forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
for0mho0l_sf написа:
Косьо, ефенди, дай го това инфо, дето го имаш и на нас, ама с доказателства, а не просто празни приказки :smt006



хаха
ти какво искаш бре ? печалбата ?
щом не ви се вярва значи не е истина
ако ще ви стопли това :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Ми най-малкото мисля, че по някои сайтове за залагания си има статистики колко народ е заложил за 1 или х, или 2 и какви пари общо са заложени. :roll: Все пак май твърдеше, че 10 бона е прибрало момчето при 2 коеф. прави 5 бона залог :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
greeny написа:
kosyo написа:
greeny написа:
До всички, които псуват Гошо: ЕБЕТЕ СИ МАЙКИТЕ! Много ви е къса паметта колко пъти ни е вадил във важни мачове. Сега е ясно, че не е във форма ама това ли заслужава - псувни, смърт, не знам си кво. Спрете да друсате малко. Гошо бе един от най-важните ни футболист в последните години и вие сте готови с лека ръка да го зачеркнете заради един мач без значение. Кур за вас!


ако този е без значение (както и е реално)
какво ще кажеш за представянето му с/у Деберцен ? на ниво ?
или пак е било без значение


Срещу Дебрецен също беше слаб ама това повод ли е да го псувате като каруцари? Остава на пейката и толкова. Той е дал много на този отбор и не заслужава такова просташко отношение. И Гонзо ли така ще псувате след време? А защо не псувате сега Йовов дето от 3 метра не може да уцели вратата?


е кой не го псува Йовов бре ?
не вярвам да има такъв - но има огромна разлика между 3те знака в тотото
1 х 2

йовов или който и да е там не вкарва 20 чисти - на лошото = х
петков съдава голове за другия отбор - чисто 2

интересно ако не бяхме били своге, кой щеше да е виновен пак ?
p.s. повтаряме, че е ясно на всички в България че Петков е НАЙ-ДОБИЯ вратар, затова му се соли на главата. на Цецо някой пищя ли му за гола в 90 мин на Локо Пд, при положение че Кики за 1 година вкара 5 гола след 90 мин ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
for0mho0l_sf написа:
Ми най-малкото мисля, че по някои сайтове за залагания си има статистики колко народ е заложил за 1 или х, или 2 и какви пари общо са заложени. :roll: Все пак май твърдеше, че 10 бона е прибрало момчето при 2 коеф. прави 5 бона залог :roll:


в сайтовето в които джиткам аз не знам да има таква статистика

но пък е ясно че залагалниците следят всички залози над 1000 euro и проверяват обстоятелствата около мача
както и при най-дебелите не може да спечелиш над 100 000 еденици на седмица или месец


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
kosyo написа:
for0mho0l_sf написа:
Ми най-малкото мисля, че по някои сайтове за залагания си има статистики колко народ е заложил за 1 или х, или 2 и какви пари общо са заложени. :roll: Все пак май твърдеше, че 10 бона е прибрало момчето при 2 коеф. прави 5 бона залог :roll:


в сайтовето в които джиткам аз не знам да има таква статистика

но пък е ясно че залагалниците следят всички залози над 1000 euro и проверяват обстоятелствата около мача
както и при най-дебелите не може да спечелиш над 100 000 еденици на седмица или месец


Абе то ако се изгради схема...... по 1000 евра, на 100 различни места и ето ти пачка, без никой да се усъмни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13120
Местоположение: Града
Верно на последък ни са насъбра доста,не върви във вътрешното,за Лигата сме трагични,
но да се изтрещява дотолкова,че да се обвинява Петков е лудост.Няма смисъл да се
съпоставят мачовете му в които е пазил добре и в кои не.По простата причина,че мачовете
в които ни е "вадил" от калта,са в пъти повече от провалите му.Ами по тази логика Йовов
досега са е пребит с камъни.Довчера "Осанна",а днес "Разпни го''.Всякой си има право на
мнение,но според мен тези обвинения са плод по скоро на емоцията след загубата,а не на
някаква реална преценка на фактите.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Айде стига глупости - Петков нещо го мъчело, от известно време не му се играело...
Много мразя в стила на СДП да се търси под вола теле. То по тая логика всеки, дето допусне някоя издънка не му се играе или продава мача - като почнеш от Касияс и Дида, та до наш Гошо.
За "Дебрецен" какво - пак ли ни е провалил? Два мача ония бяха обърнали вратата му на стрелбище, 180 минути нямаме пресечен или блокиран удар към него, зорлем измислихме греда и гол плюс някое меле ама не - Гошо ни издънил...Че да беше пазил Цецо, а?
Разбирачи - не забелязахте ли случайно, че Петков довърши мача с контузия? Това, според вас не обяснява ли грешката при гола поне отчасти?
Същите глупости бяха и като се наложи да го сменят на мача с чорбата - престорил се, уплашил се, не искал за резил да става...Това да не ви е КСП бе?!?! Дето се скри под пейката на финала през 98 - а и избяга от сълблекалнята на Световното на почивката в мача с испанците?
Или па другото безумие - айде Гошо нема да го пипаме, ама Йовов със сопи и камъни да го гоним. Ма почвайте го, бе. Първо обаче дайте да видим кой ще го замества. Че и вчерашното положение - верно прехвърли стадиона, но ситуацията далеч не беше чиста - удар от малък ъгъл, покрит от вратаря. Най - вероятно корнер.
И изобщо толкова ли никой не видя не резултата, а играта? Аз такъв "Левски" не съм виждал от три години. И дано занапред все така да се хвърлят - головете и резултатите ще дойдат като неизбежно следствие. Сто пъти повече щеше да ме е яд, ако с безупречна игра на Гошо и страхливо опълчение като при жалкия Достанич бяхме изкопчили мизерно 0 - 0
Точката на турците ли не ни дава мира? Абе хора - не ние трябва да се сравняваме с тях, те следва да гледат и да подсмърчат от нас! Или и сега ще чета разсъждения за правилната политика и мащабната им селекция?
Само "Левски", да живее Гошо, Йовов - Бижутер, Бардон - Гений, Гонзо - ЦАР!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
Преди 3 мача като викнах в тролея баткоф курво щяха да ме бият вчера ХВАЛА на хореото браво на съфорумците от А сектор и тези ,които крещяха против батков. :!:

_________________
Поклон, великани!


Последна промяна ziko на Пет Ное 06, 2009 8:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Най-доброто мнение от години.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 8:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Пичове, хайде малко да поохлабите с излишните дискусии.

Някой знае ли дали освен Сърмов губим някой друг за мачовете от ЛЕ или ще ми са наложи да проверявам това сам?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
Зе Соарес - 6 - Кариоката сновеше постоянно по левия фланг и достави отлични центрирания, но след 65-та минута се поумори и загуби физически сили. Donbalon Автор: Христо Василев

:lol: :lol: :lol:

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
SZ_FEN написа:
Пичове, хайде малко да поохлабите с излишните дискусии.

Някой знае ли дали освен Сърмов губим някой друг за мачовете от ЛЕ или ще ми са наложи да проверявам това сам?


Не, друг не виси.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Респект към Гошо ама такива грешки не се правят особено за професионален вратар(и аз съм тренирал в Левски-вратар).Да тръгнеш да се надлъгваш с двама нападатели на противника и такова смешно пласиране при тъча просто не съм виждал,той трябваше да прецени че все пак топката може и да го прескочи а не да се прави на ясновидец,и после с какво желание се опита да я спаси...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Гошо е супер зле в последно време. В Своге си пусна един гол, а на дузпата легна още преди онзи да е ритнал топката и му остави празна врата. Не ми се иска да вярвам, че умишлено греши, но поведението му напоследък е много съмнително. Или просто човечеца е приключил с футбола, също както и Йовов. Дай Боже зимата да ги разкарат и двамата. Не говориме какво и колко са дали на Левски, става дума за това, че вече и за продавачи на краставици не стават.

За мен лично вчера играч на мача беше Бардон.

Иначе от няколко години не се бях забавлявал така на мач. Ебати купона стана. А относно антирекорд по посещаемост, не е ли мача с Челси двехилядиинякояси година пак на Герена? Но да ви кажа, предпочитам толкова, но с такова пеене, отколкто пълен, но тих стадион.

Сектор А :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 9:28 pm 
Въпреки всички велики простотий,направени от наш Гошо снощи,някак си не мога да му се сърдя.Този човек е дал толкова много за ЛЕВСКИ през последните години,вадил е толко много положения във всякакви мачове,че си е направо чорбарска история да го псуваме и хулиме!И аз съм съгласен,че трябва да се наложи Митрев като първи вратар,тва момче има голям потенциал и мисля,че в най-скоро време ще го видим като такъв.При случаи,че атаката си бачкаше и Йовов не изпускаше от 5 мм,може би нямаше да стоят нещата така при едно 2-1 или 3-1 за нас,но минало.... :!:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 9:50 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 15, 2009 1:33 am
Мнения: 26
Докога ще го търпиме тоя идиот Йовов.....тва е направоо...безобразно,жалкото е ,че сега и вратарчето се изложи....иначе добър мач направихме и ме е много яд как сдадохме фронта заради гошо и то баж накрая :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Снощи всичко беше перфектно. Скандиранията между секторите, трансперантите, цяло второ полувреме скачахме като ненормални, отбора играеше страхотно и колкото и малко да е бяхаме близо до спечелване на мача, да не говорим за Х-а и накрая кво... кур. Петков на хероин, поне да беше някакъв хубав гол, а то... стана ми толкова гадно... Оставете, че нямаме шансове за излизане от групата, просто тотално ми ебаха настроението. Днес само като се сетя за мача и ми ставаше зле. Кур за футбола!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:56 pm
Мнения: 237
Гошо от време на време нещо го прихваща и тръгва на някъде с топка или без топка и става опасно. Иначе, като го видях вчера как го болеше ръката, разбрах, че стигнат ли тия до вратата, ще ни вкарат, защото Гошо не можеше да пази така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Wildkid написа:
SZ_FEN написа:
Пичове, хайде малко да поохлабите с излишните дискусии.

Някой знае ли дали освен Сърмов губим някой друг за мачовете от ЛЕ или ще ми са наложи да проверявам това сам?


Не, друг не виси.

Мерси за инфото. Това е много добра новина. Митрев се връща, Гошо контузен, Сърмов наказан. Дано Бог даде и Йовов да се контузи преди мача с Виляреал защото на Гонзо-треньора няма да му дойде на акъла да не го пуска централен нападател за сметка на Еньо.

Мисля, че в последните 2 мача късмета ще ни се върне. Аз съм оптимист (въпреки Йовов и "треньорите" които имаме), че няма да завършим тази кампания с 0 точки и 0 гола.

Гошо или е преключил със сериозния футбол или нарочно прави мачове като тези с Дебрецен, Спортист и Ред Бул. Която и от двете причини да е истинската Гoшо ще е хубаво да направи трансфер тази зима и да си запази уважението на сините фенове за цял живот.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Как може някои псевдофенове да имат такова отношение към Гошо?!? Даже чух скандирания Урсула!!! СМЕШНИЦИ са всички, които толкова бързо забравиха какво е дал той на Левски, колко резили ни е спасил, колко мача ни е спечелил, как се е раздавал! Вече допуска повече грешки, сигурно защото е и на възраст, но това ли е начина да покажем "благодарността" си към него???


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
На Гошо сърце не ми дава да му се сърдя и да го псувам. :smt006 Пък и след мача вчера ми се струва, че вече няма никакъв шанс зимата да го убедят да остане и който и отбор да прояви интерес към него ще го пуснат, пък било то и трансферната сума да е стотина хиляди евро. :smt006 Но, ако е мъж на място да излезе и ясно и категорично да заяви - да, искам зимата да напусна отбора, тук се чувствам демотивиран и т.н. - да каже реалните причини за слабата си форма напоследък. Както и да е - специално за Петков няма да кажа лоша дума, ако не го докара до ситуацията на Йовов, разбира се. И като заговорих за Йовов - абсолютно недопустимо е да сме клуб с претенции, а играч, който не може да вкара гол да ни е твърд титуляр, а неговите резерви да са огледалният му образ - Георги Христов и култовата фигура от вторият отбор - Еньо Кръстовчев... :smt006 Зимата трябва да напуснат и Петков и Йовов - за тяхно добро е, защото единият вече е псуван и развенчан като легенда на клуба, а другият ако продължава с грешките си на вратата също ще загуби статута си на легенда и ще бъде нон-стоп псуван дори и от т. нар. "нормални" фенове. :smt006 Напълно съм съгласен с мнението, че играчите, които нямат желание да играят за Левски е редно да напуснат - такива за мен без съмнение са Йовов, Петков, мароканците и Георги Христов. Ако изключим Петков, то останалите спокойно могат да бъдат заменени от произволен потребител от форума и неговото КПД няма да е по-малко от тяхното. Е, да, Рабех играе добре, когато му се играе, но това става веднъж на 10 мача, затова е най-добре да си тръгне.
Колкото до мача - бяхме длъжни да задържим точката. Най-малкото тази точка, макар тук някои хора доста да я обезценяват щеше да даде вяра в отбора, че все пак в Европа става за нещо, щеше да даде нужната на този етап доза самочувствие, която не може да дойде след победи над Своге и Мездра, а може да дойде след успешно представяне в Европа, а на фона на реалностите в Левски успешна игра в Европа означава точка в групата ни. Сега катаклизмите в отбора тепърва ще се засилят и не се знае докъде ще се докараме, а ако бяхме взели точката щеше да го има нужното самочувствие, което така липсва на отбора. А катаклизмите, за които аз говоря ще са свързани с отбора, а не с ръководството - тоест провала в Европа няма да накриви шапката на Батков, а ще докара още повече напрежение в съблекалнята на отбора... :smt006
В заключение - остава надеждата да вземем нещо от италианските средняци, макар лично аз да се съмнявам, и евентуално преди последият мач Виляреал вече да са отпаднали и да играят срещу нас с вторият си отбор, та дано ако не да вземем точка, то поне да вкараме гол, че 0 гола от 6 мача ще ни направи за смях на цяла Европа. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
air_J написа:
На Гошо сърце не ми дава да му се сърдя и да го псувам.


:!: Направо ми се плаче като слушам как го псуват повечето :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Напролет като дойдат пак тежките мачове, ще видим какви теории ще витаят за "демотивирания" и "свършилия с големия футбол" Гошо Петков.
Щеше да е смешно, ако не беше жалко.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Абе ние играем с Йовов в атака, как може Гошо да е виновен за загубата ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
angeloff написа:
Абе ние играем с Йовов в атака, как може Гошо да е виновен за загубата ?!



А на Йовов ли вкараха гола?

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Едно лирическо отклонение:

Цитат:
В последните дни станахме за смях на цяла Европа. Да не мислите, че на мен ми е приятно да кацаме в Базел и да виждам във вестниците им подигравателни заглавия и карта на уиски баровете в града", заяви Димитър Борисов.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:08 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12451
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Citizen_Kane написа:
Урсула никога не ми е бил симпатичен,най-малкото че съм бил на сички мачове със славия когато ни късаше нервите,ама да се псува е некво мегамалоумие,потвърждаващо теорията че в България броя на нормалните хора става все по-малък и по-малък и вече разлика между нас и свинете като публика почти нема :( :( :(

Колкото до мача,не виждам за кво се прави драма от тва че сме паднали-с тая точка или без нея,все същия кур :smt006

Мъката беше със щурм примерно, тва вчера е нищо пред оная вечер или втората Олимпия примерно :wink:

Сетих се...на мача със Щурм на националния бех на 12 години мисля....не ме пускаха тогава в "Б" та го гледах от В сектор. Бачков като изпусна последната дузпа се едно потънах в неква яма ебахти...много рядко съм се чувствал така...след мача в подлеза на "Орлов" поне се бех разревал некъв чичка ме потупа с ръка и ми разправя "Не плачи малък, колко още пропуснати дузпи има да видиш"...на другия ден ми беше бахти филма...нема такъв сдух...
Сега вече квото и да видя няма да се очудя, нито пък ше се трогна кой знае колко...не си струва вече!
А за Петков....кво се чудите...същата работа беше, нема да забравя, имаше един период дето Иванков правеше супер малоумни грешки (той често си пуска лесни голове де...) та се беха скъсали да го хранят тогава...накрая направи страшен мач срещу свинете и извади едно 4-5 гола, та накрая бихме (фамозния мач с гола на Мендоса дето излезнахме с Рендето като нападател.......), та им запуши устите. Лично аз съм твърдо против псуването на играчи, дето не го заслужават, поради простата причина, че са се доказвали и играят с хъс и сърце. Псувал съм Чиликов, Мечо, Пелето, Пичо Хинта, Копи....ама те си го заслужават....не знам колко малоумни са тея дето псуваха Боримиров, Гонзо, Иванков, а сега и Петков. Да критикуваш некои ОК, ясно е ,че са слаби сите в момента, ама да наричаш играч на Левски "курва" е патент на друга агитка.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Мда най-гадното е че футбола е измислен да забавлява хората а в Българие е мъчение за хората :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Славия Прага и Щурм ми бяха първите евромачове (супер се ядосвах че изпуснах този с Ювентус, ама моренце нейсе). Верно си беше мега сдух, обаче не си спомням някой тогава да е псувал така мощно играчите...
***
Такива моменти обаче правят, щастливите мигове двойно по-хубави !

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com