forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
South Tribune написа:
angeloff написа:
Абе ние играем с Йовов в атака, как може Гошо да е виновен за загубата ?!



А на Йовов ли вкараха гола?


А гошо ли да отиде да вкарва!?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
Knoxville написа:
South Tribune написа:
angeloff написа:
Абе ние играем с Йовов в атака, как може Гошо да е виновен за загубата ?!



А на Йовов ли вкараха гола?


А гошо ли да отиде да вкарва!?


Като гледам репортажите от вчера на там се беше напътил, ама нещо не му се получи

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 12:53 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
South Tribune написа:

Като гледам репортажите от вчера на там се беше напътил, ама нещо не му се получи

Ако видиш видео репортажа на страницата на Спортал съвсем ясно си се вижда, че Гошо беше подкосен отзад и то още в наказателното поле. Какво да правим обаче, че съдията беше от Чорбаспор и не го зачете.
Може много да се спори и за това дали тъча беше редовен, дали засадата на Дарко беше 100%-ова, дали след пропусна на Йовов фаулирането на Зе Соареш в наказателното поле на австрийците не беше дузпа и т.н.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 1:13 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
При изпълнението на тъча футболиста на Ред Бул настъпва линията...но минало е вече :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2817
КЛЮЧ? :smt006

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 2:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
защо само ние и гробарите имаме буквичка вместо точки?

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 4:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
evelinho написа:
При изпълнението на тъча футболиста на Ред Бул настъпва линията...но минало е вече :(

то му влезна половината крак... аз бех на линията...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 4:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз не мога да разбера защо се учудвате на масовите псувни по адрес на Гошо - та на стадиона, по телевизията и къде ли не за 2-3 слаби мача казаха на ГОНЗО да си ходи, че е зле и т.н., вие за Гошо се чудите...
Такъв ни е манталитета в днешно време, че дори и Гунди (лека му пръст!) да ни беше треньор, пак за няколко мача щяха да се намерят обичайните разбирачи, които да тръгнат с псувни и т.н. срещу него.

Хубавото винаги се забравя, аз лично дума срещу Гошо няма да кажа, защото помня колко пъти ни е вадил И КОЛКО ПЪТИ НА СТАДИОНА СЕ Е СКАНДИРАЛО: "Гошо! Гошо!"
И Иванков правеше сума ти грешки, обаче го носим на ръце.

Ако някой заслужава псувни и бой, то това е Христо Йовов. а в тоя форум разни хора се убиха да го защитават. Него ще го запомня с гола срещу Марсилия и головете срещу Публикум. В колкото мача е вкарал, в толкова на 10-та степен е пропуснал. Ама срещу него що няма псувни?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
От приказките ви разбирам, че заради това което направи с/у Залцбург Гошо трябва или да бъде псуван или да му се прави аферим. Средно положения няма.

Няма нужда и от двете. Просто фактите трябва да се изтъкват такива каквито са. Гошо подходи лекомислено когато тръгна да мами нападателите, единия от тях го подкоси отзад, съдията беше анадолски гей и не свири нарушение. Именно поради потенциалната гейщина на съдията подобни акции(от страна на Гошо) не трябваше да бъдат предприемани.

При тъча беше избрал възможно най-лошото място да застане. Мога евентуално да го разбера ако предположим, че болката от рамото е затъмнила разума му и не е могъл да прецени какво прави.

Виж при Йовов нещата са коренно различни. Той прави пропуск от 1 метър на празна или полупразна врата почти всеки мач. Значи тук не можем да говорим за случайност, лош ден или нещо подобно, а за тенденция в играта.
Най-малкото което треньора ни трябва да предприеме е да не го пуска централен нападател, но за съжаление нямаме и треньор.

Сега като се замисля, е*а ти футболната развалина сме станали - без треньор, без нападател, със сума ти хронично или дълготрайно контузени футболисти, президент-комунистически гей.

Депресирах се.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Никога няма да псувам Гошо / за разлика от 70% от Сектор А/ , защото помня мачове като с Щурм в Грац...ако не беше той отивахме на 3-ка . Да, болно ми е ..още ходя 5 за 4,но ще псувам играч със синя фланелка пред телевизора..не и на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
След всичката помия която се излива по Петков,за него изхода е напускане.И кво правим,
отново мощни псувни по Божо и Цецо.Някои хора вместо да си стоят на задника,се
опитват да мислят с него.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 07, 2009 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Какво се впрягате толкова за Йовов ,още през първия си престой в Левски си ги пропускаше,като го слагат централен нападател да откаже да излезе на терена ли ?
Петков още в Славия си прави такива селски , цигански,ефелъшки номера ,особенно в мачовете срещу нас :) а слабата му форма е без коментар и не от днес , авторитет се гради трудно и се руши бързо,така е не само във футбола.След време никой няма да си спомня този мач или грешката на Петков , той ще си остане в историята като един от добрите вратари но щом си на терена не се брои какво си дал а какво даваш в момента,това има значение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Абе е кво няма да ги псувам тия копелета вземат 10к евро заплата и ся остава и комфорт като в Беласица да им направим. Тва е Левски бе путьовци който не издържа на напрежението да си ходи на село. Ебал съм им майката. Кви са тея оправдания. Да застанат като мъже след мача бе кво ми се орпавдават пак шанс манс играли сме добре да се извинят на хората щот след 10 часа бачкане отивам да ги гледам и някои индивиди си правят пишки с мене :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
blue_fury написа:
Абе е кво няма да ги псувам тия копелета вземат 10к евро заплата и ся остава и комфорт като в Беласица да им направим. Тва е Левски бе путьовци който не издържа на напрежението да си ходи на село. Ебал съм им майката. Кви са тея оправдания. Да застанат като мъже след мача бе кво ми се орпавдават пак шанс манс играли сме добре да се извинят на хората щот след 10 часа бачкане отивам да ги гледам и някои индивиди си правят пишки с мене :boisw



Ти ли им ги даваш тия заплати? И като ходиш на мач си с впечатлението, че някой ти е длъжен? Аз лично ходя за собствено удоволствие и не го смятам като услуга за някого.

Та на въпроса - ти лично, какво даде на футболистите, за да искаш каквото и да било от тях?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
СЕКТОР "Б" беше важното в този мач.....от много отдавна не е имало такъв заряд, такова викане напук на всичко ставащо на терена и вътре в самата агитка последнте 2 години! Ето на този мач трябваше да има нашо видео от пистата!
Какви неща се получиха само със скачането, ЛЕВСКИ ШАМПИОН почти цяло второ полувреме, въртене на шалове, хвърляне във въздуха......абсолютен купон всеки който изпусна може горчиво да съжалява!
Страхотни разменки на скандирания между секторите, страхотен нов аранжимент с тупана и скачането на "И на Герена , на Уембли"......леле лудница беше на това поне за мен!

Така че изобщо не бях скофтен след мача който загубихме супер нещастно и заслужавахме 1000% да спечелим ако Петков не ни беше закопал.....просто се получи нещо като Вердер от ШЛ.....Йовов достойно замести Христов в престъпленията срещу играта футбол и отбора ЛЕВСКИ.......Зе, Пичо.....тия хора чувАли ли са че като стигнеш до наказателното евентуално може и да биеш не само да подаваш в гора от австрийски дървари. Единствените които правеха разликата в тоя мач са Дарко и Седрик........и до настоящия момент съм убеден че гола ни беше абсолютно редовен и ако не беше шибания РЕЗНЯК да го отмени (бтв и да ги подпира цял мач) направо си ги биехме...
Както и да е болката от нелепата загуба и безумните грешки остава, но това
в четвъртък беше един култов СЕКТОР Б. Майната му на количеството, важно е качеството бих казал на онези дето са писали за "обидно малко публика"
Важното е че 99% от тези които все пак бяха дошли в 10 часа вечерта на Герена ОБИЧАТ ЛЕВСКИ И ГО ПОДКРЕПЯТ КАКВОТО И ДА СТАНЕ, а това е най-важното!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 3:57 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 9:49 pm
Мнения: 11
http://sportal.bg/sportal_tv.php?catego ... o_id=18599 Абе на това клипче от спортал така ли ми се струва или стюарди отиват при момчетата с факлите и им казват да ги изгасят ? А пиро в европейските турнири май въобще не сме видяли този сезон, слабо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
jdt написа:
...Какво се впрягате толкова за Йовов ,още през първия си престой в Левски си ги пропускаше,като го слагат централен нападател да откаже да излезе на терена ли ?.....

Не че друго, ама през първия престой беше голмайстор на отбора и то като резерва :wink: . А сега ги пропуска едни :shock:
UL написа:
....ако Петков не ни беше закопал......

Закопа ни. Верно е. Трябваше да го продадат още след сезона в ШЛ, ама Батков е лаком, а и в националния не го пускаха титуляр, което рефлектира върху цената му. Сега според мен няма достатъчна мотивация и още от мачовете с Тампере си прави чисто "вратарски" голове.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
аз никога не съм вярвал на такива теории и глупости, но колкото повече го гледам тоя гол, толкова повече започвам да си мисля, че не му е чиста работата нещо на Гошо. просто това не е възможно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 08, 2009 1:08 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
echoes написа:
аз никога не съм вярвал на такива теории и глупости, но колкото повече го гледам тоя гол, толкова повече започвам да си мисля, че не му е чиста работата нещо на Гошо. просто това не е възможно...

+1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2009 6:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
MaLch0 написа:
echoes написа:
аз никога не съм вярвал на такива теории и глупости, но колкото повече го гледам тоя гол, толкова повече започвам да си мисля, че не му е чиста работата нещо на Гошо. просто това не е възможно...

+1

+2

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 09, 2009 6:51 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
echoes написа:
аз никога не съм вярвал на такива теории и глупости, но колкото повече го гледам тоя гол, толкова повече започвам да си мисля, че не му е чиста работата нещо на Гошо. просто това не е възможно...


Или просто както вече някои спомена не очакваше че онзи ще метне по-далече от първата греда и просто искаше да я хване и да полежи 3-4 минути (както го е правил не веднъж) за така жадуваното 0 на 0 :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 20, 2009 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
tprodanov написа:
blue_fury написа:
Абе е кво няма да ги псувам тия копелета вземат 10к евро заплата и ся остава и комфорт като в Беласица да им направим. Тва е Левски бе путьовци който не издържа на напрежението да си ходи на село. Ебал съм им майката. Кви са тея оправдания. Да застанат като мъже след мача бе кво ми се орпавдават пак шанс манс играли сме добре да се извинят на хората щот след 10 часа бачкане отивам да ги гледам и някои индивиди си правят пишки с мене :boisw



Ти ли им ги даваш тия заплати? И като ходиш на мач си с впечатлението, че някой ти е длъжен? Аз лично ходя за собствено удоволствие и не го смятам като услуга за някого.

Та на въпроса - ти лично, какво даде на футболистите, за да искаш каквото и да било от тях?

Какво трябва да даде един привърженик на играчите от любимия си отбор? Пиене и курви няма да им заведа, за това нещо има кой! Не виждам освен непрекъсната подкрепа от трибуните, какво да им дам! И смятам, че поне трябва да си заработят парите, а не да се оправдават, че каквато ни е държавата, такъв ни е и футбола! Защото хората в държавата, ако вземат по 1000 лв. са доволни, а лайненцата от футбола вземат поне по 10 пъти повече и пак не могат да я центрират!!!!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 20, 2009 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
гил галад написа:
Какво трябва да даде един привърженик на играчите от любимия си отбор? Пиене и курви няма да им заведа, за това нещо има кой! Не виждам освен непрекъсната подкрепа от трибуните, какво да им дам! И смятам, че поне трябва да си заработят парите, а не да се оправдават, че каквато ни е държавата, такъв ни е и футбола! Защото хората в държавата, ако вземат по 1000 лв. са доволни, а лайненцата от футбола вземат поне по 10 пъти повече и пак не могат да я центрират!!!!



Мисля, че сам си отговаряш. А парите - не мога да им държа сметка, не им ги давам аз. Аз мога да им дам емоция от трибуните, и искам и те да ми дадат емоция на мен. Колкото аз на тях, толкова те на нас. За 200 човека посещаемост - толкова футбол. А откъде трябва да дойде промяната - от тях или от нас, вече не знам. Нали винаги казваме - ние сме Левски, не мустака, не Бижутеро?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 20, 2009 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2817
Аре ключ на таа тема вече? :roll:

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 3:21 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
наистина е време за ключ :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com