forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 264  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2016 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Не се чорбаризирайте ве, еби му майката. Толкова газ пикаете, че става тъжно вече. Ако ще да плаща на всеки мач Сватбата да му свири на отборчето и да си купи 50 титли, т'фа няма нищо общо с успехите на Гелата в ШЛ. Това е стратегия, разработена и изпълнена. Това, че ние го нямаме си е наш проблем. Не злобейте бе деба.. Игнорирайте и т'фа е. Имаме си наши проблеми да решаваме, нека да си играят каквото искат където искат.

На мен ми е много по-интересно поредното феноменално представяне на Господ БоК БрендАн, който след вицешампионската титла с титланикога успя да вкара Селтекс в групите на ШЛ с треперене до финала. :loser2 Щастлив съм, че ще гледаме в ШЛ продукции с участието на този футболен титан:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2016 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Кое? Мен наистина за Лудогорец не ме ебе. Наистина не са ми никакъв дразнител. Наистина смятам, че първенството ще го купи или Домусчиев, или Ганчев. Наистина не разбирам защо някой ще сяда да им гледа мачовете, ако смята да си хаби нервите, както и наистина смятам ако докарат някое голямо име в България да отида да гледам това голямо име, а не разградското посмешище. :smt023

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2016 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Късмет имат чутовен определено, но имат и много правилно управление на клуба си. Дори ако щете да са купили съдиите в 2-та мача пак е правилно защото печалбата е огромна после. Сега не виждам кой ще ги измести от върха години наред освен ако не светнат зализания в десетката с флоберка или не се договори с жожето за няква схема, както миналия сезон. За нас определено става доста зле, но все си мисля, че щом сме минали през 50-те и 60-те години, когато правеха цура шампион с указ всяка година ще минем и през тая мутра рано или късно и пак ще се върнем на върха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2016 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6117
Местоположение: Оркистан
Чист гол отмениха на В.Пилзен, но твърденията за "зелената" Уефа са пълен скандал (по скоро за подкупени съдии в Европа). Просто както някой беше казал преди мен съдията е абсолютен некадърник. Иначе честито на луноходец, няма к'во да се хабим. Скоро и тяхната "хегемония" ще приключи, бъдете сигурни в това. :smt001

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Последна промяна viktorbdz на Вто Авг 23, 2016 11:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 23, 2016 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
" Вторите състави на Марсилия и Удинезе, разпродадения отбор на Артмедия,вместо Киево требваше да е незнам си кой, засадата на Бабангида",за Оксер също имаше нещо, ама не помня кво беше.
Грозна гледка е тая тема тия като бият в Европа.Още от групите на ЛЕ.То целата УЕФА е в краката на агата, еби му майката.
Да го духат и смърт за тех,важното е Левски да се оправи и да бъде пак там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:49 pm
Мнения: 284
А аз може ли нещо много тъпо да попитам. Какво трябва да стане, че да имаме 2 отбора в ШЛ? Тия трябва до финал ли да стигнат? Наистина не знам и затова питам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Като станат сега 10 години Лукойл и "обективните" ще пикаят газ, другите я освобождаваме сега. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25034
Местоположение: Възраждане, Русе
По-добре тия отколкото свинете докато ние не се оправим.

Гела да слага петици на джуджето, че има да му връща за оная декларация и така :smt003

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Никога в живота си не съм виждал български отбор да бива подпиран, толкова явно ! Абсолютно скандално съдийство ! И винаги влияеше в много деликатни ситуации от мача. При 1 - 0 за чехите, голът за Лудогорец, който падна беше нередовен. После в началото на второто полувреме им отмениха, абсолютно чист гол ! Имаше още няколко ситуации, които бяха в ущърб на чехите.

Чехите, категорично бяха по-добрият отбор в този мач и ако не беше лежерното им поведение в първият мач, можеха да си ги отстранят без никакъв проблем.

П.П НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ПО-ДОЛЕН, ОТВРАТИТЕЛЕН, НАГЪЛ, ТЕНДЕНЦИОЗЕН И ПРИСТРАСТЕН КОМЕНТАР ОТ НАШИЯТ БОКЛУК !
Бил сигурен отсега, какви щели да бъдат оправданията на чехите :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44244
Местоположение: София
Mulder12 написа:
А аз може ли нещо много тъпо да попитам. Какво трябва да стане, че да имаме 2 отбора в ШЛ? Тия трябва до финал ли да стигнат? Наистина не знам и затова питам.

Трябва да станем 15 като държаваен коефициент, в момента сме 25 :smt042 Като държавите пред нас са следните:
Rom - са 15ти, демек последните с 2 места
Aut
Cro
Cyp
Pol
Isr
Bls
Den
Sco
Swe
Тоест трябва средно аритметично(демек всичките ни участници а не само тия селяци) доста време да се представяме по-добре от всичките тях. :smt042 Най-силната ни година беше 2007, бяхме станали 16ти.
Това е заблудата дето се шири, че тия като са смачкали конкуренцията в България "правят нещо за българския футбол" :smt005 Налага ми се да го обяснявам по няколко пъти на ден на хора които по принцип гледат футбол само лятото ако годината е четна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 15, 2016 10:58 pm
Мнения: 2868
Местоположение: Некъдеси
Очертава се сблъсък Джудже - Гел и ще бъдат ангажирани в Европа. Имаме шанс докато двама се карат и Домусбахче се разсейват, да откраднем някоя точка в повече. Напролет ще купят още един автобус играчи и всичко що се продава. Сега е момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11771
Не виждам какво можем да натискаме. Истината е, че, докато има гел, ние титла няма да видим. Освен, ако финия човек не изсипе няколко милиона за селекция :lol:


Последна промяна Nikē на Сря Авг 24, 2016 12:19 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
madball написа:
" Вторите състави на Марсилия и Удинезе, разпродадения отбор на Артмедия,вместо Киево требваше да е незнам си кой, засадата на Бабангида",за Оксер също имаше нещо, ама не помня кво беше.
Грозна гледка е тая тема тия като бият в Европа.Още от групите на ЛЕ.То целата УЕФА е в краката на агата, еби му майката.
Да го духат и смърт за тех,важното е Левски да се оправи и да бъде пак там.

За Оксер преди гола ни тъчът трябваше да е за тях. А имаше голям рев за дузпата, която ни свириха на Герена с Киево.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Мач ли е имало? Пийте.. наздраве. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Има точно 2 варианта, които ги знаем много добре...

- куршум в челото на агата
- адекватно управление в Левски, както и стабилен финансов бюджет.

За сега и двата не са в наша полза :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 28, 2016 9:42 pm
Мнения: 501
Оксер, Артмедия, Олимпик, Удинезе.... но с тая разлика, че нямахме бюджет 25млн на година, играчи за по 10 млн и имахме само 4 чужденци и един контузен Дайо. Доста разлики!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
Преди 2 години като влязоха за 1-ви път в ШЛ рязаните, забелязах, че цареше некакво вълнение от бая хора, които гледат футбол както каза Дипломато "само лятото на високосна година". Куцо кьораво и сакато ме питаше, ше гледаш ли довечера "наще" срешу Стяуа. Сега забелязвам, че половината и повечето от тия даже не знаеха, че днес имало мач... :smt005 :smt005

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Има нещо такова. Отварям си фейсбука и нито едно статусче за лайнокурец или подобно :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Дори и Домусчиев да напусне Лудогорец, базата и стадиона няма да си ги вземе с него, а подобни възможности предоставят подходящи условия за развитието на даден отбор. Да, няма да са хегемон, но със сигурност биха били фактор, а пък и не се знае, кой евентуално би го наследил.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Eric Cartman написа:
Преди 2 години като влязоха за 1-ви път в ШЛ рязаните, забелязах, че цареше некакво вълнение от бая хора, които гледат футбол както каза Дипломато "само лятото на високосна година". Куцо кьораво и сакато ме питаше, ше гледаш ли довечера "наще" срешу Стяуа. Сега забелязвам, че половината и повечето от тия даже не знаеха, че днес имало мач... :smt005 :smt005


Верно е това - при мен само 2-3 с някакви дребни статусчета и картинки, то го има и другото - че аз бая народ съм шитнал или поне unfollow...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Искам да ви успокоя всички, че покрай мачовете на Легия, някакво полско музикално радио си ги припозна за национална кауза. :bigok Особено на първия беше нещо страшно - в същия ден имаха 1/4 по волейбол и хандбал, а водещият в спортните новини разправяше, че всички поляци ще стискат палци и за Легия. :smt005 Не знам какво е било по другите полски медии, но предполагам не само това радио ги припознава. :bigok

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
mech0 написа:
Искам да ви успокоя всички, че покрай мачовете на Легия, някакво полско музикално радио си ги припозна за национална кауза. :bigok Особено на първия беше нещо страшно - в същия ден имаха 1/4 по волейбол и хандбал, а водещият в спортните новини разправяше, че всички поляци ще стискат палци и за Легия. :smt005 Не знам какво е било по другите полски медии, но предполагам не само това радио ги припознава. :bigok



Е те поляците от много дълги години нямаха отбор в групите на ШЛ.

Иначе май е време и за Ред Бул Залцбург вече да влезат - доста неуспешни опити им се насъбраха

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
mech0 написа:
Искам да ви успокоя всички, че покрай мачовете на Легия, някакво полско музикално радио си ги припозна за национална кауза. :bigok Особено на първия беше нещо страшно - в същия ден имаха 1/4 по волейбол и хандбал, а водещият в спортните новини разправяше, че всички поляци ще стискат палци и за Легия. :smt005 Не знам какво е било по другите полски медии, но предполагам не само това радио ги припознава. :bigok


Това е един общ синдром и комплекс на малките и незначителни футболни държави ;) Не е само наш патент, бъдете спокойни ;)
Аз разбирам, защо българите подкрепят Лудогорец, аз също нямам нищо против тяхното развитие, но откачам, когато някой обвини друг, че ако не подкрепя Лудогорец не е българин. В Англия, никога феновете на Манчестър Юнайтед няма да се радват на успех на Сити и обратното, при положение, че дори са от един град, какво да говорим пък за Барселона и Реал, Милан и Интер и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 2:19 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Eric Cartman написа:
Преди 2 години като влязоха за 1-ви път в ШЛ рязаните, забелязах, че цареше некакво вълнение от бая хора, които гледат футбол както каза Дипломато "само лятото на високосна година". Куцо кьораво и сакато ме питаше, ше гледаш ли довечера "наще" срешу Стяуа. Сега забелязвам, че половината и повечето от тия даже не знаеха, че днес имало мач... :smt005 :smt005

Много грешиш, моите впечатления са точно обратните. :?
В провинцията почти всички им симпатизират, без разбира се да са някакви ултра фенове. Ясно е, че "Левски" и микре имат твърди агитки, но генерално погледнато, завладяха масата от "любителите на футболната игра", примерно аз тази вечер гледах мача в огромно малцинство, защото бях за "Виктория". Поне 70-80 % от хората им симпатизират за евротурнирите. Каквото целяха за феновете, според мен 90% го изпълниха, те не търсят ултраси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 3:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2874
Местоположение: BLUE UK
кур за лудокурец!!!
от тях искам единствено да опънат чавдар-латекс с минимум една седмичка, пък после и да ги закрият ще ми е през шнура :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 7:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21375
Факт е,че имат приличен отбор за този етап от турнира, бяха по-добри от чехите. Другият факт е,че продължават да имат някакъв нечовешки късмет - в Сърбия, когато нещата отиваха на осиране, някакъв глупав негър си изкара червен картон на почивката, снощи изравнителен гол след игра с ръка, отменен редовен гол на чехите, като пък преди него можеше да се свири дузпа. Това са ключови ситуации, които в комбинацията с добра класа водят до положителни резултати.
Това е положението, дали ни харесва или не няма никакво значение.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 8:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 11:30 pm
Мнения: 1084
Къде може да се следи това класиране и тези коефициенти в реално време

ДипломатО написа:
Mulder12 написа:
А аз може ли нещо много тъпо да попитам. Какво трябва да стане, че да имаме 2 отбора в ШЛ? Тия трябва до финал ли да стигнат? Наистина не знам и затова питам.

Трябва да станем 15 като държаваен коефициент, в момента сме 25 :smt042 Като държавите пред нас са следните:
Rom - са 15ти, демек последните с 2 места
Aut
Cro
Cyp
Pol
Isr
Bls
Den
Sco
Swe
Тоест трябва средно аритметично(демек всичките ни участници а не само тия селяци) доста време да се представяме по-добре от всичките тях. :smt042 Най-силната ни година беше 2007, бяхме станали 16ти.
Това е заблудата дето се шири, че тия като са смачкали конкуренцията в България "правят нещо за българския футбол" :smt005 Налага ми се да го обяснявам по няколко пъти на ден на хора които по принцип гледат футбол само лятото ако годината е четна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 8:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Росен написа:
За Оксер преди гола ни тъчът трябваше да е за тях. А имаше голям рев за дузпата, която ни свириха на Герена с Киево.

Тук вече се изложи и почна с повтарянето на свински мантри. Тоя тъч не е преди гола, а има след него атака на Оксер. А без дузпата дали се класираме при 1-0 и 2-2?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 8:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Добре бе човек за какво ми скачаш не мога да разбера? Аз казвам за какво цивреха тогава свинете. Точно както тука за някаква дузпа на Лудогорец срещу Звезда. Къде ме буташ при чорбарските мантри не разбирам!?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 24, 2016 8:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е написа ли го? Това форума на Левски ли е или дата беге? Нещо не зацепваш ми се струва. Аз не съм гледал мачовете и ме боли уя за това какви дузпи са свирили на лайнарите.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 264  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com