва, че не се ядосвам, внушавам си го, уж съм спокоен и сърцето ми лумкаше и ми се зави свят, сигурно 30 минути след като излязох от В, не знаех къде се намирам. Та, и аз не бях се чувствал точно така. Дори отчаяние не чувствах, не мога да го определя какво беше точно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 3:19 pm 
Аватар

И аз така мисля. Не е задължително да успееш от първия път. Сменим ли подхода, обаче рано или късно нещата ще се получат. :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:27 pm 
Аватар

Трябва ни тренъор който е успявал с нас преди. Както знаем, ние сме странен клуб с хиляди доброжелатели които искат да преебат всичко. Трябва ни някой който е наясно с тия неща и ги е преодолявал преди. Да му се вземе и истински директор който има план за развитие различен от една страничка. Да се изгради отбор (сега имаме нелоши играчи като за начало) за година или две с приемливи резултати и после да дойде някой който има визитка, за да извлече максимума от отбора и футболистите.

Според мен, Мъри трябва да е вторият, но в никакъв случай да не идва сега. Колкото и да не ни се иска, той май остана единствен зад когото фенове и легенди ще застанат за дългосрочен план. Огромен проблем, е че не се сещам кой да дойде сега който не само да направи отбор, но и да надгради за Мъри. Това е големият проблем за мен. Надявах се този някой да е Роси, но явно си трябва някой който е наясно с нещата в кочината ни.

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3234 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 104, 105, 106, 107, 108

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]