forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 588 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 29, 2009 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Йорданов искаш да кажеш :)

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 29, 2009 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Admirer написа:
Йорданов искаш да кажеш :)


Да е. Той Димитров беше нашия Хичо :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 29, 2009 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Anarion написа:
Сега разбрахте ли защо Йовов го браня със зъби и нокти? Е така както се гърби по терена и ще вземе да вкара някой гол от нищото. А като останахме с девет души колко паса пресече и колко единоборства взе отляво?

Факт,че може да вкара от нищото,но защо отново не вкара и третият гол,решаваше мача.
Милиев да виним за гола,че не си покри човека при ъгловия,не го,той я има 50 мача,я няма.Но Йовов е друга история,пропуските му изнервят и като го грабне агитката се цупи.
Нормално е да се бори и пресича пасове,затова е на терена.Просто не е в онази
форма,когато с лекота играеше и бележеше.Не е за стартовия,за смяна,OK.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 10:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:

Яд ме е, че Царя явно няма как да се занимава И С ТОВА и не го е нахранил досега публично въпросния селяк и ибрикчия на микренския помак Величко ДУХонов. Или поне да имаше някой друг, който да го нахрани. Човек като Насо :smt006


ето че още този кръг приказките за мащабна литексова организация бяха разбити на пух и прах!
това от няколко години се повтаря всеки път , миналата година беше сигурна титла за чорбата, изведнъж ги минахме... тая година първите кръгове пак "сигурна" титла за чорбата, имали страхотна организация в провинцията и хоп - неколко провинциални отбори ги надраха поред, после ловеч и изведнъж най-бедния, дето трябва да могат да го купят с лекота, им удари тройка. Така че нашите да си гледат в нашия отбор и да мислят как да заиграем по-добре, щото следващия дебрецен чука на вратата вече


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Що пък приказките да са разбити на пух и прах? Разбира се, че няма как да вземат всички мачове до края на шампионата, 17 поредни победи ли, това и свинете не са си го позволявали. Разбира се, че трябваше да имат загуба, и кога е най-подходящо? Не е ли точно, когато водят с 9 точки, срещу съперник, който не е пряк конкурент? Не е ли най-подходящо точно, когато зоба им е свършил, и за да бият съдията трябва да се напъне още повече, а сега ги гледат доста по-внимателно, нямаше как да се повтори балтията.

Големото рязане ще е първите кръгове на пролетния дял.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
хахаха такива сценарии и дико сашов не пише
нали ако бият Берое титлата им е вече 95% - могат спокойно да загубят от нас и от чорбата напролет и пак ще са фаворити. имало мащабна организация , цялото бфс помагало, пък не могат да накарат един тотално фалирал отбор с играчи умрели от глад да им легне? :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Могат. Ама не искат. За да могат да кажат - ето вижте - тия играха и ни биха. А говедата само скачаха на бой. Прочети спортната преса - точно това казват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Абе в тоя форум съм забелязал, че някои хора чакат да видят какво ще е масовото мнение по даден въпрос и после пишат точно обратното, да са контра. Не знам защо го правят, расте ли им пишката от това? Ако да, да почна и аз така :smt003 :smt003

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
for0mho0l_sf написа:
Абе в тоя форум съм забелязал, че някои хора чакат да видят какво ще е масовото мнение по даден въпрос и после пишат точно обратното, да са контра. Не знам защо го правят, расте ли им пишката от това? Ако да, да почна и аз така :smt003 :smt003

Не е вярно, не си прав! :smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Стига сте се излагали! Ядосали сте се малко повечко от някои съдийски решения и толкова!Не усещате ли как патков, започва да обръща нещата в своя полза!Три пъти изтърваме да влезем в групите на шампионската лига заради този кретен!Четири-пет титли загубихме в същия период!Лично за мен Гонзо се излага все повече с оневиняването на мустакатия мръсник!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
for0mho0l_sf написа:
Абе в тоя форум съм забелязал, че някои хора чакат да видят какво ще е масовото мнение по даден въпрос и после пишат точно обратното, да са контра. Не знам защо го правят, расте ли им пишката от това? Ако да, да почна и аз така :smt003 :smt003

аз чакам включване от хидън да обесни как Н Йорданов е един от най-класните съдии в източна Европа :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 1:32 am
Мнения: 235
Днеска курвата , ще гостува в ринг от 19:00 . :boisw

_________________
ULTRAS NO PROFIT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
йорданов ли? къде е студиото на ринг?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
Могат. Ама не искат. За да могат да кажат - ето вижте - тия играха и ни биха. А говедата само скачаха на бой. Прочети спортната преса - точно това казват.


за пръв път чувам някой да загуби нарочно, като част от мащабна схема по купуване на титла :lol: :lol:
защо реши, че на гришата му пука какви ги бръщолеви баждека и агент николай? :smt006 ако реши да си купи титла ще си го направи по най-лесния начин - виждали сме го вече това. Голяма работа после, че дон балон и батков пищят, какво - бфс ще им отнеме титлата, щото ефрем е написал, че литекс си купуват мачове? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Абе факт е, че на излизане от стадиона и около стадиона всичкото говеда бяха едновременно щастливи от появилия се живец в любимия отбор и ядосани от неадекватния рефер. И никой не чух да казва (а и не вярвам някой да си го е мислел): "Дееба, Комсомолския беше прав!". Яростта беше оттам, че някакви пухльовци идват на Герена и свиручкат срещу Левски. Така изглеждаха нещата там, на място. Не ме вълнува как е било по телевизията.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 01, 2009 5:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
ДЕЛЕГАТ НА МАЧА Е БИЛ ИЛИЯ ИЛИЕВ.ТОЗИ ЧОВЕК БЕШЕ ШЕФ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ОТДЕЛ НА лит(*кс-етрополе ПРЕДИ НЯМА И ДВЕ ГОДИНИ!!!ТИЯ СИ ДОЙДОХА НАДРУСАНИ СЪС СЪДИЯТА И С ДЕЛЕГАТА БЕ!!!!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 01, 2009 9:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
echoes написа:
йорданов ли? къде е студиото на ринг?

някъде по линията на 9-ката трамвай преди Хладилника май , ама мина вече :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Дек 01, 2009 9:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Insomnia написа:
На "Черни връх" е малко преди колелото на 9ката, мисля че отляво се падаше. :roll:

точно..


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 588 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com