forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 264  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
blue_master написа:
Бих се радвал, ако някой се аргументира с кое Пеле, Марадона или Роналдиньо са по-големи от Меси. Най-емблематичното изпълнение на Мародана е онзи рейд срещу Англия, нещо което Меси го е правил буквално около 20 пъти. Пеле е играл във времена в които и Йордан Милиев би изглеждал като солиден защитник, нищо общо с футбола, който се играе в момента. Пуснете си видео от някой мач през 50-те или 60-те и погледнете за какъв футбол става въпрос.


Съдейки по мненията ти, съм почти убеден, че цялата ти стая е облепена с плакати на Меси :lol: Съгласен съм, че е най-добрият футболист в историята, ама другото са ебати глупостите :smt005 Меси има един такъв пробив срещу Хетафе, мисля, че имаше още един подобен. Ще те черпя колкото бири можеш да изпиеш ако дадеш линкове от други 10 такива пробива (от центъра). А Данчо Милиев си е солиден защитник отвсякъде, не знам защо ни внушаваш, че е някакъв некадърник :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Bullseye написа:
Пеле има повече голове, вярно няма база за сравнение. :lol: Иначе Марадона и Роналдиньо не са чисти нападатели, тяхното основно задължение не беше да вкарват голове. А това за най-емблематичното изпълнение няма да го коментирам. Само в следващия мач срещу Белгия го повтори :lol: Марадона се възстановява от счупен глезен в години, когато тия контузии са значели край на кариерата. Във времената без специални режими, без диети и цял екип специалисти, които да ти следят въглехидратите и тем подобни ден и нощ. Прави от един отбор, борещ се да не изпадне, шампион в най-трудното, дефанзивно и безкомпромисно първенство - такива нарушения на Рамос даже не ги свиреха, камо ли да те изгонят. :smt006 И това без да играе с двама от най-добрите халфове зад гърба си. Извежда един абсолютно средняшки отбор на Аржентина до титла и финал, като 86-та има 5 гола, 5 асистенции и дузина греди.

Марадона и е първият противников играч, аплодиран на Бернабеу. :smt006


Примера за голове ми беше между Роналдиньо и Меси, но няма значение. Футбола в Бразилия през 60-те и 70-те не може да се сравняват с футбола сега, който не вярва, призовавам пак да се прегледа старите ленти от тогавашните времена. Марадона и Роналдиньо не били чисти нападатели, а да не би Меси е да чист нападател ? Чист нападател е Суарез, Меси е по-скоро плеймейкър. Хубаво Марадона го е повторил срещу Белгия, ама Меси го е правил 20 пъти ? Да не би гола му срещу Реал Мадрид, когато тръгна сам от центъра да беше по-слабо изпълнение ? Не знам от какво се е възстановявал Марадона, ама Меси има такива физически проблеми, като малък, че факта, че въобще е станал футболист е истинско чудо.

Любимият ми виц е, че Марадона сам самичък, като Херкулес е издигнал Наполи...Я си отвори, който искаш произволен сезон на Наполи по негово време и виж, дали веднага след него няма някое и друго голмайсторче ? Първите 4 сезона Марадона има толкова голове общо, колкото Меси само през един ( 2011-2012 ) . Да знам, че Испанската лига е на нивото на Чешкото или нашето първенство, но се надявам все пак да се приеме, като някакъв аргумент.

Всички казват, че Меси имал зад гърба си двама от най-великите футболисти зад гърба си, ама тия двамата велики футболисти преди Меси има едни успехи, а след него съвсем различни, защо така и аз не знам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
krisoBG написа:
blue_master написа:
Бих се радвал, ако някой се аргументира с кое Пеле, Марадона или Роналдиньо са по-големи от Меси. Най-емблематичното изпълнение на Мародана е онзи рейд срещу Англия, нещо което Меси го е правил буквално около 20 пъти. Пеле е играл във времена в които и Йордан Милиев би изглеждал като солиден защитник, нищо общо с футбола, който се играе в момента. Пуснете си видео от някой мач през 50-те или 60-те и погледнете за какъв футбол става въпрос.


Съдейки по мненията ти, съм почти убеден, че цялата ти стая е облепена с плакати на Меси :lol: Съгласен съм, че е най-добрият футболист в историята, ама другото са ебати глупостите :smt005 Меси има един такъв пробив срещу Хетафе, мисля, че имаше още един подобен. Ще те черпя колкото бири можеш да изпиеш ако дадеш линкове от други 10 такива пробива (от центъра). А Данчо Милиев си е солиден защитник отвсякъде, не знам защо ни внушаваш, че е някакъв некадърник :bigok


Заповядай :
https://www.youtube.com/watch?v=5afVn9N1e7o
https://www.youtube.com/watch?v=97quWdHa0EQ&t=134s

А, ако тръгна да цитирам мненията на всякакви футболни легенди и капацитети за това, кой е най-великият фтуболист за всички времена, ще трябва да си играя цял ден.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Какви голмайсторчета е имал Марадона? В първенство, в което шампион се ставаше с 40 гола, Марадона вкарваше 1/4 и асистираше поне още 1/4 от тях. :lol: Сега във футбола има повече голове, факт, затова и промениха правилата в началото на 90-те, да стимулират атакуващия футбол. Ама е смешно да възхваляваш головете на Меси срещу Ейбар, Леванте и Мурсия, а да не зачиташ тия на Пеле примерно. :lol:

Меси може да е по-скоро плеймейкър, ама години наред играеше на върха на атаката, нещо което Марадона никога не е правил. Да не говорим, че целия отбор играе за Меси, а обратното хич не важи за Марадона в Аржентина и Наполи. Хубаво е ти да прегледаш старите ленти, щото Меси нямаше да изкара и половин сезон на сгурията срещу Джентиле, Бани, Коловати и т.н. в онези години, докато съм убеден, че Марадона в днешните условия със всичките грижи, които се полагат за даден футболист, щеше да е дори още по-добър :smt006 И чудото се нарича хормон на растежа - ебахти чудото :bigok

А и тия двамата спечелиха всичко с националния на Испания, без Меси. :wink:

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Не, че не зачитам голове на Пеле, но едно е да играеш в Първенството на щата Паулиста, друго е да играеш в най-силното първенство в света.
А, относно голмайсторчетата в Наполи :
1984-85 - Марадона 14 гола, Бертони 11 гола
1985-86 - Марадона 11 гола, Джордано 10 гола
1986-87 - Марадона 22 гола, Карневале ( сигурно не го изписвам правилно ) 8 гола
1987-88 - Марадона 15 гола, Карека - 12 гола
1988-89 - Карека - 19, Карневале 13 гола, Марадона 9 гола

И т.н и т.н. Тоест да се твърди, че Марадона е водил целият тим на гърба си е силно преувеличено.

Съгласен съм, че тогава са се вкарвали значително по-малко голове, но въпреки това, явно други футболисти са вкарвали повече от него, защото от всичките шест пълни сезона, той е ставал голмайстор само веднъж... Да не говорим, че в някой сезони, дори не е втори сред голмайсторите.

Това в което Меси е назад от всичките тези величия е липсата му на успехи в националният отбор. Но все пак ние коментираме качествата на тези хора, като футболисти, а не техните успехи, трофеи или техните лидерски качества, нали така ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Ами аз доколкото виждам Марадона е голмайстор на отбора си във всички сезони без един :lol: Ако погледнеш и асистенциите ще ти стане ясно дали пък не ги е носил на гърба си. И това без да играе на върха на атаката, без Шави и Иниеста да му подават и без да му се купува този и онзи. Иначе е нормално да не е голмайстор на Серия А, при наличието на Ван Бастен, Платини, Алтобели, Клинсман, Виали, Манчини, Баджо и т.н., все нападатели, налЕ.

Лидерските качества и трофеите не са ли част от кариерата на един футболист?

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Последна промяна Bullseye на Сря Апр 26, 2017 4:15 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Добре, че съм го скрил тоя син флумастер. Ако бях модератор, директно бан по име и по ип. То бива толкова ограничени и тъпи хора, ама чак пък толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Suum cuique написа:
Добре, че съм го скрил тоя син флумастер. Ако бях модератор, директно бан по име и по ип. То бива толкова ограничени и тъпи хора, ама чак пък толкова.


Това, че имаш различно от моето мнение ме прави тъп и ограничен ? Не си ли ти, този който е ограничен след като не зачиташ чуждото мнение ? За мен пък си педераст... Не, че го знам със сигурност, ама защо да не си позволя и аз някой друг епитет, ей така без особен смисъл ?


Последна промяна blue_master на Сря Апр 26, 2017 4:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
Не знам защо Bullseye въобще си прави труда. Ясно е, че меси не може да стъпи на малкия пръст на Марадона.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Bullseye написа:
Ами аз доколкото виждам Марадона е голмайстор на отбора си във всички сезони без един :lol: Ако погледнеш и асистенциите ще ти стане ясно дали пък не ги е носил на гърба си. И това без да играе на върха на атаката, без Шави и Иниеста да му подават и без да му се купува този и онзи. Иначе е нормално да не е голмайстор на Серия А, при наличието на Ван Бастен, Платини, Алтобели, Клинсман, Виали, Манчини, Баджо и т.н., все нападатели, налЕ.

Лидерските качества и трофеите не са ли част от кариерата на един футболист?


Да, а Меси е нямал никаква конкуренция през годините Роналдиньо, Торес, Раул, Виля, Агуеро, Ето`о, Ибрахимович и естествено Роналдо.

Успехи не виждам смисъл да ги коментираме, било индивидуални, било отбори, защото са очевидни. Лидерските качества на Меси, как точно могат да помогна на олигофрените Игуин и Ди Мария, които пропиляха не едно и две първенства ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
blue_master написа:
Suum cuique написа:
Добре, че съм го скрил тоя син флумастер. Ако бях модератор, директно бан по име и по ип. То бива толкова ограничени и тъпи хора, ама чак пък толкова.


Това, че имаш различно от моето мнение ме прави тъп и ограничен ? Не си ли ти, този който е ограничен след като не зачиташ чуждото мнение ? За мен пък си педераст... Не, че го знам със сигурност, ама защо да не си позволя и аз някой друг епитет, ей така без особен смисъл ?



Първо: Не се цитира мнение над твоето - тъп си и си ограничен.
Второ: Пише ти се 15 пъти едно и също, но не вдяваш - тъп си и си ограничен.
Трето: Позволявай си, каквото искаш, но това не те прави по-малко тъп и ограничен.
Четвърто: Ако искаш някой да те взима насериозно, не пиши с грешки, защото иначе си тъп и ограничен.
Пето: Много е тъпо е да си тъп, защото ти е за цял живот.
Шесто: Интернет е необятен, но тъпите и ограничени хора все пак не са анонимни ;)
Седем: е добро число.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Че Меси всяка година ли е топ-голмайстор в Испания? :lol: А относно другото - можеше да измъкне единия финал например, нали е най-добрия. :wink:

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Suum cuique написа:
blue_master написа:
Suum cuique написа:
Добре, че съм го скрил тоя син флумастер. Ако бях модератор, директно бан по име и по ип. То бива толкова ограничени и тъпи хора, ама чак пък толкова.


Това, че имаш различно от моето мнение ме прави тъп и ограничен ? Не си ли ти, този който е ограничен след като не зачиташ чуждото мнение ? За мен пък си педераст... Не, че го знам със сигурност, ама защо да не си позволя и аз някой друг епитет, ей така без особен смисъл ?



Първо: Не се цитира мнение над твоето - тъп си и си ограничен.
Второ: Пише ти се 15 пъти едно и също, но не вдяваш - тъп си и си ограничен.
Трето: Позволявай си, каквото искаш, но това не те прави по-малко тъп и ограничен.
Четвърто: Ако искаш някой да те взима насериозно, не пиши с грешки, защото иначе си тъп и ограничен.
Пето: Много е тъпо е да си тъп, защото ти е за цял живот.
Шесто: Интернет е необятен, но тъпите и ограничени хора все пак не са анонимни ;)
Седем: е добро число.


Доста си спрял, пък иначе го раздаваме авторитарно. Със същата логика, аз мога да кажа, че едно нещо се пише 15 пъти, ама твоят умствен капацитет не може да го асимилира.

Да ти извадя ли един списък от хора, които са на същото мнение, като мен за Меси, та да видим и те ли са тъпи и ограничени ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Suum cuique написа:
Добре, че съм го скрил тоя син флумастер. Ако бях модератор, директно бан по име и по ип. То бива толкова ограничени и тъпи хора, ама чак пък толкова.


И що, само щото мисли, че Меси е най-добрият футболист в историята ли? :ohmygod2 То се вижда кой е "тъп и ограничен", особено с оглед и на по-долното ти КРАЙНО БЕДНО мнение.

Иначе общо взето ерата безсмислен спор за футболисти от различни поколения и футболни епохи. Но няма как да не се съглася с Радан тоя път - Марадона > Меси и твай. Същото щеше да е и ако играеха по едно време, без значение сега или през 80-те.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Тъп спор. Месито никога няма да го харесват хората, защото има толкова много талант, че всичко изглежда елементарно, все едно не се напъва. При него винаги един слаб мач ще е по-съществен от 10 силни. Един мач няма да вкара и следващите 10 ще е пълна криеща се мишка, независимо колко гола вкара в тях. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Bullseye написа:
Че Меси всяка година ли е топ-голмайстор в Испания? :lol: А относно другото - можеше да измъкне единия финал например, нали е най-добрия. :wink:


Еми, тази година ще вземе за 7 път голмайсторският приз, не знам, малко ли е ? Колкото до финалите, да се надявам да играе още 4-5 год. и да видим, може пък да сътвори нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
7 път? Като гледам го е взел само 3 пъти, ама казал си, за година ще навакса :strkstrk

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Пеле, наречен от света- крал на футбола, трикратен световен шампион, си намери майстора, и къде другаде, ако не във форум.Левски.ком :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Блу Мастъра винаги е обвиняван за трол и провокатор, поради простата причина, че тъпият и ограничен Блу Мастър винаги си позволява да споделя, това, което мисли, без да му пука дали ще се надигне форумна вълна срещу него, дали ще бъде обвинен, че е чорбар, лудогорска мастия или дали мнението му ще съвпадне с точната секта на форума.

Блу Мастъра казва, че Меси е най-великият и е с форумната присъда, че е тъп и ограничен, ако това, обаче го направи Kryten, , който също му симпатизира, към него не валят подобни етикети, защо ли ?

Колкото до правописа ми. Никога в живота си не съм имал претенции, че имам перфектна грамотност. Напротив, знам, че имам много пропуски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Bullseye написа:
7 път? Като гледам го е взел само 3 пъти, ама казал си, за година ще навакса :strkstrk


За голмайсторският приз ли говорим ? Защото, ако е така, Меси досега има 6 и е почти сигурно, че ще го вземе за 7 път през този сезон.

niki87 написа:
Пеле, наречен от света- крал на футбола, трикратен световен шампион, си намери майстора, и къде другаде, ако не във форум.Левски.ком :lol:


През кое десетилетие започват да му викат краля на футбола ? 70-те, 80-те ? Дай сега понеже по негово време е бил най-великият, да може да си присвои, тази титла, докато свят светува ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
:loser2


Прикачени файлове:
Screenshot_3.jpg
Screenshot_3.jpg [ 96.89 KiB | Прегледано 3229 пъти ]

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
niki87 написа:
Пеле, наречен от света- крал на футбола, трикратен световен шампион, си намери майстора, и къде другаде, ако не във форум.Левски.ком :lol:


Да, навсякъде по света, но не и в Бразилия!? :bigok То и Кюрда тука се води Нумеро Уно за всички времена, ама по-старите знаят кой е Гунди. Но дори Пеле да е Кралят, Марадона е шибаният БОК, щото си има официална религия и ЦЪРКВА с около 200,000 последователи по целия свят :!: :fgod Сигурно има защо. :smt006

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
За това не споря. Аз също симпатизирам повече на Марадона. Просто ми направи впечатление твърдението, че едва ли не Пеле не е направил нищо, или го е направил преди 100г. Все едно след 30г. някой да каже- кво пък толкова е направил Меси, тогава футболът е бил различен :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Bullseye написа:
:loser2


Моя грешка. Тази година ще му бъде 4-тата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
niki87 написа:
За това не споря. Аз също симпатизирам повече на Марадона. Просто ми направи впечатление твърдението, че едва ли не Пеле не е направил нищо, или го е направил преди 100г. Все едно след 30г. някой да каже- кво пък толкова е направил Меси, тогава футболът е бил различен :bigok


Преиначаваш думите ми. Пеле в топ 5 за всички времена, просто съм споделил, че едно е нивото в Щата Паулиста, друго е в Испанската лига. И да категорично смятам, че футбола преди 40-50 год. по-слаб от сега. И логично е след 50 год. футбола да е по-силен от сега, както и да има по-велики от Меси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10313
Изображение

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Не мога да дам оценка на футболист, който не е от моето време. Не съм го гледал достатъчно просто. От тези, които съм гледал, май Марадона е номер едно. Меси е безспорен феномен, но оня ме кефи повече. Достатъчно ми е гадно, че спора се отнася до аржентинци основно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
.

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
немлад написа:
Не мога да дам оценка на футболист, който не е от моето време. Не съм го гледал достатъчно просто. От тези, които съм гледал, май Марадона е номер едно. Меси е безспорен феномен, но оня ме кефи повече. Достатъчно ми е гадно, че спора се отнася до аржентинци основно...

Има си лекарство за двамата латиноси :bigok
Бодо Илгнер.......... Мануел Нойер
Клаус Аугенталер.......... Филип Лам
Гуидо Бухвалд .............. Джером Боатенг
Юрген Колер............ Матс Хумелс
Томас Бертолд.......... Бенедикт Хьоведес
Анди Бреме.............. Кристоф Крамер
Лотар Матеус........... Бастиан Швайнщайгер
Томас Хеслер......... Тони Кроос
Пиер Литбарски.......... Томас Мюлер
Руди Фьолер........... Месут Йозил
Юрген Клинсман........... Мирослав Клозе


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 26, 2017 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Извади състава и от 86-та де :bigok

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 264  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com