forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 12:05 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
Citizen_Kane написа:
Много добър вратар,ама треаше още миналата година да го шитнем :smt006

Ни мотивация,ни нищо-да ходи да припечели малко кинти по кипър и твай :wink:


Е те тва е истината - Гошо не е мотивиран, той отдавна направи най-силните си сезони със синята фанелка и след това вече започна да буксува на място.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
blue_fury написа:
Чалгаджииския манталитет убива всичко бе. Що преди 20 години стадионите са били пълни на Левски - лит(*кс-етрополе, евала им бича на старите футболисти в България (не само на грандовете) дето са играели заради феновете и заради любовта към футбола. Такива днес няма или са единици. От там трябва да се почне иначе все ще си тънем под тинята.


Оп, намерихме проблема! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Тва и по радиото неква го каза вчера. Че са слаби, щото слушат чалга. Е Гошенцето Христов е хевиметълче.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 3:16 pm 
84 като ставаме шампиони,цялата тайфа утайки :smt003 празнуват в Златните и Варна.Информацията,която ми даде синът на бармана у хотелО по време на банкета,много големи левскари и двамата,е Кокала+Гиби=5 бутилки уиски. :lol: 100% вЕрно инфо.А Кокала си изгубил пистолета :lol: и е било страшно няколко часа,докато не го намерят,щото все пак,сещате се...МВР...
Какъв Рабех,кви 8 от чорбата????Хората са пукали по 3 шишета на човек и са газили като танкове по терена.Нещо друго е сбъркано :smt006 Не е алкохолО.Според мен е тясно свързано ИМЕННО с чалгата и прилежащите и територии тип флиртче,сладур,фейспедерас и всякви други такива,дето можеш "да се покажеш след съботната дИскотека"


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Makedonija написа:
И в тоя форум броят на малоумниците прогресивно се увеличава,начело с Вейдър чалмата,разбира се,който 19 месеца не е писал и изведнъж се появи като Месия да поведе хорото след тоя мач :smt006 Респект,чалма...Разбирам,че се е сложило и някво мега тарикатско заглавие на темата.Разбираме и че за пореден път мач се продава в 94та минута с гол от тъч.Мен щеше да ми е малко притеснено,сякаш :?
Разбирам че и някои хора явно за пръв път виждат малоумията,които прави Жоро от хиляда години и които са негов патент и явно съзират в това конспирация,разбира се...Въпросът беше,че тоя път,на Жоро му изщрака главата в доста неподходящ момент.
Както някой писа,Жоро е ОТЛИЧЕН вратар,но...малоумник.И това е от хиляда години.
Никога,сякаш,няма да псувам играч на Левски,щото съм на принцип да кълна всичко друго,но не и Левски.Йовов просто трябва да спре.Моля те,Ице... :idea: Става по-лошо.Ицо с всеки изминал мач се опитва да се реабилитира,да вкара,да излезе от тая нечовешка пропаст,но просто...не става.И който отрича,че Ицо се бори за топката,че я търси,че има желанието,е глупак.Играчи?? като Hi4o се крият цял мач.Ицо не го прави.Но просто не става.Не му се получава.И трябва да спре!Този,който трябва да го сложи на пейката,е Гонзо.
Велик Сектор Б! Левски завинаги! Смърт за чорбата,за които нашият мач е най-смисленото нещо в живота им за целия изминал месец.Дано надживеете децата си.


съгласен съм с казаното по-горе за мача
чалма викай на баща ти или огледалото
това, че не пиша не значи че не чета кретениите тука ежедневно
и последно : когато във Варна получите информация от 1во лице за това кой какво прави извън терена, какви са му приятелите, заниманията, залага или не - пиши пак да коментираме конкретно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Hypnotic написа:
Гошо Петков може да е бил всякакъв, ама за тея години даде толкова много на отбора! Докато някои хора с техните вечни конспирации не си докажат теориите смятам за неразумно да го псуваме затова че е провалил отбора в 1 или два мача. Когато играеме силно всеки хвали тоя или оня, ама когато играем слабо никой не се сеща,че Гошо единствен е играл прилично, че Гошо ни е спасявал в десетки мачове :smt006 :smt006


като е дал толкова много на отбора означава ли че може да отнеме толкова много на отбора ??
той е капитанО, ако не дава той кой бре ? и затова е непростимо направеното от него вчера


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
На Гошо вече му е писнало на хуя от всичко и всички в отбора и е напълно разбираемо.Не може все той да играе,да спасява положения,да се ядосва,а другите да им е през кура,за тва вече и на него му е през кура.А и както той каза след мача трябва голове да се вкарват,не може без да вкарваш да печелиш...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
kosyo написа:
като е дал толкова много на отбора означава ли че може да отнеме толкова много на отбора ??
той е капитанО, ако не дава той кой бре ? и затова е непростимо направеното от него вчера

Страшно много е отнел направо. Ако бяхме били, взимахме ЛЕ. А да вярно даде един гол на Своге и загубихме единица голова разлика. Тоя човек ни е вадил в десетки мачове, когато страшилищата ни отпред са си лапали пръстите... Че е с лайнян характер всички го знаем, че не е левскар и това го знаем... Дай сега да го унищожим за един мач... Догодина ще дойде италианския красавец от ботев, ше видим как ще му се радвате на него и на скромното момче от Люлин, дето кара Бентлито на зет си...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
EMI4KU написа:
kosyo написа:
като е дал толкова много на отбора означава ли че може да отнеме толкова много на отбора ??
той е капитанО, ако не дава той кой бре ? и затова е непростимо направеното от него вчера

Страшно много е отнел направо. Ако бяхме били, взимахме ЛЕ. А да вярно даде един гол на Своге и загубихме единица голова разлика. Тоя човек ни е вадил в десетки мачове, когато страшилищата ни отпред са си лапали пръстите... Че е с лайнян характер всички го знаем, че не е левскар и това го знаем... Дай сега да го унищожим за един мач... Догодина ще дойде италианския красавец от ботев, ше видим как ще му се радвате на него и на скромното момче от Люлин, дето кара Бентлито на зет си...


Кой иска да го унищожава бре ?
но и да си мълчим и да му правим евала - "защото е дал много"
да не кажем че СЕ Е НАСРАЛ и не му дреме хич ?
това ли ти е идеал за капитан на любимия клуб - поне да сдава лентата
макар, че пак казвам - той изигра вчера последния си мач за ЛЕВСКИ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Вярно е, че Гошо направи фрапантни грешки, но не заслужава това кофти отношение, което е получил вчера след мача! Най-малкото винаги е бил МЪЖ, а не путка като повечето! :!:

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
kreten написа:
На Гошо вече му е писнало на хуя от всичко и всички в отбора и е напълно разбираемо.Не може все той да играе,да спасява положения,да се ядосва,а другите да им е през к.ра,за тва вече и на него му е през к.ра.А и както той каза след мача трябва голове да се вкарват,не може без да вкарваш да печелиш...

Ами щом е станал футболист в Левски е длъжен да играе всеки мач.Като му е писнало на хуя да си го хваща под мишница и да се маха.Че на мен не ми ли писна от него.Простих му за Дебрецен,за куп още левашки голове ама снощи вече прекали.И ще помоля Ицо Йовов да не ме мъчи повече.Иначе другите се справиха(с малки изключения)даже Сърмата не си направи дежурната грешка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
anta написа:
Вярно е, че Гошо направи фрапантни грешки, но не заслужава това кофти отношение, което е получил вчера след мача! Най-малкото винаги е бил МЪЖ, а не п..ка като повечето! :!:


не може да му се отрече, че според мен искаше просто да пусне гол - нещата се объркаха и от някъде се пръкна сърмата та го изгониха

иначе щахме да помним - грешка на Петков при изнасяне на топката довела до гол в 63 мин.
край
нямаше да има драми в 94 мин и са сме имали положения за гол с 10 човека...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7131
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
kosyo :smt023 за Do you know your enemy x2 (бахти иронята се получи бтв)и Дъ Клаш, ама че Гошо продал мача... Адаша го каза, който не е бил вратар не знае за какво става на въпрос, има моменти в които блокираш и правиш идиотщини. Да си ходи, да скандират "Гошо Вън" или "Ние не те желаем", ама да викаш Смърт или Педал Умри... Следващата стъпка е да ги бием в някое кръчме или да почнем да псуваме Йовов или Гонзо (което не е като да не се е случвало). Дори и да приемем доста неправдоподбната теория, че е продал мача, се пита кой му е дал пари или му е наредил така? Отговора мисля, че е ясен. Най-странното е, че същите тея семкари, доволно хранеха Батков.
П.с. Тактиката работи и предлагам да се пробва у Б следващия път.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Абе вие сте на кафево бе, безумници... Кво казвате вие бе, нищо не казвате, последен мач било, кой го определя това, вие ли? Смешници сте всички, ако има такива от вас, които седите и псувате след мача, пред съблекалнята, като бабички на селския битак... Смешници!

Търпим какви ли не безумия на футболисти и треньори, то не беше Вуцов, то не бяха цирковете на Батков, то не бяха тоя помияр Жоро Христов, Йовов ако си бяхме агитка на мястото досега да сме го пребили на някоя тренировка ама нейсе...
Важното е точно тези, които най-много са дали досега, най-много да им се изсереш и качиш на главата... Да, лесно ви е, на футболист който не си прави гавра постоянно с ВАС да му се изсерете за няколко грешки...

О, КОЛКО МНОГО ИЗПУСНАХМЕ ВЧЕРА, ПЕТКОВ ПРОВАЛИ ТИТАНИЧНИЯ ТРУД НА СЪОТБОРНИЦИТЕ СИ! УЖАССССС!

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49175
Местоположение: ШОПландия
tonko88 написа:
Да си ходи, да скандират "Гошо Вън" или "Ние не те желаем", ама да викаш Смърт или Педал Умри... Следващата стъпка е да ги бием в някое кръчме или да почнем да псуваме Йовов или Гонзо (което не е като да не се е случвало). Дори и да приемем доста неправдоподбната теория, че е продал мача, се пита кой му е дал пари или му е наредил така? Отговора мисля, че е ясен. Най-странното е, че същите тея семкари, доволно хранеха Батков.

Пффф. Нищо не знаеш. Тия дет стана спречкването в "А" с тях и нас бяха убедени, че Гошо е човек на Насо и к'во сме го защитавали и сме ги псували на чорбари. Бел камък сенка да им пази! Да надживеят децата си, пияниците скапани!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
tonko88 написа:
kosyo :smt023 за Do you know your enemy x2 (бахти иронята се получи бтв)и Дъ Клаш, ама че Гошо продал мача... Адаша го каза, който не е бил вратар не знае за какво става на въпрос, има моменти в които блокираш и правиш идиотщини. Да си ходи, да скандират "Гошо Вън" или "Ние не те желаем", ама да викаш Смърт или Педал Умри... Следващата стъпка е да ги бием в някое кръчме или да почнем да псуваме Йовов или Гонзо (което не е като да не се е случвало). Дори и да приемем доста неправдоподбната теория, че е продал мача, се пита кой му е дал пари или му е наредил така? Отговора мисля, че е ясен. Най-странното е, че същите тея семкари, доволно хранеха Батков.
П.с. Тактиката работи и предлагам да се пробва у Б следващия път.


аз винаги съм защитавал и съм се придържал към правилото - никога не освирквай, псувай, обиждай футболист в "синя" фланелка докато защитава името на ЛЕВСКИ !
но това не включва имунитет докато си футболист - на терена сме длъжни да ги защитаваме, но след това ТРЯБВА да им се иска обяснение за очевидни безумия и съм против да се дава комфорт на сякакви селяци, дошли по 1на или друга причина в ЛЕВСКИ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Напоследък не се чувствам кой знае колко добре и не съм влизал тук (че и на мача не успях да отида), а и затова нямам сили за дълги коментари и анализи. Едно ще кажа - НИТО ДУМА ПО АДРЕС НА ГОШО, МАМКА ВИ И СЕМКАРЧЕТА! Който не го е псувал и освирквал на стадиона да не се засяга, а който го е правил изобщо не ми пука ще се засегне ли или не - като не му харесва, да си чати у феусбуко с Ибанчо Караджов и да ходи да му се наслаждава на "Кочинпарк".
Продал бил мача, вече не ставал...все едно слушам или чета червенотурските отрепки. Малцина играчи не само в новата - в цялата ни история са показвали толкова мъжество и вярност към клуба, колкото Гошо. И малцина са били толкова постоянни и всеотдайни било при триумфите, било в кризите.
Аз самият съм бил вратар, макар и да не стигнах до професионален футбол и си имам идея какво е да си последен пред рамката и как всяка грешчица, всяка стотна от секундата обръщат мачове.
До края на сезона Гошо има да ни вади още сума ти пъти - с какви очи ще го гледат тия, дето го псуваха? Или дет се вика, те от съвест са оперирани - нали едни такива през година - две поучаваха Гонзо как не бил за тука, а сега първи отърчаха да го венчаят с царската корона?
Слава Богу, че сега същият този Гонзо е начело и че знае какво прави. Че някой друг като нищо би се повел по акъла на 30 лумпена и на бърза ръка би разкарал Гошо.
Пак казвам - който не го харесва и няма акъл да помни какво е правил и прави и в момента този вратар за "Левски", да заминава да се любува на чорбарското гейче в свинския дубъл. Та да не отнесе шамарите на "Герена" - бездруго ни стана обичай да се млатим помежду си.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
BLUE YOUTH написа:
Дреме ми за тъпия мач, не ме интересува равен ли, биеме ли, падаме ли, кви разбори кви пет лева...
Сектор Б беше онова, което ме е интересувало преди, интересува ме сега и ще ме интересува и занапред!
А Сектор Б вчера беше точно този Сектор, в който усетих онази тръпка и онзи заряд на хората около мен, вчера беше уникално изживяване, родиха се спонтанни песни, нещо което вече много малко агитки умеят да направят, всички скачаха и пееха с огромно желание, отдавна не бях виждал толкова много хора да се кефят заедно, както вчера.

Тия, които серат по Петков, сера аз по тях, кво значение има дали щеше да завършим наравно бе, ебал съм ви в точкаджиите :mrgreen:

Ако бяхме вкарали половината положения щяхме да ги бием дори въпреки неговата грешка... И кво серете по Петков, като първите двама които трябва да бъдат бити и ебани още на тренировката на отбора са Йовов и Гошо Христов...

:smt007

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Цитат:
Георги Иванов остана три часа след края на мача с Ред Бул Залцбург и си тръгна от стадион „Георги Аспарухов” последен в ранни зори.

Спортният директор преживя тежко поредната загуба на сините в Лига Европа. Той излезе малко след полунощ и застана пред журналистите, а след това се върна в треньорската стая. Когато остана съвсем сам, Иванов изгледа пълен запис на мача Левски - Залцбург.


Пред журналистите Георги Иванов защити вратарят Георги Петков, но след това със сигурност е видял грешките, които е видял и по време на мача. Грешки не само на вратаря Петков.


И след гледане на записа Иванов остана на мнението, че съдията не е дал нарушение срещу вратаря. Той продължи да твърди, че засада при непризнатия гол на Тасевски няма.

Георги Иванов продължава да търси треньор за Левски, с който да направят нужната селекция за тима. Видно е, че на Левски му трябват играчи, които да вдигнат класата на отбора.


Според спортния директор най-нужен при новата селекция е класен централен нападател, който да материализира създаваните от отбора положения, каквито не липсваха и в мача със Залцбург.


Освен нападател, на Левски, според Иванов, му трябва стабилен вратар, сигурен централен защитник и здрав опорен халф. Именно това са четирите поста, на които ще се търсят нови футболисти.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
До всички, които псуват Гошо: ЕБЕТЕ СИ МАЙКИТЕ! Много ви е къса паметта колко пъти ни е вадил във важни мачове. Сега е ясно, че не е във форма ама това ли заслужава - псувни, смърт, не знам си кво. Спрете да друсате малко. Гошо бе един от най-важните ни футболист в последните години и вие сте готови с лека ръка да го зачеркнете заради един мач без значение. Кур за вас!

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
Абе някой има ли записан мача ?

П.П. Освен Гонзо :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
greeny написа:
До всички, които псуват Гошо: ЕБЕТЕ СИ МАЙКИТЕ! Много ви е къса паметта колко пъти ни е вадил във важни мачове. Сега е ясно, че не е във форма ама това ли заслужава - псувни, смърт, не знам си кво. Спрете да друсате малко. Гошо бе един от най-важните ни футболист в последните години и вие сте готови с лека ръка да го зачеркнете заради един мач без значение. Кур за вас!


ако този е без значение (както и е реално)
какво ще кажеш за представянето му с/у Деберцен ? на ниво ?
или пак е било без значение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Случая с Гошо е един от поредицата в последно време случаи на играчи, които искат да си ходят и по някаква причина остават (или не ги пускат или ги убеждават). Гошо имаше нещо да каже след мача с Жилина, но не го каза. Оставянето му още тогава беше грешка. Същата история беше със сума ти други. Историята нито веднъж не е свършвала добре. Затова който иска да си ходи - веднага да го махат. По-малко срам и за двете страни. Дано Гонзо го осъзнае и зимата да махнат максимален брой мъртви души, да не си патим по-нататък.

пс. мача след минути

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Kryten написа:
Случая с Гошо е един от поредицата в последно време случаи на играчи, които искат да си ходят и по някаква причина остават (или не ги пускат или ги убеждават). Гошо имаше нещо да каже след мача с Жилина, но не го каза. Оставянето му още тогава беше грешка. Същата история беше със сума ти други. Историята нито веднъж не е свършвала добре. Затова който иска да си ходи - веднага да го махат. По-малко срам и за двете страни. Дано Гонзо го осъзнае и зимата да махнат максимален брой мъртви души, да не си патим по-нататък.

пс. мача след минути


Петков сам по себе си е страшен пич, много отворен и готин
нещо му има определено обаче
аз съм 100% сигурен че просто го натиска нещо/някой....
трябва да се освободи
както беше след като убиха Бай Миле (Петков му беше крепостен футболист)....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Именно. Да излезе и да каже. Ако трябва пред феновете. Че не се трае с тази неяснота.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
kosyo написа:
greeny написа:
До всички, които псуват Гошо: ЕБЕТЕ СИ МАЙКИТЕ! Много ви е къса паметта колко пъти ни е вадил във важни мачове. Сега е ясно, че не е във форма ама това ли заслужава - псувни, смърт, не знам си кво. Спрете да друсате малко. Гошо бе един от най-важните ни футболист в последните години и вие сте готови с лека ръка да го зачеркнете заради един мач без значение. Кур за вас!


ако този е без значение (както и е реално)
какво ще кажеш за представянето му с/у Деберцен ? на ниво ?
или пак е било без значение


Срещу Дебрецен също беше слаб ама това повод ли е да го псувате като каруцари? Остава на пейката и толкова. Той е дал много на този отбор и не заслужава такова просташко отношение. И Гонзо ли така ще псувате след време? А защо не псувате сега Йовов дето от 3 метра не може да уцели вратата?

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2974
Местоположение: Warsaw, Poland
За да завършим спора за Петков, най-добре е някой да изреди някои по-важни мачове в които ни е спасил и тези в които ни е провалил. Да видим паритета къв е?

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:23 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Ако сега Петков е контузен до зимата и после хване към топлите страни, нещата ще придобият кристална яснота.
Интересно е да погледнем и важните мачове на Левски, в които Петков е бил "контузен".
Не че има голямо значение - като не му се играе за Левски , да си хваща пътя и успех.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30400
Местоположение: гр. Голямото село
Косьо, ефенди, дай го това инфо, дето го имаш и на нас, ама с доказателства, а не просто празни приказки :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 06, 2009 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вие жена нямаше толкова да избирате и оглеждате,колкото плюсовете и минусите на Петков,отвратителни са тия псувни срещу него ,иначе тия от Вас ,които не са казвали само ам ам ,бау бау и бу бу по онова време,припомнете си с един изваден сигурен гол срещу Публикум,какво стана и с отбора и докъде стигна този отбор

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 775 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com