forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Фур за Кутбола!!!

Не осъзнавате, че със всеки изминал ден ние ставаме все повече европейска публика и показваме значително израстване.Какви бяха тия наркоманчета от А сектор,които обиждаха Г-н Батков.Да бъдат пребити!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:10 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Проблемът е много, много сериозен. И трябват някакви мерки, щото от 2006 насам нямаме един силен мач. Говорят се глупости, взимат се дядовци, сменят се некадърни треньори. Всички занем къде е проблема. Един мустакат престъпник, мазохист, който вместо да вложи парите от ШЛ в нещо стойностно купи комбайнери и трактори. Имахме добър отбор.... трябваше да с купят 3-ма много класни чужденци. По 2 по 3 млн ако трябва. Имахме основата- Ръководство, Модерен Треньор, ПЪЛЕН СТАДИОН ВСЕКИ ЕВРО МАЧ, силни играчи, няхамахме конкуренция в България. С тея 9 млн (за нови играчи) щехме да влезем пак в ШЛ, този път можеше да вземем и някоя точка... а той купи тректори и другите си ги прибра.
Как да не го е яд човек.... как... как. Това вчерашното не е ЛЕВСКИ! Литекс, Берое, Беласица може да играят така, но не и ние. Та ние сме ЛЕВСКИ ние винаги излизаме за победа, за престиж, за феновете. Те изялзоха и отбиха номера. Яд ме е :boisw

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 6:44 pm
Мнения: 203
acrimonious написа:
Не виждам защо е тази депресия обхванала форума. Вчера всички отидохме без живец, защото знаехме, какъв ще е мачът. Беше си като контрола, в която победителят е ясен. Преди няколко години тръпнехме за евромачовете и се ядосвахме, че нашите се морят в безсмислената А група, сега се ядосвах, че наш'те се морят преди важния мач в сливен в неделя. В момента разликата между нас и всички нормални европейски отбори е толкова голяма, че може да се каже, че играейки вчера на 70%, а Вилереал на 30, сме направили добър мач.

Сигурен съм, че някой ден тези години ще се споменават като "имаше един черен период дето бяхме пълен ташак". И именно ние сме призвани да го изживеем, когато е най- тежко и въпреки цялата помия, която поглъщаме по всички фронтове, да оцелеем и предадем на младите фенове обичта към отбора, който макар и бледа сянка на миналото си, все още носи духа в сърцата на публиката.

Да си фен на Барса е лесно...

Горе главите и само Левски!

Напълно съгласен!
Щом пееш за Левски,няма такова нещо като "мазохистично пеене"
:smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ама вие сигурно се шегувате - кви са тия анализи, кво е тва нещо бе??? И най-непоправимите оптимисти и откровени слепци отдавна трябваше да са разбрали, че не сме на нивото на европейските турнири - всичко друго освен загуба на нула е чудо! За съжаление обаче това е основния "ефект" от низането на победи в родното "първенство" - почват да се надигат някакви хвалби за "потенциал", за "събуждане на шампиона", за "футбол", за "игра" - няма нищо такова. Тук мачовете се взимат благодарение на някакъв гол ентусиазъм и "мачкане" (преносно, а в дадени мачове - и буквално), защото отсреща са някакви рахити, които нямат представа какво правят на терена! В Европа и най-смешния отбор влага някаква мисъл в играта, а малко по-малко смешните (не говорим за по-добрите, каквито са тези в ЛЕ) имат и поне някакви прилични изпълнители, поради което ние сме дотам - пърхаме около тях като врабци и "играем равностойно", докато онея не решат да вкарат! Тва е положението, пичове - гледаме си родната кочинка и се радваме на резултатите тука, титлички, не знам кво си, прасетата колко били зле, как сме били Монтана на ходом, как съдията ни наебал срещу Селтекс.....и догодина и Баку ще ни отстранят.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 2:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 4:58 pm
Мнения: 76
Просто все по-малко хора осъзнават какво е значело ЛЕВСКИ, какво е символизирал и колко милиони са стояли зад това име . Много малко живец остана в този сектор, последния мачове с Черно Море и Литекс вдъхнаха някаква надежда за пробуждане и точно, когато трябваше това да се затвърди, НИЩО . Празен сектор, никакво желание, ръце в джобовете и само 2 3 силни рефрена . Момчето запява Левски Шампион, пее се 1 път и до там ... До края на този сезон най-вероятно ще се съберат хора само на дербито и ако станем шампиони, последните кръгове ... МНОГО ЖАЛКО !!! За футболистите всички знаем, половината не стават . УСПЕХ НА ЗЕ, имаше сълзи в очите му, той обича публиката на ЛЕВСКИ, за разлика от доста българи в отбора .
БАТКОВ ВЪН !!!

_________________
ЗА ЛЕВСКИ АЗ НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Момчета, това е Виляреал, сумати национали на европейския шампион Испания, няколко на Бразилия и т.н. Хайде да оценим този факт. ;) Иначе този е от онези болезнените мачове, който те свалят там където ти е мястото, виждаш как си надборен, надтичан и надигран на твоя стадион и нищо не можеш да направиш, това е. Но, нека все пак да оценим срещу кой играхме вчера. ;)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Гледам, че някой ми е заключил темата за рекордьорите, а хората които са писали под нея очевидно не говорят и български.
Честито на всички.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
пиши декларация!
:smt005

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
PeS4o написа:
пиши декларация!
:smt005

ФейсбоК-група, кога?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Моля присъединете се към форум-сектата "Отключете темата на СЗ-ФЕН" :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
for0mho0l_sf написа:
Моля присъединете се към форум-сектата "Отключете темата на СЗ-ФЕН" :smt006

ФейбуГ-груп и петиция кога?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
пишем я в момента петицията
ше сложим подписа на sz_fen да е оргинално
чекайте вклУчване скоро

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
гонзо_марто с всеки по-горен клас в училище става все по-неграмотен :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 4:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
PeS4o написа:
пишем я в момента петицията
ше сложим подписа на sz_fen да е оргинално
чекайте вклУчване скоро

Моля след като ще съм лидер на "декларантите" да сложите следния текст най-отгоре на декларацията:

"Във форума на Левски има един ненормалник, който вярва, че работата на футболистите на Левски е да вкарват голове и да не разхождат само синята фанелка по терена. Искаме предварително да се извиним на широката публика, че подобни деградирали типове с назадничаво мислене имат наглостта да се числят към привържениците на синия отбор. Кур за чорбаризацията."

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Какво коментирате изобщо, нищо няма да се промени като се изпишат 5 страници, за това кой къде е играл. :smt006
Направо да оставят само Антифутбол, както не един път предлагаха различни хора от форумО и твай. :bigok

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
VANDAL написа:
Makedonija написа:
Уникалните чаршафи имаше на оградата...Яко...Няма по-жалка сган от нас!
RIP
Кур за футболистите!


"Справедливост за Ицо и Любо" ли визираш ?


E верно ли е имало такъв чаршав :disco

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
С играта си снощи Левски почти уби всичко детско в мен.То бива примиреност,страхливост,липса на футболни достойнства,ама чак пък толкова.Имах чувството по едно време,че играят с железни обувки,че се виждат за първи път и че съперник им е отбора на Бразилия с Пеле вътре и за капак,че им е забранено да минават центъра.Много съм разочарован.Дори храбрата игра на Зе и приличната на Милиев не могат да променят усещането ми за безпомощност и потъване.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 5:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
GENE-66 написа:
С играта си снощи Левски почти уби всичко детско в мен.То бива примиреност,страхливост,липса на футболни достойнства,ама чак пък толкова.Имах чувството по едно време,че играят с железни обувки,че се виждат за първи път и че съперник им е отбора на Бразилия с Пеле вътре и за капак,че им е забранено да минават центъра.Много съм разочарован.Дори храбрата игра на Зе и приличната на Милиев не могат да променят усещането ми за безпомощност и потъване.

Искаш да кажеш, че неспособността им да вкарат гол (от 5 мача в ЛЕ), да вържат три нормални паса и да демонстрират елементарна идея в играта и тактическа грамотност те отвращават? Е бива ли да си се чорбаризирал толкова?
В случай, че си назад с информацията мога да споделя с теб, че тази сутрин научих, че ние феновете на Левски сме над тези неща. На нас не ни пука, че футболистите ни са некадърници, че "звездите" ни не стават за нищо след 55-60 минути игра или че не могат да направят дори и елементарен пас. Вземи се в ръце мoля ти се.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не мисля, че някой е казал точно това. Просто за тази ситуация едни виждат вината в играчите, други в Гонзо. Аз я виждам в мустака, останалите изобщо не са на дневен ред за нападки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
tprodanov написа:
Не мисля, че някой е казал точно това. Просто за тази ситуация едни виждат вината в играчите, други в Гонзо. Аз я виждам в мустака, останалите изобщо не са на дневен ред за нападки.


Гонзо няма никаква вина за случващото се, вярно е ,че 50% от футболистите не са за Левски ,но и за това е виновен батков!

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Абе полагам всячески усилия,месеци вече,година,че и повече,обаче не става и не става.:smt006 Междудругото наистина ми е необяснимо,как е възможно да не могат един двоен пас да разменят,или един да чукне леко така,ниско по земята на друг и последния да ритне към вратата,па дори и с боц,все едно но да ритне.Бахти случая.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
ziko написа:
tprodanov написа:
Не мисля, че някой е казал точно това. Просто за тази ситуация едни виждат вината в играчите, други в Гонзо. Аз я виждам в мустака, останалите изобщо не са на дневен ред за нападки.


Гонзо няма никаква вина за случващото се, вярно е ,че 50% от футболистите не са за Левски ,но и за това е виновен батков!

Стига с тази истерия. Колко са хората в този форум, които обвиняват Гонзо за вчерашния резултат и игра?
Че Гонзо не е треньор го знаем всички. Вината за това, че нямаме треньор е ясна на кого е.
Вината за това, че футболистите ни са некадърници си е на самите футболисти.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Чет Дек 03, 2009 6:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
GENE-66 написа:
Абе полагам всячески усилия,месеци вече,година,че и повече,обаче не става и не става.:smt006 Междудругото наистина ми е необяснимо,как е възможно да не могат един двоен пас да разменят,или един да чукне леко така,ниско по земята на друг и последния да ритне към вратата,па дори и с боц,все едно но да ритне.Бахти случая.

Ето за това има нужда да си каляваш духа. След последния ни мач "на нула" ще влезем за винаги в историята и няма да мине ден в който някое прасе, българската или международната спортна преса да не ти напомнят за този паметен рекорд.
Това, че ни шибат на ляво и на дясно не е повод за хора като теб и мен да нарушават медийния комфорт на нашите звезди. Те не играят за нас в крайна сметка така, че не ни дължат нищо.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
SZ_FEN написа:
ziko написа:
tprodanov написа:
Не мисля, че някой е казал точно това. Просто за тази ситуация едни виждат вината в играчите, други в Гонзо. Аз я виждам в мустака, останалите изобщо не са на дневен ред за нападки.


Гонзо няма никаква вина за случващото се, вярно е ,че 50% от футболистите не са за Левски ,но и за това е виновен батков!

Стига с тази истерия. Колко са хората в този форум, които обвиняват Гонзо за вчерашния резултат и игра?
Че Гонзо не е треньор го знаем всички. Вината за това, че нямаме треньор е ясна на кого е.
Вината за това, че футболистите ни са некадърници си е на самите футболисти.



А вината за това, че играят в Левски пак знаем на кого е. Аз от хора като Йовов, Седрик, Живко - не мога да искам нищо повече. Дават, каквото могат, не се крият, имат желание. А това, че нямат останалото е въпрос на селекция, която не се прави от футболистите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Уж се правите на специалисти,тука хиляда страници сте изписали за схеми,тактики,футболистчета,а грам не разбирате от футбола на бъдещето,всеки вкарва голове,но какво е това,днес вкарали един,другата седмица пет,после два,е какво е това,абсолютна безхарактерност,никакво постоянство,футбола,който показва Левски е това е футбола на бъдещето,абсолютно постоянство в невкарването на голове и абсолютно еднакви изказвания на треньорите независимо от имената им,всички ги надиграваме,но нарочно не вкарваме голове,защото не искаме да сме като другите.Постоянство,постоянство и пак постоянство,това е бъдещето на футбола

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
tprodanov написа:


А вината за това, че играят в Левски пак знаем на кого е. Аз от хора като Йовов, Седрик, Живко - не мога да искам нищо повече. Дават, каквото могат, не се крият, имат желание. А това, че нямат останалото е въпрос на селекция, която не се прави от футболистите.

Въпрос на селекция е когато се освободиш от няколко ненужни футболисти и си набавиш нужните. В нашия случай трябва да се освободим от 18 футболисти за да си набавим други 18. При нас не става въпрос просто за селекция, а за смяна на един цял отбор.
Дори и Челси не знам да е купувал 18 футболисти в един сезон.

Не знам дали осъзнаваш, но Шериф Тираспол и Вентспилс се представиха по-добре от нас в ЛЕ. За сравнение с БАТЕ дори и не смея да мечтая. Само до преди 5 години сайта на Вентспилс тръбеше, че отбора им е направил супер трансфер като е привлякъл Господин Мирчев от Берое :D .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Което единствено ни говори колко добре се справя господин мустакатов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
Предъвквано е 100 пъти вече, че свинята ни превърна от евентуален ежегоден участник в ШЛ (и Стиви уондър щеше да ни вкара двете предни години с този късмет и селски противници), в посредствен селски отбор. Само повтаряме едно и също!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Kaквото и да си говор нещата излизат извън контрол.Слаба игра снощи ,но най-лошото е ,че това вече са няколко години.Дано нещата се подобрят колкото се може по скоро.
Нашата сила обединява победители,но нашата мизерия обединява чорбарщината.
Само Левски!

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
jadaia написа:
Kaквото и да си говор нещата излизат извън контрол.Слаба игра снощи ,но най-лошото е ,че това вече са няколко години.Дано нещата се подобрят колкото се може по скоро.

Спокойно. От тук нататък няма да има евромачове, чак до лятото. Тотогава ще сме смачкали всякакви възможни селски отбори в България, че може даже и шампоани да станем. Подигравките на ганьо ще бъдат забравени до следващия август. Дано не съм прав и се махне... :?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com