forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
thegboy написа:
Абе, кво ви е Ратко крив ? :? Футболисти като нямаме какво да прави, каква тактика да измайстори ? Бек - нямаме никакъв, мъчиме Бензукан, централен бранител немаме - Топчо ветерана горкия се мъчи, ама не е като на 40 вече, Рабе и той за нищо не става, вчеращният мач го показа, дефанзивен халф - нямаме - Бардон на тоя пост никакъв го няма, Сърмата своята зона не може да покрие, къде две ????, централен нападател нямаме - Жоро Христов трябва да излезе поне 6-7 пъти на голова позиция, за да вкара ...

Виж с това определено не мога да се съглася.
Че нямаме играчите от които се нуждаем бих приел. Че нямаме достатъчно хора на всеки пост също бих приел, но че нямаме отбор, в никакъв случай.

Хора има, но трябва някой да ги нареди както трябва и да им даде тактически указания. C този същия отбор станахме шампиони.

На тема алтернатива на Живко много не може да се направи. Ще продължим да мъчим Бензукан на този пост.
В центъра Генев или Милиев трябва да играят заедно с Рабе и нещата ще заспат. Топчо дълбока резерва за пазене на резултата. Вагнер да отменя Веско срещу Локо Мездра, Спортист и т.н.

На тема дефанзивни халфове Сърмов и Балтанов трябва винаги да започват на този пост с изключение когато са контузени и наказани. Балджийски също може да бъде налаган там постепенно. Това са 3 дефанзивни халфа, а когато се върне Гаджев - 4.

Бардон е плеймейкър. Ратко трябва да го пуска там. Алтернативен вариант -Жоазинхо плеймейкър, Хичо ляво крило.

Дясно крило - Зе и Сашо Киров (когато е здрав).

Централен нападател - Киров (още сега), Табаков може също да се налага постепенно. Така и така играем с центрирания защо да не се даде шанс и на Еньо. Той има физика и добра игра с глава и нищо повече, но това са две неща повече от това което Жоро Христов има.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пет Окт 02, 2009 10:04 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Рабех във форма.
Владо Гаджев.
И спирам дотук.

Впрочем много плюехме Бистрон, ама той за цял сезон направи грешки, колкото Рабех в момента за три мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
south написа:
Точно през второто полувреме сектор Б беше отчайващо жалък. :wink:


Лани!!!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
biz написа:
Щото може би първите 15 минути нямаше микрофон, после още 10 ни питаха дали чуваме и накрая пяхме една-две песни :smt006

"ей чувате ли ме бе" :smt003

krisoBG написа:
един въпрос :

Кога за последно сме допускали 4 гола в домакински мач ? Независимо на Герена ли е или на Васил Левски . Шалке , Челси , Вердер , Доко Сф ни вкараха по 3 , ама 4 ..?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Ференцварош?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ливърпул ни вкараха 4
ференцварош 3:2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
3:2 и 4:1 от маджарите, иначе имаме и 5тици от милан :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
Boyo написа:
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Изображение


Майко мила... :lol: :lol: :lol: мелета, репресии майката си ебало...

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Boyo написа:
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Изображение


Засенчи Комарницки с тоя плакат :smt003

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 10:45 pm 
Цял ден ме боли главата,а сърцето ме стяга мега яко.Отделно стъпвам като върху облаци,все едно съм изджаскал едно шише Абсент и са ми били конска упойка в ташаците.Само халюцинации дето нямам :? Цял ден един-единствен сандвич съм ял,не ми се яде,не ми се спи,макар да съм будувал цяла нощ из ония бардак Студентски град,където поне 5 познати ме питаха да не са ме отровили някъде,а приятелката ми си нямаше приятел...Не ми се говори с никой по телефона,цял ден стои изключен,не ми се гледат снимки,клипове,камо ли да чета интервюта,анализи или отровните свински "статии"...Не ми се гледа някоя серия на Двама мъже и половина да се посмея,не искам да виждам никой,не искам да мога да мисля,щото само ужаси ми изникват в съзнанието...
Да ви еба майката,нещастници...Че сте ми го скачили тоя син магнит със сърцето,дето само към вас ме тегли...Винаги! А не искам...Всъщност само това искам.Искам си Левски...Левски обратно...Левски завинаги!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Голям, както винаги :fgod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:43 pm 
СМЪРТ ДЕТО ЧЕТЕТЕ ТЕМАТА,ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ...
КОЛЕЛОТО СЕ ВЪРТИ,ЩЕ ВИ СЕ ИЗСЕРЕМ В ТАШАЦИТЕ,КОГАТО НАЙ-МАЛКО ОЧАКВАТЕ


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 02, 2009 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
А тия работи са просто леко нерасположение когато си бил част от една велика агитка...Жалко обаче,че когато си пропътувал 700км за по-малко от 24 часа,смачкал си се на стадиона,не си ял и си полумъртъв и неадекватен,срещу себе си виждаш как хора,които ако са в твоето положение ше теглят една майна и ше заебат всичко провалят неща, за които други хора си дават душата.Не съм присъствал на мача с Лацио така че не мога да го коментирам,но това, за което пише Македонията съм го преживявал абсолютно същото както и още няколко човека в тоя форум...СВОБОДЕН ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ! СМЪРТ ЗА ТОДОР БАТКОВ И АЛЧНИТЕ ПОДЛОГИ ПЕЧЕЛЕЩИ НА ГЪРБА НА СВЯТОТО ИМЕ :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Относно публиката - част от която бях и аз - ами ние си свършихме работата. Аз такава подкрепа при такова жалко предтсавяне не съм виждал и не помня. Тия от "Лацио" ни ръкопляскаха поне три пъти и не мисля, че е било от куртоазия или заради натягане.
Бидейки във "В" поне останах с впечатлението, че "Б" доста единно хранеше комсомолския боклук. При нас също беше така. Ами за това говорех преди няколко дни - няма как 200 човека да излязат на глава с четири хиляди наведнъж.
Иначе...честно да ви кажа много е жалко, когато виждаш играчи на "Левски" да се стараят с всички сили и от старанието им да се вижда единствено, че НЕ МОГАТ НИЩО. Един Жоаозиньо сто пъти не можа да центрира свястно - какво остава за другите?!? ПВЦ - то, Сърмов, Рабех дето им изработи два гола, големия талант Табаков дето на празна врата успя да уцели вратаря? Че и Дарко, чийто актив се изчерпва с "Литекс" и "Баку" за две години в отбора? И кой може да ги замести - Еньо, вечния талант Хичо, Ортега?! Всеки среден европейски отбор може да разчита на 18 - 20 що - годе равностойни играчи на ниво. Ние такива имаме петима. Не повече.
Навремето се подиграваха на Легендата разни "експерти", но в негово лице имахме опорен халф способен да спечели всяко единоборство, здрав като физика, неизчерпаем откъм енергия, способен прилично да изнася топката и дори да бележи чат - пат. Моля не го сравнявайте със Сърмов - ме е заслужил с нищо подобна обида.
Имахме навремето едни стоперчета - Алексей Дионисиев и Веско Вачев. Кой ги помни? Някога броили ли сме ги за основни играчи? Само че бяха способни във всеки един момент, вдигнати от пейката дори да изкарат безупречен мач срещу отбори от класата на "Хайдук" и "Славия" - Прага. Че и на "Деле Алпи" да не се изложат. Сега имаме Рабех. Главното му достойноство е да изкара три дни трезвен и да направи мач, в който да сбърка фатално само веднъж - а не два пъти като снощи, да речем.
Имахме Йофу. Сега имаме Ортега. Навремето насред сезона изгонихме Стефан Грозданов, сега още таим някакви надежди дали пък Дарко няма да излезе неразбран гений.
Да не се залъгваме с мнимия подем в отделни моменти, с пропуснатите положения, уж нелепите грешки, каръка и липсата на контузените. Истината е, че ние от напускането на Мъри насам нямаме нищо общо с футбола в съвременния му вид. От "Лацио" и всеки среден европейски отбор ни делят не отделни пропуски и грешки - делят ни епохи. Дели ни цяла цивилизация. Ако търсите аналогия - подобно на дивите варвари, които с невъобразима юнащина и урбулешка простотия връхлитали един през друг върху римските легиони само за да бъдат пометени като на игра. Става дума за два различни свята/ Познайте ние в кой сме.
И проблемът не е в поредните загуби или рекордното насред "Герена" поражение. Проблемът е, че в този си вид този отбор не е способен на нищо друго а в друг вид при този собственик, с тази тотална аматьорщина в управлението не може и да бъде. Проблемът е, че напразно ще загубим не титлата или евроучастието а че още едно поколение привърженици и още едно поколение играчи може да бъде съсипано. Защото отминаха времената на безезервна преданост към "Левски" и след още един сезон, изпъстрен с мачове като снощния и омзи в Ловеч колко мислите, че ще останем на "Герена"?
Не че скоро ще се случи, но решението е едно - нов собственик, нов треньор, нови играчи. И който сред тях не може за един пълен сезон да покрие стандарта, наложен от Бардон, Головской, Ингълс, Гонзо, Кривия още при дебюта им - аре друм. И нова школа. С директор чужденец, пред който ежедневно да се отчитат треньорите на всички групи. Които да тренират по програмата на първия отбор - тактика, разбори, режим. Та дойдат ли при мъжете, да нямат оправданията на вечните надежди като Хичо.
И това са само основите. Бъдат ли поставени по този начин и ако не се отклонява от тази политика, клуба ЩЕ ЗАПОЧНЕ да излиза от тази си криза няколко години по - късно. Защото дайте да погледнем истината в очите - грешките, трупани през годините създадоха катастрофа без прецедент и нещата няма да се уталожат от само себе си за месец или година,както е ставало преди. Империи са загивали по този начин.
Е, дотогава...ега бием в Пловдив.
Но каквото и да става - нашето място е с отбора. Защото сега "Левски" съществува само в сърцата на хората, израстнали с него и живеещи с него.
Другото е ПФК, фирма на Батков, каквото искате. И 0 - 4

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 2:36 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 4:29 pm
Мнения: 61
Не се притеснявайте момчета - колелото се върти, пак ще сме силни и пак ще бием!

И аз си мислих като паднахме от Копенхаген с 0:2 в София (не знам защо така на вътре го приех), че света е свършил ама не беше така - Левски пак побеждава и пак имахме хубави моменти. Е да куцо е, тегаво е ама кво да се прави, така е футбола!

А тези които не искат да ходят повече на мач и които се заканват че повече няма да стапят :lol: , мога да им кажа че с такива детски сръднички нищо няма да стане от тях в живота!

Ако мислите че на някой му дреме дали се сардиш и че ти е тъпичко и киселичко и че ше си врътнеш дупенцето и няма да си повече от Левски докато отбора не почне да печели жестоко се лъжеш. :smt006

Даже по-добре е да смените отбора - може при праските по живо по здраво, че сега са уж силни :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 12, 2006 1:22 pm
Мнения: 482
Местоположение: Раковски
А бе само на мен ли така ми се стори или Попето беше в сектора и мощно псуваше всички играчи,Радко и Бай Ганьо,но не пропусна и песен :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Anarion написа:
Относно публиката - част от която бях и аз - ами ние си свършихме работата. Аз такава подкрепа при такова жалко предтсавяне не съм виждал и не помня. Тия от "Лацио" ни ръкопляскаха поне три пъти и не мисля, че е било от куртоазия или заради натягане.
Бидейки във "В" поне останах с впечатлението, че "Б" доста единно хранеше комсомолския боклук. При нас също беше така. Ами за това говорех преди няколко дни - няма как 200 човека да излязат на глава с четири хиляди наведнъж.
Иначе...честно да ви кажа много е жалко, когато виждаш играчи на "Левски" да се стараят с всички сили и от старанието им да се вижда единствено, че НЕ МОГАТ НИЩО. Един Жоаозиньо сто пъти не можа да центрира свястно - какво остава за другите?!? ПВЦ - то, Сърмов, Рабех дето им изработи два гола, големия талант Табаков дето на празна врата успя да уцели вратаря? Че и Дарко, чийто актив се изчерпва с "Литекс" и "Баку" за две години в отбора? И кой може да ги замести - Еньо, вечния талант Хичо, Ортега?! Всеки среден европейски отбор може да разчита на 18 - 20 що - годе равностойни играчи на ниво. Ние такива имаме петима. Не повече.
Навремето се подиграваха на Легендата разни "експерти", но в негово лице имахме опорен халф способен да спечели всяко единоборство, здрав като физика, неизчерпаем откъм енергия, способен прилично да изнася топката и дори да бележи чат - пат. Моля не го сравнявайте със Сърмов - ме е заслужил с нищо подобна обида.
Имахме навремето едни стоперчета - Алексей Дионисиев и Веско Вачев. Кой ги помни? Някога броили ли сме ги за основни играчи? Само че бяха способни във всеки един момент, вдигнати от пейката дори да изкарат безупречен мач срещу отбори от класата на "Хайдук" и "Славия" - Прага. Че и на "Деле Алпи" да не се изложат. Сега имаме Рабех. Главното му достойноство е да изкара три дни трезвен и да направи мач, в който да сбърка фатално само веднъж - а не два пъти като снощи, да речем.
Имахме Йофу. Сега имаме Ортега. Навремето насред сезона изгонихме Стефан Грозданов, сега още таим някакви надежди дали пък Дарко няма да излезе неразбран гений.
Да не се залъгваме с мнимия подем в отделни моменти, с пропуснатите положения, уж нелепите грешки, каръка и липсата на контузените. Истината е, че ние от напускането на Мъри насам нямаме нищо общо с футбола в съвременния му вид. От "Лацио" и всеки среден европейски отбор ни делят не отделни пропуски и грешки - делят ни епохи. Дели ни цяла цивилизация. Ако търсите аналогия - подобно на дивите варвари, които с невъобразима юнащина и урбулешка простотия връхлитали един през друг върху римските легиони само за да бъдат пометени като на игра. Става дума за два различни свята/ Познайте ние в кой сме.
И проблемът не е в поредните загуби или рекордното насред "Герена" поражение. Проблемът е, че в този си вид този отбор не е способен на нищо друго а в друг вид при този собственик, с тази тотална аматьорщина в управлението не може и да бъде. Проблемът е, че напразно ще загубим не титлата или евроучастието а че още едно поколение привърженици и още едно поколение играчи може да бъде съсипано. Защото отминаха времената на безезервна преданост към "Левски" и след още един сезон, изпъстрен с мачове като снощния и омзи в Ловеч колко мислите, че ще останем на "Герена"?
Не че скоро ще се случи, но решението е едно - нов собственик, нов треньор, нови играчи. И който сред тях не може за един пълен сезон да покрие стандарта, наложен от Бардон, Головской, Ингълс, Гонзо, Кривия още при дебюта им - аре друм. И нова школа. С директор чужденец, пред който ежедневно да се отчитат треньорите на всички групи. Които да тренират по програмата на първия отбор - тактика, разбори, режим. Та дойдат ли при мъжете, да нямат оправданията на вечните надежди като Хичо.
И това са само основите. Бъдат ли поставени по този начин и ако не се отклонява от тази политика, клуба ЩЕ ЗАПОЧНЕ да излиза от тази си криза няколко години по - късно. Защото дайте да погледнем истината в очите - грешките, трупани през годините създадоха катастрофа без прецедент и нещата няма да се уталожат от само себе си за месец или година,както е ставало преди. Империи са загивали по този начин.
Е, дотогава...ега бием в Пловдив.
Но каквото и да става - нашето място е с отбора. Защото сега "Левски" съществува само в сърцата на хората, израстнали с него и живеещи с него.
Другото е ПФК, фирма на Батков, каквото искате. И 0 - 4


За кой ли път - прав до припадък! Стига залъгване, че правим нещо, че имаме "потенциал"!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Makedonija написа:
Цял ден ме боли главата,а сърцето ме стяга мега яко.Отделно стъпвам като върху облаци,все едно съм изджаскал едно шише Абсент и са ми били конска упойка в ташаците.Само халюцинации дето нямам :? Цял ден един-единствен сандвич съм ял,не ми се яде,не ми се спи,макар да съм будувал цяла нощ из ония бардак Студентски град,където поне 5 познати ме питаха да не са ме отровили някъде,а приятелката ми си нямаше приятел...Не ми се говори с никой по телефона,цял ден стои изключен,не ми се гледат снимки,клипове,камо ли да чета интервюта,анализи или отровните свински "статии"...Не ми се гледа някоя серия на Двама мъже и половина да се посмея,не искам да виждам никой,не искам да мога да мисля,щото само ужаси ми изникват в съзнанието...
Да ви еба майката,нещастници...Че сте ми го скачили тоя син магнит със сърцето,дето само към вас ме тегли...Винаги! А не искам...Всъщност само това искам.Искам си Левски...Левски обратно...Левски завинаги!


:smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 1:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
VANDAL написа:
А тия работи са просто леко нерасположение когато си бил част от една велика агитка...Жалко обаче,че когато си пропътувал 700км за по-малко от 24 часа,смачкал си се на стадиона,не си ял и си полумъртъв и неадекватен,срещу себе си виждаш как хора,които ако са в твоето положение ше теглят една майна и ше заебат всичко провалят неща, за които други хора си дават душата.Не съм присъствал на мача с Лацио така че не мога да го коментирам,но това, за което пише Македонията съм го преживявал абсолютно същото както и още няколко човека в тоя форум...СВОБОДЕН ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ! СМЪРТ ЗА ТОДОР БАТКОВ И АЛЧНИТЕ ПОДЛОГИ ПЕЧЕЛЕЩИ НА ГЪРБА НА СВЯТОТО ИМЕ :!:


Болезнено прав. Завинаги и навсякъде :!: :!: :!:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 3:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Да взема и аз да напиша едно мнение по темата.

Пътувах 5 часа свит като гущер в пластмасова кутия за да гледам как ПФК Левски АД загуби от Лацио с 0:4 и след това още 5 часа(майка ти да еба ушев педераст умри бе цървул задето ни прекара през най-убитите плевенски села, нещастник) посред нощите на връщане. Всеки ме пита след като съм дал толкова пари да видя как ни нанасят най-голямата домакинска загуба в евротурнирите, мисля ли пак да ходя въобще?

Да, аз пак ще пътувам по автобусите. Пак ще давам 50 лева за билети да минавам през раздрънкани села насред нищото в три часа посред нощ. Пак ще харча седмичното си възнаграждение за 12 часа, от които 9 от тях в път. Защо ли? Защото ТРЯБВА да съм част от агитката на Левски, последното нещо което остана да носи честта на свещеното име на Апостола. Нямаме отбор. Нямаме управа. Нямаме нормално европейско развитие в администрацията. Но докато има още луди, които да ходим на мач след като сме били надвикани от ислямисти, станали сме за смях пред цяла Европа с факс написан от петокласник от руската гимназия, понасяме малоумни загуби от полупрофесионални фирми-отбори, ще има и Левски.

Само Левски и тва е.

п.п. Батков циганин комунист долен педераст мишка умри мустакат тъпанар.
п.п.п. Защо М. го нямаше второто полувреме?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
как защо, нали трябваше да се вземат мерки да не се псува по Месията...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Има ли някой видео от "Батков кyрво" :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 03, 2009 9:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
thegboy написа:
Има ли някой видео от "Батков кyрво" :smt006

http://sportal.bg/news.php?id=197823

ама е малко .. и не са уцелили май , когато беше най-силно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Vask0 написа:
как защо, нали трябваше да се вземат мерки да не се псува по Месията...


Е аз видях едно от момчетата да го търси след като започна второто полувреме и след това изведнъж микрофона се появи отнякъде в някого.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 11:11 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Е какво недоволстваш от второто полувреме.Имаше 10 минути джиу-пиу-фиу Левски.Айде тъпана бе.10 минути абе какво се прееба тази уредба,20 минути рома мерда,рома,рома вафанкульо и 5-6 минути песни за Левски. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Здравейте , момчета . За съжаление пиша чак сега ...10 минути преди мача почина баба ми в Стара Загора , цялото ми семейство замина с колата , а аз останах ...и пътувах с рейса в полунощ , за да съм на мача . Отидох сам - от всички мой познати само аз не оставих ИДЕЯТА ЛЕВСКИ . Към средата на второто полувреме за първи път от 15 години в Сектор " Б" сълзи се стичаха по бузите ми на мача.И беше заради ЛЕВСКИ , заради ОНЕЗИ ПРОДАЖНИК , който се опитваше да заглуши "Батков , КУРВО".Едно момче до мен не пушеше от 2 години , но изпавкахме заедно 3те кутии цигари , които имах .Стана ми болно от това , че 10 човека подхващаме възглас...другите се включват ...И някакъв започва да крещи долу песни ...ПРОТИВ РОМА.Обичам този сектор , от 5 годишен съм там ..но не е това , което помня.Няма да спра да ходя на мачове , но при Бойо в "А".

ЕВАЛА НА ВСИЧКИ НАСКАЧАЛИ ПРИ ВИДА НА ПРОДАЖНИЦИТЕ опитващи се да смачкат ЕДИН ИСТИНСКИ ЛЕВСКАР!!!

Агитката на Лацио чак в "Б" я чух как ръкопляскаше на всичко , което виждаше от трибуните + викове и от сектор Гей "Левски , Левски".

Нямам идея какво е ставало в "120 " , но се надявам Инчето да е добре . Ако ще е малка утеха за Македония аз пък 2 дена освен хубавото свободно минало и публика на Левски ..погребвах и човека , който ме е отгледал.И точно като него ..нито ям , нито спя..само пуша.

Айде със здраве :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Моите съболезнования, човече! Поздравления за това, че въпреки огромната мъка, която ти се е стоварила, си бил на стадиона и си дал гласа си за отбора. Четейки такива неща, се чувствам още повече левскар. Благодаря. Само Левски!

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Като се спомена "120", като отивах към гарата със 78(даже на спирката се видях с някои от форумците), шофьора не искаше да тръгне защото сме щели да потрошим автобуса. След като тръгна някви покемони счупиха осветителните пури(лампите), избиха един перфоратор, счупиха едно стъкло, пушеха в автобуса и кво ли още не.

Дееба и филмираните покемони. Един го бият 2 минути, след това вика: "Аре бе тъпанар кво бягаш" и пак тръгват и го бият.


Смърт за автобусните хулигани бе! Смърт и за СКГТ, профилактично, винаги има защо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 04, 2009 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Е ние, които останахме да чакаме единичката си бяхме цивилизовани хора.
Какъв кеф изпитват като чупят перфоратори и стъкла не мога да разбера :smt064

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1086 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com