forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 4:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Кво става с тия билети уе? :bigok Кога ще пристигат... Някой получил ли ги е вече? :smt017

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 9:00 pm 
Засега кур. :? Но са почнали да разпращат. Чета по форуми, че разни хора по Щатите, Германия, Швайц, Дубай са получили билети. Доставката иде от Верона по DHL. Не е ясно обаче на какъв признак определят кои билети и накъде кога заминават. Щели уж от DHL да ти пуснат мейл/обаждане/смс, за да те известят, че пратката е напът. Получаването ставало само лично срещу вековен подпис, така че трябва да сме нащрек. А може и да не ти пратят съобщение де, направо да ти тропнат на вратата. :strkstrk Очакванията са, че първите две седмици на май ще се доставят билетите. Сакаме ги и ги чекаме. А в твоя случай се надявам наравно с теб да пристигнат максимално бързо и безпроблемно. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 02, 2018 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Некъде до септември са тук, гаранция!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 03, 2018 1:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
БДЖ харесва това. :акинфеев

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 04, 2018 3:57 pm 
Може да проверите дали билетите ви са принтирани и готови за вековна доставка, като си влезете в профила, над полето показващо какви билети и за кои мачове сте получили/поръчали има едно малко бутонче ticket resale - натискате го и ви препраща към страницата където уж може да ги препродадете. На мен ми излиза, че не мога вече да ги препродам, защото са напечатани и готови за изпращане. И отдолу където са ми билетите пише статус tickets printed.

Сакаме ги и ги чекаме!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 04, 2018 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Като знам колко чакахте вековните "Болельщики pass" и с колко грешки и драми бяха, представям си с билетите какво ще стане :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 04, 2018 4:55 pm 
Положителното е, че билетите ги печата и праща вековната ФИФАъ и идват от човешки места като Верона или Базел, където явно има някакви разпределителни центрове. Паспорт больещикъ идвата с ПОЧТА.RU и в интерес на истината при мен всичко мина бързо, лесно и безпроблемно. :bigok Но такива еврогейски неща, като да си следиш пратката и да знаеш дали ще дойде утре в 14:35ч. или след месец и половина в понеделник в 10ч. и теб няма да те има, не се занимават руснаците с такива работи. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 05, 2018 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 28, 2013 9:28 am
Мнения: 7531
Айде да идва това Световно, че да си отваряш темата с дневни ъпдейти и разкази за срещи с подобни персонажи :bigok



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 08, 2018 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
Oachkatzlschwoaf написа:
Може да проверите дали билетите ви са принтирани и готови за вековна доставка, като си влезете в профила, над полето показващо какви билети и за кои мачове сте получили/поръчали има едно малко бутонче ticket resale - натискате го и ви препраща към страницата където уж може да ги препродадете. На мен ми излиза, че не мога вече да ги препродам, защото са напечатани и готови за изпращане. И отдолу където са ми билетите пише статус tickets printed.

Сакаме ги и ги чекаме!

На мен вече не ми е смешно :roll:
Хем не мога да препродам билетите дето не ги искам (понеже били принтирани вече и готови за доставка), хем няма новини кога и как ще получа билетите които искам (понеже съм дал преди 3 седмици заявка да се спре доставката за да върна тия дето не ги искам) :ohmygod Накрая хем ще ме вътрят с парите, хем билите няма да видя.

Урокът е че два минуса (фифа и ссср) не правят плюс, а един голям уй :bigok

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 08, 2018 9:40 pm 
Е, братче, уй ли имаше в устата толкова време, че не писа поне в този форум за кои мачове имаш ненужни билети? Хора търсихме под дърво и камък и невъзможното правихме, за да набараме отнякъде билетаС. Вече си направихме съответните планове де и най-вероятно няма как да се вземат и все пак, какво предлагаш?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Имаме си национал ооо имаме си национал отрепки :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Има ли друг на това световно от кафевата лига изобщо? Двамата поляци на агата май няма шанс да ги викнат. Само като гледам с какви други имена трябва да се конкурират :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Е Швиерчок май си е национал, поне като такъв го обявиха като дойде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Викнат е само Горалски, но в разширената група от 35 човека.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:20 pm 
То и предното световно не беше по-различно, когато единственият национал беше М'боли от собственика Алжир. Ако този кретен Белаид не беше пълен идиот и се беше стегнал в последната половин година, не би трябвало да има проблем да го викнат за Мароко. Те тия защита нямат изобщо, всички са нападателчета.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Оня саудитеца от Верея ? :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Oachkatzlschwoaf написа:
То и предното световно не беше по-различно, когато единственият национал беше М'боли от собственика Алжир. Ако този кретен Белаид не беше пълен идиот и се беше стегнал в последната половин година, не би трябвало да има проблем да го викнат за Мароко. Те тия защита нямат изобщо, всички са нападателчета.


Абе точно за Мароко би имало доста сериозен проблем да го викнат, предвид че е тунизиец :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:25 pm 
:bigok Е Тунис са същите. Няма разлика между тия. Просто на мача на едните ще подпалят Белгия, на другите Холандия. Тва е единствената разлика.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Да не осираме темата на Бачи Холмар. продължаваме в темата за световното :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19484
Дино Езе от Локо Пловдив също има шанс да играе на световно. Попаднал е в разширения състав на Нигерия :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30168
spurs написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
То и предното световно не беше по-различно, когато единственият национал беше М'боли от собственика Алжир. Ако този кретен Белаид не беше пълен идиот и се беше стегнал в последната половин година, не би трябвало да има проблем да го викнат за Мароко. Те тия защита нямат изобщо, всички са нападателчета.


Абе точно за Мароко би имало доста сериозен проблем да го викнат, предвид че е тунизиец :lol:
Няма значение. Ще играе за тази държава за която форона каже.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6316
Аз бих попитал освен Холмар, с какво Милош Цветкович е по-слаб от Бране Иванович, Ривалдиньо от Габриел Жезус, Обертан от Кингзли Коман и Пайет, Нашименто от Бернардо Силва, Гомес от Давид Силва. :bigok Да ги викат всички и ще вържем бюджета до 2020та

А, изпуснах един - Белмонт вместо Погба :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2018 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
Oachkatzlschwoaf написа:
Е, братче, уй ли имаше в устата толкова време, че не писа поне в този форум за кои мачове имаш ненужни билети? Хора търсихме под дърво и камък и невъзможното правихме, за да набараме отнякъде билетаС. Вече си направихме съответните планове де и най-вероятно няма как да се вземат и все пак, какво предлагаш?



Е те билетите са поименни... каквито и будали да са блядските стюарди, пак мисля че мнозинството тука няма да мине с моето име или на бащата :bigok

Иначе ще връщам
Испания-Португалия в Сочи
Хърватска-Нигерия в Кьонигсберг
Бразилия-Коста Рика в Петербург

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2018 1:56 pm 
Трудно ми е да повярвам, че ще имаш официален билет издаден от ФИФА, па макар и с чуждо име, и няма да те пуснат на стадиона. :smt006 ФИФА ги е страх много повече от това да останат едни 5000 празни места на трибуните (щото съм убеден, че минимум толкова хора ще влизат с чужди билети на всеки мач), отколкото дали името на билета е Еркан Мюмюн пък е влязал Максимилиан фон Граверс. Мой приятел на предното световно си влиза с билети купени пред стадиона от други хора, на друго име. Ако вече си купил нещо шано от някакъв сайт и баркод четецът на входа ти пее куръ, тогава гориш. Ама официален билет от ФИФА, според мен няма такъв вариант. Ще им пилиш на главата, ще се разправяш ако трябва, ама ще влезеш. И въпреки всичко, за да се застраховам, и аз помолих хората, от които взимам билети, да ги сменят на мое име, пък да видим.

Иначе за билетите ти, само за Испания-Португалия бих се заинтересувал, ама тва Сочи е на края на света, а и не ми се връзва програмата.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 7:01 pm
Мнения: 505
Местоположение: FFM, DE
Влизал съм с билети с чужди имена преди години във Франция и Полша. Но забравяш разликата в момента и тя е че сега има лични баджове с име и снимка и без тях не се пускало на стадиона . Би било много тъпо да не ги сверяват с билетите затова ме съмнява...

Абе някой който е там първата седмица и да докладва как е :smt006

_________________
"Unser ganzes Leben, unser ganzer Stolz."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 12:54 pm 
На купата на Курфедерациите уж нямало проблеми или поне така чета по оскъдната информация из форумите, но да видим, факт. Докато не минат няколко мача и не чуем отзивите, няма как да сме сигурни. И все пак аз не мога да си представя вариант с валиден билет да не те пуснат щото името е различно. Какво, не може билетът да е на приятел, който е умрял денят преди мача и ти е дал билета да отидеш? И ти ще го метнеш в боклука, щото не е на твое име? Аз все си мисля, че за ултра корумпирана организация като ФИФА, където единственото важно е тишинката и имиджа, ще е в пъти по-шоково да станат скандали пред стадиона и няколко хиляди места да останат незаети, щото някой имал билет на друго име. Ясно е, че всичко това се прави, за да ограничат малко влиянието на черноборсаджии и гадни кръвопийци като viagogo, но дори технически не ми се струва сериозно някой да сверява имена на баджове, билети и паспорти. Нали се сещаш какви скандали и забавяния ще стават, щото ако ми кажат примерно "Сори, брат, различно ти е името, не можеш да влезеш", аз, както и никой друг няма да каже: "Ааааа, добре, няма проблем, отивам си", ами ще стоиш там и ще се караш и разправяш поне 20 минути. Тва с всеки ми е много интересно как ще се случи. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Еми при нас се очертават два излишни билета и то за топ мач - Аржентина vs Хърватия. Поименни са ,ама съм сигурен ,че в Москва ще ги пробутаме на некои латиноси или усташи. :bigok

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 13, 2018 10:32 pm 
Някой получил ли е билети уа? :smt017 :?

Брат, пускай ги двата билета във вековното viagogo. Ако не си алчен за голяма горница, а просто да ги продадеш, би трябвало да заминат доста бързо. :wink: Ако ги продадеш, и като ги получиш, ще ти е само ангажимент да ги пуснеш по пощата. Аз моя билет за Байерн - Реал Мадрид му взимах 500+ евро само с едно ходене до кенефа време, ама пари се вадят, изживяването остава. Но в твоя случай си заслужава, щото няма да ходиш.
Тези viagogo са чудовищни кръвопийци, обаче цял свят ги следи за билети и ако си от продаващата страна е оферта. Аржентина-Хърватия е топ мач и във viagogo би трябвало да заминат лесно и бързо. Виж линка по-долу. В момента почват от 470 евро :lol:

Само да не продадеш моя билет, ей. :lol: :strkstrk

https://www.viagogo.com/Sports-Tickets/ ... /E-1998552


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2018 8:57 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12481
Бразилия обявиха състава за световното.Доста балансиран състав от вратарския пост та до нападателите.


Прикачени файлове:
1.jpg
1.jpg [ 160.42 KiB | Прегледано 3683 пъти ]

_________________
Изображение
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 14, 2018 8:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13633
Паулиньо е вътре :ls-cup

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com