forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 6:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:09 pm 
И тъй като ако спретнем някъв протест,ИМЕННО заради тази ни прословута черта,да сме вечно наопъки заради "еди кое си",ще сме 300 човека :smt006 няма да правим протести.
Просто ще възобновим традицията от 1916 година,привържениците на ФК Левски да правят неделни разходки до любимото си кафене,връху което днес се помещава кантората на адвокат Тодор Батков.Нека възобновим традицията и да се разходим някоя неделя организирано до кафето да отдадем почит с песни за Левски и да псуваме гнусните комунисти,разрушили кафето ни и построили на това място тази грозна сграда.Ще псуваме и собственика на сградата,заради наглостта да работи в това място. :smt003
Колко ще се съберем.Питам?Традициите сплотяват хората :bigok Медиите ше ни помогнат също...


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Съб Окт 31, 2009 11:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Поклон пред Гонзо. Един голям Мъж. Аз никога няма да повярвам, че този човек ще се съгласи да води отборът в уговорен мач.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Искали Акалски на мястото на Петков в ЛЕВСКИ? Гледайте по К3 за какъв лайнар става дума, лице в лице Лилчо Арсов му набива тупаник, после Лилчо го събарят 3ма човека и Акалски го рита паднал в гъза, ебем ти героя нещастник, тоя ако го вземат в ЛЕВСКИ си плюем на името...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Ти па шото цел живот само феърплей си се бил :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39178
Местоположение: Фаноса ти
В интерес на истината Акалски (~70 кг) подгони стюарда на канарчетата (~100 кг) сам, и го гонеше 20-30 метра да му направи "марка" на краката, и после оня като се сурна на земята, земи тоя шут :smt003 Има хляб в това момче :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2677
Местоположение: Sofia
от всичко най-ми хареса че сърмов могъл да бие шут по въздух а не всеки път да туркаля топката като кълбо прежда :smt005 :smt006

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30407
Местоположение: гр. Голямото село
Шеки ми каза, че заедно с Акалски е тренирал три години карате :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
СДП е болест. При свинете е хронична, отскоро за съжаление и при нас има все повече пациенти.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
antonatan написа:
Шеки ми каза, че заедно с Акалски е тренирал три години карате :smt006

E, нема 3 :D 2 и нещо. Иринка може да му е водила даже и на него тренировки.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Бах ва в спортистите, майна! :mrgreen:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Тъп мач, пеене - г\д , няколко изцепки.....нормално

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Мен па ми хареса. Не знам, мое да съм си въобразил, ама някак като чувство ми остана, че все едно тоя мач го обърна Б сектор. Като едно време. Не че е нещо особенно, малко, ама ми допадна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Б сектор що не скандира против мустака?

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Citizen_Kane написа:
Ти па шото цел живот само феърплей си се бил :lol:


Абе мене по телевизията не ме снимат :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Brannik написа:
Б сектор що не скандира против мустака?


Втора поредна победа, Борат е спасител :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49197
Местоположение: ШОПландия
Richard Long написа:
Brannik написа:
Б сектор що не скандира против мустака?


Втора поредна победа, Борат е спасител :smt003

:fgod
Това 4укане чакаха....

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 1:02 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 10:31 pm
Мнения: 40
Местоположение: Пазарджик
Абе бихме, това е най-важното. Пеенето беше добро, гледах мача по телевизията, защото не можах да дойда до София и макар бройката пеенето беше на ниво. А иначе за Акалски днес и него гледах :smt003 Такива пердета ни трябват. Чакаме и Ивелин Попов :smt004


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 2:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
батков не ме отказа да ходя по мачове, но "феновете на Левски" май успяха
много съм доволен , че днес не присъствах - нито дума срещу мустака не се чу по тва пореден път, явно всички са много доволни

п.с. само няколко месеца по-рано при идентичен мач сектор батков цяло полувреме псуваше кокала, нещо срещу гонзо днес некой да чу? а разликата с ратко достанич е единствено мечо и живко, вместо зле и бензукан, ама нейсе

/поне ЛЕВСКИ можеш да напишеш с главна буква


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 2:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Brannik написа:
Б сектор що не скандира против мустака?


Ми явно е псувал пред телевизорите :smt006

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 2:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49197
Местоположение: ШОПландия
Boyo написа:

п.с. само няколко месеца по-рано при идентичен мач сектор батков цяло полувреме псуваше кокала, нещо срещу гонзо днес некой да чу? а разликата с ратко достанич е единствено мечо и живко, вместо зле и бензукан, ама нейсе

/поне ЛЕВСКИ можеш да напишеш с главна буква

Гонзо няма за какво да се псува, но наистина е подлигарско да се забрави след 2-3 дори 4-5 поредни победи за гаврата. Пак повтарям, на никой от главатарите в сектор "Б"атков не им се плаща :smt006 Просто забраят бързо хората. А гугутката няма време от ревизии по магазините си да вика по батков :smt005

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 2:40 am 
КопИле,аз дето се водя от вашата страна (както се казва) почнах много яко да се дразня.Всяко второ мнение "що не се вика".Еми идете да викате бе :lol: Или сте в борба със себе си да бъдете батковисти,щом сте на митичниО и гледате ФК Левски?Най-якото е,че след време всичко ще се забрави,ама тая бройка от 300 човека ще се помни винаги :smt006 Щото аз още помня като ясен ден 68-те зрители на Цуца-Родопа преди колко време беше :smt006


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Правилната позиция в момента е да се присъства на стадионо и яко песни за Левски, но също толкова и против Батков :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 3:14 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Правилната позиция ВИНАГИ е да се присъства на стадиона, докато физически е възможно. Това обаче явно е виждането само на около 1000 човека (колкото бяхме днес), всички останали вероятно разбират нещата по друг, свой си начин. Желая им успех, но нека щом нямат дори ЖЕЛАНИЕТО да дойдат на стадиона и да си изразят позицията, да не стават още по-жалки като се опитват да дават наклон на останалите. Те си имат глави на раменете.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 4:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Да ви го начукам на всички драскачки!!! Тези форуми са най-голямото зло. По-смешни и жалки мнения не съм чувал. Батков ми даде 1000лв вчера, за да заложа за 2 1, и затова че ми даде пари и ми каза как да ги заложа цял мач пях за ЛЕВСКИ, а не против батков. А за тези дето много им знаят пръстчетата, че нищо не правим против него ги чакам вече 3 седмици и да се съберем и да правим ама от форумчето няма да стане момчета. Лесно е само да давате идеи и оценки, ама къде сте да идем да му отрежем мустака? Как къде.. всеки знае... Ае кур, ебете се, смешници. Кур.
Искам правата ми да се прехвърлят на Makedonija и да бъда банат от тая пОмия тука. Макар че и него и другите, на които им е останал малко мозък в главата, ги моля да спрат да пишат по форуми.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 6:37 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
А как точно се отрязва мустака на батков и ти не знаеш обаче :wink:
Действия не може да се каже, че няма - имаше и плакати (на стадиона и извън него), имаше скандирания (които някои се опитваха да прекратят, други просто не викаха и т.н., а накрая станаха по-масови, имаше и други извънстадионни анти-батков действия - лепенки, дреболиики, всеки с каквото може да помогне. Да отиде някой да се бие с батков лично ли, или? Хората се организираме на по малко групички от по няколко човека и действаме, за по-масова организация честно казано и аз не знам защо все още не се получава. Който иска успява и действа.
Важното е да се псуват форуми, скайп и т.н.
Има хора дето си пишат по форуми и в същото време действат срещу батков - скандирания, плакати и т.н. Мога да кажа, че включвам и себе си. Какво правим тогава?
Всички сте по-големи левскари, разбрахме. Разбрахме, че трябва да се пее за Левски, манете го батков. Разбрахме, че който не ходи на мачове вече не е левскар, а става автоматично лайно, изрод, олигофрен, чорбар, предател и т.н.
И Запознат примерно вече не стъпва, а мисля, че всички знаем откога е по стадионите. И той ли стана псевдо левскар?
Много добре знаете, че причината НЕ Е (или може би НЕ САМО, за някои) тодор батков. Причините са много, за които доста хора се правят на ударени.
Както и да е, важното е, че като пишеш в някъв форум си абсолютен изрод. Нищо, че ти може още да ходиш на стадиона и да действаш някак против батков.
А вече ако ни на мач стъпваш, ни глас срещу тошар надигаш, ни нищо, вече си олигофрен, да. Не става само с писане, като искаш да изразиш позиция, намери начин да го направиш. Аз за себе си почти го намерих, винаги може и повече.


А тия за уредения мач просто ще ги подмина...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Аман от тото-разбирачи. Левски лека-полека започна да прави това, което прави 90 и кусур години, т.е. да побеждава разни измислени отбори. Половината тук обаче видяха уговорка. 57 дни нямахме победа, не е странно. Толкова ли е чудно Левски да победи Локо Мз на собствен терен?
Който не вижда разлика м/у титулярите на Патко Достанич и титулярите на Гонзо, значи е сляп. Гонзо изпрати на резервната скамейка некадърници, които нямат място във футбола, камо ли в Левски. По-безрезултатни нападатели от Жо, Певецо и Зе едва ли друг път ще ви се отдаде възможност да гледате през целия ви живот. Като прибавим "набедения" за играч, а всъщност е очевадна свиня Рабех в защитата, то антирекорда от 57 дни без победа изобщо не е нелогичен.
Какво стана през второто п/увреме ли? Излезе НАПАДАТЕЛЯ Жо, който за 16 мача има 0 гола този сезон и влезе Тасевски. Който само в рамките на 10на минути направи 3 голови паса зад защитата.
Като изкл. мача с/у цеца, Левски във всеки един мач надигра натисна съперника си в А група, но поради липсата на какъвто и да е голов нюх на тримата Жо - Певецо - Зе стигнахме до тези резултати.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
bo4koff написа:
Citizen_Kane написа:
Абе жалко,не жалко ама явно доста хора не разбират кой Левски треа се подкрепя ако съдим по препълнения стадион и останалите без билети около 10 хиляди души :smt003


Кейн,аз изкоментирах твое изключително грешно изказване отправено към публиката НА стадиона в тоя мач.Малко тъпичко е изведнъж да почеш да говориш за тези,които не са били на стадиона,като нищо може и за Торес нещо да кажеш пак така хумористично-глуповато. :smt002



Кейн , това , че ти не си чул не значи , че някой не е викал ...по средата на 1-вото полувреме сам си виках "Батков Курво " в центъра на "Б" а всичко друго се услушваше :) Мръзнах си и ми беше криво ..като ми се догади се дръпнах в другата част на сектора и си пях сам.Беше ме яд на хората там,но рЕспект , че мръзнеха като мен . Твай !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
aquadark написа:
Правилната позиция ВИНАГИ е да се присъства на стадиона, докато физически е възможно. Това обаче явно е виждането само на около 1000 човека (колкото бяхме днес), всички останали вероятно разбират нещата по друг, свой си начин. Желая им успех, но нека щом нямат дори ЖЕЛАНИЕТО да дойдат на стадиона и да си изразят позицията, да не стават още по-жалки като се опитват да дават наклон на останалите. Те си имат глави на раменете.


Десет години се мъча с тоя ташак, който представляваваме в "ерата Чорни". Писнало ми е тотално. Единствената причина да отида в мач на 2 градуса, срещу некъв измислен изпадащ отбор, в който да гледам уникални футболисти като Сърмов, Еньо и Жоазиньо, на празен стадион и т.н. е действия срещу комуниста собственик. Само че на няколко пъти бехме по шепа хора дето почваме скандиранията, останалите или не им пука, или се сещат , че батков е лош само като наредим няколко поредни загуби и при първата победа забравят... има смисъл да ходя да си изразявам позицията само ако знам, че същата позиция ще изразяват и другите хора на стадиона... очевидно имаме различни мнения , поради което и казах, че Борат не можа да ме откаже да ходя по мачове, но феновете на Левски очевидно успяват. Срещу Ред Бул например знам, че ще дойдат доста хора с друго мислене и там ще отида на мача и ще изразя позицията си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Boyo , ти ще изразиш твоята позиция някъде из стадиона ..аз ще направя същото и никой и никъде няма да я чуе ..вчера ми идеше да си тръгна сумати пъти точно заради феновете ..но стоях.Питам се защо всички с такова мислене / макар и малко / не се съберем на едно място ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 01, 2009 12:05 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 10:31 pm
Мнения: 40
Местоположение: Пазарджик
Нещата излизат извън контрол... Който иска да вика против батков да го прави на стадиона. Гласът му от форума няма да се чуе.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 349 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com