forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Май 06, 2024 12:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:01 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 912
Bgtifo написа:
Добре бе брато ти виждам ги разбираш нещата,ти каква хореография направи,смисъл нещо кинти даде ли за хореография,знаме направи ли,факли купи ли,ходи ли да се разправяш с полиция и т.н. съмнявам се ?
Гледаш свинете и се кефиш,ами щом хореографиите им и тяхното поведение според теб е по-качествено нали знаеш,къде е северната трибуна закачаш петолъчката и отиваш да правиш хореографии...Има момчета дето си скъсват трътките да работят за това сектора да изглежда добре,да има песни,пиротехника,хореография и присъствие ама ти тия неща не ги виждаш (то да беше само ти) като те кефат прасетата ходи в сектор Гей и това е,а ако си Левскар подкрепяй Левски не винаги знамената и хореографията са равни на истинската,житейската подкрепа!


И кво дай сички да заминеме на северната трибуна и нема да има проблеми, а? Просто ти казвам че знам какво беше и виждам какво е сега. На тебе като ти е кеф фенклуба да се води от Гугутката, дето след мача с Локото като го питаха дали сме викали Батков Курво, да се прави на ударен и да вика "Какво да има против него, като човека дава пари" и днеска да ми вика браво на Батков. Е не става така - именно с труда на ония хора дето правят хореографиите и дето дават пари от собствения си джоб се подиграват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:02 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 912
KurpuzZin написа:
Както в подписа на един потребител тук пише: "Хореографиите просто оцветяват сектора, солидарността го прави велик!
Ебем ти и хореографиите, яко пеене, дзяене, скачане! А и всеки да е с шал... няма по-добра хореография от това :smt006


Хубаво е поне че солидарност имаме - тоя път никой не беше набит в сектора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:02 am 
Offline

Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:37 pm
Мнения: 134
Местоположение: ЯмбУл
http://sportal.bg/galery.php?image_page=3 Левски Никога Няма да Умре!

_________________
Феновете носят шалчета и тениски в цветовете на любимия отбор, не черни нинджи и пуловери от Илиенци! Феновете пеят песни ЗА ЛЮБИМИЯ отбор, не седят на сянка и псуват всичко живо! Погледнете се и кажете - вие фенове ли сте?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Не ми е 1ва , нито ще е последна загуба която гледам, но рядко съм толко смазан от поражение. Не ми се яде , не ми се и пие въпреки че си налях , всичко ми е наопаки , предполагам при всички е така. Адвокатчето и сините мижетурки за пореден път се опитаха да ни откажат от името , от идеята Левски..И аз не знам какво искам да напиша , още не мога да си вържа мислите но в едно съм сигурен - адвокати , мишленца , "фенчета"...НЕ сте вие тези , които ще ми отнемете любовта към ЛЕВСКИ . Майната му на тъпата загуба , майната му нищо че е 5та подред и чупим анти рекордите един след друг. В момента Левски има едно единствено нещо - своята публика и се нуждае от нея за да се пребори. Нека подкрепим Левски -заради святото име ,заради идеята , не заради онези картофени сърчица със сините фанелки . Нека извадим тумора Батков , който трови любимия ни отбор достатъчно дълго време.Дано скоро се организираме по някакъв начин , чашата преля и ни залива а ние не можем да викнем като един " Батков курво" ... :?

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:09 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Тука говориме за идеология,не ме интересува Гугутката и не знам си кой,аз ти казвам че трябва да сме от Левски,без значение какви хореографии,знамена и еди кво си има...Аз не гледам Левски за да видя агитката аз гледам Левски защото съм от Левски,друг е въпроса,че наистина ми пука за случващото в сектора но то може да се асоциира с много други случващи се неща в обществото нямам сили и ме шубе да ти го разказвам тук,а и честно казано не мисля че си струва...Идеята е друга,Левски пропада не заради липса на подкрепа,не заради мизерни футболисти,не заради световната конспирация ами заради определен човек...Тука гледам хората писали ми кой да дойде,ами всеки друг но не и оня дето ходи на конгресите на партията,не и онзи който парадира само и единствено с това,че бил данакоплатец номер едно на кой от нас му пука,ние искаме да гледаме футбол и Левски шампион заради това сме на стадиона... Ние сме от Левски ако някой има проблем с това майната му,и в регионалните групи да идеме ние пак ще сме от Левски нали ?

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:15 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
и едно кораво мнение да прасна....
мислех, че отбора на Мъри от периода с Беверен е най-смешния, който съм гледал, но сегашния направо е ЯКАТА РАУТА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 2:21 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 912
Bgtifo написа:
Тука говориме за идеология,не ме интересува Гугутката и не знам си кой,аз ти казвам че трябва да сме от Левски,без значение какви хореографии,знамена и еди кво си има...Аз не гледам Левски за да видя агитката аз гледам Левски защото съм от Левски,друг е въпроса,че наистина ми пука за случващото в сектора но то може да се асоциира с много други случващи се неща в обществото нямам сили и ме шубе да ти го разказвам тук,а и честно казано не мисля че си струва...Идеята е друга,Левски пропада не заради липса на подкрепа,не заради мизерни футболисти,не заради световната конспирация ами заради определен човек...Тука гледам хората писали ми кой да дойде,ами всеки друг но не и оня дето ходи на конгресите на партията,не и онзи който парадира само и единствено с това,че бил данакоплатец номер едно на кой от нас му пука,ние искаме да гледаме футбол и Левски шампион заради това сме на стадиона... Ние сме от Левски ако някой има проблем с това майната му,и в регионалните групи да идеме ние пак ще сме от Левски нали ?


Бате ако си мислиш че некой тука ще стане по-малко левскар заради 5-10-100-1000 поредни загуби жестоко си се излъгал. Това което крепи отбора са именно феновете, а това което виждам е че там работите не вървят на добре, щото Левски го е имало преди да се родя, ще го има ( освен ако Борат не се престарае ) и след мене, ама ако се изгуби магията по трибуните, Левски се смъква на нивото на Слабия и всичкият останал пълнеж в първенството ни. Тва е нещото което не трябва да допускаме, а и това е нещото което си зависи от нас и в по-малка степен от Борат.

Просто пак ти казвам израсъл съм с Левски и винаги сме имали най-великата публика, не казвам че сега не е така, но ако се оставим на течението още някоя и друга година, като нищо може вече и да не сме чак толкоз велики.

// А иначе за мача - оня ден като се прибирах от работа слушах по радиото интервю с тоя новия треньор на Ботев - Пичони или нещо такова и тоя каза италианските отбори гледат да използват шансовете си. Точно тва и стана - наще там нещо се напъваха, въртяха и сукаха пред вратата на Лацио, докато през тва време Лацио вкара от 5-6 сериозни атаки 4 гола. В крайна сметка пък, загуба от Лацио не може да е голям срам или нещо подобно, просто ситуацията може би изискваше точно в тоя мач да не загубиме.... ама тва е положението, явно толкоз си можем,


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 3:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:34 pm
Мнения: 98
Boyo написа:
Точно за това, че завършихме с песен за Левски, а не с Батков к.рво ни прави по-големи от останалите. За Левскарите водещо винаги е било любовта към клуба, а не омразата към някои си. "Оставка" също си беше съвсем резонно - та този смешник има огромна роля в това да постигнем най-големия провал в историята ни и продължава да няма морала да се махне

перфектно написано - няма какво да се добави :8)

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 7:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 12, 2006 5:55 am
Мнения: 350
Местоположение: София
Не ви разбирам какво сте се оклюмали (айде да не е точно така - разбирам ви, но нямате право според мен). Първо, че тези загуби са всъщност полезни защото вредят на борат, и второ - изобщо не играем зле. Миналата година като бихме Цеца, играта беше по-трагична, но понеже победа - кефехте се. (И тука да порицая Kryten - кво сега, като не бием, няма да качваш мачовете? Изчорбяхме, демек, и рипваме само за победа? Бахти.)

Сега чета Гонзо по Гонг - и съм напълно съгласен с него. Вярно че гледах мача на дребно прекъсващо, но изобщо не играха зле. Да, три-четири безумни грешки в защита, от които станаха головете, но дори и със тях, ако певеца беше оперен, дори с тези грешки, биехме. Не виждате ли, че играта определено задобрява в сравнение с Кокалеску - още с Баку се видя. Тогава бихме, след това с Дебрецен и Вилареал не стана, главно поради липса на полузащитници - но това е наследен проблем.

Така че, проблемите са структурни, главно боратсики, но като справяне с положението с подръчни средства, Кратко действа твърде лепо. А ако стане номера (както аз първи писах) :mrgreen: борат да извърти работата така че Цеца да излезе виновна за казанското фиаско, хем ще вземем 3-те точки от Цеца служебно, хем и борат може да си изпати за прекаления гяволък, по мафиотска линия.

Така че - горе главите, и само Левски!

_________________
Настане вечер и бар изгрее,
накацат чаши по плота тесен;
лампички светкат, ветреца вее,
певица пее естрадна песен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
И тука да порицая Kryten - кво сега, като не бием, няма да качваш мачовете? Изчорбяхме, демек, и рипваме само за победа? Бахти.
В случая просто стана техническа грешка и съм записал 90 минути Про.бг вместо канал 1

Колкото до играта, не знам какво подобрение може да има, но както каза един зад мен вчера, гледаме от много време един и същи мач.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 8:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Никой не ми отговори...имаме як репертоар от песни :smt005 :smt005 :smt005.


Да обявяват фалит, да ни закрият.Отиваме във "В" група.Махат ни това П пред ФК.Батков се омита, жилетките си подкрепят футбола в зала, Певец0 и всички стари мърши се разкарват.Да почваме на чисто.Всичко друго е кур.


Да си връщаме Цачев и заедно с Табаков двойка централни докрая на полусезона и това е.И без това всичко е загубено.И без това поне ако пропускат ще го отдаваме на младостта им, а не на некадърност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не знам за вас, ама аз повече не мога, вчера след втория гол просто стоях ей-така, като че ли по навик..........вече нито се ядосвах, нито нищо.....само ми беше мъчно! И още ми е......

Всичко си еба майката, тая година свърши, ако нещата продължат така до зимата - няма да сме и в тройката.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 12, 2006 5:55 am
Мнения: 350
Местоположение: София
Kryten написа:
El Kot написа:
И тука да порицая Kryten - кво сега, като не бием, няма да качваш мачовете? Изчорбяхме, демек, и рипваме само за победа? Бахти.
В случая просто стана техническа грешка и съм записал 90 минути Про.бг вместо канал 1
Трябваше да сложа едно смайли - нали не се впрегна? Просто реших че си продължил традицията от предишния мач, който заяви че няма да го компресираш. :)

Kryten написа:
Колкото до играта, не знам какво подобрение може да има, но както каза един зад мен вчера, гледаме от много време един и същи мач.
Явно зависи от нагласата с която гледаш. Аз определено виждам подобрение в начина по който наличните футболисти играят. Но пък аз гледам с не толкова големи очаквания - "hoping for the best, but expecting the worst", както пеят Alphaville.

_________________
Настане вечер и бар изгрее,
накацат чаши по плота тесен;
лампички светкат, ветреца вее,
певица пее естрадна песен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:38 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
http://www.youtube.com/watch?v=qe6pif-efGI

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Споко бре :P Предния път го бях рипнал в суров вид и трябваше 4 часа да се компресира, а хич не ми беше до това. Вчерашното беше готово за качване само дето съм забравил да сменя на канала :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:45 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Цитат:
Да обявяват фалит, да ни закрият.Отиваме във "В" група.Махат ни това П пред ФК.Батков се омита, жилетките си подкрепят футбола в зала, Певец0 и всички стари мърши се разкарват.Да почваме на чисто.Всичко друго е к.р.


Да си връщаме Цачев и заедно с Табаков двойка централни докрая на полусезона и това е.И без това всичко е загубено.И без това поне ако пропускат ще го отдаваме на младостта им, а не на некадърност.


Хайде стига ,всичко било загубено . В момента в България няма излишни пари а само такива се инвестират в БГ футбола ,единственият шанс е да случим на треньор и Гонзо ако деиствително има пълната власт да сменя Ратко.

И всяка година школата ни бълва супер-таланти,националните гарнитури юноши и младежи са пълен въздух,падат от куцо и сакато а ние говорим за таланти


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26628
Местоположение: София
Да се махат всички мишки и да играем само с юноши, ако ще да изпаднем поне да видя, че играят хора които знаят какво е Левски а не малодушни типове като Сърмов, Христов и двете ни ударни крила от бразилия, дето не знаят как се центрира.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Жоазиньо и Зе допреди няколко мача играха брилянтно, така че едва ли вината е толкова в тях, а по-скоро че и те са попили от моментната бездарност на всички останали...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26628
Местоположение: София
Е къде е тая брилянтност бе приятел? Хубаво пробиват, бързи са и като дойде време за центриране пращат топката в тъч?!

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
В случая го правят нарочно за да отсрамят Певеца, защото така или иначе той се е скрил зад защитник :smt006

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
откакто е борат неколко пъти влизахме в топ 10 на най-слабите отбори на Левски в историята, но сегашния Левски при Достанич е толкова категорично начело в класацията, че просто нема кво да коментираме!

едно време такава подигравка отнесоха чорбарите като се изцепиха след 2:4 от Атлетико Мадрид , че били играли много добре и тотално ги смазали, а сега падаме 4:0 и Гонзо разправя колко сме силни :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Докато не предприемем радикални действия ще е така....мисля че всеки,който обича Левски трябва да се концентрира върху изгонването на боклука а не върху това колко зле сме играли

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26628
Местоположение: София
Trent написа:
В случая го правят нарочно за да отсрамят Певеца, защото така или иначе той се е скрил зад защитник :smt006

Наздраве :mrgreen: :smt006

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Kryten написа:
Цитат:
И тука да порицая Kryten - кво сега, като не бием, няма да качваш мачовете? Изчорбяхме, демек, и рипваме само за победа? Бахти.
В случая просто стана техническа грешка и съм записал 90 минути Про.бг вместо канал 1

Колкото до играта, не знам какво подобрение може да има, но както каза един зад мен вчера, гледаме от много време един и същи мач.

:smt005 :smt005 :smt005 техническа, или объркване? :smt003 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми техническа я слагам щото знаех, че е по Канала и си мислех, че съм превключил. В смисъл моя техническа, не обвинявам техниката, че ми е скроила номер :smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2712
Викането против Батков и мощния съпорт последните 10 минути ! Надявам се благородно да ни изхвърлят от ЛЕ заради бомбите, хвърлените факли и трите 7ци :smt003 Песните анти-рома се попрекалиха, особено че половината сектор с цяло гърло крещеше Рома меДра :smt005 "Чорбари прости", "В Пловдив ще пристигнем" .... на мач с Лацио ..... Браво на Бойо и от мен и ....... САМО ЛЕВСКИ !

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 11:11 am
Мнения: 524
Кур за човека в сектор Б, вдигнал шал на лацио, както и за човека със значка на че гевара до мен. Друго нямам какво да кажа.

_________________
:-


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:11 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
не ми се четат всички тея мнения , но искам нещо да напиша :

нямаме нападатели с нюх към гола .. Жоро Христов направи 3 сериозни пропуска , което си е чисто престъпление за такъв мач . Лацио затова са голям отбор , защото от 5-6 положения вкараха 4 гола .. Рабех пияницата , не знам какво прави и ти в Левски . не може толкова грешки просто да се правят .. 2 гола по абсолютно негова вина .. в "Б" цял мач не спряхме да подкрепяме отбора .. тоя гола накрая на 1-вото полувреме реши мача .. при 0-1 можехме да се борим за нещо , ама на... виковете Баткоф-курво бяха едно от малкото хубави неща в тоя мач , но не всички го скандираха .. не може просто с тая игра да искаме нещо да постигнем в Европа .. Цецо Димитров вместо да тренира , го гледах оня ден е онлайн в фейсбука ..

едно интересно нещо забелязах , че досега в групата записваме еднакви резултати като Дебрецен в ШЛ .. загуба в 1-вия кръг като гост на отбора от 1-ва урна с 1-0 и загуба във 2-рия кръг като домакин от отбора от 2-ра урна с 0-4 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Аз не мога да си обясня защо се получава така,дали така наречените футболисти са толкова некадърни,дали треньорът ни е олигофрен,или е съвкупност от двете неща?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Незнам,но какъвто и некадърник да е треньора,не може от 2-3 200% положения да не влезе нито едното :smt006

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com