forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 588 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26569
Местоположение: София
Нема по-жалко от това да си гост на собствения си стадион => фен на латекс

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Да. Реших. Напролет- 5-6 хил. в Ловеч. Те си пътуват със съдиите, ние ще пътуваме с армия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
zahariev написа:
Пичове, явно не се усещате какво става, затова нека ви го кажа: всичко е постановка на Батков с цел да се насочи гнева на феновете към друг обект. Съдията свири мача съвсем нормално. Никакъв червен картон за Кишишев нямаше. Имаше чиста дузпа за Литекс към края на мача. Съдията просто е слаб...

Това е играта на Батков, гадна комунистическа отрепка, която продължава с шибаните си номерца. Вече почвам да се дразня и на Гонзо, който само го защитава. За да си президент на Левски не е достатъчно просто играчите да си получават заплатите навреме. ТРЯБВАТ И НОВИ КЛАСНИ ПОПЪЛНЕНИЯ, за които мустакатия боклук няма пари! Уж само Левски не усетил кризата. А кой е последния трансфер, за който са дадени сериозни пари??? Като няма пари да се маха. Не се оставяйте да ви промият мозъците, не се хващайте на изкуствената война срещу БФС. Ние имаме наша война срещу комуниста Батков, не забравяйте толкова бързо и гледайте по-голямата картина. Не се връзвайте на номера и насочете гнева си в правилната посока - срещу Батков!!!


Отдел "Непреодолима олигофреничност" в лудницата е отворен за посещения :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4622
zahariev написа:
Пичове, явно не се усещате какво става, затова нека ви го кажа: всичко е постановка на Батков с цел да се насочи гнева на феновете към друг обект. Съдията свири мача съвсем нормално. Никакъв червен картон за Кишишев нямаше. Имаше чиста дузпа за Литекс към края на мача. Съдията просто е слаб...

Това е играта на Батков, гадна комунистическа отрепка, която продължава с шибаните си номерца. Вече почвам да се дразня и на Гонзо, който само го защитава. За да си президент на Левски не е достатъчно просто играчите да си получават заплатите навреме. ТРЯБВАТ И НОВИ КЛАСНИ ПОПЪЛНЕНИЯ, за които мустакатия боклук няма пари! Уж само Левски не усетил кризата. А кой е последния трансфер, за който са дадени сериозни пари??? Като няма пари да се маха. Не се оставяйте да ви промият мозъците, не се хващайте на изкуствената война срещу БФС. Ние имаме наша война срещу комуниста Батков, не забравяйте толкова бързо и гледайте по-голямата картина. Не се връзвайте на номера и насочете гнева си в правилната посока - срещу Батков!!!

Не знам кой мач си гледал щом казваш ,че съдииството е нормално :shock: :shock: :shock: .И ако това е нормално кое е не нормално да изгони половината отбор и да даде 5 дуспи за фалове на центара ли?Абсолютно неадекватен педерас беше съдята

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Вчера един пумяр пратен от друг пумяр се изграври с Левски и всички нас на терена!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Кво сте му се нахвърлили всички на Захариев,човека излага неговото мнение,не обижда никой,а и не е писал глупости

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Курвата в черно живее в ... ЛЮЛИН, близо до некъв пазар (явно е известно мястото)... прекалено смело решение за жител на опасен квартал, като Люлин беше снощното му ръководене :smt006

Такива мачове ще върнат синята публика по стадионите :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 12:48 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Не знам защо ми се нахвърляте така. Малко пояснение относно мнението ми - смятам, че съдията беше на ниво А група. Безобразно слаб, абсолютен смешник, но според мен не е подкрепил Литекс умишлено. Пак казвам - имаше и много отсъждания в тяхна вреда - имаше 100% дузпа за тях към края на мача, ако искаше можеше да я свири, страничният също я видя, просто ги хвана страх. Червен картон за Кишишев има точно толкова, колкото има и за Еньо. Въпросът не е в това. Тази година няма да сме шамиони. В Ловеч има страхотна организация, Гришата се е заел сериозно къде с футболни, къде с нефутболни средства да стане шамион и ЩЕ СТАНЕ! Нас това не ни интересува. Не ни интересува и БФС, ако ще да пращат Дучето да ни свири. Ние сме в нокдаун. Положението е опасно зле. С Батков начело съдиите са най-малкия проблем. Не се оставяйте да бъдете подмамени. Предполагам, че тези дни от управата на Левски ще бъде подета страхотна война срещу БФС. Не се хващайте, това е стар номер. Не забравяйте кой е враг номер 1 на Левски в момента! Батков ще се опита да пренасочи гнева на феновете в друга посока. А зимата ще дойде някакъв незнаен треньор, ще вземем двама от Пирин и един от Локо Пловдив и това е. Дори съм почти убеден, че за да мине по-евтино, Батков ще остави Гонзо треньор и директор и така ще си спести една заплата. Тони Здравков ще го оставят и ще кажат, че Гонзо ще е мениджър по английски модел. Но това ще е просто, защото Батков няма пари, а не защото е най-доброто за Левски. Разберете, Батков е уникално вреден за Левски, този човек трябва да си замине веднага. Войната срещу него не трябва да спира нито за миг. Горния ми пост имаше за цел да ви напомни това. Моля ви, не се оставяйте да бъдете подлъгани от войната, която Батков ще обяви на БФС. Нямайте никакво съмнение - Батков е враг номер 1 на Левски. В момента, в който си отиде, нещата ще си дойдат на мястото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39155
Местоположение: Фаноса ти
zahariev написа:
Не знам защо ми се нахвърляте така. Малко пояснение относно мнението ми - смятам, че съдията беше на ниво А група. Безобразно слаб, абсолютен смешник, но според мен не е подкрепил Литекс умишлено. Пак казвам - имаше и много отсъждания в тяхна вреда - имаше 100% дузпа за тях към края на мача, ако искаше можеше да я свири, страничният също я видя, просто ги хвана страх. Червен картон за Кишишев има точно толкова, колкото има и за Еньо. Въпросът не е в това. Тази година няма да сме шамиони. В Ловеч има страхотна организация, Гришата се е заел сериозно къде с футболни, къде с нефутболни средства да стане шамион и ЩЕ СТАНЕ! Нас това не ни интересува. Не ни интересува и БФС, ако ще да пращат Дучето да ни свири. Ние сме в нокдаун. Положението е опасно зле. С Батков начело съдиите са най-малкия проблем. Не се оставяйте да бъдете подмамени. Предполагам, че тези дни от управата на Левски ще бъде подета страхотна война срещу БФС. Не се хващайте, това е стар номер. Не забравяйте кой е враг номер 1 на Левски в момента! Батков ще се опита да пренасочи гнева на феновете в друга посока. А зимата ще дойде някакъв незнаен треньор, ще вземем двама от Пирин и един от Локо Пловдив и това е. Дори съм почти убеден, че за да мине по-евтино, Батков ще остави Гонзо треньор и директор и така ще си спести една заплата. Тони Здравков ще го оставят и ще кажат, че Гонзо ще е мениджър по английски модел. Но това ще е просто, защото Батков няма пари, а не защото е най-доброто за Левски. Разберете, Батков е уникално вреден за Левски, този човек трябва да си замине веднага. Войната срещу него не трябва да спира нито за миг. Горния ми пост имаше за цел да ви напомни това. Моля ви, не се оставяйте да бъдете подлъгани от войната, която Батков ще обяви на БФС. Нямайте никакво съмнение - Батков е враг номер 1 на Левски. В момента, в който си отиде, нещата ще си дойдат на мястото.

Гледах мача по телевизията, и ако си бил на стадиона, си в огромна грешка. Кишишев удуши малкото негро, а Еньо си скочи за висока топка, такива сблъсъци изобилстват без последствия в Англия и Германия, примерно. Дузпа имаше първо за Левски, пак си в грешка, неотсъдената такава за тях беше неумела компенсация на чернодрешкото, а и достатъчно ни поряза с несъществуващи картони на Еньо и първия на нашия защитник па беше ебати цирка.
За врага знаем, нема нужда да продаваш на краставичари краставички.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 2:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1765
Местоположение: Berlin
Първолет Стаматов написа:
Гледах мача по телевизията, и ако си бил на стадиона, си в огромна грешка. Кишишев удуши малкото негро, а Еньо си скочи за висока топка, такива сблъсъци изобилстват без последствия в Англия и Германия, примерно. Дузпа имаше първо за Левски, пак си в грешка, неотсъдената такава за тях беше неумела компенсация на чернодрешкото, а и достатъчно ни поряза с несъществуващи картони на Еньо и първия на нашия защитник па беше ебати цирка.
За врага знаем, нема нужда да продаваш на краставичари краставички.


+1

А и да не говорим, че накъса играта, със всичките тези фалове през минута, а и много рано започна с картоните, как няма да се изнерви мача... просто изтърва мача и тва е :!: За това за дербита трябва да се взимат чуждестранни съдии, иначе винаги ще има порязани, и ще се търси под вола теле.... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 8:57 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 3:05 pm
Мнения: 2
БФС-то се заяде с нас още вчера и то видно.До преди тва го праеха поне малко по скрито а сега пуснаха и декларация срещу нас.В донбалон четах че всички ги е страх ако няма да има конгрес че ще има геноцид срещу нас.Този геноцид се забелязва още от началото на сезона.И сега със всеки изминал мач ще става по тежко и по тежко. СМЪРТ ЗА МОМИРОВ И НЕГОВИТЕ СМЕШНИ СЪДИЙ... :boisw

_________________
ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ АЗ ЛЕВСКАР ВЕРЕН НА ОТБОРА СИН ДО КРАЙ АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА ЗА НИЩО НА СВЕТА ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:09 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Аз ли съм единствения,който не ообвинява съдията затова, че не спечелихме.Ако Христо Йовов беше засякъл топката и резултата беше станал 3:1, те два гола нямаше да вкарат.Не е само съдията причината.Вярно,че изгонването на Еньо беше много пресилено,ама не е съдията основния виновник в тоя мач.Да не говорим,че втория им гол стана след грешка на Рабех...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Кишишев си беше за гонене още преди това според мен. Ама за вторият му картон малко се издразних на Зе-то :smt006 Аз не виждам как от такова докосване може да паднеш на земята :lol:

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Верно си е, влезе с каратистки удар в гърдите на Жо

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4551
А бе ако Зе не беше паднал на земята щеше да стане същото като първото полувреме и лакъта дето пое Рабех. Хем страничния беше точно до тях, но няма падане няма нарушение. Това беше просто още един показател за слабото съдийство.

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:
За първи път не съм съгласен и с една запетая от това, което си написал.

Аз селски номерца от лудия Левски снощи категорично не видях. Отново селяните-цигани бяха тия, които при всеки тъч, всеки аут, корнер, при всяко докосване от противник, поглеждаха към съдията, вдигаха ръце, ръкомаха, искаха нещо и ако не го не го получеха, почваха да реват и да му говорят от 20 см в лицето. И то в очевидно ясни ситуации. Кой и кога си позволява такива неща, дали като не е наясно с "организацията"? Трите минути продължение що не коментирате? Колко щяха да бъдат те, ако резултатът беше 2:1? До изравнителен гол ли се игра снощи? А как мазният гей със свирката отърваваше селяните от всеки наш натиск с измислен фаул в тяхното поле? И обратното - как накрая натисна нас в нашето пак с фаулчета, меко казано "спорни"?

Колкото до бавенето на играта накрая - с 9 човека и отборът на стария Гуус Хидинк ще се подмотва в последните минути, борейки се за изключително ценна най-вече в психологически план победа. Ловешките пакистанци почнаха гаврата с футбола и темпото още след 11-та минута, като съвсем почнаха да изгрубяват, след като съвсем явно ги натегнахме след средата на първото полувреме.

Прекали с обективизма и ти.


Тотално и аз не мога да се съглася с нищо от написаното :) Селяните нито са бавили играта, както пишеш, нито са се разправяли със съдията. Гледах мача по тв , внимателно и без емоции (щото такива в мен вече няма докато не победим 3 пъти поред отбори от ранга на дебрецен - между инфаркта и това да не ми пука, избрах да не ми пука) - ловеч като играчи са на нашето ниво, но като тактика играят много добре. Мъри не ми е любимец, но не можеш да отречеш, че държеше на поведението и в Левски също беше премахнал селянията на терена, очевидно го е направил и в литекс, а и новият им треньор е много културен човек. И преди съм казвал, че всеки бг треньор минал през нормалните държави се изстрелва в друга орбита. Още по-лошото - мачът замина, а нашите продължават да вият като путкши, първо конгрес искаме, баждека ще сваля перуката, сега ни е страх от геноцид :shock: счупихме глупомера отвсякъде...

99-та ни трябваше победа на герена да сме шампиони - свършихме 0:0. Имаше чужд съдия, който обаче ни ощети повече от този в сряда, една 100% дузпа пропусна, не даде червен картон на некъв оранжев за изрязване на откъсващия се наш(май илиян илиев беше). никой нищо не каза, просто защото беше видно, че НЕ СМЕ по-добрият отбор и дори и да бяхме вкарали от дузпа пак нямаше да бъдем. Ей това е Левски за мен, трябва гордост, морал, спорстменство. Тогава литекс станаха шампиони с поне 10 образцово наредени мача из провинцията, обаче ако ги бяхме били на Герена , въпреки всичките им организации, НИЕ ставахме първи.

По същия начин вчера - смяташ ли, че ако напред имаше един Макриев, дясно вместо Зле примерно Кривия, един класен дефанзивен халф тип Костя и отзад един трезвен класен защитник, дали нямаше да е 3:0 резултата? Дали нямаше да сме в ШЛ сега? 4 играчи само и дори гриша ганчев да беше съдия пак щяхме да бием.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И пак - Жоаозиньо беше изгонен за такова посягане с лакът на Надежда миналата година. Тогава май Бандаловски легна и се направи на умрял

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 10:54 am 
Offline

Регистриран на: Съб Май 10, 2008 11:47 pm
Мнения: 15
Някъде дали има мача ? Да го изгледам на спокойствие и на ТВ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Boyo написа:
Morning Glory написа:
За първи път не съм съгласен и с една запетая от това, което си написал.

Аз селски номерца от лудия Левски снощи категорично не видях. Отново селяните-цигани бяха тия, които при всеки тъч, всеки аут, корнер, при всяко докосване от противник, поглеждаха към съдията, вдигаха ръце, ръкомаха, искаха нещо и ако не го не го получеха, почваха да реват и да му говорят от 20 см в лицето. И то в очевидно ясни ситуации. Кой и кога си позволява такива неща, дали като не е наясно с "организацията"? Трите минути продължение що не коментирате? Колко щяха да бъдат те, ако резултатът беше 2:1? До изравнителен гол ли се игра снощи? А как мазният гей със свирката отърваваше селяните от всеки наш натиск с измислен фаул в тяхното поле? И обратното - как накрая натисна нас в нашето пак с фаулчета, меко казано "спорни"?

Колкото до бавенето на играта накрая - с 9 човека и отборът на стария Гуус Хидинк ще се подмотва в последните минути, борейки се за изключително ценна най-вече в психологически план победа. Ловешките пакистанци почнаха гаврата с футбола и темпото още след 11-та минута, като съвсем почнаха да изгрубяват, след като съвсем явно ги натегнахме след средата на първото полувреме.

Прекали с обективизма и ти.


Тотално и аз не мога да се съглася с нищо от написаното :) Селяните нито са бавили играта, както пишеш, нито са се разправяли със съдията. Гледах мача по тв , внимателно и без емоции (щото такива в мен вече няма докато не победим 3 пъти поред отбори от ранга на дебрецен - между инфаркта и това да не ми пука, избрах да не ми пука) - ловеч като играчи са на нашето ниво, но като тактика играят много добре. Мъри не ми е любимец, но не можеш да отречеш, че държеше на поведението и в Левски също беше премахнал селянията на терена, очевидно го е направил и в литекс, а и новият им треньор е много културен човек. И преди съм казвал, че всеки бг треньор минал през нормалните държави се изстрелва в друга орбита. Още по-лошото - мачът замина, а нашите продължават да вият като путкши, първо конгрес искаме, баждека ще сваля перуката, сега ни е страх от геноцид :shock: счупихме глупомера отвсякъде...

99-та ни трябваше победа на герена да сме шампиони - свършихме 0:0. Имаше чужд съдия, който обаче ни ощети повече от този в сряда, една 100% дузпа пропусна, не даде червен картон на некъв оранжев за изрязване на откъсващия се наш(май илиян илиев беше). никой нищо не каза, просто защото беше видно, че НЕ СМЕ по-добрият отбор и дори и да бяхме вкарали от дузпа пак нямаше да бъдем. Ей това е Левски за мен, трябва гордост, морал, спорстменство. Тогава литекс станаха шампиони с поне 10 образцово наредени мача из провинцията, обаче ако ги бяхме били на Герена , въпреки всичките им организации, НИЕ ставахме първи.

По същия начин вчера - смяташ ли, че ако напред имаше един Макриев, дясно вместо Зле примерно Кривия, един класен дефанзивен халф тип Костя и отзад един трезвен класен защитник, дали нямаше да е 3:0 резултата? Дали нямаше да сме в ШЛ сега? 4 играчи само и дори гриша ганчев да беше съдия пак щяхме да бием.


От трибуните се виждат неща, които не се виждат по телевизията. Поведението на футболистите, когато не са в кадър, особено на Головодович, разправийките и т.н.

Както и да е, няма да спорим. Аз поне нищо не печеля, дори и да те убедя, че не си прав.

И действително, нека не ме разбереш погрешно. Естествено, че за да изпуснем победата, сме виновни най-вече ние. Достатъчно е да се споменат двата лесни гола, като въобще не говорим за поредните пропуски напред. Обаче е факт, че завършеният гей със свирката и помощниците му ни преебаха на няколко пъти. Не ме интересува дали умишлено. Казах ти - помисли върху 3-те минути продължение на тоя бурен мач и си прецени сам.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Hypnotic написа:
удар без топка на Кишишев - това си е нарисуван червен.


нямаше никакъв удар, на всичките двеста и десет повторения се видя, че въобще няма замах, просто си сложи ръката и тръгна нещо да му говори, при което мангалчо, в типичен мангалски стил се метна с отскок
абсурдна ситуация - зе чисти в тъч, съдията дава тъч!!!, после случая с ръката, червен картон за кишишев, жълт за зе????, и метане на тъча !?!? ако съдията подпираше тех можеше да свири фал на зе за опасно влизане, да му даде жълт и щеше да може да спести картона на кишишев щото е бил фаулиран и съответно провокиран


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Makedonija написа:
Бойо,глупости пишеш...За всеки,който НЯКОГА е играл футбол е ясно,че да му нашарят цялата дефанзива с картони до 10 минута е абсолютно сигурен признак,че някой до края 100% ще изгори.Особено в такъв мач!
Двата жълти на Еньо бяха абсолютно неадекватни :idea: Тоя гей за мен не беше толкова "хванат",колкото тотално насран,опита се да обуздае мача с някви малоумни решения първите минути и след като го изтърва,вече си еба майката тотално.Тва разбира се не променя факта,че искрено му желая да се хлъзне в банята и да си раздроби черепа на плочите,а мозъка да му изтече през хранопровода в канала.Да го ядат кучетата,майка му и плешива путка да еба.
А Левски беше всичко друго,но не и селски снощи.Огромното желание да се "развали парада" и лъвската битка за всяка педя земя за мен не са селски изплънения!
Иначе този ЛЕВСКИ снощи ми напълни сърцето. :smt007
А третия кръг в село Ловеч тия трябва да ги изринем...Ескадроните на смъртта ше летят,майка им да еба циганска да еба,селска да еба,противна да еба,гнусна да еба,гришата да еба,жена му с майка му да еба...


виж малко по-горе поста ми към морнинг глори :) дори и да е "хванат" (за мен е чисто и просто адски некадърен, като всеки друг съдия, а не хванат, грешките бяха двупосочни) - не ни оправдава, просто защото не бехме по-добри...

абсолютно евала за борбата и мотивацията! така трябва да е! а моментът , в който псуваният от 99% от хората тук Бог Йовов влиза и ги нашива от корнер е поредното бижу, прекрасен спомен от един от най-любимите ми футболисти изобщо! Но си има и лошата страна...

Адски лошо впечатление ми направи и бавенето на топката от децата, това е недопустимо за Левски - европейски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 1:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 11, 2005 5:24 pm
Мнения: 3
Местоположение: Младежки културен център-Бургас
Съдията свири каквото видя,Минев и без това имаше няколко безумни влизания и си заслужи картоните :? За Еньо..не съм сигурен,но пък симулацията на Зле Соареш всички я видяхме...проблема си го направихме сами,не се учим от грешките си!Всички сме били на мачове на отбора,или сме гледали,аз лично съм гледал всички мачове на Левски от Евротурнирите,предавани по телевизията,или на стадиона в последните 15 години и така и не разбрах как не си взеха поука в отбора?Не може да играеш 30 минути с човек по-малко в собственото си наказателно поле,НЯМА КАК!от 60. минута до края на мача посрещахме Литекс зад центъра!!?! А преди това с 10 души ги надигравахме категорично...Ясно е,че силите нямаше да им стигнат до края за такава игра,но пък за половин час,това е 1/3 от мача,преминала в непрестанни атаки центрирания към Нифлор..ами все една ще влезе..и тя влезе по най-болезнения начин в края...Видях същото на стадиона срещу Залцбург,гледахме го срещу Виляреал(и сигурно пак ще го гледаме).Единственият случай,в който мина номера е може би срещу Бран,преди 10 години...просто не се научихме и сами сме си виновни..

_________________
ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ГУНДИ (НЕ САМО) В ПОСЛЕДНИТЕ СЕКУНДИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
След като гледах записа си мисля, че вина за втория гол има мароканското пиянде. Нямаше фал срещу Живко, което не означава, че съдията не опорочи мача! Дано да му е последният в кариерата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
то е ясно, че го опорочи. тука идва обаче въпроса дали от некладърност или нещо друго...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
От всички неща най-много мразя да слушам мача е уреден, съдията купен, престъпник се подиграва с момчетата, дето плачат в съблекалнята... Бати падаме на нивото на прасеспор и граничар свиленград, дето още не са им задали въпроса и веднага - опорочиха ни мача, развалиха ни празника.
Съдията беше неадекватен тотално. Замълчах си вчера, защото исках да изгледам мача на спокойствие и сега съм убеден в това. Имаше грешни отсъждания в двете страни - червен на Нифлор за удар срещу неанонимния алкохолик, дузпа за нас, която тия тъпаци от ринг не можаха от 10 камери да пуснат тая дето е зад вратата да се види и не съм сигурен дали я има, смешен жълт на Веско, а втория беше уникална глупост наистина, уникално тъп червен на Еньо, който картон ни закопа в последствие. Друг е въпроса, че не им даде дузпа на тях, която се видя ясно, че я има и е снимана в некой от спортните парцали, а картона на Кишишев но комент, това ако е хващане за гърлото аз съм гасеница. Някой ако се радва на такива цигански изпълнения стил Джуджето едно време при свинете - много му здраве...
С две думи съдията определено повлия на мача в полза на Литекс, но според мен не го е направил умишлено, а щото не става. А тия ревове на Марков, Батков и компания, че бил репресиран отбора дето имал терен като Алианц Арена и табло с часовник, ако някой им вярва, трябва сериозно да се замисли...
Иначе поздравление за отбора... за пръв път ни изравняват в последната минута и излизам с широка усмивка от стадиона и кеф от играта на терена, сектора, атмосферата и всичко наоколо...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Let There Be Rock написа:
Курвата в черно живее в ... ЛЮЛИН, близо до некъв пазар (явно е известно мястото)... прекалено смело решение за жител на опасен квартал, като Люлин беше снощното му ръководене :smt006

Такива мачове ще върнат синята публика по стадионите :smt006


Курвата живее в младост ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
Много неадекватни изказвания на момиров . Пресконференцията по ринг я дават.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:56 pm
Мнения: 237
Blue_Predator написа:
БФС-то се заяде с нас още вчера и то видно.До преди тва го праеха поне малко по скрито а сега пуснаха и декларация срещу нас.В донбалон четах че всички ги е страх ако няма да има конгрес че ще има геноцид срещу нас.Този геноцид се забелязва още от началото на сезона.И сега със всеки изминал мач ще става по тежко и по тежко. СМЪРТ ЗА МОМИРОВ И НЕГОВИТЕ СМЕШНИ СЪДИЙ... :boisw

и с чужди съдии пак ще има недоволни. Помниш ли на мача със свинете преди 2 години като ни свири германски съдия? Тогава Пифа каза, че Боби Михайлов и Франц Бекенбауер били биз-бизе и затова е пратил тоя съдия да свири за Левски :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
големите ташаци, които издават че е тотално неадекватен тоя идиот са
- знаейки проблемите на ЛЕВСКИ (липсата на дефанзивни халфове) дава картони на 2мата ни такива в 15 и 19 мин. особено на Минев, който сигурно за 1ви път играе на тая позиция
- знаейки че защитата на Литекс е висока, веднага след това дава на Еньо картон (единствения ни висок играч) просто за да си гарантива че Кръстовчев няма да се натиска много много във въздушните двубои
- гони Кишишев за фал с/у Зе и дава картон на За за симулация ??? фал или симулация ??? (в тоя момент звъннах на шефа на стадиона да попита 4тия съдия дали все пак има картон на Зе, на който 4тия отговори нещо от рода - незнам. еба ли го, глей са че си еба майкат....)
- цялото 2ро се пада-става-лежи, гонят се 3 ма и .... 3 минути продължение след като литекс изравниха - много му беше ясно на тоя капут, че ако вземат да бият латекса ще стане революция и я оцелее (физически) следващитее дни, я не....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 27, 2009 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 5:05 pm
Мнения: 134
аве оная тиква дет ни се води президент къде се е покрил? Когат не му е работа ще се изтипоса централно да ръси бисери... Сега когат трябва да говори го няма никакъв :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 588 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com