forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 11:20 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Шампионът бил се събудил :lol: .Моля ви се не ме карайте да се смея толкова рано сутринта.Това си е същия нещастен и некадърен отбор които гледаме втора година вече.Успях да изгледам само последните 10 минути от вчерашния мач,и нямаше как да не ми направи впечатление няколко уникално сакати отигравания провалили поне още 2 сигурни гола.Не се залъгвайте излишно,черно море са слаб гост и реално играят силно единствено във Варна.Това че сме записали няколко поредни победи няма абсолютно никакво значение.И като станем шампиони какво ще се промени ? Нито борат ще се разкара,нито некадърниците които всички знаем.Дано в сряда последва отрезвяване,че ми писна всяка година едно и също да гледаме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Аааааааааа ммощноооо :boisw

На терена ги смазахме, гола на Жо беше :smt007 Чиста дузпа и после вече мач не съм се и опитвал да гледам :smt003

В Сектора лудница, пеене, викане, скачане, настроение, шалове, факли, димки, абе КРАСОТА :smt007 Най - ме изпълниха 3 момчета на 7-8 годинки, които не спряха цял мач, та даже и свое пого си направиха :smt005 Абе лудница от всякъде, дано всеки път е така. :smt007

п.с. Смърт за изкурубените седалки :idea:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
Шампионът бил се събудил :lol: .Моля ви се не ме карайте да се смея толкова рано сутринта.Това си е същия нещастен и некадърен отбор които гледаме втора година вече.Успях да изгледам само последните 10 минути от вчерашния мач,и нямаше как да не ми направи впечатление няколко уникално сакати отигравания провалили поне още 2 сигурни гола.Не се залъгвайте излишно,черно море са слаб гост и реално играят силно единствено във Варна.Това че сме записали няколко поредни победи няма абсолютно никакво значение.И като станем шампиони какво ще се промени ? Нито борат ще се разкара,нито некадърниците които всички знаем.Дано в сряда последва отрезвяване,че ми писна всяка година едно и също да гледаме.

ъъъ, гледай целия мач?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Кво толкова силно сме били играли, супер безидейно мудно се движеха нашите по терена... единствено пресата, която наложихме и вратарчето им 2-3 пъти не уцели топката и 2 контра атаки си заслужаваха, чист късмет при гола на Жо, чист късмет че го фаулулираха в наказателното, от там нататъка мача се доиграваше - затворихме се и тва беше... дори и до 2-0 нямаше идея в играта ни. Второто полувреме като че ли беше по-силно за нас... особено след 65-70-та минута... ма па тогава някви абсурдни пропуски

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 12:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
абе мани бе..всичко е чист късмет :shock: ...от както Гонзо е треньор имаме късмет..нищо друго :roll:
Айде изгледай мача още 2-3 пъти и кажи че е късмет!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 12:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Бтв както е тръгнало,до края на годината мечтата на поколения левскари след '99 ще се сбъдне-Сектора ще е само бетон....от мача със Залцбург насам по цели редове падат от ръждясала арматура...Тодоре, благодаря ти ,че дават от хляба на децата си за нас
:smt007

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 1:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Shakespirt написа:
Кво толкова силно сме били играли, супер безидейно мудно се движеха нашите по терена... единствено пресата, която наложихме и вратарчето им 2-3 пъти не уцели топката и 2 контра атаки си заслужаваха, чист късмет при гола на Жо, чист късмет че го фаулулираха в наказателното, от там нататъка мача се доиграваше - затворихме се и тва беше... дори и до 2-0 нямаше идея в играта ни. Второто полувреме като че ли беше по-силно за нас... особено след 65-70-та минута... ма па тогава някви абсурдни пропуски

Аз пък мисля че това беше най-качествената продукция за този сезон и то срещу играещ отбор. А пък след 70 минута половината наши се разминаха със смъртта на косъм след физическо пренатоварване :D Едва ходиха след 70мин - всичките 11! Стартовия състав без Г.Христов Х.Йовов се усети. Малкото черно взе че би пък даже и вкара :smt005 Бардон е най-класният ни футболист в в последните 3-4 години. :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
След влизането на Йовов си пролича... Почнахме да пропускаме яко :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
rkk написа:
След влизането на Йовов си пролича... Почнахме да пропускаме яко :smt003

Не. Не може да бъде!!! Сигурен ли си? Ама недей така да говориш срещу човека вкарал на Марсилия.
Ох, дано Гонзо го пусне и в следващия мач като титулярен централен нападател. Имам чувството, че не ни е шибал достатъчно. Нека си ни опъне още един-два пъти преди нова година.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
Шампионът бил се събудил :lol: .Моля ви се не ме карайте да се смея толкова рано сутринта.Това си е същия нещастен и некадърен отбор които гледаме втора година вече.Успях да изгледам само последните 10 минути от вчерашния мач,и нямаше как да не ми направи впечатление няколко уникално сакати отигравания провалили поне още 2 сигурни гола.Не се залъгвайте излишно,черно море са слаб гост и реално играят силно единствено във Варна.Това че сме записали няколко поредни победи няма абсолютно никакво значение.И като станем шампиони какво ще се промени ? Нито борат ще се разкара,нито некадърниците които всички знаем.Дано в сряда последва отрезвяване,че ми писна всяка година едно и също да гледаме.


По-добре ли ти беше като падахме у дома на Герена? :smt003 Радвай се, защото със сигурност има подобрение и това което Гонзо прави е "nothing short of magical" ...полвината от тоя отбор бех готов да го отпиша за футбола, а вчера дори и Хичо вкара...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Добър мач, и настроението си личеше. От бая време не сме играли така.
Чета обаче, че кризата била свършила. Не, не е. И изобщо става дума за две кризи. Едната на идентичността на клуба и публиката - като се започне от комсомолските активисти и доносниците в ръководството, мине се през липсата на ясна стратегия като как ще се развива и с какви цели трябва да изглежда клуба в близките поне 2 - 3 години, продължим през мениджърските игрички и школата, от която не виждам как един готов играч ще излезе та се стигне до публиката - едно отлива от трибуните, второ абсолютния позор с междуособиците и надвикването ни от страна на фесовете и трето чорбаризирането - това че не само сме готови да закопаем собствените си легенди, ако нещата тръгнат на зле (само то да беше иди - дойди) ами и да ги обявим за предатели, защото някой някъде бил написал така.
А другата криза си е чисто материална или както ни учеха едно време, битието определя съзнанието. Мустакатият педераст явно пари няма или не ще да дава - което ще рече ни селекция, ни школа, ни инфрастуктура още сума ти време.
Въпреки и независимо от това отборът дори с наличният си потенциал и с Гонзо начело може да направи хубави мачове, може дори някак да се промъкне до титлата, току - виж врътне и някоя победа в Лига Европа до края на кампанията или догодина. Това обаче изобщо не променя факта, че тези две кризи си остават. Криза има винаи, когато се работи "на парче" и точно това става сега при нас.
От това, естествено не се умира - цели държави, хем някога велики са си в перманентна криза от десетилетия и пак ги има, та един клуб ли. Но е добре да сме наясно със ситуацията.
Иначе да идват ловешките - с такава игра няма начин да не ги треснем.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Anarion написа:
Добър мач, и настроението си личеше. От бая време не сме играли така.
Чета обаче, че кризата била свършила. Не, не е. И изобщо става дума за две кризи. Едната на идентичността на клуба и публиката - като се започне от комсомолските активисти и доносниците в ръководството, мине се през липсата на ясна стратегия като как ще се развива и с какви цели трябва да изглежда клуба в близките поне 2 - 3 години, продължим през мениджърските игрички и школата, от която не виждам как един готов играч ще излезе та се стигне до публиката - едно отлива от трибуните, второ абсолютния позор с междуособиците и надвикването ни от страна на фесовете и трето чорбаризирането - това че не само сме готови да закопаем собствените си легенди, ако нещата тръгнат на зле (само то да беше иди - дойди) ами и да ги обявим за предатели, защото някой някъде бил написал така.
А другата криза си е чисто материална или както ни учеха едно време, битието определя съзнанието. Мустакатият педераст явно пари няма или не ще да дава - което ще рече ни селекция, ни школа, ни инфрастуктура още сума ти време.
Въпреки и независимо от това отборът дори с наличният си потенциал и с Гонзо начело може да направи хубави мачове, може дори някак да се промъкне до титлата, току - виж врътне и някоя победа в Лига Европа до края на кампанията или догодина. Това обаче изобщо не променя факта, че тези две кризи си остават. Криза има винаи, когато се работи "на парче" и точно това става сега при нас.
От това, естествено не се умира - цели държави, хем някога велики са си в перманентна криза от десетилетия и пак ги има, та един клуб ли. Но е добре да сме наясно със ситуацията.
Иначе да идват ловешките - с такава игра няма начин да не ги треснем.


Анарион винаги е прав, деба :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
Шампионът бил се събудил :lol: .Моля ви се не ме карайте да се смея толкова рано сутринта.Това си е същия нещастен и некадърен отбор които гледаме втора година вече.Успях да изгледам само последните 10 минути от вчерашния мач,и нямаше как да не ми направи впечатление няколко уникално сакати отигравания провалили поне още 2 сигурни гола.Не се залъгвайте излишно,черно море са слаб гост и реално играят силно единствено във Варна.Това че сме записали няколко поредни победи няма абсолютно никакво значение.И като станем шампиони какво ще се промени ? Нито борат ще се разкара,нито некадърниците които всички знаем.Дано в сряда последва отрезвяване,че ми писна всяка година едно и също да гледаме.

Не знам кое ти е толкова смешно,но такива определения като "нещастен"и"некадърен"не са уместни,все пак твърдиш че си Левскар.Как за 10 мин.разбра кой е сакат?Явно си доста добър анализатор.Аз пък твърдя,че нашите футболисти са едни от най-добрите в БГ,и е въпрос на време да го покажат.И айде стига чорбарски работи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 7:36 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
kosjo написа:
Това за жените е факт между другото...по едно време влизаха само 16-годишни...възрастовата граница в сектора рязко пада надолу...на два шамара живот съм,ма съм ебати дъртия сравнение със 80% от хулиганитЙе :smt005


Братле , аз на почти 19г. съм по-голям от половината в сектора ...кво говориме :smt006

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 1:33 am
Мнения: 26
Рутинно 3:0 по шампионски нема кво да говорим к*Р за цеца и напред шампиони сме !!!! :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 23, 2009 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
PeS4o написа:
kosjo написа:
Това за жените е факт между другото...по едно време влизаха само 16-годишни...възрастовата граница в сектора рязко пада надолу...на два шамара живот съм,ма съм ебати дъртия сравнение със 80% от хулиганитЙе :smt005


Братле , аз на почти 19г. съм по-голям от половината в сектора ...кво говориме :smt006

Е как иначе да е като по-възрастните ходят само на дербита и евро мачове :smt006 Има и много , които изобщо се отказаха от футбола...

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com