forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Чукнахме дъното днес. Аз дори и не се ядосвам вече. Явно на публиката на Левски не и пука вече също. Няма да има размирици и палене на коли... то се е видяло. За това пък по форумни заплахи сме нумеро уно :lol:

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Бах тва дъно, няма ли края вече.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 4:58 pm
Мнения: 23
Местоположение: Герена
ivayllo написа:
Трябва да се научим да приемаме загубите като мъже !


Аз мисля, че е прав.. Като нападаме отбора, това създава само напрежение. :( При загубите трябва да подкрепяме Левски, за да могат футболистите да се възстановят по-бързо..

_________________
http://img704.imageshack.us/img704/1609/batkovvun.png


Последна промяна TheBigM на Нед Сеп 27, 2009 11:07 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Radio Werewolf написа:
Чукнахме дъното днес. Аз дори и не се ядосвам вече. Явно на публиката на Левски не и пука вече също. Няма да има размирици и палене на коли... то се е видяло. За това пък по форумни заплахи сме нумеро уно :lol:



Ми , ако има желаещи да си нощуваме в някое РПУ .. Казвайте Кога и къде.На повечето ни пука, само на ПЛАТЕНИТЕ покемони ( по 60 кила всеки ) не им :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Tsarya написа:
ГОРЕ ГЛАВИТЕ! ИЗЛИЗАМЕ ОТ КРИЗАТА СЛЕД ПОБЕДИ НАД феЛАЦИО И дОКО!!! :boisw


И кво тогава? Борат само тва чака, за да се изпъчи и да каже колко е велик! Кур, тоя сезон е отписан, най-добре да падаме от сички докато народа откачи и свинята се махне или му махнат главата - всяка загуба е по-малкото зло от Борат собственик на ЛЕВСКИ!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Black Jack написа:
Бах тва дъно, няма ли края вече.....


Pi6a ot avstralia,shtoto prokopahme dAnoto. 6te stavame avstraliiski shampoani.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
Лабрадор написа:
Goviado написа:
С цялото ми уважение към тези които са пропътували до Ловеч, за да подкрепят Батков. Да сте живи и здрави и да харчите с кеф парите му...


!!!!


Само дето тия пари не са на Батков, а са на Левски ........


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
Suum cuique написа:
Black Jack написа:
Бах тва дъно, няма ли края вече.....


Pi6a ot avstralia,shtoto prokopahme dAnoto. 6te stavame avstraliiski shampoani.

Пърт Глори и Голд коуст Юнайтед няма да ни се дадат лесно обаче...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Лабрадор написа:
Radio Werewolf написа:
Чукнахме дъното днес. Аз дори и не се ядосвам вече. Явно на публиката на Левски не и пука вече също. Няма да има размирици и палене на коли... то се е видяло. За това пък по форумни заплахи сме нумеро уно :lol:



Ми , ако има желаещи да си нощуваме в някое РПУ .. Казвайте Кога и къде.На повечето ни пука, само на ПЛАТЕНИТЕ покемони ( по 60 кила всеки ) не им :)



бе, като се дигнат 10 000 души всички РПУ-та в София ще горят. Дигахте се когато някаква полска парантия си взимаше децата от България, а Батя като ебе всички в гъзо си ни е готинко и си траем.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
Отсреща в сектор А по едно време май тръгнаха да търсят сметка на Тодор Батков.
Иначе точно два пъти за цял мач се вика "Батков курво".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:25 pm 
sp0tt написа:
А бе ти заеби! Аз не помня 3 поредни загуби на ЛЕВСКИ! Ти помниш ли? КАЖИ? И не ми говори за свинските глупости само за победа! Дай да гледаме само загуби... Това е Левски, не е марек :smt006

Като не ти се гледат загубите не гледай бе !? Гледай само победите ! Пък ако можеш да разкараш батк0ф , бихме ти били много благодарни . А до тогава трай и гледай само победите ни !


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
...нямаме една победа, нямаме какво да губим, тежко е да си говедо, а е скучно да си умен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Let There Be Rock написа:
...нямаме една победа, нямаме какво да губим, тежко е да си говедо, а е скучно да си умен...


Светльо го е казал :smt004

Кур за мачовете бе!

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
А Перник?! А Румъния ?!

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Тъжно е най-сърцатия ти футболист да чужденец.Визирам Бардон ,разбира се.Единтвено у него виждах старание за промяна,другите може също да са имали,но не им личеше.От този състав на Левски симпатизирам едва на 3-4 имена,другите-или са ми антипатични или дори нямам мнение за тях.А едно време почти всички ми бяха любимци.

Но според мен това не са възможностите на този състав.Дори тази слаба селекция е много по-добра от селекцията на лит(*кс-етрополе,но все пак Левски играе изключително безидейно и не мога да си обясня защо!Има нещо много сбъркано в Левски.

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:34 pm 
sp0tt написа:
ivayllo написа:
sp0tt написа:
А бе ти заеби! Аз не помня 3 поредни загуби на ЛЕВСКИ! Ти помниш ли? КАЖИ? И не ми говори за свинските глупости само за победа! Дай да гледаме само загуби... Това е Левски, не е марек :smt006

Като не ти се гледат загубите не гледай бе !? Гледай само победите ! Пък ако можеш да разкараш батк0ф , бихме ти били много благодарни . А до тогава трай и гледай само победите ни !


Ти на мене ли ми говориш да гледам само победите бе? Ти знаеш ли колко загуби съм видял аз? И съм ги видял на стадиона! Недей да се заяждаш безмислено! Не се прави на интересен! Не само на тебе ти е болно!

Не се заяждам,победите са победи - загубите са загуби , и след тях отново Левски си е Левски - това което обичаме , това с което сме родени , това което винаги ще бъде в сърцата ни . Такива като баткоф са временни ! Колкото повече говорите за него тук толкова по мизерно става положението . На всеки е ясно че баткоф е анадолска свиня , затова по-малко приказки - повече действие !


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Smash ThE ReDs написа:
А Перник?! А Румъния ?!


Тия получават курове по дифолт :lol: :smt003 :smt003

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 220
[BFL] Gogo написа:
Днес го казах и на един изперкал съсед цскар (единственият цскар в квартала), ще го кажа и тука:

Левски не е 25 футболисти, Спортнотехническо ръководство или собственик... Левски е много повече от сбирщина хора. Левски е голям отбор, Левски е начин на мислене, Левски е Идея, Левски е въображение... и Левски никога неможе да бъде унищожен, никоа и от никой. И в Б група да изпаднем, пак ще сме най- големият отбор в България.

:smt006
Сега преживяваме уникална криза, но това е най- хубавото на Левски "За няколко години може те прати от Ада в Рая "(Мисля че Томето Русев го каза някога)

Батков ще се махне и ще си дойде всичко на мястото.
И тези дето питат "Батков ли е играл", аз ще ги попитам- А Батков ли ги взе тези дето играха ?



ПРиятелче стига с тези клишета. Помен няма от онези славни дни и агитката от 80 и 90-те. Сега всеки е "бизнесмен" и много оборотен, за кви идеи, за кви начини на мислене говориш. Крайно време е да свалим очилата и да видим нещата в действителност. Сега ревем, а утре пак ще ни замажат очите с една титла, победи и разни измислени успехи над грандове като Миньор и Черно море, пак ще се вика "шампиони" и т.н. все старата песен. Евала правим на майните, преглътнаха си старата слава, бяха готови дори отбора си във В група да вкарат само и само да си остоят на тяхното и да ни ги правят на балъци, а ние сме милиони в България и никакъв глас се не чува против начина по който се ръководи Левски вече 10 години. Ако не се вдигнем сега скоро вече няма да има "Левски значи свобода!"

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Скоро едва ли ще попаднем на собственик ,дори могъщите ТИМ харчат жълти стотинки за Ч.Море ,уволниха Кольо Спасов а не помня от кога не бяха влизали в тройката .Дано поне да е някой който ще назначи можещи треньор и мениджър(тех.директор) , там където се работи правилно и с по-скромни бюджети се постигат успехи ,разбира се успех според нашия стандарт - добра игра в ШЛ или ЛЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
ivayllo написа:
Не се заяждам,победите са победи - загубите са загуби , и след тях отново Левски си е Левски - това което обичаме , това с което сме родени , това което винаги ще бъде в сърцата ни . Такива като баткоф са временни ! Колкото повече говорите за него тук толкова по мизерно става положението . На всеки е ясно че баткоф е анадолска свиня , затова по-малко приказки - повече действие !

Ми то хубуй си идеолог,ама според мен онова ,което гледаме от началото на сезона не е Левски!Левски е създаден,за да побеждава!Това са просто някакви странни футболисчета незаслужено облечени в сини фланелки и ръководени от некомпетентни хора!

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Аз от този мач съм 200лв +. Много е яко да си стюард

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2831
Smash ThE ReDs написа:
Аз от този мач съм 200лв +. Много е яко да си стюард

БЕ ТОО ПА С БОТЕВ ДАВАХА ПО 40 ЛВ.. СА ПА 200... освен ако неси ги изработил попътя? :D

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 21, 2006 10:20 pm
Мнения: 1
Местоположение: Кюстендил
На всеки вече му е дошло до гуша да слуша за тоя Батков. Започна се първо бил виновен Вили Вуцов, който за 2 мача естетвено нищо неможеше да направи, после беше Веле, който стана шампион и Левски не играеше добре, но печелеше мачове, сега пък Ратко ...Очевидно е, че Батков си е най - големия виновник! За мен пак трябва да дойде времето на Сираков в Левски, дори и на Мъри Стойлов, който учеше отбора да играе правилен футбол!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
lal написа:
Smash ThE ReDs написа:
Аз от този мач съм 200лв +. Много е яко да си стюард

БЕ ТОО ПА С БОТЕВ ДАВАХА ПО 40 ЛВ.. СА ПА 200... освен ако неси ги изработил попътя? :D

Като помпаш в залата и като си 120 кг, колко искаш да дава шефа?!

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:43 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
interSAN написа:
[BFL] Gogo написа:
Днес го казах и на един изперкал съсед цскар (единственият цскар в квартала), ще го кажа и тука:

Левски не е 25 футболисти, Спортнотехническо ръководство или собственик... Левски е много повече от сбирщина хора. Левски е голям отбор, Левски е начин на мислене, Левски е Идея, Левски е въображение... и Левски никога неможе да бъде унищожен, никоа и от никой. И в Б група да изпаднем, пак ще сме най- големият отбор в България.

:smt006
Сега преживяваме уникална криза, но това е най- хубавото на Левски "За няколко години може те прати от Ада в Рая "(Мисля че Томето Русев го каза някога)

Батков ще се махне и ще си дойде всичко на мястото.
И тези дето питат "Батков ли е играл", аз ще ги попитам- А Батков ли ги взе тези дето играха ?



ПРиятелче стига с тези клишета. Помен няма от онези славни дни и агитката от 80 и 90-те. Сега всеки е "бизнесмен" и много оборотен, за кви идеи, за кви начини на мислене говориш. Крайно време е да свалим очилата и да видим нещата в действителност. Сега ревем, а утре пак ще ни замажат очите с една титла, победи и разни измислени успехи над грандове като Миньор и Черно море, пак ще се вика "шампиони" и т.н. все старата песен. Евала правим на майните, преглътнаха си старата слава, бяха готови дори отбора си във В група да вкарат само и само да си остоят на тяхното и да ни ги правят на балъци, а ние сме милиони в България и никакъв глас се не чува против начина по който се ръководи Левски вече 10 години. Ако не се вдигнем сега скоро вече няма да има "Левски значи свобода!"


Грешно си ме разбрал, или грешно съм се изразил...
Моментално трябва Батков да се махне. ТОва не е Левски. Но мисълта ми е, че това нещо е временно, а славата на отбора е вечна. БАтков няма да е вечен :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2831
Smash ThE ReDs написа:
lal написа:
Smash ThE ReDs написа:
Аз от този мач съм 200лв +. Много е яко да си стюард

БЕ ТОО ПА С БОТЕВ ДАВАХА ПО 40 ЛВ.. СА ПА 200... освен ако неси ги изработил попътя? :D

Като помпаш в залата и като си 120 кг, колко искаш да дава шефа?!

А дано да е така , не някфи 60 кила там да се разхождат (на базик го казах , надявам се да неси се Убидил :) )

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
ахахаххахаха :lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:54 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Споко м8, как е вената

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 9:57 pm
Мнения: 2831
„Сините” фенове се срещнаха с футболистите на Левски край Български извор
След поредната загуба футболистите на Левски бяха привикани на среща с феновете, която се състоя край село Български извор. Там традиционно феновете спират преди и след мачове на „сините” в този регион. Група от около 50 фена начело с шефа на фенклуба Владимир Владимиров посрещнаха отбора, който бе предвождан от спортния директор Георги Иванов.


Изнервените до крайност фенове дадоха куп въпроси към футболистите в желанието си да разберат, защо отборът се представя толкова трагично. Чрез шефът на фенклуба запалянковците питаха, дали играчите са си взели заплатите, дали вината за безобразното представяне е в треньора или в някой от ръководството и дали футболистите не бойкотират треньора.


След като получиха отрицателен отговор на зададените въпроси, феновете запитаха, защо тогава отборът е толкова трагичен. Футболистите начело с Живко Миланов, Бардон и Топузаков казаха, че нямат конкретна причина за лошото си представяне. Срещата премина без никакви странични инциденти и след като продължи 25 минути, футболистите се качиха и си продължиха пътя към София.


Феновете разговаряха и със старши треньора Ратко Достанич и заявиха на сръбския специалист, че той не е виновен за ситуацията и на него не му се сърдят за положението, в което е изпаднал Левски.


Спортният директор Георги Иванов, който пътува със собствената си кола остана и продължи разговора си с феновете.


Имаше и въпроси, защо ги няма собственикът на клуба и изпълнителният директор на мача. Оказа се, че в ложата на Градския стадион в Ловеч не е имало нито един представител на Левски, с изключение на няколко футболисти, които не взеха участие в мача.

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 27, 2009 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
http://www.facebook.com/profile.php?id=688869359 ше ви оправииии

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 676 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com