forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 7:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4862 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:01 pm 
Аватар

Знам,че не е много в тон с минорното ни настроение,обаче много ме разсмя един от хърватите как се преби,след като прескочи Митрев. Някой да го направи на gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:03 pm 
Аватар

Кока-Кольо написа:
Жадното и Боримиров играят комбина, тва е ясно. Ситния пуска сина на Борето, Борето лъже и маже пред

Единственото ясно тука е, че тая теория е ебахти смеха :lol:

Викаш, Митов иска да ни бият наред и нашир и да го псуват всички, но да пуска Боримиров. А Борето иска да го псуваме и да искаме да се махне и той, защото дъри Митов. И всичкото това с цел да се пуска Алекс :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:07 pm 

На мен ми е чудно как вярвате, че една треньорска смяна ще промени статуквото. Да,факт е, че човек като Люпко/СС определено би закрепил ситуацията и дори би ни извел на финал за трофей или в пряка борба дори за титлата, но това ще е решение само в оперативен/краткосрочен план. А че джуджето трябва да си върви, не знам дали друг освен семейство Боримирови би го оспорил. Няма как обаче със смяната на само едно от многото звена да променим трайно посоката, в която вървим. Като се почне от мениджъри, скаути и всякакви подобни схемаджии, та да се стигне до индивиди като Яската Екимов :bigok Метлата трябва да вършее. И честно казано не ме интересува кой ще играе отляво. Интересува ме дългосрочната визия за този клуб и в тази връзка съм втрещен от факта, че дусловно повтаряме грешките на чорбата и забравяме по какъв начин всъщност започна началото на края им. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:21 pm 
Аватар

1914 Докрай написа:
Кока-Кольо написа:
Жадното и Боримиров играят комбина, тва е ясно. Ситния пуска сина на Борето, Борето лъже и маже пред

Викаш, Митов иска да ни бият наред и нашир и да го псуват всички, но да пуска Боримиров. А Борето иска да го псуваме и да искаме да се махне и той, защото дъри Митов. И всичкото това с цел да се пуска Алекс :lol:

Ще го псуват не, ами и да го ебат, пак ще седи и ще си прибира заплатката, защото иначе - келнер в ЮАР

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:22 pm 
Аватар

Чета материалите за мача на Гонг и Спортал, все едно са гледали друг мач. Попиват всичко с памучец. Томислав се излага като лиже гъза на чичо Спас. Тия левскари са най-вредните за клуба! СМРТ

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:25 pm 
Аватар

Кока-Кольо написа:
1914 Докрай написа:
Кока-Кольо написа:

Ще го псуват не, ами и да го ебат, пак ще седи и ще си прибира заплатката, защото иначе - келнер в ЮАР

И кво? Като се махне рано или късно никой освен Оборище Панагюрище няма да го иска, заради това, че ни бият и играем ужасяващо.

Митов иска да играем и да бием наред повече от нас. За жалост обаче не му е по силите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:26 pm 
Аватар

Добрият треньор разбира и от подготовка, да не говорим че някои имат контакти и могат да доведат вкл. кондиционни треньори. Обаче добрият треньор иска много неща, вкл. ясен план, бюджет и прочее. Пишман меринджейте тия неща не просто не могат да ги напишат, те не могат да ги проумеят. И затова имаме "старши треньор" който е безгласна буква пред шефчетата, но прави федероски на шефчето Боримиров (много подценяван момент с пускането на синчето му) и поради това е удобен за поста си. Докато се избира такъв старши треньор (в случая човек, за който поста е над възможностите му), така ще я караме :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:29 pm 
Аватар

Тва дали иска или не, никой не го коментира. Всеки треньор иска отборът му да бие, дори и аматьори като Митов. Но ако си некадърник, не е зле да се презастраховаш, налагайки сина на шефа в отбора. Така ще има поне една причина да те търпи.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:32 pm 

Кока-Кольо написа:
Жадното и Боримиров играят комбина, тва е ясно. Ситния пуска сина на Борето, Борето лъже и маже пред Спас, който не разбира и не се интересува от футбол.
За мен просто трябва да се престане с експериментите на треньорския пост в Левски и толкова. Веднъж завинаги да стане ясно, че има 2-3 имена от България, които са достойни за тази позиция и ако те са заети или нямат желание да работят в клуба, задължително е да се намери треньор с качества и авторитет от чужбина. Нещо повече, да се намери точния човек и за поста спортен директор в съответствие с треньора. Ако не стане, цялата спортно-техническа власт да бъде в треньора. За последните няколко години имахме Йоканович, Стойчо Стоев и Люпко, като треньори, които стават в определена степен. И при тримата обаче имаше огромни проблеми със селекцията и организацията в клуба.

Първото твърдение е супер наивно. Просто са адските неможачи и двамата, твай. Тази държава е пълна с посредствени хора на управленско ниво и тези двамата са от тях.
Освен това, постът спортен директор при нас е повече от излишен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 4:58 pm 
Аватар

:strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk
Цитат:
Friday 21 July 2017 11.50CET UEFA
The UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body (CEDB) has announced the following decision:

Match: UEFA Europa League second qualifying round match (first leg) between HNK Hajduk Split and PFC Levski Sofia played on 13 July in Croatia.

The charges against Hajduk Split related to racist behaviour (Art. 14 DR) and throwing of objects (Art. 16 (2) DR).

The CEDB has decided to order HNK Hajduk Split to play their next (1) UEFA competition match as host club behind closed doors and to fine the club € 50,000 for the racist behaviour of its supporters. The Croatian club has also been fined € 5,000 for the throwing of objects.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 5:28 pm 
Аватар

Боли ги хуя,след като ни елиминираха.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 6:35 pm 
Аватар

Аз съм убеден, че Жадното иска да бием. Проблемът е, че няма никаква идея как да го постигне. Всеки мач е едно и също и се стискат палци "да върже". Ташак или не, от това, което се вижда на терена е точно - аре, излизайте и играйте, ше стане.... То и аз искам да бием, ама това не ме прави подходящ за треньор на Левски....макар че почвам да си мисля, че барем от Жадното ще се справя може би по-добре.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 6:39 pm 

На база видяното от него досега, доста хора биха се справили по-добре.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 6:41 pm 
Аватар

10 човека тука от форума да се съберем ще подредим по-добре отбора от тоя неможач :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 6:43 pm 

Левскар е и му е кофти, но това не е достатъчно... Не е треньор за амбициите на Левски и феновете. Ако имаше обаче 15 000 на Герена щеше да му върже и в този мач, въпреки че не играха нищо и бяха пълна трагедия...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 6:54 pm 
Аватар

Отборът след вчерашният мач:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 7:22 pm 
Аватар

kruc написа:
Левскар е и му е кофти, но това не е достатъчно... Не е треньор за амбициите на Левски и феновете. Ако имаше обаче 15 000 на Герена щеше да му върже и в този мач, въпреки че не играха нищо и бяха пълна трагедия...

С Жадното начело не е сигурно, че и 15 000 на Герена ще помогнат. Или където и да е. Мога да дам за справка мача със Славия за титлата и онзи финал за купата :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 7:48 pm 
Аватар

По въпроса за жадното ще питам само едно, което Боримиров трябваше да види още след втория мач с тирето- има ли разлика в играта от мачовете с Иртиш от 2013-та, Верея от тази година и Хайдук от тази година. В тези три мача играем с ТРИ различни отбора и играта е една и съща. Толкова по въпроса за жадния наглец.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 8:35 pm 
Аватар

Кока-Кольо написа:
...............трябва да се престане с експериментите на треньорския пост в Левски и толкова. Веднъж завинаги да стане ясно, че има 2-3 имена от България, които са достойни за тази позиция и ако те са заети или нямат желание да работят в клуба, задължително е да се намери треньор с качества и авторитет от чужбина...............

Нов треньор ще има. Според мен вече се опипва почвата в тази насока.
Новият треньор ще бъде познато име................... с опит в Английската висша лига. :D :D :D
Толкова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 8:55 pm 
Аватар

86mhz написа:
Кока-Кольо написа:
...............трябва да се престане с експериментите на треньорския пост в Левски и толкова. Веднъж завинаги да стане ясно, че има 2-3 имена от България, които са достойни за тази позиция и ако те са заети или нямат желание да работят в клуба, задължително е да се намери треньор с качества и авторитет от чужбина...............

Нов треньор ще има. Според мен вече се опипва почвата в тази насока.
Новият треньор ще бъде познато име................... с опит в Английската висша лига. :D :D :D
Толкова.

Толкова ми е достатъчно, сетих се кой е. Малко е дърт, но поне е приятел с Кокала :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:24 pm 
Аватар

Ако е тоя дето си мисля не е кой знае какво, но определено няма нищо общо с Митов. Дано ако стане се разбере с Кокала и да махнат копанарската магия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:27 pm 
Аватар

Harry Redknapp?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:28 pm 
Аватар

Знаем ли нещо или ляляме мощно?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:29 pm 
Аватар

Нванкво Кану? :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:39 pm 
Аватар

Живко написа:
Ако е тоя дето си мисля не е кой знае какво, но определено няма нищо общо с Митов. Дано ако стане се разбере с Кокала и да махнат копанарската магия.
Ако тоя дето си мисля, е същия, който ти си мислиш - не си прав.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:41 pm 

Авраам Грант :smt115

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:43 pm 
Аватар

Финалист в ШЛ... не става. Не е кой знае какво. Форумът се произнесе, искаме си жадното!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:45 pm 
Аватар

Авраам Грант води и Партизан преди години :wink: Хари Реднап не го виждам по тия ширини, освен да запива в некое търновско село под асмътъ :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:50 pm 
Аватар

Хари Реднап - техното Жадно :bigok
Имайте милост към човечеца, ще се отрови с пърцуца тук :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 9:58 pm 
Аватар

Я се успокойте малко с тия имена и елате обратно в реалността - Вили Вуцов или Букарев да продължи делото на Митов? :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4862 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]