forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
illmatic написа:
не съм длъжен да ти давам отчет на тебе, мятащия очи наляво и надясно.
не съм имал настроение, не съм пял. бил съм болен, не съм пял. тва не променя вярността на казаното от мен.

и с тея изразчета като "бит педал" на някой друг се прави на интересен, знам те къв си, че да ми ги говориш тея на мен. и що не кажеш на пържолет, че е гледал като "бит педал", а хитрецо? :lol:



Точно щото се знаем отдавна и е смешно да правиш едно а да пишеш друго.А адаша когато е трябвало е пял.Ако на неговите години и двамата с теб още сме на стадиона тогава ще му държим сметка.Ииии не се правя на интересен....ти този който дава критични коментари за агитката. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 11:52 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
ТуристО написа:
Точно щото се знаем отдавна и е смешно да правиш едно а да пишеш друго.А адаша когато е трябвало е пял.Ако на неговите години и двамата с теб още сме на стадиона тогава ще му държим сметка.Ииии не се правя на интересен....ти този който дава критични коментари за агитката. :smt006


Не съм съгласен с поведението на агитката ни - казвам си (критичното) мнение. Не виждам нищо по-нормално от тва. Свободен си да не се съгласиш с моето мнение и да кажеш, че според теб всичко е на 6, или че за положението сме виновни аз и другите, които вчера не сме пяли колкото теб на стадиона. Естествено после може други да не се съгласят с теб/да ти се смеят/да ти ръкопляскат/...

Само не ми обяснявай, че има зависимост между пеенето/писането в няква тема и правотата на думите ми.

и понеже много жонглираш с "факти" - какво говоря, а правя друго, по-конкретно?

пп: за пържолет лоша дума от мен няма да чуеш, не се притеснявай. нито пък му държа сметка. просто ти гледах критерия




едит: предлагам ти да минеш на ЛС, ако има нещо за доизясняване, не обичам да занимавам други с лични глупости. ако не си съгласен с първото ми мнение по същество - или ако някой друг не е - съм готов да си пишем, но иначе е доста глупаво да се занимават останалите с неща от рода на "ти що не пя", "не ми ги говори на мене тия, знаем се" и т.н. :arrow:

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:33 pm 
Загубата вчера на пратика се превърна в победа :smt003 щото ни измъкна от лапите на деветото място :smt003
Батков умри...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Не се карайте! Играем по-добре от Барселона, владеем топката по 90% на мач, всичко осигурено - играчите нахранени, возят се в правилните коли, имаме рейс №1 на републиката + общежитие+ терени + ДЮШ и собственика е №1 изобщо във правото, кревото и кво да е дело! Рано или късно почваме да бием и колкото толкова ...

:idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Само искам да добавя, че относно Батков-педераст ми се потвърдиха съмненията, когато той сам каза: "Вместо да ходя по манекенки, аз инвестирам в ЛЕВСКИ" ...

:oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 11:00 pm
Мнения: 26
Mомчетата игрха добре не виждам какви са тия паники 1 удар един гол следващият мач ще вкарат не вдигайте паника всички ще се оправи следващите кръгове. Не виждам сега Батков какво е виновен беше виновен преди дербито че изпрати футбалерите в Русия но човека като няма пари да издържа гледа да продава .... а както той каза зимата се разтурва бардака и се почва да се гради нов отбор ..... :shock:

_________________
Къде е подписа ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
:smt003 :shock:
Корав първи пост пич :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 11:00 pm
Мнения: 26
аватара направо ти кърти :lol: :lol:

:smt005 :smt005

_________________
Къде е подписа ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Gargamel написа:
Mомчетата игрха добре не виждам какви са тия паники 1 удар един гол следващият мач ще вкарат не вдигайте паника всички ще се оправи следващите кръгове. Не виждам сега Батков какво е виновен беше виновен преди дербито че изпрати футбалерите в Русия но човека като няма пари да издържа гледа да продава .... а както той каза зимата се разтурва бардака и се почва да се гради нов отбор ..... :shock:



Тоше, не се праЙ на интересен, ами продавай !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Цитат:
Ратко не дава да му гледат тренировките на "Герена"

И да не ги гледам, Саша пак ще играе трагично като титуляр.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 12, 2005 12:48 pm
Мнения: 8
Местоположение: София
Richard Long написа:
Citizen_Kane написа:
човека с микрофона-абсолютно НЕАДЕКВАТЕН :!:

Отбора нема нужда от тон за песни,а от нов собственик :!: :!: :!:

Да дава тон за БАТКОВ-КУРВО,не за Левски-шампион :smt006


:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Просто трябват крайни мерки, като тези в Ботев, за да се махнат БАТКОВ, Чорни и т.н.!
Това е първото и най важно нещо което трябва да се промени и колкото и да не ми се иска да го казвам, трябва да се преустановят посещенията на мачовете и скандиранията Левски- шампион. Трябва да има реакция от страна на феновете иначе всичко ще си остане същото!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
Изображение

ще водим люта битка с Монтана и Пирин за оставане в групата,

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 27, 2009 11:00 pm
Мнения: 26
да не забравяме Пирин днеска играят Докото и се очертава да бият :?

_________________
Къде е подписа ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Определено разбрах защо Черноморец така лесно дадоха Платин Мишелини на свинете :smt006 , че те без него играят по-добре :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Mr.Smith написа:
Определено разбрах защо Черноморец така лесно дадоха Платин Мишелини на свинете :smt006 , че те без него играят по-добре :smt003


Тоя Мишел Плати!ни е нищо, при нас има къде по-добри ... както казваше Мъри: "колкото повече гледам нашите си играчи, толкова по си ги харесвам" и накрая довлякоха 3-та от Бразилия за "некФи кинти"!

:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Не знам как платини не е нищо като в два мача за свинете има два гола и асистенция. И преди да отиде при тях казвах, че е най-преспективния играч в първенството ни.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
само да маркирам, че вчера, с изключение на дарко, всичките останали от "съдбоносното" каре, бяха титуляри.. и загубихме.. отново.. от черноморец.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да, но го нямаше вратарО и македонецО, а те са важни. Поне с фалафелите нямахме особени проблеми отзад :smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 3:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
днес все още няма някакво становище от ръководството на фен клуба не знам добре ли не е ли оба4е почва да си мисля че ние феновете доведохме нещата до тук


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 3:16 pm 
Радващото е,че отново "сме играли дОбро" :smt003 Резултатите не могат да закъснеят с добра игра :smt005


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
sword написа:
днес все още няма някакво становище от ръководството на фен клуба не знам добре ли не е ли оба4е почва да си мисля че ние феновете доведохме нещата до тук

Има становище от фен клуба. Обаче утре ще разберем какво е, щото е пратено по пощенски гълъб.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не е ли гугутка? :roll:

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Wildkid написа:
Не е ли гугутка? :roll:

Ъпгрейднал се е вече.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 4:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Нищо ново в играта за съжаление...Батков,умри, свиня комунистическа! Не е в Ратко проблема, нито в Жоро Христов... нямаме собственик и това си е. Гонзо си го каза поне като спряхме на Български извор - "какво като ми дадат цялата власт, ако няма пари, набелязали сме този и онзи играч, ама кой ще дойде да играе без пари, ще видим след два месеца". Евала му правя на Гонзо, той знае за какво е там и е мъжкар, който ще си даде сърцето за Левски, но няма ли генерални променни (махане на Борат) още дълги години ще сме на това дередже ако не и по-зле.
Евала на всички, които до последно пяха в Ловеч - жалкото е, че бяхме твърде малко - повечето все едно бяха отишли на театър - а и накрая мощно си се извика БАТКОВ - КУРВО, макар и за кратко. Иначе 10 човека доволно си скандирахме в средата на сектора точно.
САМО ЛЕВСКИ!
И пак на стадиона - с НЕходене нищо няма да се промени!
Батков, умри!

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Ако Негово Величество се е осъзнал накъде отиват работите и действително го е казал това, значи има надежда. Дано поне докато не е изритан от Борат излезе и каже истината, не като Борето да чака 3 месеца за да проговори. Ако сега Гонзо излезе и ги каже тези неща, със сигурност ще получи изключително голяма подкрепа и пътят до изритването на борат ще се скъси с километри.
Да видим докъде ще я докараме ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Моето мнение за мача и за състоянието е следното:Отборът просто няма необходимия капацитет от играчи.Още миналия сезон това нещо се видя,но някакси станахме шампиони,благодарение най-вече на играта на Владо Гаджев и Дарко Тасевски.Сега и двамата не играят и резултата е налице.Тактически,физически и технически повечето отбори от А група се поизравниха и на този етап определящо за класирането се оказват авторитета,самочувствието и "моженето" на ядрото в даден отбор.Ние нямаме такова,или ако имаме,то сериозно отстъпва на конкурентите на този етап.Това са фактите,а причините за това от както изгониха Мъри и Наско,след това при Кокала и Дани Боримиров и сега при Гонзо и Достанич са все едни и същи-сбъркан собственик на клуба и сбъркана трансферна политика.Като непосредствен изход виждам при първа възможност закупуване на поне 10 титуляри от отбори от първата половина на таблицата и обиграване на поне 5 от школата ни,плюс оставане в отбора на не повече от 5 от титулярите до момента.Иначе казано-нов гръбнак на отбора и нов президент.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 5:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 12, 2009 8:53 pm
Мнения: 12
Борат никога няма да купи 10 играча, освен ако не са за жълти стотинки или не му ги дадат без пари. По-вероятно е да се надяваме, да се вземат 4-5 играча от вътрешното първенство. Честно казано има достатъчно можещи играчи, дори и не само в първите 5-6 отбора и са за предпочитане пред разни чужденци, които никой не ги знае колко са играли, в каква форма са, от колко време не са тренилира и пр.
Смеем се на чорбата, обаче обраха младите и по-перспективни играчи, което е жалко... защото не го правят за първи път. Тоест, Левски спят за пореден път.
За последните няколко години, играчите, които са взети от вътрешното първенство са Жоро Христов, Еньо, онова момче от Сп.Варна, на които после им го върнахме, Милиев. Като сметем с колко са помогнали, ще видим, че дори няма смисъл да се споменават Ортегата и Симонович, които само гледат мачовете от близо...

Конкретно за мача нямам какво да кажа. Имаше поне някакви идеи от страна на Жо и Йовов. Зе явно не е във форма, след екскурзийте. Защитата тоя мач беше поне на малко по-високо ниво от мача с чорбата. Минев да не е контузен, че не игра? По-добре той да беше титуляр.
Тука плюхте по Сърмов след мача с чорбицата, ама я кажете кой играч в момента от Левски, може да направи дълъг точен пас на разстояние повече от 20 метра?
Формата на Бардон е под всякаква критика. Повече брак има в действията си, отколкото да помага с нещо.
Въобще, кво става с тая школа, за която само говорят? Все някакви играчи се споменават, а никой от тях не виждаме. Един Цачев, който миналия сезон направи добро впечатление, сега го пратиха в Пирин... Кокала повече го налагаше. Само един Балтанов, който честно да си призная, не мисля, че още може да помогне с отбора. Не го знам на колко е вече, но според мен трябваше него да пратят под наем някъде, вместо Цачев.
За сагата с Боян Табаков няма какво да говорим... Когато един отбор няма нападател, който да е способен да вкара гол по една или друга причина (греди, вратари или топката просто го удря в главата и излиза в тъч (Ортега)), то най-нормалното нещо е да се търсят нови - няма такива, скъпи са, не е трансферен прозорец - е, имаш школа. Още повече, че за Табаков се говори така, все едно ще е новия ФеноменО.
(Като казахме Ортега - 1000 пъти по-добре е да играя Огнянов, пред Ортегата. Нужни бяха само 3 мача, за да се види, че не е за Левски. Освен да бяга, друго не може да прави...)

Най-лошото е, че сега ще ядем кайша и от Лацио и колко стават? Пет поредни или четири?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
От един месец нямаме победа :roll: срещу славия мача ако не се лъжа беше точно тия дни на миналия месец,и какво за целия септември имаме един вкаран гол и 4 загуби :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Много претенциозни станахте, стокерчета!
Играхме 4 мача срещу неудобни съперници, срещу два претендента за титлата на България, един за носител за купата на Лига Европа, както и срещу Локомотив от София, за когото станахме абонати от 2 сезона насам. Не виждам какво лошо е станало, гледаме напред, идват нови мачове, играем мач за мач.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 3:24 pm
Мнения: 20
Местоположение: Орешак
резил....

_________________
Изображение
Любовта е синя! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com