forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 4:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 588 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Рабех не приказва много, много, той директно действа. :lol:

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
GENE-66 написа:
Страхотен мач за Левски,не напразно преобладаващото мнение е,че това е играта която искаме да гледаме,че това е нашия Левски.Очевидно Гонзо е точния човек за треньор,не знам как го прави,но го прави.Надеждата за излизане от кризата е съвсем реална,взимаме си двата мача,през паузата Гонзо да си избере2-3 подкрепления и заедно с Гаджев пролетния полусезон ще сме така както ни се иска.Титлата не е на всяка цена,макар,че си е съвсем реална с оглед показаното от Латекс снощи.Задължително е обаче да се обиграе отбор и да се подготви 2-3 годишна доминация.Мисля,че подобна развръзка ще се хареса на всички ни.За мача снощи:С осакатен състав и със съдия,който буташе мача към равен непрекъснато,показахме,че когато отбор и публика са едно няма кой да ни се опре.Останалото са подробности.Едно голямо браво.Само Левски.



Нямах възможност да гледам мача, че бях на работа, само подавах по едно ухо, ама явно един силен мач и забравихме всичко.

С едно - две попълнения, с не знам си какво си ... тоя отбор лети с пълна сила към дъното на пропастта и това, че сме направили няколко добри мача със Своге, Литекс и тям подобни не променя тоя факт.

Нито имаме футболисти качествени, нито имаме намерение да се сдобиваме с такива. Че офанзивни халфове играят като дефанзивни и сме на принципа кой завари явно сега вече е без значение, щото сме играли добре с Литекс. Утре чак ще се сетиме, когато ни набодат нови три гола "на чист късмет", щото стреляли извън наказателното :? Бъдеще - кръгла нула. Бардон, Йовов, Мечо, Топчо, Саша - на тях ли ще го градиме ? Или чакаме Гонзо и Кривия и те до облекат пак екипа - е тогава вече ще сме супер.

----------------------------------
За кой ли път - няма племе с по-къса памет от нашата ! Ако пък вземем и на Локо точка другия полусезон не знам какво ще става. Лесно се залъгваме и забравяме, че Баку ни направисмешни, а Дебрецен ни изглеждаха като тим от първата 10 на Европа... че Лацио ни уби с 4-ка на Герена, че РедБул е недостижим за нас ...


Не се ли махне Тошко Африкански, няма бъдеще :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
До скоро летеше към пропастта,верно,но снощният мач категорично показа,че с 2-3 попълнения,избрани от Гонзо и ако той е треньор,може да литне и в друга посока.Аз ще се надявам.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39194
Местоположение: Фаноса ти
tprodanov написа:
Е, при положение, че онзи недозастреляния е чул Гонзо какво говори на Йовов в съблекалнята, при положение, че беше в ложите, що се учудваш?

Мне, не е чул той лично, така му били казали. Гледах всичко снощи - и мача по телевизията, и после коментарите. Безкрайно нагъл е този стоилов (с малка буква).

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
В момента трансперантите,лепенките,плакатите трябва мощно да са срещу заспалата Курва Михайлов и боклуци като Димо Момиров-заради който не се е играл единственият мач Левски-цска,защото и като съдия беше боклук.Както и тоя лайнар Н.Йорданов,който на всичко отгоре бил от София....!!!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 4:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Не се ядосвайте, решено си е Литекс да са първи тази година. Съдията явно ни ощети и то точно той и за пореден път на Герена. Само инсценировка може да причини 5-6 катона до 25 минута и то без кой знае каква причина, по неговата логика можеше да изгони всички и да прекрати мача, а ако се свири така в 5 ия кръг на шампионата няма да има титулярни състави никъде и ще останат третите отбори да доиграват, заради наказания. Лошото е че трябва селекция, къса ни е резервната скамейка, има хора които вече са на възраст и не могат да изкарат цял мач, а и ни трябват освен техни заместници нови нападатели поне двама и нов централен защитник и бек, разбира се освен това трябва и дефанзивен халф и вратар. Но май трябва да се смени и собственика защото всичко е дон до пладне, играем , отбора се развива и в определен момент решава че ще продава, разби отбора няколко пъти, а сега иска титли, игра, е то и да стане почва пак да ламти за пари. Сега подготвя Дарко и Зе за продан, еми кой ще остане и кой ще доведе та да сме боеспособни в Европа, щото тук в тая криза повечето отбори ще се изпоразпаднат догодина, а и в Европа се усеща силата на отбора както беше 2005-06 година. Затова да си пожелаем нов собственик с пари и идеи, да се атакува ШЛ и да има ясен план за действие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
thegboy написа:
GENE-66 написа:
Не се ли махне Тошко Африкански, няма бъдеще :smt006

:!:

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
thegboy написа:
GENE-66 написа:
Страхотен мач за Левски,не напразно преобладаващото мнение е,че това е играта която искаме да гледаме,че това е нашия Левски.Очевидно Гонзо е точния човек за треньор,не знам как го прави,но го прави.Надеждата за излизане от кризата е съвсем реална,взимаме си двата мача,през паузата Гонзо да си избере2-3 подкрепления и заедно с Гаджев пролетния полусезон ще сме така както ни се иска.Титлата не е на всяка цена,макар,че си е съвсем реална с оглед показаното от Латекс снощи.Задължително е обаче да се обиграе отбор и да се подготви 2-3 годишна доминация.Мисля,че подобна развръзка ще се хареса на всички ни.За мача снощи:С осакатен състав и със съдия,който буташе мача към равен непрекъснато,показахме,че когато отбор и публика са едно няма кой да ни се опре.Останалото са подробности.Едно голямо браво.Само Левски.



Нямах възможност да гледам мача, че бях на работа, само подавах по едно ухо, ама явно един силен мач и забравихме всичко.

С едно - две попълнения, с не знам си какво си ... тоя отбор лети с пълна сила към дъното на пропастта и това, че сме направили няколко добри мача със Своге, Литекс и тям подобни не променя тоя факт.

Нито имаме футболисти качествени, нито имаме намерение да се сдобиваме с такива. Че офанзивни халфове играят като дефанзивни и сме на принципа кой завари явно сега вече е без значение, щото сме играли добре с Литекс. Утре чак ще се сетиме, когато ни набодат нови три гола "на чист късмет", щото стреляли извън наказателното :? Бъдеще - кръгла нула. Бардон, Йовов, Мечо, Топчо, Саша - на тях ли ще го градиме ? Или чакаме Гонзо и Кривия и те до облекат пак екипа - е тогава вече ще сме супер.

----------------------------------
За кой ли път - няма племе с по-къса памет от нашата ! Ако пък вземем и на Локо точка другия полусезон не знам какво ще става. Лесно се залъгваме и забравяме, че Баку ни направисмешни, а Дебрецен ни изглеждаха като тим от първата 10 на Европа... че Лацио ни уби с 4-ка на Герена, че РедБул е недостижим за нас ...


Не се ли махне Тошко Африкански, няма бъдеще :smt006


Що пускаш такива високопарни, последноинстанционни мнения, след като не си гледал мача? Големи професори, големо нещо.

Всички със сини фланелки на терена буквално изораха терена. Разбира се, че за мен снощи те са били Левскари (главното "Л" е умишлено).

Няма и какво да ми философстваш за късопаметност. Готов съм да се обзаложа с теб, че другарят Тодор Батков е персона нон-грата във ФК Левски за мен далеч преди да се е превърнал в такъв за теб.

Колкото до мачовете, които си изредил, само да припомня, че те бяха при един друг, безкрайно некадърен треньор, чието назначение е най-голямата глупост в историята на Левски. При него ставаше дума за една сбирщина путьовци, които не знаят за какво са се появили на терена. Сега съвсем явно не е така и също толкова явно е, че това има общо с новия "треньор" Царя. Досега за 7 мача Н.В. не е показал с нещо, че не трябва да му имам доверие. Да не говорим, че той изначално си е заслужил правото да му дам време. Нека (евентуално) стигне до своите Баку и Дебрецен, тогава да мерим, а?

От друга страна, какви претенции имаш към мача с Ред Бул тук, пък и към мача в Залцбург? Или и на тях си "подавал по едно ухо"?

Тодор Батков е абсолютно неприемлив, но това не значи, че закриваме Левски. Който не може да се радва и на малкото хубаво, което идва от Левски напоследък, не мисля, че е за тук, и да се чувства изгонен.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
подкрепям горното! тамън видиме светлинка в тунела и все ще се намерят вечнонедоволните да си изпеят старата песен за наполовина празната чаша...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
[az] написа:
thegboy написа:
GENE-66 написа:
Не се ли махне Тошко Африкански, няма бъдеще :smt006

:!:

Внимавай как цитираш колега.Такова нещо не съм казвал!Не че обичам тодор батков,или мразя Тошко Африкански,но коректността го изисква.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:09 am
Мнения: 188
Да им го турна на всичките латексаджии,траверси-съдии и бфс-та,бе!Сега звъни бащата и вика "обади се на дядото,че вчера след мача се ядосал и го вкарали в бърза помощ".Да пукнат всичките дано,щом човек на 85 години,който е Левскар от както се помни и е гледал хиляди мачове на Отбора, така го преживява,не знам какво повече да кажа... :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Пичове, явно не се усещате какво става, затова нека ви го кажа: всичко е постановка на Батков с цел да се насочи гнева на феновете към друг обект. Съдията свири мача съвсем нормално. Никакъв червен картон за Кишишев нямаше. Имаше чиста дузпа за Литекс към края на мача. Съдията просто е слаб...

Това е играта на Батков, гадна комунистическа отрепка, която продължава с шибаните си номерца. Вече почвам да се дразня и на Гонзо, който само го защитава. За да си президент на Левски не е достатъчно просто играчите да си получават заплатите навреме. ТРЯБВАТ И НОВИ КЛАСНИ ПОПЪЛНЕНИЯ, за които мустакатия боклук няма пари! Уж само Левски не усетил кризата. А кой е последния трансфер, за който са дадени сериозни пари??? Като няма пари да се маха. Не се оставяйте да ви промият мозъците, не се хващайте на изкуствената война срещу БФС. Ние имаме наша война срещу комуниста Батков, не забравяйте толкова бързо и гледайте по-голямата картина. Не се връзвайте на номера и насочете гнева си в правилната посока - срещу Батков!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да. Мустака лично дойде и ми каза - виж го тоя гаден рефер бе, виж го.

ПП Мустака не е забравен, неговия ред иде!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:56 pm
Мнения: 237
с тая песен накрая направо изби рибата :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
zahariev написа:
Пичове, явно не се усещате какво става, затова нека ви го кажа: всичко е постановка на Батков с цел да се насочи гнева на феновете към друг обект. Съдията свири мача съвсем нормално. Никакъв червен картон за Кишишев нямаше. Имаше чиста дузпа за Литекс към края на мача. Съдията просто е слаб...

Това е играта на Батков, гадна комунистическа отрепка, която продължава с шибаните си номерца. Вече почвам да се дразня и на Гонзо, който само го защитава. За да си президент на Левски не е достатъчно просто играчите да си получават заплатите навреме. ТРЯБВАТ И НОВИ КЛАСНИ ПОПЪЛНЕНИЯ, за които мустакатия боклук няма пари! Уж само Левски не усетил кризата. А кой е последния трансфер, за който са дадени сериозни пари??? Като няма пари да се маха. Не се оставяйте да ви промият мозъците, не се хващайте на изкуствената война срещу БФС. Ние имаме наша война срещу комуниста Батков, не забравяйте толкова бързо и гледайте по-голямата картина. Не се връзвайте на номера и насочете гнева си в правилната посока - срещу Батков!!!

Добре че ни го каза щото ние наистина не се усетихме.Ако това за тебе е"нормално"съдийство значи не си от Левски.Нямало червен картон за Кишишев???А за Гонзо по добре не ръси умности,като те дразни стани фен на септемврийско знаме,то като ти прочетох глупостите даже си мисля,че си техен кадър.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
zahariev написа:
Пичове, явно не се усещате какво става, затова нека ви го кажа: всичко е постановка на Батков с цел да се насочи гнева на феновете към друг обект. Съдията свири мача съвсем нормално. Никакъв червен картон за Кишишев нямаше. Имаше чиста дузпа за Литекс към края на мача. Съдията просто е слаб...

Това е играта на Батков, гадна комунистическа отрепка, която продължава с шибаните си номерца. Вече почвам да се дразня и на Гонзо, който само го защитава. За да си президент на Левски не е достатъчно просто играчите да си получават заплатите навреме. ТРЯБВАТ И НОВИ КЛАСНИ ПОПЪЛНЕНИЯ, за които мустакатия боклук няма пари! Уж само Левски не усетил кризата. А кой е последния трансфер, за който са дадени сериозни пари??? Като няма пари да се маха. Не се оставяйте да ви промият мозъците, не се хващайте на изкуствената война срещу БФС. Ние имаме наша война срещу комуниста Батков, не забравяйте толкова бързо и гледайте по-голямата картина. Не се връзвайте на номера и насочете гнева си в правилната посока - срещу Батков!!!

Мдаааа, и картоните на Еньо си бяха заслужени, а гола на Зе от засада. Всичко беше тип топ.
Съдията беше перфектен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:56 pm
Мнения: 237
най-накрая некой да го каже :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
gonzo_marto написа:
Томето е ВЕКИК!!!


:smt005 :smt005

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 6:42 pm
Мнения: 180
Цитат:
П.П.: Спокойно. И те ще дойдат у Ловеч. Трябва да им се измисли специално "наказание", но без клуба да пострада. И наказанието да е сериозно.
Имам на идея хвърляне на димки(2-3) от нашите фенове в техния сектор. Само да не ни надушат, че става лошо!


:D :lol: :boisw :smt005

_________________
-Татко, татко... Как се пише любов?
-Пиши, сине: Л-Е-В-С-К-И !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Очертава се отново super qko гостуване в Ловеч :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Томето пак ли се е представил на ниво:)Има ли го някъде записа :?:

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
subata написа:
Очертава се отново super qko гостуване в Ловеч :D


Че на миналото кво му беше супер якото - най-скучния мач в живота ми. И то не откъм футбол, а откъм трибуни.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
шибаното на гостуванията в Ловеч е, че от тая забутана трибуна където ни ръгат, нищо се не види мама му да еба!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Morning Glory написа:
Трите минути продължение що не коментирате? Колко щяха да бъдат те, ако резултатът беше 2:1? До изравнителен гол ли се игра снощи?.


Ето това е! Убеден съм ,че ако не бяха вкарали продължението щеше да е 7 минути! Ама не, като вкараха, айде набързо и край...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Brannik написа:
subata написа:
Очертава се отново super qko гостуване в Ловеч :D


Че на миналото кво му беше супер якото - най-скучния мач в живота ми. И то не откъм футбол, а откъм трибуни.


Затова казах "отново" в смисъл че последните нещо куцаха :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Е последното гостуване за купата, когато ни биха с дузпи, 120 мин направихме ебати лудницата! Кво не ви хареса?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
acrimonious написа:
Е последното гостуване за купата, когато ни биха с дузпи, 120 мин направихме ебати лудницата! Кво не ви хареса?


Е имаше един мач тая пролет, тва беше последното гостуване.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Последното не беше ли тва дето се нахлу накрая :smt003 Добро беше но май не ги бяхме напълнили двете клетки, което от своя страна спомогна за по-слабото викане.Аз поне така помня, може и да греша, щото не ме бива в помненето :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Проблемо беше друг - нито една кука, затова пък "любезни" стюарди колкото искаш - селяните ни провокират, ние не можехме да пипнем оградата даже. А накрая си влизаш без проблеми през отворената врата на терено, тва не е "нахлуване". Тва не са ми разбиранията за мач - без емоция и доста изкуствено. Но мисля и се надявам, че сега ше е различно.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 9:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Цитат:
Вие се смеете, но не е майтап работата. Трябва да измислим някакъв огромен транспарант. Нещо от типа на онуй ЦСКА-рското с пчелата, сети ли се?
Ще помисля усърдно.
Аааааа, измислих:
Множество сини крави, облечени във фланелки на Левски и отгоре застанал един гигант, чиито като гледната точка е от краката към главата, така че лицето му да остава в мрака, държащ камшик...дотук. Надписите от вас.

Селяните ще ни смазват психически там :lol: :lol: :oops: Чудно ми е тогава дали ще са първи или ще са 4-5 :smt003 :oops: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 588 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com