forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:16 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
много лошо май 6те става още пове4е просто не ми го побира акъла дано по бързо свърши това падане


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Luftwaffe написа:
Къде сте бе мазохисти-туристи :smt005 Да ме картотекират мене и се опраят неща, без пари че им играем, мислИм че Жорката Христов мога достойно да го заместя. :smt003 А тоя Хичо като слезна да говори с феновете се беше издокрал, все едно сега ще излиза някъде и джвака дъвка и си праи балончета. Ама поне е сменил бутонките :smt005 Имаме напредък.


Пичо трябва да бъде изгонен моментално ДОРИ само заради "шута" :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
RIOT написа:
10 точки зад Цура.

Пак се повтарям, този отбор стана като онзи..националния... никой вече не го ебе за него !


Тва категорично не е верно или поне говори само за себе си - в 1-во лице, ед. ч.

Левски е много за мен и за много от хората, които познавам, абсолютно сигурно и за теб, макар да пишеш друго. Затова утре ще е поредният ден напоследк, в който ще ходим по улицата като пребити, замислени, с празни, блуждаещи погледи, без да обръщаме внимание на заобикалящото ни, премисляйки по 1000 пъти кое, как и защо се е случило, кво може да се направи.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Са праиме една деноминация на класирнето и ставаме първи :smt005 :smt005 :smt005

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Insomnia написа:
Morning Glory написа:
RIOT написа:
10 точки зад Цура.

Пак се повтарям, този отбор стана като онзи..националния... никой вече не го ебе за него !


Тва категорично не е верно или поне говори само за себе си - в 1-во лице, ед. ч.

Левски е много за мен и за много от хората, които познавам, абсолютно сигурно и за теб, макар да пишеш друго. Затова утре ще е поредният ден напоследк, в който ще ходим по улицата като пребити, замислени, с празни, блуждаещи погледи, без да обръщаме внимание на заобикалящото ни, премисляйки по 1000 пъти кое, как и защо се е случило, кво може да се направи.

Според мен визираше, че от футболистите на никой не му пука. :roll:


Не, говореше за феновете, прочети му всички мнения. Освен тва ми го е казвал лично последните пъти, в които сме се виждали.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Е то в сегашното положение е нормално на човек да му пука все по-малко, иначе треа изкукаме от нерви

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
какво значи да не ти пука???дори отчаянието,отричането и плюенето...е вид реакция....значи все пак ти пука...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
STALKER написа:
Е то в сегашното положение е нормално на човек да му пука все по-малко, иначе треа изкукаме от нерви


Абе нема такъв филм. Самият факт, че в 2 часа през нощта, неделя срещу понеделник, пишеш тука, говори достатъчно. Не е толкова клиширана, колкото си мислите, репликата: "Батков е тук днес, утре го няма, Левски остава."

Левски остава. И да го закрие Ганьо, ние пак ще го създадем. И така.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:46 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
май това първенство много много рано свърши съгласен съм с мненията на пове4ето хора но сега е важно накъде 6те тръгнем какво 6те променим вижда се трябва промяна дали промяната не трябва да запо4не от нас феновете мисля си когато бях на стадиона преди 20- 25 години макар 4е нямаше още фен клубове позицията на феновете се 4уваше отчетливо сега дали за6тото ходим 4-5 000 или да съгласен съм сега сме АД но какво от това ние заедно с футболистите сме капитала ние трябва да решаваме проблемите си ясно е 4е има при футболистите такива има и при хората от трибуните имам впредвид многото бой на трибуната трябва да сме заедно с отбора сега да не ги оставяме това са ни възможностите на този етап трудно ми е да го напиша но според мен е така 6те преболедуваме 6те доидат новите имена дано с това ръководство имаме правилна стратегия и се решат проблемите и пак да бъдем същите като преди


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Един съфорумец преди време беше казал"Мнението тук е ценно като пикня в кенефа".Когато идвате на всеки мач на стадиона гласа ви ще се чува !!!На някой колкото и да им е писнало от това дето става,като си седите вкъщи НИЩО няма да се промени.


пп: и днес се пя против Батков...да не каже някой ,че го защитаваме :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
joro123 написа:
Пак играеме като Барселона - държиме топката и обикаляме около вратата. Гол няма нужда да вкарваме :D


antonatan написа:
Абе на няколко пъти се връщахме към старата тактика Топчо на Гонзо с изритани топки от защита директно на нападател :roll:


Седем:Едно написа:
Успокоително е, че нямаме нови слабости :smt003


Тези 3 поредни мнения ми оправиха настроението :smt005 :smt005 :smt005

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Собственик се разкарва от крайните привърженици, от организираните такива, а нашите ги виждаме какво правят към тоя момент :smt006

Аз обичам Левски, много хора го обичат, но нито аз, нито те ще отидем да забием кирка в нечия кола или да правим безредици. Едва ли ще се вдигна сега, ще си блека якето и ше отида да търся Батков да хвърлям камъчета по оградата или да гърмя пиратки.

Това, че ще викна на стадиона "Батков - вън" или че ще си купя такава фланелка никой не го грее. Едва ли и подпис с картинка на някакъв чаршав, опънат насред някакво празно стадионче в Испания, ще има някакъв ефект.

В момента в България така стоят нещата, че Левски рано или късно пак ще почне да печели. Сериозни мачове имаме три - четири, останалите и ходом ги взимаме. И напрежението ще се разсее в мига, в който от Герена си тръгне някой отбор тип Локо Мзд с тройка и тогава пък ептен никой няма да обели и дума. А като спечелим и шампионата като миналата година - поради "нЕма кой друг" - гледай каква всенародна любов ще е :smt006 до следващия гранд тип Дебрецен, с който ще играем като Барселона. И така ще си тъпчем на едно място пак и пак и пак.

Батков не е вечен, но тоя резил на агитката - той е ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
батков няма да издържи на напрежението ще преосмисли за него сега тежкото започва въпроса за мен е накъде дано да имаме успех с новото ръководство


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 2:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Принципно преди...след 1, макс 2 загуби поред които са се случвали, чувството за самоирония, показвано от форумци, бе точно намясто... Сега вече не виждам нищо иронично...

Макар да очаквах ще паднем, все пак резила ме удари като мокър парцал. И стига с тая липса на мотивация...Пелето да не мислите, че го е боляло много за Левски? Човека даваше по 100% заради себе си, за да може да пробие в чужбина...а наш'те и за тех си ли не могат да играят?

Опитвам се да си сдържа нервите, но е изключително трудно да не почна да лея клетви по "любимите" ми футболисти от сегашния отбор... :boisw

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 3:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
ivayllo написа:
sp0tt написа:
ivayllo написа:
Трябва да се научим да приемаме загубите като мъже !


КОЛКО ЗАГУБИ ДА ПРИЕМЕМ КАТО МЪЖЕ????? Заеби ти!

Ще приемаш толкова колкото направим


Значи предлагаш да те изнасилват и ти кротко да го приемаш толкова пъти колкото ти направят...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Футбол нито имам желание, нито има смисъл да коментирам. Нещо друго ме озадачи вчера обаче. Нито стюарди, нито някой друг ни пречеше и тон по мегафона се даде, и отново имаше само някакви немощни и бързо затихващи викове срещу Мустака. Чудно ми е, това глупост ли е, мазохизъм ли, не ни пука вече може би...

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Morning Glory написа:
RIOT написа:
10 точки зад Цура.

Пак се повтарям, този отбор стана като онзи..националния... никой вече не го ебе за него !


Тва категорично не е верно или поне говори само за себе си - в 1-во лице, ед. ч.

Левски е много за мен и за много от хората, които познавам, абсолютно сигурно и за теб, макар да пишеш друго. Затова утре ще е поредният ден напоследк, в който ще ходим по улицата като пребити, замислени, с празни, блуждаещи погледи, без да обръщаме внимание на заобикалящото ни, премисляйки по 1000 пъти кое, как и защо се е случило, кво може да се направи.


Само едно може да се направи, и това е да изпратим мейл на Дерипаска, да не се бави, 4е бързаме :smt001

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
soleta написа:
Morning Glory написа:
RIOT написа:
10 точки зад Цура.

Пак се повтарям, този отбор стана като онзи..националния... никой вече не го ебе за него !


Тва категорично не е верно или поне говори само за себе си - в 1-во лице, ед. ч.

Левски е много за мен и за много от хората, които познавам, абсолютно сигурно и за теб, макар да пишеш друго. Затова утре ще е поредният ден напоследк, в който ще ходим по улицата като пребити, замислени, с празни, блуждаещи погледи, без да обръщаме внимание на заобикалящото ни, премисляйки по 1000 пъти кое, как и защо се е случило, кво може да се направи.


Само едно може да се направи, и това е да изпратим мейл на Дерипаска, да не се бави, 4е бързаме :smt001


Хелоу,

Много добре знаеш какво за мен е Левски.Да, за мен Левски БЕШЕ целият ми живот преди година-две.По цели седмици съм ял банички за да спестя пари за гостуване тука в България или в чужбина.В момента обаче имам по-големи приоритети в житова си и това донякъде ме отдалечи от отбора.Казвам го всичко това, защото преди години когато Левски правеше равен или загуба се чувствах уникално смачкан и унижен....докато сега ... някак си ми е все тая.Свикнах ли и аз не знам.Просто не ми пука, че падаме.Това е... не съм чак толкова краен може би вече и толкова развалнуван с това какво става с отбора.Да обичам Левски и никой няма да го промени това, но за момента всички неща обединени (Сектор,отбор,управление) ме отдалечиха жестоко.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
jdt написа:
Скоро едва ли ще попаднем на собственик ,дори могъщите ТИМ харчат жълти стотинки за Ч.Море ,уволниха Кольо Спасов а не помня от кога не бяха влизали в тройката .Дано поне да е някой който ще назначи можещи треньор и мениджър(тех.директор) , там където се работи правилно и с по-скромни бюджети се постигат успехи ,разбира се успех според нашия стандарт - добра игра в ШЛ или ЛЕ


ТИМ са могъщи във взимането на кредити и уреждането на държавна подкрепа :lol: Както всяка подобна структура преди тях е ясно, че в момента, в който техните хора вече не са на власт ще почнат да залязват, а с кризата нещата се засилват


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 3:31 pm
Мнения: 297
Местоположение: София
Здравейте.

Проблема с управлението на клуба е дискутиран и са изписани стотици мнения за него. Истината е една – вън борат от Левски!!!
За мен по-тъжното е апатията и абдикирането на огромна част от привържениците от проблемите на отбора, от присъствието на мачовете. Кога е било ние да сме поравно или по-малко,като присъствие на дербитата със свинете!?! Кога в най-важните мачове от евротурнирите не сме пълнили стадиона!?!
За съжаление сега това се случва. Колкото вината е в бай Ганьо,толкова е виновно и ръководството на фенклуба. Защо се спря с добрата практика с посещенията на футболисти в провинцията и срещи с феновете?! – една снимка с футболист или автограф от него е добър стимул за момченцето,което гледа идолите си по телевизията.
Защо не се започне една реорганизация на всички фенклубове – тези които не работят и не са активни да бъдат закрити и изградени наново с дейни ръководства,които ще правят организация по посещения на мачове,срещи с футболисти и т.н.
Винаги нашите привърженици са били коректив на управлението, винаги са показвали,когато не са съгласни с един или друг ход на ръководството. Сега какво – Гугутката го питат,какво му е мнението за ситуацията в отбора,той клати глава и не знае!!! Боже Господи и това е шеф на фенклуба на най-обичания отбор в България! Няма мнение и чака борат да му вдигне телефона ,за да го питал защо стават такива неща в отбора.
Преди години имаше много силни фигури в агитката – хора,които предизвикват респект и уважение във феновете,но не с побоища на левскари,а с отстояване на синята идея и мачкане на свинете на всички фронтове. Няма да забравя преди години,когато един чорбар въведе квотния принцип за билетите,поради страх от феновете на Левски, как една групичка от левскари, и то какви!, нахлу на армията да потърси отговорност свинете там за липсата на билети. Всичко живо начело с дебелата берта се покри от страх по стаите. Ех спомени...
Съжалявам за дългия пост.
Поздрави


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 10:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
shalala написа:
Футбол нито имам желание, нито има смисъл да коментирам. Нещо друго ме озадачи вчера обаче. Нито стюарди, нито някой друг ни пречеше и тон по мегафона се даде, и отново имаше само някакви немощни и бързо затихващи викове срещу Мустака. Чудно ми е, това глупост ли е, мазохизъм ли, не ни пука вече може би...


И мен тва супер ме озадачи :shock:

Даде се тон за "Тодор Батков- педераст, никога един от нас" и си пяхме 5 човека.. WTF?!?!?!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Цитат:
След поредната загуба футболистите на Левски бяха привикани на среща с феновете, която се състоя край село Български извор. Там традиционно феновете спират преди и след мачове на „сините” в този регион. Група от около 50 фена начело с шефа на фенклуба Владимир Владимиров посрещнаха отбора, който бе предвождан от спортния директор Георги Иванов.
Изнервените до крайност фенове задоха куп въпроси към футболистите в желанието си да разберат, защо отборът се представя толкова трагично. Чрез шефът на фенклуба запалянковците питаха, дали играчите са си взели заплатите, дали вината за безобразното представяне е в треньора или в някой от ръководството и дали футболистите не бойкотират треньора.
След като получиха отрицателен отговор на зададените въпроси, феновете запитаха, защо тогава отборът е толкова трагичен. Футболистите начело с Живко Миланов, Бардон и Топузаков казаха, че нямат конкретна причина за лошото си представяне. Срещата премина без никакви странични инциденти и след като продължи 25 минути, футболистите се качиха и си продължиха пътя към София.
Феновете разговаряха и със старши треньора Ратко Достанич и заявиха на сръбския специалист, че той не е виновен за ситуацията и на него не му се сърдят за положението, в което е изпаднал Левски.
Спортният директор Георги Иванов, който пътува със собствената си кола остана и продължи разговора си с феновете.
Имаше и въпроси, защо ги няма собственикът на клуба и изпълнителният директор на мача. Оказа се, че в ложата на Градския стадион в Ловеч не е имало нито един представител на Левски, с изключение на няколко футболисти, които не взеха участие в мача.

Gong.bg

Рятко нямал вина?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 10:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
acrimonious написа:
shalala написа:
Футбол нито имам желание, нито има смисъл да коментирам. Нещо друго ме озадачи вчера обаче. Нито стюарди, нито някой друг ни пречеше и тон по мегафона се даде, и отново имаше само някакви немощни и бързо затихващи викове срещу Мустака. Чудно ми е, това глупост ли е, мазохизъм ли, не ни пука вече може би...


И мен тва супер ме озадачи :shock:

Даде се тон за "Тодор Батков- педераст, никога един от нас" и си пяхме 5 човека.. WTF?!?!?!


Добре, че не сте яли бой...


Седем:Едно написа:

Рятко нямал вина?


Каква вина да има тази безгласна буква?

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Седем:Едно написа:

Рятко нямал вина?


Няма вина Ратко. Нямаме собственик. Нямаме човек, който може да вкара гол. Каква вина за това има?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 10:31 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
http://www.youtube.com/watch?v=7HAgm7OZ5QA&feature=related -> http://topsport.ibox.bg/news/id_762318368

http://www.youtube.com/watch?v=gY-SugpzEy -> http://www.novsport.com/news50146_1.html

http://www.youtube.com/watch?v=e3buBa7mclk -> http://topsport.ibox.bg/news/id_83659877

http://www.youtube.com/watch?v=FPEvheZePk8 -> http://topsport.ibox.bg/news/id_1952662132


http://sportni.bg/this_galls/sportni/2009.09.27levski-chernomoretz/4L6A6454.jpg ->
Изображение
:smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 10:44 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
VANDAL написа:



не сме единни за такова нещо.
батков плаща на СЗ да стюардстват, СД и те си траят по некви си техни причини, а после се чудим, защо като се даде тон за "батков - курво" викаме 10 души на кръст и защо няма организирани действия срещу батков.. :roll:

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 11:01 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Някой има ли целия запис, че са ме давали и искам да се вида? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
не ми се четат всичките мнения .. просто ще напиша нещо кратко и ясно ..

тоя Ортега не знам кво прави в Левски .. ама всички си знаем кой е проблема и виновника да направим някакъв уникален антирекорд от 3 поред загуби в А група .. не знам от кога не сме имали равен брои победи и загуби .. това не е Левски просто .. Баткоф курво УМРИ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
illmatic написа:
VANDAL написа:




не сме единни за такова нещо.
батков плаща на СЗ да стюардстват, СД и те си траят по некви си техни причини, а после се чудим, защо като се даде тон за "батков - к.рво" викаме 10 души на кръст и защо няма организирани действия срещу батков.. :roll:



Ти вчера що цял мач гледа като бит педал терена и един път не си отвори устата да пееш???И специално ти метах по едно око защото беше много деен в темата за новите песни...Мързи ви да пеете а после СД и СЗ са ви виновни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 11:26 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
не съм длъжен да ти давам отчет на тебе, мятащия очи наляво и надясно.
не съм имал настроение, не съм пял. бил съм болен, не съм пял. тва не променя вярността на казаното от мен.

и с тея изразчета като "бит педал" на някой друг се прави на интересен, знам те къв си, че да ми ги говориш тея на мен. и що не кажеш на пържолет, че е гледал като "бит педал", а хитрецо? :lol:

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com