forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 618 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Следваща

Какво ще правим?
Анкетата свършва на Сря Окт 07, 2009 8:23 am
Обиваме :sm_horse 24%  24%  [ 52 ]
Онижаваме :botoom1 13%  13%  [ 28 ]
Оринираме :bukake 63%  63%  [ 135 ]
Общо гласове : 215
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
G.B. написа:
0:1 за Бирои след удар от 38 метра на Коце Видолов, и след мача пак "Играли смо добро,немали смо шанс" :smt003

До тогава "Играли смо добро,немали смо шанс" нЕма да е тренер. А Коце видолов да не се праи на ощипана невеста, ами да се връща при нас, че сега с тая контузия на Дарко мамата си е ебало. :smt003 Иначе бием измъчено 1:0 тъй като треньорската смяна ще повлия добре на момчетата. :wink: А ако няма смяна мача е 1:2, като нашия гол е под въпрос.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:34 pm
Мнения: 98
аз последните няколко седмици сериозно се бях заблудил, че доктора е объркал дрогите и това пречи на момчетата :)

ако и с берои пак така стане - вече сериозно ще си променя мнението на това, че става въпрос за бойкот за пари или въобще някаква причина от финансово естество, аналогинчна на ситуацията в цесека от пролетта на 2007 година.

да доживеем и ще видим.

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Хеттрик на Г.Христов :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
И да смениме Ратко Достанич - все тая, поредната изкупителна жертва. Тоя отбор в тоя си вид - толкова може. Ясно е, че Берое на Герена ще паднат по всяка вероятност, ясно е и че скоро пак ще се върнем на първите места. В България няма как да е друго яче. Вижте, че и днеска бяхме на път да бием даже. Просто на куп се събраха истинските мачове - Черноморец, чорбата, Литекс и гостуването на Локо Плд. Сега пак следва "излизане от кризата", което включва Берое, Локо Мездра, Своге и прочее. Остана ли още някой, дето да се връзва на тия глупости с влизане и излизане от кризи ?

Докато начело на тоя клуб не застанат хора, които да ИСКАТ да работят няма как да стане.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
осем-девет на нула най-малко и изместваме бироиту от заветната СЕДМА позиция!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:46 pm
Мнения: 57
Аре малко промяна на темата ..... неможе ли да е ЛЕВСКИ - БЕРОЕ нед 18.10 ... и т.н ! Все едно тва е форум на отбор "В" група ! Смешно е !

_________________
Нищо освен най-доброто е достатъчно добро !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Темата да беше смешното в цялата ситуация :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2005 2:31 pm
Мнения: 522
Местоположение: София
То ние играем като отборче от В група, името на темата бил проблема. :smt005

_________________
Feriunt summos fulgura montes.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
На бас че и тая тема ще скрием от гостите :smt003

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 3:25 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
04 октомври 2009 23:43 Емил Павлов
Ексклузивно за Novsport.com

Спешна среща на Герена решава бъдещето на Достанич


Съдбата на сръбския треньор на Левски Ратко Достанич ще се решава на спешна среща днес, научи репортер на Novsport.com. Веднага след поредния резил на "сините" - равенството 2:2 от 2:0 с Локо (Пд) в осмия кръг на "А" група, собственикът на клуба Тодор Батков се е свързал със спортния директор Георги Иванов - Гонзо. Адвокатът е поискал двамата да се срещнат днес и да обсъдят бъдещето на треньора.

Това обяснява и изявлението на Гонзо след мача на родната му "Лаута", че "ще премисля тази вечер и ще реша какво да правя". Според информациите от последните часове основните фаворити за треньор на Левски при евентуално освобождаване на Ратко Достанич са Димитър Димитров - Херо и Георги Василев.

В момента "сините" са на плачевното осмо място в "А" група и изостават на 12 точки от лидера лит(*кс-етрополе. След паузата те приемат на своя стадион "Георги Аспарухов" Берое. Левски няма победа от 29 август. Тогава в мач от четвъртия кръг на първенството "сините" надвиха с 3:1 Славия.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 4:01 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
Дано това което пише по-долу да не е истина. За какъв чеп ни е един провален в руското първенство и отпаднал от ЛЕ треньор?


Ратко аут, Херо поема Левски
От Топспорт.бг

Чакат Димитров на "Герена" днес, той взема Масларя за селекционер от Нова година


Това, което "Топспорт" прогнозира още в четвъртък, тази сутрин почти сигурно ще е факт. Ратко Достанич си тръгва от Левски.

Това трябваше да стане след погрома с 0:4 от Лацио в четвъртък вечер, но сърбинът получи последен шанс срещу Локо (Пд). Вчера обаче "сините" се издъниха, след като поведоха 2:0 на "Лаута", но в крайна сметка завършиха 2:2. Така бе открит пътят към "Герена" на Димитър Димитров-Херо, който направи тима шампион на България през 2000 г.

Бургазлията, който е свободен след напускането на руския Амкар (Перм), съвсем неслучайно цъфна вчера на стадиона на пловдивския Локомотив. Още снощи той можеше да бъде утвърден за наставник на Левски. По информация на "Топспорт" Херо ще привлече от Нова година на "Герена" за селекционер Иван Маринов-Масларя. Последният в момента води втородивизионния Брестник.

Това, че Достанич вече окончателно е пътник, бе намекнато от спортния директор на Левски Георги Иванов-Гонзо. Той за пръв път не застана зад треньора.

„Да говорим и да се оправдаваме, че имаме двама контузени вратари и че настоящият прави вече трети път грешка, ще бъде излишно. Колкото до треньора, ще премислим и ще решим", заяви многозначително Гонзо.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 8:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
SZ_FEN написа:
Дано това което пише по-долу да не е истина. За какъв чеп ни е един провален в руското първенство и отпаднал от ЛЕ треньор?


Ратко аут, Херо поема Левски
От Топспорт.бг

Чакат Димитров на "Герена" днес, той взема Масларя за селекционер от Нова година


Това, което "Топспорт" прогнозира още в четвъртък, тази сутрин почти сигурно ще е факт. Ратко Достанич си тръгва от Левски.

Това трябваше да стане след погрома с 0:4 от Лацио в четвъртък вечер, но сърбинът получи последен шанс срещу Локо (Пд). Вчера обаче "сините" се издъниха, след като поведоха 2:0 на "Лаута", но в крайна сметка завършиха 2:2. Така бе открит пътят към "Герена" на Димитър Димитров-Херо, който направи тима шампион на България през 2000 г.

Бургазлията, който е свободен след напускането на руския Амкар (Перм), съвсем неслучайно цъфна вчера на стадиона на пловдивския Локомотив. Още снощи той можеше да бъде утвърден за наставник на Левски. По информация на "Топспорт" Херо ще привлече от Нова година на "Герена" за селекционер Иван Маринов-Масларя. Последният в момента води втородивизионния Брестник.

Това, че Достанич вече окончателно е пътник, бе намекнато от спортния директор на Левски Георги Иванов-Гонзо. Той за пръв път не застана зад треньора.

„Да говорим и да се оправдаваме, че имаме двама контузени вратари и че настоящият прави вече трети път грешка, ще бъде излишно. Колкото до треньора, ще премислим и ще решим", заяви многозначително Гонзо.


сто пъти го предпочитам пред Ратку....ама то който и да дойде в момента...положението няма да се промени коренно :roll:

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 8:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 6:12 pm
Мнения: 191
Абе да се маха Ратко час по скоро, пък Херо поне е Левскар. :boisw

_________________
Време е да подгоним прасето......


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 11:11 am
Мнения: 524
Имахме един треньор наскоро, който беше голям левскар. :lol:

_________________
:-


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3684
В това смешно първенство можем да станем шампиони ходом с Кокала.
Ратко направи всичко възможно да ни вкара в групата за оцеляване.
С тези играчи не трябва да излизаме от тройката (независимо дали треньор ще е Кокала или Дебили Вуцов), но Ратко показа, че в този свят невъзможни неща няма. Накара играчите да играят като п*тки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 10:48 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 17, 2008 6:13 pm
Мнения: 16
Бисер Иванов-тренер


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21396
ijasumfen написа:
Бисер Иванов-тренер


:smt018
Бисер Иванов - Легенда

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 11:52 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Цитат:
Георги Василев: На драго сърце ще стана пак треньор на Левски

Бившият треньор на Левски Георги Василев сподели пред Sportal.bg, че с най-голямо удоволствие би се върнал на "Герена", където в момента бушува невиждана от десетилетия криза. Сините са на осмо място в класирането на "А" група, на цели 12 точки зад лидера лит(*кс-етрополе. 26-кратните шампиони нямат победа от месец август насам. Това поставя под сериозно съмнение бъдещето на Ратко Достанич начело на отбора, а фаворити за поста изглеждат бившите наставници на сините Димитър Димитров - Херо и Георги Василев.

"Не мисля, че аз съм основният фаворит за треньор на Левски. Все пак ще Ви кажа, че на драго сърце бих се върнал начело на сините. Да, те сега се намират в криза, но си мисля, че отборът има доста добър потенциал. Аз съм водил Левски както в златни години за клуба, така и в трудни времена. Когато Локомотив (Пловдив) стана шампион преди пет години и аз поех сините, те бяха горе-долу в същата ситуация. Разбира се, че бих станал отново треньор на Левски, но има една условност и тя е, че никой от клуба все още не ме е търсил. Не е хубаво да се говори, без да има обаждане от другата страна. В момента съм в Несебър и ако ме потърсят, ще откликна с най-голямо удоволствие", каза пред Sportal.bg Гочето, който запоследно работи в Кипър.

Василев бе треньор на Левски в златния период на сините от първата половина на 90-те години, когато Синята лавина помиташе конкурентите си с лекота - лит(*кс-етрополе (7:1), Локо Сф (8:0), Ботев Пд (6:1). След това шампионът с Етър от 1991 година изведе до дубъл и лит(*кс-етрополе през 1997 г., за да се върне начело на Левски през 2004 г., когато обаче на връх 90-годишнината си сините не успяха да спечелят нито титлата, нито купата на страната.

Е този искам за тренер,макар,че голяма разлика няма да има де..! :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
3:2 след гол на Певец0 в 99` минута.Всички го обявяваме за БоК.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Цитат:
Георги Иванов при Батков, предлага му Мъри да смени Ратко

http://gong.bg/view_article.php?article_id=95453 :smt006

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Ако ще изибираме между Херо и Георги Василев предпочитам Гочето :) Човека разбира от футбол може и да не е световно величие ама за стандартите на България гарантирано е в топ 3 на най-добрите треньори


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Цитат:
Цитат:
Георги Василев: На драго сърце ще стана пак треньор на Левски

Бившият треньор на Левски Георги Василев сподели пред Sportal.bg, че с най-голямо удоволствие би се върнал на "Герена", където в момента бушува невиждана от десетилетия криза. Сините са на осмо място в класирането на "А" група, на цели 12 точки зад лидера лит(*кс-етрополе. 26-кратните шампиони нямат победа от месец август насам. Това поставя под сериозно съмнение бъдещето на Ратко Достанич начело на отбора, а фаворити за поста изглеждат бившите наставници на сините Димитър Димитров - Херо и Георги Василев.

"Не мисля, че аз съм основният фаворит за треньор на Левски. Все пак ще Ви кажа, че на драго сърце бих се върнал начело на сините. Да, те сега се намират в криза, но си мисля, че отборът има доста добър потенциал. Аз съм водил Левски както в златни години за клуба, така и в трудни времена. Когато Локомотив (Пловдив) стана шампион преди пет години и аз поех сините, те бяха горе-долу в същата ситуация. Разбира се, че бих станал отново треньор на Левски, но има една условност и тя е, че никой от клуба все още не ме е търсил. Не е хубаво да се говори, без да има обаждане от другата страна. В момента съм в Несебър и ако ме потърсят, ще откликна с най-голямо удоволствие", каза пред Sportal.bg Гочето, който запоследно работи в Кипър.

Василев бе треньор на Левски в златния период на сините от първата половина на 90-те години, когато Синята лавина помиташе конкурентите си с лекота - лит(*кс-етрополе (7:1), Локо Сф (8:0), Ботев Пд (6:1). След това шампионът с Етър от 1991 година изведе до дубъл и лит(*кс-етрополе през 1997 г., за да се върне начело на Левски през 2004 г., когато обаче на връх 90-годишнината си сините не успяха да спечелят нито титлата, нито купата на страната.


Е този искам за тренер,макар,че голяма разлика няма да има де..!

И аз съм за Гочето. Разлика от сега определено ще има, най-малкото защото той поне знае как да удържи преднина от два гола срещу предпоследния в класирането. :smt004

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 11:00 pm
Мнения: 26
Да ни е честит новия стар Треньор Радко :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Къде е подписа ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Падаме след два корави голове от 84 метра в 87-та и 89-та минута :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21396
Mr.Smith написа:
Падаме след два корави голове от 84 метра в 87-та и 89-та минута :smt003


първият гол е отменен заради засада от съдията, който в последствие се оказва,че е замесен в Казанската афера и прави мили очи на Батков
но в 89мин. и той няма как да се намеси и остава всичко в ръцете на Цецо Димитров :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Браво, сега е важно Ратко да бъде оставен да работи и несъмненно резултатите един ден ще дойдат. Предлагам да бъде направен план 2012 в който да бъдат поставени следните задачи. 2012 - влизане в А-група.,, 3 години по-късно вземане на купата на България и 2020 шампион.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Radio Werewolf написа:
Браво, сега е важно Ратко да бъде оставен да работи и несъмненно резултатите един ден ще дойдат. Предлагам да бъде направен план 2012 в който да бъдат поставени следните задачи. 2012 - влизане в А-група.,, 3 години по-късно вземане на купата на България и 2020 шампион.


2021 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Не знам кви са тия дългосрочни планове като 2012 идва края на света.... :|

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Там съм :smt006

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 618 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com