forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 5:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Абе истината е, че Ганя трябва да се псува от първата до последната минута, без оглед на резултата! Ганя се псува, вкарваме гол - кеф, и се продължава псуването! Не един-два-три пъти на мач! Докато не се изкара цял мач в хранене на Ганьо (особено ако в тъпия мач бием) - няма да се вземе насериозно протеста.....

:!: :!: :!: :!:

А ситуацията в сектор Б в момента е тип "ние пеем само за победа". Като ни поведе некой с 2 гола и тогава се сещат за Ганя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Boyo написа:
Wildkid написа:
Абе истината е, че Ганя трябва да се псува от първата до последната минута, без оглед на резултата! Ганя се псува, вкарваме гол - кеф, и се продължава псуването! Не един-два-три пъти на мач! Докато не се изкара цял мач в хранене на Ганьо (особено ако в тъпия мач бием) - няма да се вземе насериозно протеста.....

:!: :!: :!: :!:

А ситуацията в сектор Б в момента е тип "ние пеем само за победа". Като ни поведе некой с 2 гола и тогава се сещат за Ганя.


И другите сектори се сетиха чак при 0:2, тука отношението спрямо "Б" не е коректно.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
в другите сектори имаше ли въобще некой :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Ние откъм публика копаеме доста стабилно дъното в момента, а вие се чудите що не бил адекватен сектора :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Brannik написа:
Ние откъм публика копаеме доста стабилно дъното в момента, а вие се чудите що не бил адекватен сектора :smt006

Публика няма най-вече 1- заради Батков, 2- заради това че сектор Б няма нищо против Батков, 3- голяма част от хората искат да гледат футбол, а такъв днес Левски не предлага- не всички са "кур за футбола" а.к.а. "ултраси" да има пого-мого факли-макли кежуал-межуал :smt006
ПС: 2 и 3 косвено пак Батков :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 12:59 pm 
Кво дъно бе,братче.Ние като публика сме се гмурнали до Марианската падина и я копаем с мистрия.
Тия чаршафи убиха всичко в мен,заклевам се :shock: Не може да е реално тва,просто...
А за футболистите,кур,то е ясно.Аз ако отида 6 поредни пъти на работа и не свърша за цял работен ден НИЩО,какво ли ще ми се случи и какви ли неща ще трябва да говоря?Сигурен съм обаче,че няма да си позволя да кажа,че се получи един равностоен работен ден за фирмените стандарти.
Всички в Сливен! Само Левски! Ебахти колко съм прост :| Мазохист,кретен,идиот...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49127
Местоположение: ШОПландия
Boyo написа:
в другите сектори имаше ли въобще некой :)

В "А", ако забелязваш се срещат доста фенове, които доскоро ходеха в "Б". Освен тях наистина има доста мишоци, които се сещат да псуват свинята само като ни излупат. Въпреки това си мисля, че "Б" е редно да им дава тон. Тогава няма проблем и се храни мощно...
Верно ли е че оня ден е имало некви помияри, дето при храната за свинята мазна ТБП, са освирквали?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 27, 2009 10:52 pm
Мнения: 7
Местоположение: България
Верно ли е че оня ден е имало некви помияри, дето при храната за свинята мазна ТБП, са освирквали?[/quote]

може да са били червените ни приятелки :lol:

_________________
"Има една страна България, и в тази страна България има един отбор Левски! В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" ГЕОРГИ АСПАРУХОВ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Имаше такива, бяха от кликата на Грънчаров, естествено. Тия хора не знаят какво искат.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 1:53 pm 
Е нали Вайлертин Орджанов ще спрат да го качват в самолета и ще му изстине пропуска за Герена.
Дейба и боклука гнусен,продажен...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Makedonija написа:
Кво дъно бе,братче.Ние като публика сме се гмурнали до Марианската падина и я копаем с мистрия.
Тия чаршафи убиха всичко в мен,заклевам се :shock: Не може да е реално тва,просто...


Е аз предупреждавах още преди две години и половина накъде тръгваме и докъде ше стигнеме с новия ред, ма тогава ме плюха и ми се смееха.. дано поне сега повече хора да са се осъзнали.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
А каква е историята с тия плакати? Кои са въпросните хора и какъв им е случая, че май само аз не знам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
е ти за Исуса не си ли чувал, напиши в гуглето Христо Исуса София запад и ще ти стане ясно :smt003

Иначе и преди няколко години имаше "чаршафи" в негова защита, пък тогава не копаехме дъното :smt003

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 16, 2005 10:50 am
Мнения: 32
Малко да се отклоня от темата... Догодина, при определянето на урните, коефициента ни от 1/4 финала ще участва ли или тази година ни беше последният шанс?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Гнусна история. Има ли някой в тоя форум, който е наясно що такива плакати присъстват в нашия сектор?
В смисъл, мнение от другата страна, ей така от любопиство?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 04, 2009 3:15 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20582
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
последните 5 сезона важат,значи май за последно ше се включва

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 406 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com