forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 468 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
MaLch0 написа:
Ако чорбаспорт продължават така съвсем спокойно можем да завършим полусезона лидери или втори след черноморец. :smt006


http://kmilanov.net/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 12:30 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12475
:smt003 Добре де негледам реално на нещата. :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 12:36 pm
Мнения: 26
tprodanov написа:
Кой е фред?

FRED PERRY ??????


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
FLAME написа:
Vincenzo написа:
Boyo написа:
зе е толкова безсмислен, че дори и в неделните си мачове в махалата не бихме го викали :)

статистиката е безпощадна за него. От 90 мача - 8 гола. Говорим за нападател, който последните 18 месеца нямаше алтернатива за поста.
Добре, че не сме Англия, Италия, Испания, където освен голове, правят статистика за пасове, асистенции и тн.


миналия сезон има 8 асистенции
по принцип Зе не е голаджия

Като не е голаджия, няма място в Левски. В това смешно пътрвенство всеки мач трябва да прави чудеса.
Oт началото на сезона за 17 мача има 1 гол. Йовов, който го сцепваме от псувни има 18/6. И Жо и Зе са измислени играчи. В сериозните мачове никакви ги няма.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Понеже нямам много време да чета всичко, моят разбор за мача:
1. Напълнихме си Сектора, но не бяхме нищо особено, повечето, които бяха дошли на мача ми бяха непознати. :roll:
2. ПОБЕДИХМЕ! Най-накрая!
3. Мечо беше най-добър!
4. Йовов ВКАРА!!!
5. Ееееееееньооооооооооо! :smt003

За който не е бил на мача, имаме новост в агитката!
След "Какви са очите на Апостола? Какъв е гъзът на кюрда?" се вика "Къде е млякотооо?" :smt005 :smt005 :smt005
Много се смях!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 4:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Абе тук все още ли има хора на които не им е ясно, че мача със Спортист беше една психологическа бариера, която нашите успяха най-сетне да прескочат?
Именно заради това анализирайки вчерашния мач не трябва да се гледа как сме играли, ставаме ли с играта от вчера за ЕКТ, като си тръгне един кой си и като дойде някой друг на мястото му какво ще стане през пролетта и други подобни.
За оценка на вчерашният мач имаше само един критерий: взехме ли победа или не. С оглед на това съм щастлив, че най-после победихме и че има промяна в поведението на футболистите (която се забеляза още с/у Ред Бул) след треньорската смяна.
Това, че вкарахме 3 гола, Йовов се разписа за изненада на всички, най-после вкарахме от статично положение, Еньо ни зарадва с играта и гола си и ни даде надежди, че Певеца няма да ни мори до зимата са си чиста проба БОНУСИ.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:24 pm
Мнения: 61
Еньо бок :idea:

_________________
Винаги ще бъда с ТЕБ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
никъде няма такава "атракция" като моста към стадиона :lol:

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
Една от групичките навръщане си направихме мошно "Кой не скача и не пее" :lol:


Последна промяна vladols на Пон Окт 26, 2009 5:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 5:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Кога е мача

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Относно коментара, че на Дарко не му се играе в Левски искам да попитам:
"Кой футболист който не е роден със синята идея(подчертавам думата футболист), би искал да остане и да играе за Левски след мач като този с Лацио."
Ако не се сещате, аз ще ви припомня тъй като имах близък поглед над терена и искам да кажа, че именно дарко най-много се стараеше и правеше всичко възможно Левски да вкара, докато някои други индивиди(певци и прочие) правеха всевазможни безумия, а нещата в защита бяха повече от трагични. И сега ти даваш всичко от себеси, за да бъде осран труда ти от банда бездарници и в следствие на това си освиркан от публиката. Всеки футболист би се махнал на негово място ако има качества. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7131
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
vladols написа:
Една от групичките навръщане си направихме мошно "Кой не скача и не пее" :lol:

Добре, че не сте го направили на въжения мост :twisted:

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Трябва да благодарим само и единствено на gonzo_marto за успеха :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 26, 2009 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 635
tonko88 написа:
vladols написа:
Една от групичките навръщане си направихме мошно "Кой не скача и не пее" :lol:

Добре, че не сте го направили на въжения мост :twisted:

Да ти кажа честно точно на моста си го направихме :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2009 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
vladols написа:
tonko88 написа:
vladols написа:
Една от групичките навръщане си направихме мошно "Кой не скача и не пее" :lol:

Добре, че не сте го направили на въжения мост :twisted:

Да ти кажа честно точно на моста си го направихме :mrgreen:

Да.... и заради вас се люшках по моста кат дърта пияница! :smt003

А ако някой от момченцата, пеещи за Люлин и пътуващи с влака чете тук, ще напиша:
ПЕСЕНТА Е "Чорбари прости, в София сте гости..." , а не "В София сте гости, чорбари прости..." :smt006

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2009 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
http://gong.bg/view_article.php?article_id=99513
май тези дето казаха, че искал да си ходи за пореден път повярваха на слуховете :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2009 8:17 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
не знам дали той иска да си ходи, но аз искам той да си иде. а и повече от ясно, че той така ще каже. ти ако вярваш на думите на всеки, ехеее.....

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2009 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
И вие сте ми едни... Какво очаквате да каже... НЕ МИ СЕ ИГРАЕ В ЛЕВСКИ, ИСКАМ ДА СИ ХОДЯ... Дарко има некъв акъл в главата все пак. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2009 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Пътник е, не му мислете :smt006

Ще остане.....ако няма кой да го купи :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 27, 2009 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Тоя Люлин, обаче го заклеймихте и тва си е :smt003

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Bubbles написа:
Моя разбор за мача е :

Смешна история - радваме се, че сме победили отборче от ранга на Своге, дето ще изпаднат тая година.
В момента ЛЕВСКИ е пълен с страхливци и мишкари и те трябва да бъдат изметени моменталически зимата.
Гонзо в последните години се превърна в Бог едва ли не в очите ми, но не съм вярвала, че може да е толкова див селяк - да се обърнеш и да покажеш среден пръст на ложата и Сектор А (където имаше не малко Левскари) . Няма да коментирам просто ....


Няма нищо селско в тва да дадеш свобода на емоциите си, след като нещо най-накрая, малко от малко, ти се е получило, както трябва, в една много, много крива ситуация, която е факт от дълго време насам. И нема нужда да преиграваш - ясно ми е кви неща се летели (в буквален и в преносен смисъл) от сектор "А" в тва забравено от цивилизацията село, а Царя не е от тия, дето ще оставят нещата така. Едва ли някой от левскарите в "А" се е почувствал засегнат от него, особено ако има некакъв акъл.

Няма нищо смешно и в тва да се радваш на една победа, особено толкова трудна, първа от два месеца насам. Нормално е в това състояние, в което е Левски, с тези футболисти, на тая разорана нива, трудно да вземе победата в такъв мач. Да не говорим, че и в много по-добри сезони от тоя не сме успявали да вземем мачове от тоя вид - по села и паланки, срещу клоунски трупи. Важното е, че тоя път успяха да се преборят и да бият.

Като цяло поредно изключително неадекватно мнение. Единствено зле прикритата гордост от факта, че приятелят ти разцъква в селото, дава някакво обяснение, но не и извинение.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:34 pm
Мнения: 98
Boyo написа:
За мен лично двете важни неща през годината са да унизим чорбата и да се представим достойно в ЕКТ

и аз съм на същия акъл :)

а да се прогнозира отсега какво ще е следващата есен... опасна работа. с тези хора в администрацията, спортно-техническото ръководство и на терена - реалистично не може да се очаква едно щастливо развитие.

но да си припомним, че преди оксер, динамо, марсилия, артмедия, удинезе, киево.. имаше публикум, имаше йешич-шампион и т.н.

така че чудеса се случват от време на време, остава да се надяваме пак така.

но и да се случи чудо в крайна сметка ще дойде бате на следващата година и пак ще си останем да се мерим със своге. сигурно кризата ще е виновна и шефът ще се изкаже мъдро: "за толкова пари - толкова".

а по темата за тасевски - той изрично беше доведен с обещанието, че ще играе в лигата и от там ще се изстреля в бяла държава с истински футбол/пари. обаче не му върза и е нормално да не му е на кеф, а в същото време ако има и 5 минути екранно време по италиянската телевизия да се хвърля като лъв.

гозо и средните пръсти към противниковите фенове-нормално. аз примерно като обичам да се дера "янев-курво" и аз ли съм селянин сега... ами то на собствената си публика емо костадинов показваше средни пръсти с двете ръце след гол с/у албания 1995г. наско и той имаше средни пръсти (на мач с черноморец май беше)... обидиха се хората, които ги бяха псували. аз не се обидих, защото средните пръсти не бяха за мен и си бяха абсолютно заслужени. такива легенди не могат да бъдат псувани заради изпуснато положение или изтървана дузпа. също, като ходиш на мач, съвсем нормално е да навикваш гостите, а те като се поотделечат на безопасно разстояние да ти отвърнат подобаващо.

на гонзо му се обидих, че застана да прави перде на батков след резила с цесека и казан. от тук нататък каквото и да прави няма смисъл (за моето отношение към него).

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 1:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Morning Glory написа:

Като цяло поредно изключително неадекватно мнение. Единствено зле прикритата гордост от факта, че приятелят ти разцъква в селото, дава някакво обяснение, но не и извинение.



Е са стана интригата. 1:0 за Морнинг Глори, хаха

Аре верно се осъзнайте тука повечето. Аз имам чувството, че в 86-ата минута и гола на Еньо повечето от вас са си казали - ебати тъпото, ше вземем да бием.

ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ, КВИ СТЕ?!?!?!? Левскари ли сте, кви сте? Щото по писаниците ви излиза, че не сте май много големи Левскари.

Да, радвам се на победата. Победата е победа, независимо дали е срещу Спортист, Балкан Ботевград или Олимпик Марсилия. Даже много се радвам на тази победа. И виждам светъл лъч. Виждам млади български момчета в тоя отбор, които могат. И виждам някви кретенски мнения и някви хорица, които се опитват да се правя на много вещи по футбол, обаче само пораждащи насмешка и несериозно отношение към себе си.


А, и извинявай, Бъбълс, но коя беше ти, че да критикуваш Гонзо? ГОнзо е легенда и си е сложил главата на дръвника в най-тежкия момент от историята на тоя клуб. Неминуемо ше го отнесе рано или късно. Но поне е мъжкар и е тук, а не избяга като страхливо псе. Вие "компетентните" обаче веднага му намерихте кусури и го заклеймихте. И Бойо, не излизай с номера, че робуваме на името му. Няма нищо такова. Просто вие не гледате реално на нещата.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Аз имам чувството, че в 86-ата минута и гола на Еньо повечето от вас са си казали - ебати тъпото, ше вземем да бием.
Не знам за останалите, но аз станах, скачах и крещях 2 минути 'смърт' в сектора на домакините :lol: Най-вече заради едни клошари зад мен дето цял мач псуваха без причина

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 28, 2009 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
basma написа:
Morning Glory написа:

Като цяло поредно изключително неадекватно мнение. Единствено зле прикритата гордост от факта, че приятелят ти разцъква в селото, дава някакво обяснение, но не и извинение.



Е са стана интригата. 1:0 за Морнинг Глори, хаха

Аре верно се осъзнайте тука повечето. Аз имам чувството, че в 86-ата минута и гола на Еньо повечето от вас са си казали - ебати тъпото, ше вземем да бием.

ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ, КВИ СТЕ?!?!?!? Левскари ли сте, кви сте? Щото по писаниците ви излиза, че не сте май много големи Левскари.

Да, радвам се на победата. Победата е победа, независимо дали е срещу Спортист, Балкан Ботевград или Олимпик Марсилия. Даже много се радвам на тази победа. И виждам светъл лъч. Виждам млади български момчета в тоя отбор, които могат. И виждам някви кретенски мнения и някви хорица, които се опитват да се правя на много вещи по футбол, обаче само пораждащи насмешка и несериозно отношение към себе си.


А, и извинявай, Бъбълс, но коя беше ти, че да критикуваш Гонзо? ГОнзо е легенда и си е сложил главата на дръвника в най-тежкия момент от историята на тоя клуб. Неминуемо ше го отнесе рано или късно. Но поне е мъжкар и е тук, а не избяга като страхливо псе. Вие "компетентните" обаче веднага му намерихте кусури и го заклеймихте. И Бойо, не излизай с номера, че робуваме на името му. Няма нищо такова. Просто вие не гледате реално на нещата.


след Дебрецен вече ми е през хуя дали биеме или не - просто капка по капка чашата преля. издържах десетина години, не е малко. Около мен повечето хора отдавна са на това дередже, в този форум също има такива (блеки например) от много време насам. и аз като тебе съм ги критикувал преди, въпреки че съм ги разбирал защо мислят така. Просто като пишеш такива неща се надъхваш сам себе си , че има смисъл - лошо нема, щом за теб има радвай се. За мен смисъл ще има отново когато има съществена промяна в клуба.

Относно Гонзо - много хора идеолизирате и Гонзо, и много други личности, вместо да бъдете обективни. Да, Гонзо е велик, но той е велик с головете си срещу чорбата, а не с мениджърски или някакви други умения. Но в момента Гонзо е на страната на човека, който съсипа Левски и колкото да ми се иска да не беше така, това е факт. Така че нема как да му ръкопляскам за това, че пази гърба на Бай Ганьо...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 12:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Жестоко си противоречите и двамата.
Бойо, що като не ти пука се занимаваш да пишеш в тоя форум? Заеби го Левски и пий ракия.
Пък Бъбълс, ти хем боготвориш Гонзо, хем си отвратена от него.
Супер пичаги сте :wink:

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 1:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
На Бойо не му пука - затова ходи на мачове и вдига плакати срещу батков.
Бъбълс е отвратена от Гонзо - затова аватара й е с него.
На никой не му пука вече за Левски - затова продължаваме да се ядосваме и искаме да изгоним батков.

Айде стига глупости...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Сега гледам мача и се сетих за един момент. Всички викат 'урсула' и в един момент, явно градския интелекуалец, вика 'абье, защо му викамье урсула, бье?' :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30406
Местоположение: гр. Голямото село
Тоа не е бил местен, а приоданец :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Местен беше, като вкара йовов и започна да се обяснява колко бил добър. Като го питах тогава що го псуваха цял мач, само разправяше как били съседи, как го знаели от малък... Естествено по време на мача се коментира само как 'съдиите ги носели', как след малко щяло да има и дузпичка, и пр.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 468 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com