forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 453 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Wildkid написа:
...Ама не ми обяснявайте колко са ни "класни" футбалерите, щото това вече и малките деца не може да излъже! Пак повтарям, че миналата година станахме първи въпреки, а не поради играчите и треньора/ръководството..

Не съм съгласен, играчите имат класа. Липсата на класа е другаде. Може би и нежеланието и липсата на себераздаване имат някакъв друг източник :wink:. Само дето никой нищо не казва....
Wildkid написа:
...тия неща си личат в Европа, а там и миналата година, и тая година сме си същия ташак....

Ха, че големия отбор от сезон 2005-2006 с онзи четвъртфинал беше на косъм от отпадане от бахти и левашкия отбор, добре че сам Ицето (дет сега отнася повече псувни от Боратко) ги би, щото другите бяха с пълни гащи до ушите тогава :roll:. Замалко пак да береме срам. И не играхме ли ташак срещу Тампере с големия отбор на Мъри (а тогава се виждаше от самолет че пролетния сезон го изкарахме по инерция въпреки рекордните голове). Ама както се знае, причината не бе в треньора.
zdravko_dimitrov1986 написа:
Требва да си слепец да ти вкарат от 40 метра.

Вече писах - от доста време нямаме юноша вратар (поне аз не знам да е имало последните 40 години), който да е правил свестен дебют. Обаче да бяха си вкарали положенията баси. Щото с НикитУ на вратата поне вкарвахме. Иначе беше същия, ако не и по-голем шаран. Да не припомням за Иванков :shock: . Аз поне не съм таил големи надежди Цецко да ни вади, въпреки сляпото прокламиране на юноши в първия отбор....

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Mr.Smith написа:
Днес играхме в следният състав

---------------Изображение---------
-----[Изображение--Изображение---Изображение
------------Изображение------Изображение--------------------------------
---------------------------Изображение-------
------Изображение-----Изображение-------Изображение

Резерви Изображение
Публика Изображение


Ахахахахахахахахахахахаха гениален ташак :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 05, 2009 7:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Vincenzo написа:
Стига с това - калапави играчи. Никой няма по-добри играчи от Левски в БГ, лошото е, че няма кой да ги подреди.
Локо Пд, Черноморец, Локо Сф ли, дори прасетата нямат. Само, че при нас няма кой да ги нареди. А при тях има. Това е разликата. За Европа сме зле и никой не го отрича. Но да ни правят смешни отбори в БГ, които тренират и играят в безумни условия няма как да се съглася. Отбори без никаква футболни аргументи и да падаме от тях.
За това е виновен Ратко. Генев направи една грешка и хоп изключен от групата. Рабех всеки мач прави по 2, никой нищо не смее да му каже.
Саша сам си признава, че толкова може. Гонзо с патерица по-голям периметър ще покрие, но не би. Саша е титуляр, а Балтанов - капитан на нац. тим гледа от скамейката. Да пуска млади момчета, но да ми върти едни и същи дупки в отбора всеки мач, няма как да стане.
Цецо Димитров не го обвинявам момчето. Трети вратар е. Прави грешки, сега е момента да докаже дали става или не.
И Иванков беше риба, и Петков с псувни го посрещнахме (особено след в Ловеч, когато тръгна да лъже Янкович извън нак. поле и сърбина ни вкара). Но добър и сигурен вратар бавно се изгражда.

В началото и аз си мислех, че главно играчите са проблема, но колкото повече време минава започва да ми става ясно, че няма кой да избере подходящите играчи, да ги нареди правилно и да им избере добра стратегия за мачовете.

Нека анализираме за момент състояние на Ратко:
- Настоящите му играчи cа в психологическа дупка.
- Много от ключовите му футболисти са контузени.
- Зимата се готви да прави нов отбор който ще включва юноши и нови футболисти.

След като тези три условия са валидни (поне според приказките на Гонзо), тогава защо не би искал ако си на мястото на Ратко да започнеш да обиграваш юношите още сега?
Тази есен ти рредстоят още 4 мача в ЛЕ, мачове за купaта и първенството. Каква по-добра възможност да се даде начален старт на новия отбор?
Нима зимните контроли с Ческе Будйовице биха били по-добър форум за това?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 453 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com