forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Ное 19, 2018 11:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 3:22 pm 

Да не говорим, че не виждам как това им осмисля сезона :D Челси все пак взеха някаква купа, докато Ливърпул взеха хОй

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 3:41 pm 
Аватар

За да си голям отбор в Европа, трябва поне на 6-7 позиции да имаш играчи на топ ниво. Реал М имат играч на топ ниво на абсолютно всеки един пост. Ливърпул имат една извънземна тройка в нападение и всичко останало е леш. Единственият им друг играч, който е класа е Ван Дайк, колкото и да го подиграват и иронизират, заради много пари, които се дадоха за него, но всъщност е страхотен защитник и вчера премаза Роналдо. Бековете на Ливърпул имат потенциал, но има много време, докато станат топ играчи.

Реал, Барселона, Байерн са отборите с най-много топ играчи в състава си, затова и са най-голямата тройка в последните 6-7 години.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 3:57 pm 
Аватар

Юнайтед си чукаха Ливърпул доста, а митичния Салах си беше на терена 90 минути.. Добре, че най-накрая някой бил победил титланикога, жива да не бях :lol: :lol: :ohmygod

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:00 pm 
Аватар

Целият форум иронизира, играещия ужасен футбол Юнайтед, пък същият този отбор е на второ място - сеш се другите колко са зле. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:09 pm 
Аватар

По тая логика Ливърпул са по-добри от Юнайтед, защото стигнаха финал в ШЛ, а не ги изхвърли вековната Севилия. :bigok Истината е, че английските отбори стават само за боксова круша на испанските и доста дълги години ще са си фактор само в своето жалко първенство. :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:10 pm 
Аватар

Е на елиминация е едно - там с няколко мача можеш да се промъкнеш, докато шампионата е мерилото - 38 мача, дълъг маратон, там не става с 3-4 добри мача.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:10 pm 
Аватар

Bellamy написа:
Юнайтед си чукаха Ливърпул доста, а митичния Салах си беше на терена 90 минути.. Добре, че най-накрая някой бил победил титланикога, жива да не бях :ohmygod
Мдам, това е най-голямото постижение на говнайтед последните сезони.

Каквито и да ги лялаш, от няколко сезона говнайтед са посмешището на Англия във всеки един аспект. А след още няколко сухички сезона, а те ще са сухички на 100%, просто ще се превърнат в лузърпул 2.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:30 pm 
Аватар

blue heart написа:
Е на елиминация е едно - там с няколко мача можеш да се промъкнеш, докато шампионата е мерилото - 38 мача, дълъг маратон, там не става с 3-4 добри мача.

Зидан не харесва това :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:38 pm 
Аватар

Зидан вече беше шампион на Испания, Шарки. Истинското мерило за класа обаче си остава- ПСЖ, Ювентус, Байерн и Ливърпул, а не Алавес, Хетафе, Еспаньол или Алмерия.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:42 pm 
Аватар

Аз говорех за Англия. Да сме честни - Ливърпул имаше едно единствено сериозно препятствие по пътя към финала.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:50 pm 
Аватар

Манчестър Юнайтед си има своите силни страни, Ливърпул също. Играта в момента, както и философията на клуба Ливърпул в исторически план е представянето на футболистите да бъде атракция за зрителите.

Смея да твърдя, че Сър Алекс вгради същото и във философията на Манчестър Юнайтед. На фона на това обаче, футболистите не отговарят на очакванията на феновете си. В това число не визирам Белами, за който личните ми впечатления са, че загубата на Ливърпул е негова лична победа-визирам феновете, които посещават редовно мачове на Юнайтед или поне тези, които повече се интересуват от своя клуб.

Не случайно представители на феновете на Юнайтед в последните две години имат постоянни разговори с ръководството да търсят начини как да "вдигнат атмосферата" на стадиона. Подкрепата отговаря на играта, в която липсва емоцията, с която отборите на Фъргюсън се славеха.

В крайна сметка, пестеливият футбол, практикуван от Моуриньо засега носи колебливи резултати-ако за вас второто място е успех, то за феновете на стадиона е крайно неприемливо градският съперник да бъде шампион и не по-маловажно е това, че и двата най-яростни съперника на Манчестър Юнайтед имаха по-смислени и изпълнени с емоция сезони от техния.

Личното ми мнение е, че Юнайтед засега олицетворява това, което Реал Мадрид беше допреди 4-5 години- изключително много инвестирани пари в селекция, а резултатите и играта не отговарят на очакванията. Все пак смятам, че клуб с техния статут на световен доминант просто има нужда от точния треньор-лидерът, който ще ги поведе към успехите. Тук пак може да се направи препратка към Реал- Моуриньо може просто да е част от прехода, който отборът трябва да премине, за да се завърне на върха.

От гледна точка на Ливърпул-всичко след 1/8 финала се приемаше като бонус. На отбора все още му липсва баланс и определено вчера решаваща беше късата скамейка. Единият треньор вади от ръкава си Бейл, а другият..Емре Джан, на когото вече главата му е в Торино. Лично аз много ще се радвам, ако слуховете, че Сала ще играе на Световното се окажат верни. Огромна несправедливост би било за този човек, толкова отдаден само и единствено на футбола да получи такъв удар от съдбата.

За Клоп предстои изключително важен трансферен прозорец. Очевидно друга причина за провала вчера (колкото може да се смята за провал загуба от Реал Мадрид) е подценяването на качеството в защита. Вчера беше Кариус, утре ще е Ловрен-нужна е класа отзад, която да осигурява на тези отпред нужното самочувствие. Наби Кейта е сигурен нов, а очевидно без резерва на бурното трио отпред няма да го бъде.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:51 pm 
Аватар

Barcelona likes this :lol:

Футболът е логична игра. В един мач всичко може да стане, но в 9/10 случая най-добрият печели в крайна сметка. Твай.

Казвайте къде ще ходи Роналдо, че коефицентите са уникални в момента. Някой да му пише в инстарама да каже.

Последна промяна АЕ СИНИТЕ БААААААА на Нед Май 27, 2018 4:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:52 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Ами явно страдаш, бе, пич, ти си го написа, не аз. Отговорих, щото ме намеси мен. Ако били Македонията и Никиту и Байрямата кво щяло да е, пък сега не било. :cry: Тъжничък беше един вид и аз реших да се включа да те утеша. :cry: :loser2 Какво да ти вадя, като незадоволения ти коментар, за който говорих, е няколко мнения по-нагоре. :oops:

П.С: А какво мисли форума за Ромналдо? Май май момчето си отива... ПСЖ или Юнайтед? Друг не мисля, че може да си го позволи. Юнайтед изглежда най-логично за амбициите му. От друга страна той май във футбола няма повече какво и на кого да доказва, освен може би, че може да го направи с още един клуб. Аз не мисля, че е останало нещо друго във футбола, което Роналдо да доказва в Реал.
Не си прав за Роналдо. Пред Форума още не се е доказал напълно!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:55 pm 
Аватар

В ШЛ има по-голяма конкуренция, отколкото в шампионатите. В ШЛ играят най-добрите отбори в Европа. На местно ниво има 2,3 отбора, които си оспорват титлата, десетина средняшки отбори и останалото е плава бореща се за оцеляване. Да не говорим, че тази година в Англия, Испания, Франция и Германия шампионите бяха ясни още края на февруари, което не говори добре за формата на първенствата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 4:55 pm 
Аватар

След малко започва Шрозбъри - Родъръм, така че да се насочим към по-сериозни теми, стига с тия Реали. :smt006
Мощно Шрозбъри, че да има екзотика. :smt026

Aim with my eye, shoot with my mind, kill with my heart.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:05 pm 
Аватар

МоШно сините от Шроузбъри! :lsclapp

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:15 pm 
Аватар

Дано вековниците от Шрузбъри се класират. Направиха много силен сезон в Лига 1, ще е разочароващо да не постигнат промоция. Макар че мен повече ме вълнува утрешния мач - Ковънтри срещу Екзитър :strkstrk

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:15 pm 
Аватар

Бат' Джереми щеше да хване поне третия
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:16 pm 
Аватар

съдията добре е тренирал :smt027

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:38 pm 
Аватар

Max^10 написа:
Бат' Джереми щеше да хване поне третия
Изображение

БОК! :ls-cup :ls-cup

За CR-а четох, че или отива към Щатите в oтбора на LA или МЮ. Най-вероятно ще е 3-та опция, но да видим. :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:43 pm 
Ако на тази възраст отиде в Щатите, наистина ще е скандала на века във футбола :roll: Юнайтед изглежда най-резонно, заради треньор, а и първенството е най-силното/равностойното, в което може да отиде и да му приляга на името и имиджа. Но пък вече е ставал шампион и е вдигал ШЛ с тях. За мен лично единственото, което Роналдо има да докаже още във футбола е, че може да отиде в ПСЖ, например, и да видгне ШЛ. Е тогава вече слага край и точка на всичко. Не че и сега не го е направил. Сделка Неймар за Роналдо изглежда резонна, но надали е по егото на Роналдо. Честно казано и не ми изглежда на човек, който отсега да приеме нещо като Китай или САЩ за пари. Не мисля, че все още това му е най-водещото.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:45 pm 
Аватар

Може да дойде да порита в кафевата лига и да развали прокобата. :smt026

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 5:47 pm 
Аватар

Шросбъри е спечелил 87точки и засега си остава в Лига 1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:11 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Ако на тази възраст отиде в Щатите, наистина ще е скандала на века във футбола :roll: Юнайтед изглежда най-резонно, заради треньор, а и първенството е най-силното/равностойното, в което може да отиде и да му приляга на името и имиджа. Но пък вече е ставал шампион и е вдигал ШЛ с тях. За мен лично единственото, което Роналдо има да докаже още във футбола е, че може да отиде в ПСЖ, например, и да видгне ШЛ. Е тогава вече слага край и точка на всичко. Не че и сега не го е направил. Сделка Неймар за Роналдо изглежда резонна, но надали е по егото на Роналдо. Честно казано и не ми изглежда на човек, който отсега да приеме нещо като Китай или САЩ за пари. Не мисля, че все още това му е най-водещото.

Честно казано си мисля, че Господ Алекс има "участие" в тази работа и се надявам да се върне там, където започна всичко голямо, но ще видим. :pastor

Кога се очаква да каже какво се случва? 3 дена ли беше казал снощи?

Последна промяна jordanofff на Нед Май 27, 2018 6:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:15 pm 
Аватар

Завръщане в Юнайтед ще е нещо епично :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:45 pm 
Аватар

Много малко сте се карали за някаква мюсюлманска ръчичка. Мисля, че е редно да налея масло в огъня. Давайте! :smt068

Прикачени файлове:
33782040_385052475313056_1704672678696189952_n.jpg
33782040_385052475313056_1704672678696189952_n.jpg [ 42.56 KiB | Прегледано 495 пъти ]

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:48 pm 
Аватар

Всички хора които следят премиършип ми казват колко по-престижно било техния отбор да спечели местното първенство отколкото да вземат ШЛ, и това винаги ми се е струвало безумно твърдение. Да, някой ще каже, че ШЛ може да я вземеш с късмет при жребия и един силен финал, а за премиършип е нужно постоянство, но истината е, че в Англия колкото и да е силна конкуренцията, топ отборите не са на нивото на топ отборите в Испания + ПСЖ и Байерн. А този сезон се оказа, че и в Серия А нещата не са за подценяване (за мое щастие като фен на Интер).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 6:57 pm 
Това на Рамос е фотошоп.

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 7:00 pm 

Тоя мач е покъртителен, Локото и Витоша беше все едно Ел Класико сравнено с тези. А като се замисля, че Ваги не успя да се наложи в изпадащия от същото ниво...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Май 27, 2018 7:01 pm 
Аватар

Хайде, могъщи Шроузбъри! :lsclapp

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]