forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 520 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми дано да си прав и аз да съм видял нещата по-черни, отколкото са...ама аз пак твърдя, че това не го видях, а видях онова другото, страшното....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2688
Местоположение: Sofia
гола стана заради СЪРМОФФ А ВИНОВЕН Е YOVOV С НЕКАДЪРНОСТТА СИ ЧЕ НЕ ВКАРА ОТ 200СМ ЧИСТОТО НИ ПОЛОЖЕНИЕ :boisw

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Да,и след един куп загуби има хора,които продължават да твърдят ,че играем добре и че момчетата се борят колкото могат.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
Anarion написа:
Повече от това точно сега нямаше как да стане.


плюс едно :smt006

Wildkid написа:
видях онова другото, страшното....


Това че Христов не може да удари топката един път както трябва, и мен ме уплаши.

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
LsFc88 написа:
Това че Христов не може да удари топката един път както трябва, и мен ме уплаши.


Не, тва не ме плаши отдавна, с това свикнахме.....тва че му треперят панталоните, когато топката е отправена към него, и че гледа основно да се крие зад някой защитник, само и само да не му подадат - ей тва плаши....и още по-лошо е, че не е само той....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Цецка и го начукаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
Знаем си го :? Но днес при неговото положение се опита да пази топката по нЕкАф странно плашещ начин майна.
..ошашавихме се и няма оправия скоро, затова не мисля че е адекватно да се реве по форона след напълно нормалната (за ситуацията) игра днес. На всички ни е тежко, но истината е че играта им днес при всеки случай е крачка напред. За сега, толкова.

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Абе, къде си оставИх запалката :shock:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Не, тва не ме плаши отдавна, с това свикнахме.....тва че му треперят панталоните, когато топката е отправена към него, и че гледа основно да се крие зад някой защитник, само и само да не му подадат - ей тва плаши....и още по-лошо е, че не е само той....

Виж тука съм съгласен отвсякъде със забележката, че от ПВЦ - то нема по - добър в криеницата...
Щом дори неадекватният Сърмов днеска се престраши да стреля два пъти...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
какво подобрение ,каква добра игра ,ние играем без треньор ,заприличали сме на някой полу-аматьорски селски отбор ,където спонсора се вживява и като тренер и като капитан .
Гонзо да налагал младите играчи ,националните гарнитури -юноши ,младежи ги бие който ги хване ,от цяла България продадоха 2-3 за по 100 000 евро ,играят в Б-отборите а тук медиите ги направиха супер звезди

Отдавна в този клуб не се работи професионално на всички нива и резултатите са налице


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Е аз млади играчи днес не видях - играха си горе - долу същите. Само Генев може да мине за млад.
По света отдавна няма такова чудо "млад играч на 20 и кусур години".

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
Anarion написа:
Зависи с какво сравняваш. За добра игра, па дори в най - общия смисъл на понятиетоо не говоря и не си правя илюзии.


В сравнение с това което причиняват Базел на чорбата, ние направо си стояхме добре на терена днеска :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
ВСИЧКИ ВЪН!

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 22, 2009 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Чорбата отърваха разгрома, няма край свинския късмет. В сравнение с тях бяхме извънземни направо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Хич не ни е работа да се сравняваме със свинете....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Дон Балон неузнаваеми - смегчен тон, аплаузи за Гонзо и отбора и гавра със свинюгите в другата статия :smt003

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
jdt написа:
какво подобрение ,каква добра игра ,ние играем без треньор ,заприличали сме на някой полу-аматьорски селски отбор ,където спонсора се вживява и като тренер и като капитан .
Гонзо да налагал младите играчи ,националните гарнитури -юноши ,младежи ги бие който ги хване ,от цяла България продадоха 2-3 за по 100 000 евро ,играят в Б-отборите а тук медиите ги направиха супер звезди

Отдавна в този клуб не се работи професионално на всички нива и резултатите са налице

+1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21396
Реално погледнато можеше да вземем равен... ако имаше кой да вкарва.
Повече може да напиша утре, някои хора за пореден път ме разочароваха и мисля,че им е време да поемат...

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Малко тъпо впечатление ми правят изказванията на Гонзо още след трагедията срещу Лацио, когато каза, че се виждало как отбора играе все по-добре. Днес след мача е казал, че сме надиграли Ред Бул и само късмет ни е липсвал. Така не става. По тези думи съдя, че за него всичко в отбора е наред, супер сме си, само малко късмет и вече излизаме от групите и ставаме шампиони с 10 точки пред лит(*кс-етрополе. Ето сега го слушам чичовото по Канал 1 : "Изнесоха ни лекция, много сме малки, имаме страшно много работа, само трябва да се учим от отбори като Базел". А нашия Гонзо разбираш ли говори все едно сме най-големите. Може да го прави, за да вдигне малко самочувствието, но според мен той наистина си вярва. И според мен Гонзо наистина си харесва тези футболисти и зимата най-много да вземем един нападател със свободен трансфер и един вътрешен халф от А група. Това е. Просто няма пари, Гонзо или се прави на луд или наистина не разбира какво става с отбора... С този президент толкова, няма пари, действайте... Трябва да направим натиска срещу Батков наистина гигантски, да минем всякакви граници, за да успеем да го махнем. Тази комунистическа свиня си мисли, че ще умре като президент на Левски. Трябва обстановката на Герена да стане тотално враждебна спрямо него... Иначе зимата 2 трансфера колкото да не е без хич, Гонзо си остава треньор, защото надъхвал момчетата и шоуто на наш гръб продължава...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:09 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Fozzy написа:
Чорбата отърваха разгрома, няма край свинския късмет. В сравнение с тях бяхме извънземни направо.

Съгласен съм.Изобщо Базел не ги бях гледал от няколко години и ми направиха страхотно впечатление толкова бърза и динамична игра с страхотни пасове...А Фрай е боК е това е 2 вкарваш 2 пропускаш :fgod А Певеца гол кога?а два?а с глава?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
йовов, певеца, пичо, зе, жо, топчо, вагнер, саша - ВАН!
да се зимат тия младите, да съ гони зона уефа и твай!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
zahariev написа:
Малко тъпо впечатление ми правят изказванията на Гонзо още след трагедията срещу Лацио, когато каза, че се виждало как отбора играе все по-добре. Днес след мача е казал, че сме надиграли Ред Бул и само късмет ни е липсвал. Така не става. По тези думи съдя, че за него всичко в отбора е наред, супер сме си, само малко късмет и вече излизаме от групите и ставаме шампиони с 10 точки пред лит(*кс-етрополе. Ето сега го слушам чичовото по Канал 1 : "Изнесоха ни лекция, много сме малки, имаме страшно много работа, само трябва да се учим от отбори като Базел". А нашия Гонзо разбираш ли говори все едно сме най-големите. Може да го прави, за да вдигне малко самочувствието, но според мен той наистина си вярва. И според мен Гонзо наистина си харесва тези футболисти и зимата най-много да вземем един нападател със свободен трансфер и един вътрешен халф от А група. Това е. Просто няма пари, Гонзо или се прави на луд или наистина не разбира какво става с отбора... С този президент толкова, няма пари, действайте... Трябва да направим натиска срещу Батков наистина гигантски, да минем всякакви граници, за да успеем да го махнем. Тази комунистическа свиня си мисли, че ще умре като президент на Левски. Трябва обстановката на Герена да стане тотално враждебна спрямо него... Иначе зимата 2 трансфера колкото да не е без хич, Гонзо си остава треньор, защото надъхвал момчетата и шоуто на наш гръб продължава...

Захариев, не ми сравнявай Чичовото с Царя. Ония бяха тръгнали да взимат купата на ЛЕ и да излизат първи от групата, вчера излизаха за победа над Базел, а сега дървото обърна палачинката. И свободните съчинения ги остави за други форуми.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:19 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Първолет Стаматов написа:
zahariev написа:
Малко тъпо впечатление ми правят изказванията на Гонзо още след трагедията срещу Лацио, когато каза, че се виждало как отбора играе все по-добре. Днес след мача е казал, че сме надиграли Ред Бул и само късмет ни е липсвал. Така не става. По тези думи съдя, че за него всичко в отбора е наред, супер сме си, само малко късмет и вече излизаме от групите и ставаме шампиони с 10 точки пред лит(*кс-етрополе. Ето сега го слушам чичовото по Канал 1 : "Изнесоха ни лекция, много сме малки, имаме страшно много работа, само трябва да се учим от отбори като Базел". А нашия Гонзо разбираш ли говори все едно сме най-големите. Може да го прави, за да вдигне малко самочувствието, но според мен той наистина си вярва. И според мен Гонзо наистина си харесва тези футболисти и зимата най-много да вземем един нападател със свободен трансфер и един вътрешен халф от А група. Това е. Просто няма пари, Гонзо или се прави на луд или наистина не разбира какво става с отбора... С този президент толкова, няма пари, действайте... Трябва да направим натиска срещу Батков наистина гигантски, да минем всякакви граници, за да успеем да го махнем. Тази комунистическа свиня си мисли, че ще умре като президент на Левски. Трябва обстановката на Герена да стане тотално враждебна спрямо него... Иначе зимата 2 трансфера колкото да не е без хич, Гонзо си остава треньор, защото надъхвал момчетата и шоуто на наш гръб продължава...

Захариев, не ми сравнявай Чичовото с Царя. Ония бяха тръгнали да взимат купата на ЛЕ и да излизат първи от групата, вчера излизаха за победа над Базел, а сега дървото обърна палачинката. И свободните съчинения ги остави за други форуми.


Е кое е свободно съчинение?! Гонзо непрекъснато повтаря как вярвал в тези футболисти, как сме играели страхотно и т.н. Накрая ще остане треньор и ще използва почти същите футболисти, помни ми думата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Запомням я, наистина си много в час, рядко ходя по мачове и не зная много-много за футболистите, може и да си прав.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Лично за мен имахме 3 чисти положения - гредата на Йовов, онова на Зе и аааааайде да не кажем баш 100%-ово (особено имайки предвид качествата му), но и това на ПВЦ-то. Имаше 2 варианта - Йовов да беше вкарал, да удържим този резултат и даже да се повярваме за още, или ония да се ядосат и да вдигнат оборотите на макс и да ни напълнят кошницата.
Не знам за вас, аз съм доволна въпреки загубата. За няколко дни чудесат не могат да станат, а и толкова си можем!
Хареса ми желанието, хареса ми, че не се предадохме.
Успех на Гонзо, заслужава го!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Последна промяна incheto_1914 на Пет Окт 23, 2009 12:22 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
http://sportal.bg/news.php?id=201537

Пенев: Забравяме за Европа, Базел ни изнесе урок

Искам и някой от наще да имаше смелоста да излезе и да си каже - по-слаби бяхме и паднахме. Писна ми след поредната загуба да излиза някой от наще и да се обяснява за късмет, за поличби и прочие глупости, при положение че просто не играем като хората .........


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Тююю, деба, как па един от нашите не излезна като прасетата бе, да му ебеш майката :!: Трябва да се научим на европейско поведение от тях, пиша транспарант и утре на летището.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Anarion написа:
И все пак нека да е малко, но отбора живна. Повече от това точно сега нямаше как да стане.


Съгласен. Аз лично съм доволен от мача. Всички очакваха да ни напълнят кошарата, а при малко повече шанс можеше и повече от почетна загуба. Ако трябва да съм честен, тайничко се надявах точно когато всички очакват разгром да бием.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:38 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Борето Касабов май е заразил доста хора. Играли смо добро ама...играеш добре когато вкарваш голове и взимаш точки в Европа. Всички останали анализи от сорта на "бяхме малко по-добри от предния мач" са смешни при положение, че си паднал и тогава и сега


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 23, 2009 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Корето Басабов не е с всичкия си! Аз по-неадекватен коментар не бях слушал скоро! :smt006

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 520 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com