forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 8:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Квото и да си говорим бездарника Йовов ни лиши от минимум 4 точки в двата мача с Ред Бул.Да не говорим още колко точки ни отне тоя некадърник в България.Ебал съм ти гола срещу Марсилия, излезна ни през анусите и то болезнено.

Да умира тоя пумяр !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Току-що сънувах че гола на Ред Бул по някаква причина е отменен, а в следващата атака бележим за 1:0, и се събудих у два без 20 да ви го разкажем... Тия ше ми докарат психоза :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Като изключим живеещите извън страната, струва ми се, че има твърде много коментари в темата по време на мача, респективно твърде малко хора на стадиона. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не мога да изчета всичко от вчера, затова ще карам направо:

1. Да се извиня на момчетата, които организираха срещата на паметника, че не успях да се дотътря, но стигнах до стадиона в 21:50....ще участвам в следващите инициативи, дано да са добри като вчерашната - добре се получи.
2. Началото - кошмарно, реално погледнато трябваше да ни набутат гол още тогава, така че можем и да не съжаляваме толкова за тая загуба.
3. Доволен съм, че след първите 15 мин. поизравнихме играта, а на моменти показахме и смислени неща, което определено е радващо и контрастира с предните мачове. Момчетата показаха и доста желание, което винаги е похвално! С това обаче се изчерпват положителните неща.....
4. Нямаме кой да вкара гол, просто нямаме....не съм си и мечтал да създадем 4 чисти положения - а няма кой да ги вкара! Йовов, смятам, е безсмислено да го коментираме вече, когато и да го махнат - все е късно! Голът срещу Марсилия си го плащаме с лихвите!
5. Дарко игра доста прилично, но не е готов за пълен мач на пълни обороти. Зе всички го псувате, но вчера игра добре, повечето опасни неща ги направи той! Въпреки това си показа, че му липсва класа и самочувствие - при онова положение в края.
6. Правят се отвартителни грешки, просто недопустими - тези грешки, които вчера се направиха, би трябвало да са ни всички грешки за един сезон....а не за един мач! Не може да се бърка така!
7. Най-страшното е, че болшинството, да не кажа всички, имат огромни проблеми с ОСНОВНИ футболни умения - спиране, подаване, шут.....каква тактика, какви пет лева, когато всеки пас към Сърмата примерно се спира така, че топката отскача 10 метра нанякъде, включително и НАГОРЕ :shock: И далеч не е само той! За цял мач имаме един приличен удар - по ирония на съдбата - пак на Сърмата! В останалите случаи няма дори кой да тресне плътен удар по топката.... В поне 10 ситуации забавяме топката и положението се прецаква, защото играчите ни обработват топката по 1 мин. - па спираш, па догонваш, па си нагласяш...е няма да стане така. Това неумение и тая нескопосаност унищожават всичко, постигнато с желание и някакви смислени действия.
8. Вчерашния мач го прецака Гошо с двете си "прояви" - просто няма право да отиграва ситуация по тоя начин, а при гола просто нямам думи къде беше застанал, още повече при положение, че знае прекрасно как хвърля тъч оня! Защитата също виновна - не може да прехвърли целия отбор и там да има двама души абсолютно сами. Преди това пък Минав можеше да изчисти доста по-добре след корнера - ритни към центъра, пак в тъч, но не пир корнера, като знаеш как хвърля оня - и нямаше да има гол. Въпреки това основната вина е на Гошо. Не го плюя, помня колко пъти ни вадил, спокойно - просто отбелязвам. Естествено, ако бяхме вкарали две положения от 7-те - нямаше да водим тия разговори. Затова не е само той виновен....

Видяха се хубави неща, но ако трябва да сме честни - да не се заблуждаваме, далеч сме от истината, имаме нужда спешно от нападател, който да ВКАРВА, от защитници (пиянката вън, вчера можеше спокойно да не бъде пускан), от халф, от крило......абе трябва си целенасочена селекция и много работа със сегашните (тия, за които има надежда - другите да си ходят!).
Жалко, че загубихме, можеше да измъкнем точица.

Добре че повикахме срещу Паткоф, но мисля, че трябва повечко!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
RIOT написа:
Квото и да си говорим бездарника Йовов ни лиши от минимум 4 точки в двата мача с Ред Бул.Да не говорим още колко точки ни отне тоя некадърник в България.Ебал съм ти гола срещу Марсилия, излезна ни през анусите и то болезнено.

Да умира тоя пумяр !

Това най-точно отразява и моето мнение вече, тех да го не беше вкарвал онова на Марсилия!А за Гошо няма какво да добавя, като не струваш в момента, ами просто не играеш!Напълно си е виновен за отпадането от дебрецен, след това и двата гола на чорбата са по негова вина, особено първия!И стига с тези глупости, да не разрешавали защитниците удари срещу него! Тогава той за какво е на вратата!От 40 метра как да спреш някой ако иска да я бие!Да се съберат в един отбор Бекенбауер, Барези, Ширеа,Факети и т.н. пак ще допуснат удар от такова разстояние!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
такаа
мислих цяла нощ и трезво (не че съм пил снощи, а трябваше..) не виждам голяма промяна в случилото се снощи

за съжаление се окзах прав, че ще се повтори мача с/у бремен тук, който беше най-удобния за точица в ШЛ тогава - закопа ни вартаря...

не бива да се мислим за такива каквито не сме - равния щеше да е феноменален успех с/у Ред Булл
и да видим поведението на главните виновници:
Йовов пропусна 1 много много чисто и традиционните по-трудни (макар че отигр 2-3 положения отлично по моя критерии)
изнерви всички и логично щеше да бъде сменен с Еньо към 60 мин или щеше да застане на мястото на Хичо в ляво и да пробва да подаде чисто (Хичо не може ккто знаем)

в този момент, от напълно безобидно положение капитанът Петков прави не грешка, а феноменално малоумие като :
1.тръгва да играе с топката, а не да я изчисти при положение, че нападател оставя зад него
2.напуска наказателното поле и си губи правото да играе с ръце
3.вместо да подаде на 3-ма освободени пробва да финтира 2ри футболист
от горните действия (припомням че става въпрос за Петков, а не за Цецо Димитров) просто подава на връхлитащия нападател на празна врата за да отбележи
по стечение на обстоятелствата Сърмов се набира и правилно фаулира нападателя (което не му пречи дори да вкара гол)

в крайна сметка Еньо не може да влезе, Балтанов е наложително да заеме мястото на Сърмата и оставяме без нападател (Тасевски продължава да играе зад тарана, а него го няма)

добутваме мача до 90 мин
3 мин продължение
корнер в 3:20 мин
тъч в 3:50 мин
очевидно е че ще мятат вътре в наказателното
Петков стриктно реди защитата, слага си човек на близката греда и друг да го подсигурява
при тъча Петков отива зад човека сложен на 1ва греда, нормално топката го прехвърля, той почва да търчи не към вратата, а успоредно на нея, след удара с глава не прави нищо....
горните действия не се развиват на мач набор 97 на сгурията, а в 4тата минута на 3 минутното продължение

поради факта че познавам много добре Петков, всички знаем че е ОТЛИЧЕН футболист и вратар, опитен и със самочувствие, горните действия аз лично ги приемам като напълно умишлени
това не е неможене, а преднамерени и обмислени действия, които закопават ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
tprodanov написа:
Като изключим живеещите извън страната, струва ми се, че има твърде много коментари в темата по време на мача, респективно твърде малко хора на стадиона. :smt006

За първи път съм във форума по време на мач, а не по принцип на стадиона, но не мисля, че трябва всеки път да бия минимум 300 км. път общо за да гледам комсомолски отбор! И да, може и да съм се побъркал, но сегашните ритнитопковци в отбора не мога да ги възприема като играчи на ЛЕВСКИ! И да с удоволствие бих метнал един як бой на пичу и йовов например!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:27 am
Мнения: 304
Не се издържа,еби му майката,заеби-респект към синята агитка

_________________
Левски София 1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
който си мисли, че играем футбол ...

пълен ташак сме, тея Ред Бул са смешен отбор, който на Герена трябва да си тръгва размазан, а не само с 1-2 лекички шутчета към вратата. чекаме некъв посредствен Еньо като месия да влезне...

не виждам как ще вкараме дори гол в ЛЕ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Абсолютно съм съгласен!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 10:56 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21395
пореден мач през този сезон осираме по един и същ начин
иначе като цяло съм доволен от играта - най-вече не се мърдосваха по терена както в повечето мачове

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wildkid написа:
Не мога да изчета всичко от вчера, затова ще карам направо:

1. Да се извиня на момчетата, които организираха срещата на паметника, че не успях да се дотътря, но стигнах до стадиона в 21:50....ще участвам в следващите инициативи, дано да са добри като вчерашната - добре се получи.
2. Началото - кошмарно, реално погледнато трябваше да ни набутат гол още тогава, така че можем и да не съжаляваме толкова за тая загуба.
3. Доволен съм, че след първите 15 мин. поизравнихме играта, а на моменти показахме и смислени неща, което определено е радващо и контрастира с предните мачове. Момчетата показаха и доста желание, което винаги е похвално! С това обаче се изчерпват положителните неща.....
4. Нямаме кой да вкара гол, просто нямаме....не съм си и мечтал да създадем 4 чисти положения - а няма кой да ги вкара! Йовов, смятам, е безсмислено да го коментираме вече, когато и да го махнат - все е късно! Голът срещу Марсилия си го плащаме с лихвите!
5. Дарко игра доста прилично, но не е готов за пълен мач на пълни обороти. Зе всички го псувате, но вчера игра добре, повечето опасни неща ги направи той! Въпреки това си показа, че му липсва класа и самочувствие - при онова положение в края.
6. Правят се отвартителни грешки, просто недопустими - тези грешки, които вчера се направиха, би трябвало да са ни всички грешки за един сезон....а не за един мач! Не може да се бърка така!
7. Най-страшното е, че болшинството, да не кажа всички, имат огромни проблеми с ОСНОВНИ футболни умения - спиране, подаване, шут.....каква тактика, какви пет лева, когато всеки пас към Сърмата примерно се спира така, че топката отскача 10 метра нанякъде, включително и НАГОРЕ :shock: И далеч не е само той! За цял мач имаме един приличен удар - по ирония на съдбата - пак на Сърмата! В останалите случаи няма дори кой да тресне плътен удар по топката.... В поне 10 ситуации забавяме топката и положението се прецаква, защото играчите ни обработват топката по 1 мин. - па спираш, па догонваш, па си нагласяш...е няма да стане така. Това неумение и тая нескопосаност унищожават всичко, постигнато с желание и някакви смислени действия.
8. Вчерашния мач го прецака Гошо с двете си "прояви" - просто няма право да отиграва ситуация по тоя начин, а при гола просто нямам думи къде беше застанал, още повече при положение, че знае прекрасно как хвърля тъч оня! Защитата също виновна - не може да прехвърли целия отбор и там да има двама души абсолютно сами. Преди това пък Минав можеше да изчисти доста по-добре след корнера - ритни към центъра, пак в тъч, но не пир корнера, като знаеш как хвърля оня - и нямаше да има гол. Въпреки това основната вина е на Гошо. Не го плюя, помня колко пъти ни вадил, спокойно - просто отбелязвам. Естествено, ако бяхме вкарали две положения от 7-те - нямаше да водим тия разговори. Затова не е само той виновен....

Видяха се хубави неща, но ако трябва да сме честни - да не се заблуждаваме, далеч сме от истината, имаме нужда спешно от нападател, който да ВКАРВА, от защитници (пиянката вън, вчера можеше спокойно да не бъде пускан), от халф, от крило......абе трябва си целенасочена селекция и много работа със сегашните (тия, за които има надежда - другите да си ходят!).
Жалко, че загубихме, можеше да измъкнем точица.

Добре че повикахме срещу Паткоф, но мисля, че трябва повечко!


Ето това е мнението! Ако трябва все пак да дадем индивидуални оценки:

1. Петков- ясно...
2. Минев- познатото добро ниво, стабилен в защита, включваше се в атака.
3. Милиев- все по- добре.
4. Рабех- добър мач, но днес му се играеше, утре няма да му се играе. Оправдателното е, че зимата е вАн.
5. Живко- много добър мач, с Дарко и Зе разцъкваха много добре!
6. Сърмов- некадърник, пореден слаб мач. Добър в отнемането, но трагичен в спиране, подаване и т.н.
7. Бардон- :smt007
8. Дарко- личи си, че все още не е във форма, можеше доста по- добре да завърши онова положение, но все пак остава един от най- класните ни и най- остри играчи.
9. Зе- Много хубав мач, но онова положение 1 вс 1 със защитник, при това централен, трябваше да го остави в точка. А той нямаше самочувствие за това...
10. Йовов- :cry:
11. Пичо- нищо особено, по едно време забравих, че играе.
12. Жо- имаше логика във влизането му, бърз е, а почвахме да играем на контри. Все пак не се отличи с нищо.
13. Балтанов- справи се, може би по- добре от Сърмата.
14. Еньо- трябваше да започне като титуляр, макар че обърка контрата 3 вс 3 като подаде... по спомен. Иначе добре боравеше с топката.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Дреме ми за тъпия мач, не ме интересува равен ли, биеме ли, падаме ли, кви разбори кви пет лева...
Сектор Б беше онова, което ме е интересувало преди, интересува ме сега и ще ме интересува и занапред!
А Сектор Б вчера беше точно този Сектор, в който усетих онази тръпка и онзи заряд на хората около мен, вчера беше уникално изживяване, родиха се спонтанни песни, нещо което вече много малко агитки умеят да направят, всички скачаха и пееха с огромно желание, отдавна не бях виждал толкова много хора да се кефят заедно, както вчера.

Тия, които серат по Петков, сера аз по тях, кво значение има дали щеше да завършим наравно бе, ебал съм ви в точкаджиите :mrgreen:

Ако бяхме вкарали половината положения щяхме да ги бием дори въпреки неговата грешка... И кво серете по Петков, като първите двама които трябва да бъдат бити и ебани още на тренировката на отбора са Йовов и Гошо Христов...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
П.с. А да- за първи път от мнооооооооооооооооооооого време бях в сектор А (по разбираеми причини :smt003 ) и трябва да кажа, че отстрани Сектор Б изглеждаше много як :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2197
Местоположение: Русе
За грешката на Петков - ясно. Не приляга на опитен вратар като него да има подобни прояви, обаче какво да се прави, всички грешат, просто това се случи в последната минута (даже и секунда) и затова чувството е по - гадно. Като цяло играта беше на ниво, виждаше се желание за игра, проблема е че няма и няма кой да я вкара тая топка в мрежата. След мача, на репортерски въпрос как ще се оправи проблема с отбелязването на голове, Здравков вика "С тренировки, няма друг начин." Е добре, за толкова време не можа да се оправи този проблем, отсега нататък ли ще го оправяме. Явно колкото и тренировки да се проведат, нашите няма да се научат да си вкарват положенията. Нито Йовов, нито Христов имат необходимата класа. И какво остава - да разчитаме на Еньо или Бардон да се пуска като нападател. Защото ако си бяхме вкарали поне половината от положенията сега нямаше толкова разгорещено да се обсъжда грешката наПетков. Явно зимата ще трябва да се вземе някой на този проблемен пост, обаче като знам кой ни е собственик - надали, най - много да вземем някой свободен агент. Просто не виждам как с Батков като президент на клуба ще успеем да излезем от кризата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
не мога да разбера само защо всички говорите за
"грешкАТА на Петков"

те са ГРЕШКИТЕ на Петков !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:49 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
kosyo написа:
такаа
мислих цяла нощ и трезво (не че съм пил снощи, а трябваше..) не виждам голяма промяна в случилото се снощи

за съжаление се окзах прав, че ще се повтори мача с/у бремен тук, който беше най-удобния за точица в ШЛ тогава - закопа ни вартаря...

не бива да се мислим за такива каквито не сме - равния щеше да е феноменален успех с/у Ред Булл
и да видим поведението на главните виновници:
Йовов пропусна 1 много много чисто и традиционните по-трудни (макар че отигр 2-3 положения отлично по моя критерии)
изнерви всички и логично щеше да бъде сменен с Еньо към 60 мин или щеше да застане на мястото на Хичо в ляво и да пробва да подаде чисто (Хичо не може ккто знаем)

в този момент, от напълно безобидно положение капитанът Петков прави не грешка, а феноменално малоумие като :
1.тръгва да играе с топката, а не да я изчисти при положение, че нападател оставя зад него
2.напуска наказателното поле и си губи правото да играе с ръце
3.вместо да подаде на 3-ма освободени пробва да финтира 2ри футболист
от горните действия (припомням че става въпрос за Петков, а не за Цецо Димитров) просто подава на връхлитащия нападател на празна врата за да отбележи
по стечение на обстоятелствата Сърмов се набира и правилно фаулира нападателя (което не му пречи дори да вкара гол)

в крайна сметка Еньо не може да влезе, Балтанов е наложително да заеме мястото на Сърмата и оставяме без нападател (Тасевски продължава да играе зад тарана, а него го няма)

добутваме мача до 90 мин
3 мин продължение
корнер в 3:20 мин
тъч в 3:50 мин
очевидно е че ще мятат вътре в наказателното
Петков стриктно реди защитата, слага си човек на близката греда и друг да го подсигурява
при тъча Петков отива зад човека сложен на 1ва греда, нормално топката го прехвърля, той почва да търчи не към вратата, а успоредно на нея, след удара с глава не прави нищо....
горните действия не се развиват на мач набор 97 на сгурията, а в 4тата минута на 3 минутното продължение

поради факта че познавам много добре Петков, всички знаем че е ОТЛИЧЕН футболист и вратар, опитен и със самочувствие, горните действия аз лично ги приемам като напълно умишлени
това не е неможене, а преднамерени и обмислени действия, които закопават ЛЕВСКИ


Правилно казано.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Вчера си изкарах много добре на стадиона. Лично аз не си спомням кога за последно е имало толкова много енергия в сектора. Може би и уределите редици имат принос за това. За мача... случва се. Макар, че последните няколко години не е спряло да ни се случва точно на нас.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Събудих се и премислих.Ицо, олигофрен такъв, може ли да си толкова безкадърен бе дееба.Чак ми се реве от мъка :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Нали всички уж са против Батков,защо като се дава тон по уредбата и никой не ви пречи на псувате на воля пеят 20% ? Защо има 5 страници мнения по време на мача,а същите хора,които по време на мача са писали после питат защо сме 5 хиляди ? Тия които псуват Жоро са болни хора,когато преди 2 години се регнах в тоя шибан форум потребител,който вече не е сред активно пишещите повтаряше че в последно време агитката ни се чорбаризира.Аз се смеех и си мислех че е ташак,но вече почвам да се притеснявам,четейки мненията тук.Смърт за форума,който го закрие се заклевам да го черпя цял живот :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Специално за снощи, ако го нямаше форума, може би нямаше да има и един транспарант срещу Батков. :smt024

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
BLUE YOUTH написа:
Дреме ми за тъпия мач, не ме интересува равен ли, биеме ли, падаме ли, кви разбори кви пет лева...
Сектор Б беше онова, което ме е интересувало преди, интересува ме сега и ще ме интересува и занапред!
А Сектор Б вчера беше точно този Сектор, в който усетих онази тръпка и онзи заряд на хората около мен, вчера беше уникално изживяване, родиха се спонтанни песни, нещо което вече много малко агитки умеят да направят, всички скачаха и пееха с огромно желание, отдавна не бях виждал толкова много хора да се кефят заедно, както вчера.

Тия, които серат по Петков, сера аз по тях, кво значение има дали щеше да завършим наравно бе, ебал съм ви в точкаджиите :mrgreen:

Ако бяхме вкарали половината положения щяхме да ги бием дори въпреки неговата грешка... И кво серете по Петков, като първите двама които трябва да бъдат бити и ебани още на тренировката на отбора са Йовов и Гошо Христов...

:!: :smt006

P.S. Точкаджиите. :bigok

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Вчера се случи нещо много хубаво, поне за мен. Завинаги оставам аз Левскар между секторите - без подготовка, без подвикване към сектор А - и те зацепиха. Безценно, имулсивно, истинско!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Хубаво е да се спре с градските легенди за "лошите", които не дават да се вика срещи Батков или да се дигат транспаранти. Не се вика и не се е викало достатъчно, защото... няма кой да вика. Вчера пак беше малко по-добре, ама в Ловеч с Черноморец примерно си се даде няколко пъти тон по мегафона и почти никой не викаше.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
tprodanov написа:
Вчера се случи нещо много хубаво, поне за мен. Завинаги оставам аз Левскар между секторите - без подготовка, без подвикване към сектор А - и те зацепиха. Безценно, имулсивно, истинско!

Веднъж даже и ние бяхме инициаторите на 'какво е небето' :smt003 Само тогава успяхте да ни чуете

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
Абе никой ли не забеляза оня от Залцбург какъв нередовен тъч изпълни при гола.
С разкрачени крака и стъпал вътре в полето.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Kryten написа:
tprodanov написа:
Вчера се случи нещо много хубаво, поне за мен. Завинаги оставам аз Левскар между секторите - без подготовка, без подвикване към сектор А - и те зацепиха. Безценно, имулсивно, истинско!

Веднъж даже и ние бяхме инициаторите на 'какво е небето' :smt003 Само тогава успяхте да ни чуете

Изкефих се супер много тогава. :smt006 :smt002

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Selqnina s koleloto написа:
Абе никой ли не забеляза оня от Залцбург какъв нередовен тъч изпълни при гола.
С разкрачени крака и стъпал вътре в полето.


край! :smt005 ТВА Е ШАНСА, ВЕДНАГА НЕКОЙ ДА СЕ ЗАЕМЕ!! :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
NATIONAL FRONT написа:
Нали всички уж са против Батков,защо като се дава тон по уредбата и никой не ви пречи на псувате на воля пеят 20% ? Защо има 5 страници мнения по време на мача,а същите хора,които по време на мача са писали после питат защо сме 5 хиляди ? Тия които псуват Жоро са болни хора,когато преди 2 години се регнах в тоя шибан форум потребител,който вече не е сред активно пишещите повтаряше че в последно време агитката ни се чорбаризира.Аз се смеех и си мислех че е ташак,но вече почвам да се притеснявам,четейки мненията тук.Смърт за форума,който го закрие се заклевам да го черпя цял живот :idea:


как да дойдат хората...като повечето са на работа бе....аз ако бях дошъл...трябваше да се прибера в 5 часа сутринта у нас...
не че не съм го правил десетки пъти....но този път...не мерси...
а защо бяха толкова малко хора...сам се замисли.....
и стига с това чорбаризиране....като не разбирате болката на хората...не е нужно да повтаряте клишета по сто пъти...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ае сега, работа. Това важи за хората извън София. В София живеят два милиона уж, къде бяха милионите, обиколили всички стадиони?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com