forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Тука е некъв тотален филм, зверските конспирации, а повечето левскари извън тоя форум и идея си немат за нов ред, стар ред, ала-бала... И като ги разпитвам кво става и гледат е така :shock: Говорим ходещи в сектор В, сектор А :wink: Ако не ходят на стадиона, причините са други, не тея, дето сички си мислите тука, а далеч по-прозаични... Щото не секи е толко остро "итк" от писане във форуми :smt006

Поне оставете намира момчетата, дето не спират да представляват сектор Б въпреки всичко и не ги обвинявайте в щуротии, наистина сцепвате понекога глупомера... Щото е ужасно обидно...

П. С.: Аз тва, че не пиша изобщо не означава, че не ходя на мачове (щото беше отбелязано по-горе...). Ходя винаги, когато мога и не мисля да спирам :D А що не пиша тука... щото филмът е по-сериозен отколкото треа и мноо хора не си знаят мястото ни в сектора, ни във вселената изглежда... Ае, че стана мноо дълго...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:43 pm 
Цитат:
Мисля че с него не трябва да се занимаваме по-време на мач, а преди и след него,

100% съм съгласен.
Това обаче значи ли,че организираните ще подкрепят примерно една идея,която може да тръгне оттук,да се съберем да попеем на адвокат Батков?Не правим протест.Правим серенда,а отпуснатите квоти за певци са за около 400 човека :smt006 Толкова хор сме замислили да пее на серенадата.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:43 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 10:31 pm
Мнения: 40
Местоположение: Пазарджик
И сега какво ще стане ако на мача със Залцбург не пеем против батков? 15 000 фена са хора на ганьо ли?... Най-важното нещо винаги е било и ще бъде да подкрепяме отбора, както ние си знаем. Толкова...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Братле, нещо явно в комуникацията ни куца?
Питай West какво му казах преди няколко дена НА ЖИВО?
Да се съберем и да ходим някъде, но да го правим с хора, а не с плакати, декларации и тем подобни! От това ползва няма!
Защо някой хора си мислят, че ние не искаме да се маха комсомолеца? Но въпроса е как. А не само да симулираме някаква дейност, което е най-лесното.
ultraslevski_pz, ако не пееш на мач от Европа против батков, а след това не му теглиш по една псувня във всяка една тема в тоя форум си платен фен и то не на ЛЕВСКИ.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
1. Далеч съм от мисълта, че хората, които познавам от СД са покемони и т.н. Напротив, точно обратното. Казвам че във всички организации започна да се пълни с такива впоследствие
2. Явно ще бъда пребита на следващия мач, трябва да спазваме новия кодекс все пак. :lol:
3. Не съм казала и най-вече НЕ МИСЛЯ, че СД имат нещо общо с ръководството на Левски, че взимат пари и други простотии, които ми приписахте! Тотално съм далеч от тая мисъл и не знам как точно ви хрумна тая глупост! НЯМА НИЩО ТАКОВА! Не сте добре понякога...
3. БСГ, ти ходиш, ама Запознатия примерно се отказа, както и още адски много други сериозни левскари, което е наистина адски адски кофти, защото това е историята на сектора... Но какво да правят там - да ги набият?

Комсомолеца с плакати всеки знае, че няма да се махне. Всички искаме пред кантората, само че трябва да сме много, с 35 души няма да стане... Нещо не е както трябва в цялата работа. Да видим какво ще стане с организацията на Уест като за начало...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:51 pm 
Ами тогава се хващаме всички,защото всеки левскар е важен и имаме една седмица (примерно) мисия да си призовем хората,познатите,левскарите.Без ама,ала,ако,кой ше е там,ама ония там ли ше са,ше ядем ли кроасани и всякакви други условности.Ония шушумиги,журналята също ще свършат не малка работа и нака отидем да попеем.
Щото това в момента е ходене по мъките.Всеки се кара с някой,всеки говори квото му скимне.Като се съберем на куп,всичко ще си дойде на мястото.
Сигурен съм не очакваш да се стечем хиляди,не ни е в кръвта просто,колкото и да го насилваме,затова именно ми е мисълта да не се излагаме с неща като "национален протест на милиардите сини фенове срещу срещу",ами...просто една неделна разходка на левскари с определена крайна точка!Ясно е че с плакати няма да стане.Те са просто за внимание.И аз правих плакати,не мисля че е нещо вредно.Все няква полза сигурно е имало
Левски завинаги!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
LSFC написа:
Защо някой хора си мислят, че ние не искаме да се маха комсомолеца?


Не мислиш ли,че причината е забраната за абсолютно всякакви действия срещу Батков на стадиона.Забрана срещу,която вие не се възпротивихте.И точно затова въпреки,че не сте платени,може би много хора ви сметнаха.Всички знаем,как едни хора си постигнаха своето на мача със Сиони.С действия на стадиона.Не с писане на плакати-"Г-н Батков,започнете да ни давате пари за да бъдем стюарди".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Абе казах ви да спрете да пишете глупости. Вие пак си продължавате!
КЪДЕ ПОДЯВОЛИТЕ Е КАЗАНО, ЧЕ ИМА ЗАБРАНА ДА СЕ ПРАВИ НЕЩО ПРОТИВ БАТКОВ?! ЕЙ ТВА НАЙ-МНОГО МЕ ДРАЗНИ ПО ТИЯ ФОРУМИ! ЧЕ ВСЕКИ МУ ХРУМВА НЕЩО И НЕ ГО ПИШЕ "А може ли да направим нещо против батков", А СИ ИЗМИСЛЯ НЯКАКВИ ЗАБРАНИ, КОЙТО НИКОЙ НЕ Е НАЛОЖИЛ! И КАК ХЕМ ИМА ЗАБРАНА ЗА ВСЯКАКВИ ДЕЙСТВИЯ, ХЕМ ИМА ТРАСПАРАНТИ СРЕЩУ НЕГО?! МАЙ ПАК СИ ТЪРСИМ ОПРАВДАНИЯ!
Shakespirt, с теб диалог не искам да водя :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
В момента това,което правите е огромна идиощина,хвърляте гнева си точно където не трябва,сипят се обиди,защо

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Аз искам да попитам, как СЗ са хем срещу Батков, хем Владимиров каза че транспарантите "Батков - ВЪН" са дело на чорбари, моля обяснете

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 7:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Makedonija - аде де! Но май по-добре първо да съберем пари и да се разберем как стоят нещата с каузата на Уест, а може паралелно пак в темата да мислим пропаганда за по-директни действия - пред кантората ли ще е, къде ще е...
Вече е късно май за призив за след мача със Залцбург, а и то ще стане полунощ...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Makedonija написа:
Цитат:
Гонзо трябва да разбере, че правилната страна е да си с Левскарите, а не с комсомолците. Че "идеята" Левски, че синята история и бъдещето на клуба са по-важни от някакви си постове!

Баща ми е работил в социалистическо предприятие,като бащите и майките на всички хора тук,но те уверявам,че е заклет антикомунист,както,може би,бащите и майките на повечето тук.Колко възрожденци са събирали пари за пушки и провизии,работейки нещичко за някой турски глава.Турски подлоги ли ги прави това?Каузата оправдава средствата.
Гонзо можеше да се оттегли преди няколко месеца,да се обезсмърти приживе,с 15 гола срещу чорбата,с всичко,което е направил за Левски.Да бъде цял живот легенда!Вместо това Гонзо си заложи главата в торбата с путките,откъдето да извадиш хуя е с огромна вероятност...Пари ли му трябват на Гонзо,слава ли!Всичко това,за мен,накланя везните натам,че Гонзо ИСКА ДА РАБОТИ ЗА ЛЕВСКИ и може би има някаква визия и виждане,която е решил да не споделя с вас,ако му позволите.Дали ще успее и ще му позволят,ще разберем.
НО ГОНЗО НЕ Е ПОДЛОГА ! Колко пъти го е доказвал...


Далеч съм от мисълта, че го прави нарочно. Просто неосъзнава , че всъщност повече вреди отколкото помага по този начин. Със статута , който има, с авторитета и получил такъв пост може да преобърне нещата на сто процента. Да излезе, да каже публично , че иска пари за селекция, а Батков не дава, да каже защо се случват редица трансфери в този отбор , кои са мениджърите, които лапат и т.н. И на следващия ден Батков да го уволни. Тогава не неделна серенада ще има, както ти искаш, а неделен метеж :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 8:12 pm 
Трансферите Гонзо ще ги прави зимата,няма да ги прави сега :smt006 Ако тогава Бататюрк му свие сърмата,можем да се хванем на бас за 17 каси бира,че Гонзо ще излезе и ще си каже...
Тва ми е мисълта.Да го оставим до Нова година,Гонзо,щото около 1000 пъти по-добре от нас знае,предполагам,даже съм сигурен,какво той върши.
Аз вярвам на приказката "Гонзо,само ти ни остана" :? Смърт за Батков!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
ultrafan_rs написа:
Тъпото е, че тва дето сте набрали на батко и на картел0 си го изкарвате на ЛСФК и другите до него пишещи тук. Залагам си главата, че те нито са взели пари, нито са защитници на статуквото. Поставете се малко и в техното положение. Ако на стадиона се издигат неприети от шефовете плакати или квото и да е ше дойдат с тупаниците по м. , а не при инчето или някой друг. И ше седим и ше гледаме как ше счупят техните глави, а не нашите...И не съм сигурен кой и колко ше се застъпят за тях. Не им е толко лесно на хората.... Братче в тоя форум всеки може да управлява държавата и сектор0, да не говорим, че всички сме свалили Жан Виденов, Живков, Горбачов, СССР и Мао...
Ама на практика не е толко лесно...



Toгава се подтвърждава, че това не е сектор "Б". В този сектор страх никога не е имало. Никога не сме се плашили от ченгета, мутри и т.н. Ние сме Левски, нашето мнение никой не може да ни го налага! Ние винаги имаме мнение, за нещата, които ни засягат. Не ни е страх, че ще дойдат с "тупаници". Защото сега отнасяш един бой, а преди отиваше в Белена. Но никой не го беше страх да запее "И преди, и сега, Левски значи свобода!". Никой не се опитваше да забрани на сектора да го прави.
Аз също не подкрепям глупави плакати срещу Батков и т.н. Да се пее срещу него и т.н. Да, той направи много грешки, но защо решихте, че следващия ще е по-добре. В тази криза за български отбор нормален собственик, според нашите разбирания, не може да се намери. Нашите отбори НЕ СЕ КОТИРАТ !!! Тваз! Не нападайте хора. Просто времената, в които живеем промениха и хората от Сектора. Надали го правят умишлено, но няма воля, няма и желание. Разбирам ги. Аз също от 2-3 години нямам желание да ходя в сектор "Б''. И, да. Там е пълно с покемони в момента. Не всички са такива. Останаха и много левскари, които дават сърцето и душата си за Левски. Но покрай тях виреят долни (облечени в жълто) покемони!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 8:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
Не ни е страх, че ще дойдат с "тупаници".
А аз пък съм сигурен, че 90% от сектора се страхуваме :smt006
Не че е толко важно ама тея мнения по форумите никой не го е страх, ние сме Левски, ние сме съборили комуниЗЪМА изглеждат трагикомично шото на естадиото като некой яде тупаници седим и гледаме. Щото да посегнеш на някои хора в сектора просто е равно на чисто самоубийство...откъдето и да го погледнеш...

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
99 % от нещата са си чисто и просто приказки...
Айде стига... Който има желание ще намери начин...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 2:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Толкова много помия изчетох за 3 страници/повечето,не всичко/ , че ми се гади...сякаш четях свинки след мач с Орките.

BLUE YOUTH написа:
99 % от нещата са си чисто и просто приказки...
Айде стига... Който има желание ще намери начин...



Респект . Прочете ми мислите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 2:13 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Някой ден ще се върне на всички, тръгнали срещу Левски, начело с батков.
Ще се върне на всеки, ударил левскар.
Ще се върне на всеки, който е взимал пари, за да слугува на злото.
Ще се върне на всеки, тръгнал срещу нещо толкова свято като Левски, нещо свято като Сектор Б, нещо свято като синята Идея...

Видовден ще дойде, справедливост ще има...

Някой ден в тоя сектор ще се обединим както трябва и отново години наред ония отсреща ще тънат в забрава от света - кои са и откъде са...

:smt006

Някой ден свинята няма да я има повече, а оттам нещата лека-полека парче по парче ще се наредят :wink:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 02, 2009 2:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Брях , че оптимизъм ..мен за 10 / десет / минути четене на тази тема ..ме скапаха 70% от задружните мнения...ега Сектора какъвто беше,нанайси.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com