forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
На тоя ника му в първия момент го прочетох като prasee :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Нищо бе, нека 1 път и те да се порадват, че много рядко им се случва :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 3:55 pm
Мнения: 1085
Местоположение: София
Тъкмо му пишех отговор...

_________________
Мирър написа:
Точно както бразилците ще ви кажат, че Гаринча е много по-велик от Пеле, така и българите намират Гунди, а не Стоичков, за своята най-голяма легенда


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Selqnina s koleloto написа:
На тоя ника му в първия момент го прочетох като prasee :smt005

:smt005 Аз си мислих, че ника му е prasee докато не ти прочетох поста :smt005

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Richard Long написа:
UGLYBLUE написа:
МРЪСНИЯ ТУМОРЕН ФЕС - Тодор Батков трябва да си каже цената и да се маха в срок до Нова година! Ясно и просто е, като бял боб. Плащаме му и ще бъдем първия клуб в България и Югоизточна Европа с дребно акционерна форма на управление.


Ти, баце, колко даваш? :D


Отворко, написал си се - добре. Колкото ми е на сърце, толкова ще дам! Но съм готов да дам, докато такива като тебе първата им работа е да кажат "няма да стане" ... щото толкова им стига

:oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Грухтящото недоразумение е сложило минджата и трупа форумни точки,в срядата ще разказва на съучениците как сам е направил първа на цял форум говеда :comphit
Взимайте пример , така се става хулиган :smt003

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Дай нещо по-конструктивно, дори не можеш да ни дразниш като хората. С какво ти е полирана единствената гънка?

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
:smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Леле, понякога добре че има свине, в такива моменти искрено да ме разсмиват :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Не му отговаряйте бе.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
:lol: :lol: :lol:

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Може ли да си толкова прост да си натиснал Капс лок-а и да държиш Шифт-а като почваш думата :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Mr.Smith написа:
Може ли да си толкова прост да си натиснал Капс лок-а и да държиш Шифт-а като почваш думата :smt005


:lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2381
Местоположение: Sofia
Реших! Ще правим револиция! :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
Всичко се връща. :smt005

Това спомняте ли си от коя тема и по кое време беше. :smt003

Tech0 написа:
anta написа:
АБе, дека е факсО? :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt006

:smt005 :smt005 :smt006

Къде е факсооооооооооОООООООО :boisw

BLUE YOUTH написа:
Айде сакаме факсО, айде чекаме :lol:

Boyo написа:
Мишел, сил ву пле, ла факс льо мощно!

Let There Be Rock написа:
Абе, къде е факсО, бе ? :smt006

SAMO LEVSKI SHAMPION написа:
Фааааааакс000
Фааааааакс000
Фааааааакс000
Фааааааакс000
Фааааааакс000
Фааааааакс000

искаме факсооооо....


dimitar1914 написа:
Аз чакам, чакам вече час и свиря тоз сигнал за факса дето бях ти пял.

GerenaMan написа:
АРЕ ДА ДОЙДЕ ФАКСООООООО :x :x :x :x :x :x :x

Guns N' Roses написа:
факса-Свиньоооооооо дебелааааааааааааа оооооооооооо свиньооо дебела

SAMO LEVSKI SHAMPION написа:
Факсо май нема да е днес ... :evil:

LIUKLER написа:
Факсо : Sorry, Mr. Good Wolf Loopy but your team will not become the powerful licence in the face ! Duce, don't you cry tonight i still love you babe :smt007 .. I promise I'll buy you new shirt and I'll call doctor Emilova to take you in her debelarium. For every e-mail at info@uefa.com" onclick="window.open(this.href);return false; from cska fan I'll send to your fan club 1 french choclate so you can do an enormous and never seen choreo with the staniols for the first match of your team in 3rd division!
Good luck in "V" group.
Best wishes : Plati Ni :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2381
Местоположение: Sofia
Тогава се смяхме, ама сега ревем!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
lal написа:
...нито се смей , нито плачи ,защото ако ги хванат това води до служебна загуба или преиграване на мача....

Ама ти сериозно ли си мислиш, че ще хванат някой? Всички знаем че няма начин Тошо да ни изненада приятно. :smt006
lal написа:
Неми е за това че сме паднали , а затова където някви чорбарски създания ни правят на луди!
ТОВА ЗАСЛУЖАВАТ!

Първо ни прави луд един с мустак. Така де, Враго отвътре е най-опасен. Тоя освен че е отвътре, е и отгоре, а в някои случаи и отзад. :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:13 pm
Мнения: 1050
"Днес крадеш, утре душа береш"
След като не е за батков за кой е?

_________________
Поклон, великани!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Каквото и както и да се е случило, сами сме си виновни и толкоз! Без значение дали е организирана измама, букмейкъска или чорбарска идея и изпълнение... Няма клуб в света, който би се вързал на подобна дивотия поради няколко елементарни причини:
- покупка на 4 общо играча
- избран момент за покупката
- легитимация и кореспонденция по случая
- ПРИОРИТЕТИ на ръководството на отбора
...

Аз лично гледам, слушам и чета за футбол вече 25 г. но такава "покупка" не съм чувал, дори за отбори продаващи от Ю.Америка или директно от Африка. Отделно всеки отбор си има програма, мачове и колкото и да е тъп собственик, ръководител или треньор - МАЧОВЕТЕ СА ОФИЦИАЛНИЯ КАЛЕНДАР И СЪБИТИЯ ЗА ОТБОРА! Как е възможно да загърбиш ОФИЦИАЛНОТО и да те усучат с менте емблеми, факсове и телефони? Това е аматьорска история. Жалко, че ни пробутват МВР и Интерпол - щели да нищят измамата. Дано никой не се върже на тая простотия. Виновни са Батков, Баждеков, Гонзо и Достанич. Дори първите двама да са настоявали подмамени от пари, вторите двама нямат право да пренебрегват ОФИЦИАЛНИЯ календар! В крайна сметка те са хората, носещи отговорност. Явно някой добре е познавал обстановката и възможните реакции в клуба и пресметливо е дърпал конците на "купувача" според реакциите и информацията на "продавачите"... това не трябва МВР или Интерпол, а някой от стюардите в сектора да разследва!
:idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Абе,дали Батков наистина е отишъл в Атина или е повикан от шефа.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Айде отспахме се, изтрезняхме - да видим сега какво стана и какво имаме. И като така - поздравления а написаното от Козареца.
Клубът и публиката се разкъсват от жестока криза на идентичността и всичко останало е само логично следствие от това. Загубата от османците сама по себе си е неприятна, но не и нещо катастрофално - напролет, да речем ще ги бием. И какво?
Абе хора - ние не може да напълним нито "А", нито "В" дори БЕЗ буферните зони и така е от години. Хубаво, тоя път не бяхме по - малко като последните два пъти. Е, и да се радваме на това ли? Разберете - всичко под съотношение 3:1 на трибуните в наша полза си е жив позор независимо от обстоятелствата около класиране, игра, състав и пр. И всеки, който си намери каквато и да е причина да подмине този мач носи лична пряка вина за тоя хал.
В култовият ни сектор "Б" вече е съвсем нормално левскари да бият други левскари за пари. А пред този немислим и невероятен абсуд бледнеят всякакви резултати и загуби. Е красота просто. Това и комунистите не можаха да ни накарат да правим. Който иска, да нарича тия сребролюбци "левскари". За мен става дума за чорбари по душа и призвание...и те налагат реда в сектора, който е сърцевината на нашата подкрепа?! Та ето как доживяхме, значи свинете да ни надвикват цял мач.
Ама били 200 човека? Много са, признавам. Значи са по - яки и страшни от останалите 4800, така ли? Еми това не е от вчера, като не можете или не искате да им изземете със сила, ако трябва "ръководната" роля идвайте в "А" и "В" - оттам не може да се вика ли?
Сори, ама това не е публиката на "Левски" а безхарактерна тълпа. Както и ония трийсетина хубавци, дето си тръгнаха от "В" след 0-2. Плюс кежуълите, дето се изнесоха в 20 - ата минута (!!!) на мача с "Дебрецен". А от "Левски" какво остава, като махнем публиката? Правилно, нищо. И какво, да не би да е от вчера - като днес помня как на "Герена" при онова митологизирано реми на Тройчо след гола на Брито си останах сам в блока. Да, докато отборът вървеше фенове дал Господ. Обаче като закъсахме и какво - излиза, че в момента не сме с нищо по - различни от ония 50 човека, дето мааха карти на "Кочината" в периода, когато ги млатехме където ги хванем.
А отборът? Е какъв характер и воля очаквате от хора, които от първия си ден в клуба научават че са стока чиято съдба не зависи нито от изявите им, нито от публиката, нито от треньор и спортен директор а само и единствено от престъпни чорбаджийски прищевки? Какво очаквате от треньор, назначен заради умениетио си никога да не е несъгласен? И откъде да вземат пример за кураж и дух всички те - от Гонзо, дето мачкаше на терена или от Гонзо, дето като новоизпечен директор покрива и оправдава престъпленията на Батков вместо да го плесене през мустаците с една оставка? Отделно това че повече от половината или не са за тоя отбор и не са били никога, или вече няма как да върнат назад славните си години. За които години сме им повече от задължени, ама не - за последната година на "Герена" съм чул много повече псувни по адрес на Йовов, отколкото по адрес на комсомолската свиня. И то в "А" сектор, където преторианци няма. Е, откъде после воля и самочувствие за обрат?
А клубът и публиката губят идентичност по две причини. Клубът - заради всички безумия, престъпления и безчестия на един комсомолки донодник и перач на мутренски пари. От него няма и какво друго да се очаква. Но ние, публиката губим своята идентичност защото само го допускаме. И не мислете, че обвинявам от висок амвон, целия в бяло. Аз съм част от тази публика, значи също съм виновен. Па дори защото доста време се самозалъгвах за тези неща - един вид не че ги няма, ама още не са станали сериозни. Ами сляп съм бил, виновен съм.
Или ще сме на стадиона и ще подкрепяме отбора с пълни сили каквото и да става, или не сме левскари а "симпатизанти" (говоря за тези, които имат възможност да идват на мачовете естествено). Или ще държим на мнението си независимо от преторианци и пропагандисти, или им ставаме съучастници.
Нищо нямало да се промени? Не е така. Батков няма да поумнее, няма да продаде клуба, селекция пак няма да има и от Ортега играч няма да стане, нито пук Симонович ще се подмлади с пет години. Но всичко това е без значение докато на "Герена" има многобройна, вярна и гръмотевична публика непримирима към престъпленията на Батков поне толкова, колкото и към пропуските на Жоро Христов. Изчезне ли тази публика - изчезва и клуба. Остава само АД - то.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Темата може да се заключи след поста на Анарион.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
PhilipLS написа:
Абе,дали Батков наистина е отишъл в Атина или е повикан от шефа.


има си бизнес дела човека, не мисля, че Левски му е приоритет.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
През Атина за Тел Авив :smt006

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
А може би се подготвя завръщането на Майкъл Чорни...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Der Stürmer написа:
А може би се подготвя завръщането на Майкъл Чорни...

Афганците са на границата и чакат заповед от Мишата за наказание на Мустака :smt003

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 1:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7259
Всичко освен мощни скандирания "Батков - курво", "Батков, прасе, жена ти се ебе..." и "Кой сега е педерас? Тодор Батков педерас" е излишно.

и по-крайни методи принципно биха свършили работа, но ме съмнява на някой наистина да му се занимава да го направи.

Това е, приключвам с ФК Борат :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 2:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:34 pm
Мнения: 98
Първолет Стаматов написа:
всички плюете Георги, да си подадял оставката, да се махнел с достойнство. Единственият човек, на който му пука какво става с ЛЕВСКИ! Засрамете се, бе, как можете! Да си метне оставката и да остави нещата да потънат в лайната безнадеждно? Това ли искате? Най-лесно е да поеме вината и да се махне. И после? После какво става? Хиперболи и свободни съчинения не ми се слушат - щели сме да се съберем 100 000 човека? Аре слезте на земята, ние не можем да управляваме клуба - все ще се намери някой от тия 100 000, който ще намери начин да се намести и да узурпира властта. Какъвто и Устав дасе приеме, ебати фантастиката... Толкова ми е зле, че преадоха всички Гонзо - и футболистите, и лайномета мустакат

да, аз най-безнадежно очаквах гонзо да се направи на мъж и да си подаде оставката от поста "перде на батков", за който получава заплата от същия този батков в момента...

ок - сбърках, признавам си грешката.

това е същия гонзо, който рони крокодилски сълзи на погребението на георги илиев, а по-късно стана щатен утешвач на скръбната вдовица на косъо самоковеца.

какъв точно го дърви гонзо в клуба да попитам обаче? да знае нещо чужди езици - едва ли, най-много руски и то видяхме на какво ниво в преговорите с казан. да има нещо там голям опит, ценни контакти, известно име в европа? НАЛИ СТРОИМ ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ УЖ?

с такива строители, дето дори и достойнство нямат да поемат вината, както само ден преди това са обещали - толкова.

но съм съгласен с теб, че и по зле може да станат нещата.

аз съм оптимист :)

jdt написа:
трябва тотално различен подход ,любопитно ми е какво ще постигнат германците в Черноморец.Късно е вече но Борето+Илия Груев едва ли щяха да се справят по-зле.
Футболът е колкото игра с топка толкова и игра без топка.
Чичовото поне е имало досег с големия футбол и ги кара да се движат,пресират ,доколко се справят е друг въпрос

анджък, както казват братята конгоанци.

Richard Long написа:
Защото Борат е заложил тлъста сумичка за победа на свинете да си упреки умиращото родопско бизнесче. Аз няма да се учудя ако именно това е причината да държи да е президент на ЛЕВСКИ - за да манипулира резултати и да прави пари от тва

бъркаш копеле, батков е най-кадърния юрист в държавата, във форумО има хора от гилдията и те са ни обяснили.

[BFL] Gogo написа:
лит(*кс-етрополе не са по никакъв начин по напред от нас, ама по никакъв.... АБСОЛЮТНО ПО НИКАКЪВ

преди 3 години ние играхме в лигата. като додрапаш до там поне като другите селски отборчета от европейската пустош и провинция - поне малко да се беше оттъркало у нас нещо хубаво.

розенборг веднъж влязоха и после 10 години не пропускаха. стяуа и те с нас бяха, и те си имат един бекали дето е същи батков, само че по професия е овчар, а не юрист - и те повториха и потретиха, докато ние си правехме ташак с тампере и бате.

не са цесека по-напред от нас, ние сме много по-назад и от тях и от всичко живо.

BLUEBIRD написа:
Ако се окаже че в измамата имат пръст служители на ФК Турция следва служебна загуба и тежки наказания вкл. вадене на точки

само ако може ГАГА и gawain да ни представляват по делото. те имат опит в боренето с извънземните и техните конспирации.

бития е бит, ебания е ебан. курвата се ожени и свърши тая.

забрави за някава информация да излезе кой, как и защо стана каквото стана.

Anarion написа:
Клубът и публиката се разкъсват от жестока криза на идентичността и всичко останало е само логично следствие от това. Загубата от османците сама по себе си е неприятна, но не и нещо катастрофално - напролет, да речем ще ги бием. И какво?
Абе хора - ние не може да напълним нито "А", нито "В" дори БЕЗ буферните зони и така е от години

мда, ето това е проблем номер ЕДНО и него нито оставката на гонзо, нито дори пръждосването на батков ще решат автоматично. много работа и жертви ще иска този проблем.

но отнякъде трябва да се почне чистенето на оборите и за начало изхвърлянето на батков от клуба и на надрусаните лумпени от стадиона ще даде верния тон.

А И ДА СЕ ВЪРНЕ ЕМБЛЕМАТА!!!

тук наистина опира до загуба на индентичност.

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 5:14 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Иван Караджов се оказа любител на мъжките ласки
От Топспорт

Вратарят на лит(*кс-етрополе не крие завоеванията си и на двата "фронта"

http://topsport.ibox.bg/news/id_462787984

Вратарят на лит(*кс-етрополе Иван Караджов, освен добър под рамката на вратата, се оказа и повече от страстен купонджия. Обект на интимните му желания обаче, често се оказват и млади и симпатични момчета като самия него, разкриха част от разочарованите му фенки.

Караджов без никакъв свян е публикувал скандални фотоси на близост с "приближените му" приятели в социалната мрежа „Фейсбук", където те лесно могат да станат достояние на всеки. Разбира се в интерес на достоверността, трябва да се признае, че интересът му явно се простира и на двата „фронта", тъй като има и снимков материал с противоположния пол.

Все пак тези нестандартни предпочитания на стража на „червените" явно носят отличен резултат, след като той все още не е допуснал нито един гол във вратата си от началото на сезона в „А" група. Любимецът на Любо Пенев бе и на ниво в почти всички мачове от Лига Европа..

В тази връзка и други вратари от родното първенство могат да опитат подобни методи за повишаване на вратарските си качества...

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 5:35 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:23 pm
Мнения: 19
nazional написа:
Всичко освен мощни скандирания "Батков - к.рво", "Батков, прасе, жена ти се ебе..." и "Кой сега е педерас? Тодор Батков педерас" е излишно.

и по-крайни методи принципно биха свършили работа, но ме съмнява на някой наистина да му се занимава да го направи.

Това е, приключвам с ФК Борат :smt006


дам. Само ще добавя и всички некадърници които му помагат на тоя идиот. Просто масови промени трябва да има.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 22, 2009 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
какво е тва "горе главите" ??? мойто мнение е на 180 градуса. видя се че от 11 играча онзи ден 7-8 не са за Левски. никво горе главите, зимата гонзо да зима голямата метла и да измита некадърността от Левски...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com