forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
lal написа:
„Сините” фенове се срещнаха с футболистите на Левски край Български извор
След поредната загуба футболистите на Левски бяха привикани на среща с феновете, която се състоя край село Български извор. Там традиционно феновете спират преди и след мачове на „сините” в този регион. Група от около 50 фена начело с шефа на фенклуба Владимир Владимиров посрещнаха отбора, който бе предвождан от спортния директор Георги Иванов.


Изнервените до крайност фенове дадоха куп въпроси към футболистите в желанието си да разберат, защо отборът се представя толкова трагично. Чрез шефът на фенклуба запалянковците питаха, дали играчите са си взели заплатите, дали вината за безобразното представяне е в треньора или в някой от ръководството и дали футболистите не бойкотират треньора.


След като получиха отрицателен отговор на зададените въпроси, феновете запитаха, защо тогава отборът е толкова трагичен. Футболистите начело с Живко Миланов, Бардон и Топузаков казаха, че нямат конкретна причина за лошото си представяне. Срещата премина без никакви странични инциденти и след като продължи 25 минути, футболистите се качиха и си продължиха пътя към София.


Феновете разговаряха и със старши треньора Ратко Достанич и заявиха на сръбския специалист, че той не е виновен за ситуацията и на него не му се сърдят за положението, в което е изпаднал Левски.


Спортният директор Георги Иванов, който пътува със собствената си кола остана и продължи разговора си с феновете.


Имаше и въпроси, защо ги няма собственикът на клуба и изпълнителният директор на мача. Оказа се, че в ложата на Градския стадион в Ловеч не е имало нито един представител на Левски, с изключение на няколко футболисти, които не взеха участие в мача.

И нито въпрос или намек за Негово Августейшо Величество... :smt069 :fgod

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Кои са тези "сини" фенове? Някой от форума срещна ли се с футболистите?

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз да ви кажа нито се ядосах на загубата, нито гледах мача с кой знае какви емоции. Еми човек претръпва, в края на краищата.
Фенове на Ратко останаха ли? При предшественика му, такъв или онакъв чак толкова зле не сме били.
За характер и манталитет или по - скоро за липсата им се говори доволно много, но ако щете и чисто технически, като умения сме пълни с куп безполезни търтеи на ниво "Б" група. Нямаме опорен халф, нямаме алтернативи до Бардон, нямаме и лидер на атаката. Демек по централната ос или гръбнака, около който се гради отбора - звънтяща пустота. Казано накъсо нито сме в състояние да изтръгнем инициативата, нито като ни попадне - да я превърнем в положения, нито (ако някак го измагерим) тези положения поне в една част да се реализират. Тоест - в този си вид отборът е на ниво "Миньор" или "Локо" - Пловдив и резултатите му дотук са си съвсем на място. Че и по - зле ще става. Ане щом Сърмов носи лентата, а Денидран се правеше на нападател и още ни се води топреализатор какво съм седнали и аз да анализирам...
Ще речете и Капело да ги води тия пак ще е същото и все пак трябва да си пълен идиот да смениш Йовов с Ортега дори по простата причина, че Ортега ИЗОБЩО не трябва да стъпва на терена, независимо на чие място. Още по - голяма кретения е Бардон, вместо играта да минава през него да го караш да виси на ръба на засадата за което той няма нито навиците, нито скоростта а в същото време да няма кой да търси фланговите ти играчи и те да се връщат чак зад центъра сами да си подхващат атаките.
На стадиона не съм бил и по телевизията впечатленията винаги са превратни, обаче (ако греша, опровергайте ме) накрая и без публика останахме - само цаците се чуваха, има - няма 50 човека. То не че имаше Бог знае какво и да се подкрепя де, ама бива ли да не споменем с топли думи благодетеля, докарал ни до тоя хал?!?
Ега на "Лацио" не им се играе в четвъртък, че просто не знам.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Цитат:
Ега на "Лацио" не им се играе в четвъртък, че просто не знам.


ааа, луд ли си бе, нема вариант да не бием лацио.. е прочети в темата :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:08 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7056
До ся си писах със Бардон във фейсбук , каза че ми било много тежко :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
echoes написа:
Цитат:
Ега на "Лацио" не им се играе в четвъртък, че просто не знам.


ааа, луд ли си бе, нема вариант да не бием лацио.. е прочети в темата :smt005 :smt005

:lol: И мен нещо ме озадачава този огромен оптимизъм у повечето хора... дано са прави де, ще бъда безкрайно щастлив :smt003

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
еми ако наредим 11 човека в МАЛКОТО наказателно, а те от отегчение или от потрес си вкарат автогол, може и да ги бием, да :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
BraToC! написа:
До ся си писах със Бардон във фейсбук , каза че ми било много тежко :?


и аз досега си писах с него... каза, че батков е свиня и се замисля да замине обратно към Кипър. И сега отпраши с останалите на диско.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7056
Radio Werewolf написа:
BraToC! написа:
До ся си писах със Бардон във фейсбук , каза че ми било много тежко :?


и аз досега си писах с него... каза, че батков е свиня и се замисля да замине обратно към Кипър. И сега отпраши с останалите на диско.


На мене ми каза ,че главния проблем е Император Бораткоф ама му било тежко и не му се говорило !
Ся ще се напие и ше му мине :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
както е тръгнало....да заповяда следващия.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
преди малко, достоверен източник ми каза, че мача с Лацио ще му е последен на Ратко.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Емил Велев:
Озадачи ме и реакцията на феновете. Защо при мен не бяха доволни? Направих Левски шампион безапелационно и те не бяха доволни. Сега постоянно падаме и те са доволни. Какво става?”


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Бардон го не закачайте, че освен един от малкото грамотни технически и тактически хора в отбора (впрочем, май е единствен понастоящем) е и един от малкото, на които им пука.
А дали след тоя мач цаците биха си взели обратно Сърмов за без пари? Или май ще трябва да им плащаме...
ПВЦ - то викам да си ходи при Христолов, там сега кинти има, италианци има, изобщо живота е интересен. Почти успя да измести във вечната антикласация на "деветките" титани като Митко Трендафилов и Преслав Гетов, повече работа на "Герена" няма.
На Симонович и Йовов - бенефис с почести и поклон доземи в края на сезона, тържествено пенсиониране и на работа в школата или като скаути. Ако им се играе още - може...ама под наем някъде.
Ратко пътя към Калотина си знае, може да си носи и щаба ако иска.
И от другия мач на терена да влизат Киров, Балджийски, Табаков...абе тия там надежди. Един да стане, все е нещо.
Првенството свърши и ако мустакатата свиня има поне грам акъл или доблест е редно да го признае, да прежали некой лев за Гонзо да импровизира барем две попълнения, и да разкара сръбското помощниче. В този сезон ни остана един мач - да птмъстим на свинете напролет. Всичко друго е подготовка за догодина или поне трябва да бъде, за да не си тъпчем на едно място.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мен честно казано не ме смути толкова това, че паднахме пак, ами това, че се изпокриха като мишки без да ни поздравят...

Иначе е ясно кои от отбора трябва да си ходят- Батков, Борат, Снукса, Комуниста апаратчик и Бай Ганьо. Чак след това можем да правим истинска селекция... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Сега се връщам от дискотеката, на момчетата им е много тежко - наливат се, въртят гьобеци, ама си личи, че е без желание, без настроение :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 10:55 am
Мнения: 3
Anarion написа:
Бардон го не закачайте, че освен един от малкото грамотни технически и тактически хора в отбора (впрочем, май е единствен понастоящем) е и един от малкото, на които им пука.


:idea: Такова е и моето мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Radio Werewolf написа:
преди малко, достоверен източник ми каза, че мача с Лацио ще му е последен на Ратко.

Файдата ще е огрмна... И кой каза: "кур за батков"...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тъпото е, че няма какво да се каже след този мач. Писна ми от кредити на доверие към мустака. Отново използва симпатии на публиката към дадена личност за да си осигури временно спокойствие. Този път май няма да мине. Лошото е че с тези играчи няма къде нагоре. И тренера, въпреки че не е нещо особено, не е виновен и би следвало да го отнесе. За другите мачове просто пуснете младите момчета, писна ми бездушната игра на Йовов, Сърмов, Симонович и пр.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Goviado написа:
Radio Werewolf написа:
преди малко, достоверен източник ми каза, че мача с Лацио ще му е последен на Ратко.

Файдата ще е огрмна... И кой каза: "кур за батков"...


Щях да кажа, че това ще счупи тъпомера, ама той реално борат отдавна го направи на молекулки, така че... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тъпомерът в момента показва 'садо-мазо'

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Само не мога да разбера кой ви излъга, че "младите момчета" стават за нещо ? Манекенчетата с причесчиците мислите, че ще играят здраво, надъхано и прочее ли ? :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе брато, тия може още по-некадърни да са, може нищо да не става, АМА ПОНЕ МОЖЕ И ВСЕ ПАК НЕЩО ДА СТАНЕ ОТ ТЕХ, НЕКОГА. грее поне у теб искрицата, че някаква надежда НЕЩО различно да видиш? а у тия кво да гледам повече, кажи ми?! КАКВО? за какво ми е тоя дениран, какво да гледам и да чакам от него?! абе пусни го тоя табаков бе, аз сам казах, че според нищо нема да стане от него, ама БОЛИ МЕ, поне има вероятност, някаква, да не съм прав, а на тия, едни и същите... какво повече да им гледам?!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Дениран е готов и завършен футболист. И не става за чеп за зеле. Дано поне да му е голям 'уя, да му го лапне Караджов, че иначе съвсем минава в графата "безполезен"...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Дениран4о днес вероятно е получил провидение, топката добре го плесна по челото

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Или комоцио :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 12:52 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
Абе Траян Дянков направи най-точния коментар на всичко,няма какво повече да се каже :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
thegboy написа:
Само не мога да разбера кой ви излъга, че "младите момчета" стават за нещо ? Манекенчетата с причесчиците мислите, че ще играят здраво, надъхано и прочее ли ? :smt006


Тия не стават, ония не стават, ние ли да влезем да играем... :smt003

Предлагам Крайтко Модераторич за треньор, президент - Гражданина с Кайен, Солетата на мястото на Рабех и чакам още предложения :smt006
Карето ще играе вместо Дарко, Зе, Жиката и още един :8)
Vrah_v_okeana на върха на атаката


Последна промяна rkk на Пон Сеп 28, 2009 1:05 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Ако си мислите, че в дубъла стоят необработени диаманти, жестоко се лъжете :smt006 Мислите ли, че някой държи Лео Меси на скамейката ? Ходете ги вижте на мачовете на дубъла колко ги бива :smt006

Има един - двама, които са талантливи и ВЕРОЯТНО от тях ще стане нещо - всички ги знаем кои са - Иван Цачев, който е повече от ясно, че ще се върне в Левски, Виктор Генев и айде да речем, че може от Сашо Киров ли е, къв е - да се окаже и той добър футболист. Останалите ги чакат Своге, Берое, Локо Мзд и прочее. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Къде сте бе мазохисти-туристи :smt005 Да ме картотекират мене и се опраят неща, без пари че им играем, мислИм че Жорката Христов мога достойно да го заместя. :smt003 А тоя Хичо като слезна да говори с феновете се беше издокрал, все едно сега ще излиза някъде и джвака дъвка и си праи балончета. Ама поне е сменил бутонките :smt005 Имаме напредък.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 28, 2009 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Luftwaffe написа:
мислИм че Жорката Христов мога достойно да го заместя. :smt003 А


Даже и аз мога да не вкарам гол, представяте ли си :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com