forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 02, 2024 2:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 02, 2009 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не може да се очаква Гонзо да оплюе играчите си по медиите, но това не означава че не ги пребива със стоманени съчми в чорап в съблекалнята :smt003 С плюене Едномъд стигна до кривата круша :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 02, 2009 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30482
Местоположение: гр. Голямото село
фърст халф вери гуд, секънд айм но лайк :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Няма толкова tap ma4 :smt006 Тея ако бяха играли на предела на възможностите си отивахме на двуцифрен резултат :smt003 Иначе добре се получиха само три неща - "ТБ педераст", "И преди, и сега ЛЕВСКИ значи свобода" и изпращането на Зе :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
Точно пък И преди и сега беше няма толко жалко :lol:
иначе ТБ педерас Браво на момчетата от А !!!

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:11 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1549
Местоположение: София,България
Пред тоя мач, мачът с Монтана си беше чист спектакъл :smt005 Халфовата ни линия бе , както казва Краси Минев - безидейна :smt001
Публиката оставям без коментар, явно тва за Синя София вече е мит...Също така да вземат да основат ФК ЕНЬО , тъй като има доста фенове във сектора, които си отварят устата само за да произнесат името на своят боК :smt006
А за "И преди и сега.." щеше да е хубаво, ако прасетата не го правят от няколко месеца насам :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:14 am 
Копи, по-добре си отивай във вбокс...
Васко, а случайно този рефрен е измислен преди повечето от сектора да са родени... стига говорели глупости... в толкова тъп мач заряд трудно ще има пък и пак се пееше докрай... червените другарки не могат да ни минат


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Vask0 написа:
Пред тоя мач, мачът с Монтана си беше чист спектакъл :smt005 Халфовата ни линия бе , както казва Краси Минев - безидейна :smt001
Публиката оставям без коментар, явно тва за Синя София вече е мит...Също така да вземат да основат ФК ЕНЬО , тъй като има доста фенове във сектора, които си отварят устата само за да произнесат името на своят боК :smt006
А за "И преди и сега.." щеше да е хубаво, ако прасетата не го правят от няколко месеца насам :smt006

А случайно да знаеш,че това е наш рефрен от 40 години? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Vask0 написа:
А за "И преди и сега.." щеше да е хубаво, ако прасетата не го правят от няколко месеца насам :smt006

Ще имаш да вземаш да е тяхно :smt006 Също така "И преди и сега ц(*ка е кочина" се пееше на много стадиони в България допреди 10-12 години, само че както бях писал преди време късопаметността ще ликвидира българина :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Мач без никакво напрежение, вияреал подтичваха, наще се опитаха каквото могат първите 30 минути, имаше не лоши неща, след това ... Ясно е, че всичко е свършено и няма особенна мотивация, но все пак ще е добре да отбележат в Рим.
Малкото публика си беше на ниво, трогателно изпращане на Зе Соареш и леко тъжно.
Симонович няма място в отбора. Бардон доста трудно, да не кажа никак, се справя като дефанзивен. Смените леко ме озадачиха, очаквах да заиграем с Еньо и Христов, Тасевски по-назад до Бардон, ама карай. Ще бъде важно да бием Сливен и да видим какво ще се случва зимата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30482
Местоположение: гр. Голямото село
Тоя Васко не беше ли син на един наш футболист. Иван Василев. Мощно се изложи, майна, папараци, тримоната

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:18 am 
Online

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3682
Свалете сините очила... голям ташак сме откъдето и да го погледнеме. Сектора е меко казано ТРАГИЧЕН, а за отбора и "футболистите" да не говорим. Аз по-срамна посещаемост на евромач не съм виждал. И то при положение, че играем с Виляреал, които преди няколко години бяха на крачка от финал в ШЛ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
Vasko не говори за рефрена, че е копиран, а за друго ама не се сещате явно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1549
Местоположение: София,България
Не ме разбрахте. Става въпрос за пеенето м/у секторите на този рефрен. А че е наш този рефрен, ми е ясно, не съм чак толкова късопаметен. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30482
Местоположение: гр. Голямото село
Василе, предния път ни прееба една песен! Ти май повече гледаш чорбарски мачове?

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1549
Местоположение: София,България
for0mho0l_sf написа:
Василе, предния път ни прееба една песен! Ти май повече гледаш чорбарски мачове?

Много рядко сядам да гледам чорбарски мачове. А за тази песен, която ви "преебах" за съжаление имах нещастието да я чуя съвсем ясно на дербито, докато ние си мълчахме в Б :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:26 am 
Аз лично в дерби срещу тях съм чул само да скандират, но не и между секторите... според мен си е нововъведение... най-малкото секторът толкова бавно зацепи за какво иде реч, ако го беше чувал (скандирането м/у секторите) едва ли щеше да се получи така...
А иначе мачът си беше жив ташак... никакъв заряд... левскарите ще се върнат, когато Батков се махне... дотогава дано по-честто се чува БАТКОВ КУРВО УМРИ!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
diabloodripper написа:
Аз лично в дерби срещу тях съм чул само да скандират, но не и между секторите... според мен си е нововъведение... най-малкото секторът толкова бавно зацепи за какво иде реч, ако го беше чувал (скандирането м/у секторите) едва ли щеше да се получи така...
А иначе мачът си беше жив ташак... никакъв заряд... левскарите ще се върнат, когато Батков се махне... дотогава дано по-честто се чува БАТКОВ КУРВО УМРИ!

Пфф, не говори глупости моля ти се! На всяко от последните няколко дербита скандират между секторите :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5194
Местоположение: нЕма
leitenantO написа:
Свалете сините очила... голям ташак сме откъдето и да го погледнеме. Сектора е меко казано ТРАГИЧЕН, а за отбора и "футболистите" да не говорим. Аз по-срамна посещаемост на евромач не съм виждал. И то при положение, че играем с Виляреал, които преди няколко години бяха на крачка от финал в ШЛ.



Съгласен съм.Освен това този път мача беше от 8 и имаше градски транспорт, така че това не може да е оправдание.Незнам защо нямаше заряд, може би всички вече се обезвериха.Още по-лошото е, че освен 2-3 по-силни скандирания, почти не се викаше против батков :boisw

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49379
Местоположение: ШОПландия
Без таргедии. Мисля, че всички вече са претръпнали? Няколко гигантски победи над титани като ЧМ и Фонтана накараха всички да изпаднат в амнезия и да забравят какво става в клуба и как се управлява. Основната цел трябва да е ясна. След това всичко останало ще се е оправи, а ако продаде скоро, защо пък да не влезнем и в ШЛ догодина. Въпросът е дали ще се нормализираме скоро?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3835
За втори пореден път виждам тази есен нещо в отбори ни което трябва да плаши всички.Никой от играчи,ама абсолютно никой не знаеше защо е на терена срещу кого играе и кое е името и емблемата за което се състезава.Защитата ни беше пълен цирк и докато Лацио примерно се възползваха от почти всички им предоставени възможности,туристите от Вилереар за наш късмет им беше все едно дали ще бият с един два или пет.Халфова линия днес нямахме- Саша Пенсионович беше най-лошият вариант и при положение че дори да биехме вторият отбор на ишпанците пак нямаше да се класирамее в такова положение крайно време е да се даде възможност на младите . Бардон вече изнемогва,а и за тези години толкова прави толкова се и получава.ПВЦ-то титуляр при неговата безкъдърност-само заради това и аз заставам зад тезата,че Гонзо не е готов да е треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Поне сектора да ни беше на ниво да не ме е яд толкова ... Дране по рейсове , спирки и градинки а на стадиона мънкане под носа , ръчички в джобовете и гръмогласни само на псувните. Кур и смърт :smt006 На дербито пак ше има лафове"чувахме ли се ?" , "ми те телевизиите са турски и слагат микрофони пред чорбарите..." .

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кур за мача, два за Ганя. Липсата на умения я наричаме лицемерно липса на късмет, а не е така. Просто нямаме никаква класа. Затова целият ни отбор струва колкото един от футболистите на Виляреал. Като Еньо се опита да вкара със шкембе, някакъв зад мен почна да го кълне, а друг му каза, че топката е била трудна и не е успял да я спре добре. Оня каза: Лео Меси как успява винаги да спира и отиграва такива топки? Не знам как може човек без психични отклонения да очаква Еньо да играе като Меси. И как въобще смятаме, че отборът има потенциал да играе като с равен срещу подобни съперници? Ами ние не сме равни. Надхвърлихме възможностите си днес, играхме много мъжки и прилично, а испанците дори не се изпотиха. Разходиха се и с абсолютна лекота ни вкараха два гола от нищото. И така става с всеки що-годе грамотен отбор напоследък. А дано Ганя умре до сутринта.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Не ме боли, че паднахме, боли ме, че на стадиона беше като на мач със Славия :( Евромач, с голям отбор, на нас стадионът ни празен ... :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
thegboy написа:
Не ме боли, че паднахме, боли ме, че на стадиона беше като на мач със Славия :( Евромач, с голям отбор, на нас стадионът ни празен ... :?

ето беше ебати тъпия мач. контрола...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
!

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Football Fan написа:
Е кво да каже бе ? Жалки сме, сички за нещастници, утре ги гоня, нищо не става от тях, нищо че играем с виляреал, тия са утрепки ?!?! Тия неща може да им ги каже насаме, не е нужно цялата страна да научава. Нормално е да не им стопи самочуствието :wink:


копнах какво е казал Гонзо....някъде да виждаш мой коментар?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аз мисля че сектора НЕ беше трагичен днес, по-скоро 4,5 по шестобалната система. Имаше си викане, имаше си дълго циклене, имаше си "и на герена..." по новия начи от целия сектор, имаше си пого, имаше си зверско изригване на какво е морето и между секторите.......пеенето си беше повече от прилично за тази бездушна игра и общо взето това че знаеш че 99% отбора ще падне за пореден път без да вкара гол тотално демотивира всякакво викане, а ние и при двата гола си викахме и правехме лудница.......не виждам какво някой може да е недоволен от сектора.........е вярно че имаше по-малко хора от Литекс ама повечето не бяха дошли заради почти сигурната загуба а ние сме ЛЕВСКИ и трудно ги преглъщаме тия загуби без гол и положение.

Иначе отбора си е трагичен за евротурнирите и това си го знаехме още от Кокалесковия период, нямаме отбор за Европа и това е, доволен съм че днес все пак с моя помощ половината сектор се върна на важният въпрос "защо нямаме отбор достоен за тези мачове" с мощното БАТКООООВ КУРВОООО!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:13 am 
Уникалните чаршафи имаше на оградата...Яко...Няма по-жалка сган от нас!
RIP
Кур за футболистите!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:16 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
С тези футболисти, с този треньор и с този президент - ТОЛКОВА :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Истината е,че просто сме си слаби МНОГО слаби,далеч далеч от истината сме.Но просто няма и начин как да сме,със този собственик,със този отбор.Не мога да разбера,защо сме толкова малоумен отбор,защо не се търсят млади футболисти на добри цени от чужбина ,защо не се налагат и малкото качествени момчета от школата.Но не ние трябва да въртим една плоча от 3 години да налагаме играчи на 30+ които вече няма с какво да помогнат и да развият този отбор,а само копаеем ли копаем надолу.Трансферната ни политика е уникална,работата ни с младите играчи също.Нещата не са толкова сложни,даже изобщо не са сложни.Просто трябват пари,не много но правилно използвани.И в смешното ни първенство ще сме винаги напред,а в европа поне ще играем редовно и ще правим някакви значими резултати.Това искам,нищо повече.Тогава ще се върне и публиката,когато има нов собственик и всичко започне на чисто,всичко бъде както преди!Защото на мен ми е болно и гадно и въпреки това не спирам да ходя,но има хора,които не понасят това.Решението е просто,батков просто трябва да се махне.Няма значение кой ще дойде на негово място и с колко пари ще е.Просто трябва да му пука и да има малко мозък в главата.И тогава резултатите ще дойдат


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com