forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Boyo написа:
Shakespirt написа:
Boyo написа:
айде пак се почна за мъри :) все едно всички тея уникални безкадърници мароканци, бразилци, сърмовци, тасевци и т.н. дето ни докараха найсе резила не ги доведоха имено мъри и наско... не че и те толкова много са виновни - за без пари толкоз
най-тъпото е, че резилите тепърва започват

Кой е безкадърен, Рабех ли, Тасевски ли, Зе или Жоазиньо?! Та тва са ни най-стабилните играчи бе :D Порцелана показва нелоши игри, ама не е за десен бек и тва се вижда от самолет. А Сърмов като не е сам дефанзивен халф се справя прилично.


Страшни играчи, видехме ги вече - дебрецен, бате, жилина, милина, кой ли не ни направи за смех
рабех е пияница, тасевски е три пъти по-непостоянен и от мечо, останалите са толкова махленски играчи, че и за б група не стават
сърмов е най-безличният дефанзивен халф, който някога се сещам да сме имали - сравни със златко янков, с костя и т.н.

Махленски играчи - хубаво, приема се. А кой е виновен за невзимането на немахленски играчи?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 4:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Kryten написа:
SZ_FEN написа:
Kryten написа:
Ратко ще се окаже много твърдоглав. Безумие да пуснеш маймуняка, безумие да държиш Дарко на пейката, айде на почивката да го пуснеш. Така де, наистина няма много избор, но завършихме с ебати пенсионираната халфова линия - Симонович, Бардон, Йовов. При това и тримата офанзивни халфове. Е какво значение дали те ще се разхождат или ще са някои млади

Никакво безумие не е да държиш Дарко на пейката. Той пипа топката една дузина пъти на мач. Това не е игровото поведение на един халф независимо дали дефанзивен или офанзивен. Дарко да играе централен нападател за да ни бъде поилезен с нещо.

Не мога да се съглася, защото Дарко дава 90% от асистенциите за головете ни в последно време.
А Йовов като е пипнал топката повече от два пъти, но така че да не провали атаката точно два пъти, прави ли го по-добър?

Според теб, всеки играч който играе с топката е като Йовов и за това не е голяма загуба, че Дарко не играе често с топката, така ли? Що се отнася до въпроса ти за Йовов. Да, честата игра с топката го прави по-добър, от колкото да пипа топката 5 пъти на мач и пак да прави пропуските които прави.

Дарко е халф и по дефиниция той изнася топката от защитата и я разпределя към нападателите във фаза нападение, а във фаза защита той атакува нападателите на противниковия отбор още преди те да са влезли в надиграване със защитата ни.
На Дарко му куца играта точно във фаза отнемане на топката от чуждите нападатели и има ужасно чувство за пласиране. Той застава там където топката не стига лесно до него.
Иначе си прав. Прави гениални рейдове и супер пасове. Т.е. когато играе с топката е супер играч само дето не играе често с нея. Именно поради това Дарко ще ни е много полезен главно като нападател. Той трябва да е дясно крило или един от двамата нападатели при схема 4-4-2.
Ако Ратко е внимавал, няма да имаме проблеми с отсъствието на Зе за мача с Виляреал, ако разбираш какво ти казвам.

П.П. - Балтанов какво трябва да направи за влезе дори като резерва на мч като снощния?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Нед Сеп 13, 2009 4:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 4:16 pm 
На дубъла ше ги сцепим :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 6:07 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Тъп мач :smt006 , щях да заспя :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 7:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 1:43 pm
Мнения: 8
retwerts написа:
.Ти повече се притеснявай каква селекция ще направят Гонзо и Достанич.Направо не ми се мисли-ще ни напълнят отбора със сърби и футболисти на пенсионна възраст,че да ни се смее цяла България!

Ми кой да вземат за без пари... Нека Бай Ганьо ясно обяви бюджета за селекция и тогава може да ги държи отговорни...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Как заблудихме испанците само :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
Ivan63 написа:
Как заблудихме испанците само :smt005

Директно в куркапана отиват :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 9:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Max^10 написа:
единствените които искат да купят ЛЕВСКИ са дпс и не защото са водени от любов към синия клуб.По-точно изразът е които МОГАТ да купят ЛЕВСКИ защото и аз искам да ги купя ма .... :mrgreen: И все пак силно се надявам да не съм прав.

Почна като Жаклин Михайлов!
Хората купуват нещо като знаят,че ще са на печалба от него..от Левски не можеш да изкараш печалба :smt006 няма НОРМАЛЕН човек дето ще се съгласи да си хвърля парите на вятъра.

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48814
Местоположение: ШОПландия
LS1914 написа:
Max^10 написа:
единствените които искат да купят ЛЕВСКИ са дпс и не защото са водени от любов към синия клуб.По-точно изразът е които МОГАТ да купят ЛЕВСКИ защото и аз искам да ги купя ма .... :mrgreen: И все пак силно се надявам да не съм прав.

Почна като Жаклин Михайлов!
Хората купуват нещо като знаят,че ще са на печалба от него..от Левски не можеш да изкараш печалба :smt006 няма НОРМАЛЕН човек дето ще се съгласи да си хвърля парите на вятъра.

Аз съм убеден, че има достатъчно много хора, които ще са в състояние да инвестират доволно и да са си на печалба. Проблемът е, че инвестицията е дългорочна, но ще се намерят 'луди". Само комсомоеца да пусне кокала...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Без бази, без държавата да е зад спорта кой ? ПИТАМ ! КОЙ !? :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
според мен не можем да искаме от радко да направи отбор без бюджет и без футболисти които той си е избирал и които той е оценявал :wink: за мен проблема е в това, че батков не иска да останат излишни футболисти за които се е изръсил и за това не дава на Радко да си подреди състава. Една схема 4-4-1-1 със дарко играещ зад нападателя и нападател с по-голяма класа от търкалия скамейката в славия дениран и играещия плахо гошо христов ще промени доста облика на отбора. Има много хора в състава които не са за Левски, Зе просто унищожава със своите страхотни пробиви и ужасно нескопосани пасове и центрирания, сърмов е страшна дупка от няколко мача и има нужда от няколко урока по мъжество, саша издъхва за едно полувреме, дениран да ходи в Б група, имаме нужда от освежаване на отбора, а необяснимото за мен е как можахме да махнем "феноменалния" , както го нарече един коментатор, Иван Цачев и още доста млади момчета от състава и колко гола още трябва да вкара Лъчо Балтанов за младежите, за да земе да се помисли че Левски има доста стойностни футболисти дадени под наем за да гледаме пенсионери и глупаци останали без сърце и душа вече как се мъчат да играят футбол :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
според мен не можем да искаме от радко да направи отбор без бюджет и без футболисти които той си е избирал и които той е оценявал за мен проблема е в това, че батков не иска да останат излишни футболисти за които се е изръсил и за това не дава на Радко да си подреди състав

Така да е. И как наричаме човек, който не смее и не иска да защити каквото мисли, а прави само "каквото му дават"?
Точно така, имаме врене отговор - "мухльо"!
А искаме ли мухльови в "Левски"? Ами не, не ги искаме.
И какъв е достойният отговор на всеки, комуто уж не дават да върши работата си а носи цялата отговорност за нея?
Правилно, нарича се "оставка".
Т. е. - некадърното помощниче ВЪН!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Anarion написа:
Цитат:
според мен не можем да искаме от радко да направи отбор без бюджет и без футболисти които той си е избирал и които той е оценявал за мен проблема е в това, че батков не иска да останат излишни футболисти за които се е изръсил и за това не дава на Радко да си подреди състав

Така да е. И как наричаме човек, който не смее и не иска да защити каквото мисли, а прави само "каквото му дават"?
Точно така, имаме врене отговор - "мухльо"!
А искаме ли мухльови в "Левски"? Ами не, не ги искаме.
И какъв е достойният отговор на всеки, комуто уж не дават да върши работата си а носи цялата отговорност за нея?
Правилно, нарича се "оставка".
Т. е. - некадърното помощниче ВЪН!


Ами Батков по мухльовщина си ги избира тренерите, иначе как ще му играят по свирката :lol: Като изгони Радко, следващия гаранция ще е същия, ако не и по-зле :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Anarion написа:
Цитат:
според мен не можем да искаме от радко да направи отбор без бюджет и без футболисти които той си е избирал и които той е оценявал за мен проблема е в това, че батков не иска да останат излишни футболисти за които се е изръсил и за това не дава на Радко да си подреди състав

Така да е. И как наричаме човек, който не смее и не иска да защити каквото мисли, а прави само "каквото му дават"?
Точно така, имаме врене отговор - "мухльо"!
А искаме ли мухльови в "Левски"? Ами не, не ги искаме.
И какъв е достойният отговор на всеки, комуто уж не дават да върши работата си а носи цялата отговорност за нея?
Правилно, нарича се "оставка".
Т. е. - некадърното помощниче ВЪН!



Mи да, това е начина, сменяме Ратко, март сменяме и следващия и така- на 6 месеца менкаме треньорите. Те така ще тръгнем във вярната посока. Евала. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Shakespirt написа:
Въпроса е, че тея хора вмомента са ни най-стабилните играчи, което ше рече, че едва ли са толкова зле, колкото се мъчиш да ги изкараш. Зе и Жо по никъв начин не са махленски играчи, за Тасевски също си далече от истината. Проблема е, че няма кой да им каже как да играят и са наредени по най-безумния начин.


ако беха добри играчи и без треньор щеха да вземат поне един мач...
тасевски, дето ни е звездата, е резерва в славния тим на... Македония !?! Рабех ако беше класа немаше да е в мароко до 22 годишен, а щеха отдавна да са го лапнали - национал малдежки, всичко го гледат.
батков отчаяно се опитва да продаде некой цяло лято и никой не ги ще :)

Kryten написа:
Махленски играчи - хубаво, приема се. А кой е виновен за невзимането на немахленски играчи?


Батков най-вече, и всички изредили се треньори , че са се съгласили, а не са поискали класни играчи


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ти знаеш ли какви играчи са поискали? Защото и Мъри и Вуцов и Кокала искаха едни играчи, накрая се взе третия или четвърти вариянт. Ето последния пример - Кокала искаше Макриев. Преди това имаше хиляди такива случаи с Камбуров, Новакович и пр. Освен ти да имаш предвид някакви мегазвезди

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
точно за това написах "съгласили" - съгласили са се с Батков на 0 лева селекция и смешни играчи, вместо да си кажат открито пред медиите: искам еди колко си пари за селекция или се махам... Мъри ако не му е било ясно, че след онзи отбор с тея нови анонимни попълнения ще се сгромоляса значи е пълен идиот. Вуцов е ясен - той искаше на всека цена да е в Левски, без значение от нищо друго. Кокала според мен ако публиката беше го подкрепила щеше да тръгне на въпреки на Ганя, ама ситуацията беше друга и той си траеше. Тоя сега нема кво да го коментираме, щото ще е треньор на Левски само още 6 дни :)
Ако имаше един треньор да каже пред медиите като пич, че Батков е стиснат и така отбор не се прави - публиката го правеше боК веднага и "батков курво" щеше да е най-мекото скандиране на стадиона. Само че преобладават мишоците треньори. Кофти ми е, че и Борето и Гонзо му се връзват...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
LS1914 написа:
Max^10 написа:
единствените които искат да купят ЛЕВСКИ са дпс и не защото са водени от любов към синия клуб.По-точно изразът е които МОГАТ да купят ЛЕВСКИ защото и аз искам да ги купя ма .... :mrgreen: И все пак силно се надявам да не съм прав.

Почна като Жаклин Михайлов!
Хората купуват нещо като знаят,че ще са на печалба от него..от Левски не можеш да изкараш печалба :smt006 няма НОРМАЛЕН човек дето ще се съгласи да си хвърля парите на вятъра.

От Левски може да се печели. Трябва да бъдат разкарани пиявиците и мениджърите, които смучат бюджетa.
за това се правят абсурдни рокади като Цачев-Ортега. За това се водят безумни играчи на постове, за които не рябва, а на други няма никой.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Boyo написа:
точно за това написах "съгласили" - съгласили са се с Батков на 0 лева селекция и смешни играчи, вместо да си кажат открито пред медиите: искам еди колко си пари за селекция или се махам... Мъри ако не му е било ясно, че след онзи отбор с тея нови анонимни попълнения ще се сгромоляса значи е пълен идиот. Вуцов е ясен - той искаше на всека цена да е в Левски, без значение от нищо друго. Кокала според мен ако публиката беше го подкрепила щеше да тръгне на въпреки на Ганя, ама ситуацията беше друга и той си траеше. Тоя сега нема кво да го коментираме, щото ще е треньор на Левски само още 6 дни :)
Ако имаше един треньор да каже пред медиите като пич, че Батков е стиснат и така отбор не се прави - публиката го правеше боК веднага и "батков к.рво" щеше да е най-мекото скандиране на стадиона. Само че преобладават мишоците треньори. Кофти ми е, че и Борето и Гонзо му се връзват...

С дъртаци със сигурност не се прави.
Като няма кинти Батков, като Лупи ли да действа? За една година да ни загроби и после делегация от отбора.
Не си мислете, че в този момент има една опашка от инвеститори, които чакат еБатков пред кабинета да благоволи да им обърне внимание.
Като няма кинти, поне Балтанов, Генев, Балджийски да повече да играят.


Последна промяна Vincenzo на Пон Сеп 14, 2009 10:49 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Boyo написа:
Ако имаше един треньор да каже пред медиите като пич, че Батков е стиснат и така отбор не се прави - публиката го правеше боК веднага и "батков курво" щеше да е най-мекото скандиране на стадиона. Само че преобладават мишоците треньори. Кофти ми е, че и Борето и Гонзо му се връзват...

За част от него, да. За друга щеше да е мрънкаща путка.

Колкото до играчите, няма как да не ги приеме, нали иначе остава без никакви изобщо и си заминава на третия мач. Освен това Батков ако иска, веднага подписва с трима, четирима и ето ги натресени. Затова говорим за намеса в работата на треньорите. А като си поискат играчи видя какво става, Батков го е страх от разгром и назначава послушко.
Борето му се върза, силно се надявам Гонзо да се разсмърди. Трябва по-чести срещи на него с публиката.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Vincenzo написа:
С дъртаци със сигурност не се прави.
Като няма кинти Батков, като Лупи ли да действа? За една година да ни загроби и после делегация от отбора.
Не си мислете, че в този момент има една опашка от инвеститори, които чакат еБатков пред кабинета да благоволи да им обърне внимание.
Като няма кинти, поне Балтанов, Генев, Балджийски да повече да играят.


Напротив, шанс за Генев, Балтанов и т.н. ще има имено като ИМА кинти. Щото като няма най-важна е далаверата, а такава в тех нема. Като има кинти викаш голем треньор, викаш неколко класни играча и около тях таланти като Генев и Балтанов израстват големи футболисти.
Лупи може да го иронизираме, но за последните две години имат една титла и влизане в Лига Европа - точно квото имаме и ние. Верно че браха малко срам от изявите му, ама ние пък брахме от евротурнирите :) Във футбола накрая се броят успехите , а статистиката казва Батков = Лупи .
Иначе кинти има предоволно в отбора, само че некой мустак го е ударила кризата и требва да си спасява собствения бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Недей да приравняваш нещата, знаеш добре че ако не беше държавната закрила ония още щяха да са в Б група и все още имат сума ти задължения, за които всички си затварят очите.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ама не са, нали :)
важно е какво се случва, а не какво е можело или трябвало да се случи
в крайна сметка това, че лупи толкова ги закопа им помогна и сега ни дръпват много сериозно
докато ние още дълги години ще требва да търпим батков
единствената надежда ми е в сегашното правителство да му удари бизнеса тук там и да фалира окончателно


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе прав си ама е едно да откраднеш нещо и да не те хванат, друго е да не откраднеш нищо. И в двата случая си чист, ама докога...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Boyo написа:
Vincenzo написа:
С дъртаци със сигурност не се прави.
Като няма кинти Батков, като Лупи ли да действа? За една година да ни загроби и после делегация от отбора.
Не си мислете, че в този момент има една опашка от инвеститори, които чакат еБатков пред кабинета да благоволи да им обърне внимание.
Като няма кинти, поне Балтанов, Генев, Балджийски да повече да играят.


Напротив, шанс за Генев, Балтанов и т.н. ще има имено като ИМА кинти. Щото като няма най-важна е далаверата, а такава в тех нема. Като има кинти викаш голем треньор, викаш неколко класни играча и около тях таланти като Генев и Балтанов израстват големи футболисти.
Лупи може да го иронизираме, но за последните две години имат една титла и влизане в Лига Европа - точно квото имаме и ние. Верно че браха малко срам от изявите му, ама ние пък брахме от евротурнирите :) Във футбола накрая се броят успехите , а статистиката казва Батков = Лупи .
Иначе кинти има предоволно в отбора, само че некой мустак го е ударила кризата и требва да си спасява собствения бизнес

Ако не бяха Гоце и Станишев, цеца заминаваше в А окръжна след политиката на Лупи.
Батков просто няма пари. Не мисля, че прави далавера на гърба на отбора. Но като бизнесмен е много малък, за да издържа клуб като Левски с поставени сериозни цели. След 2 нулеви години в Европа, еБатков глътна много вода.
Около него обаче (което е най-големия проблем в БГ футбол) е пълно с хиени. Футболни хора, които се издържат само от комисионни, но не правят нищо ЗА футбола.
Той (еБатков) трябва да осгурява финансиарането, а мениджърите да изкарват добър продукт от отбора - хубави мачове, резултати и изгодни за клуба трансфери. Добър маркетинг - да привличат публика на стадиона и тн. От 3 години (вкл. последната година на Мъри) отбора нищо не играе и се върти в омагьосан кръг. И за това не е виновен само Батков, а всички футболни спецове около него. Никаква футболна програма за развитие на отбора, взимат се мерки на праче и тн.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Понеже вече емоциите отшумяха от мача, виждам че се е заформила сериозна дискусия относно цялостната политика и поведение на ПФК Левски. Със сигурност когато отбора е попаднал в такава ситуация да пада поредни три години от Доко СФ, да се резили в ЕКТ ВЕЧЕ ТРЕТА ГОДИНА, да смени ЧЕТИРИ ТРЕНЬОРА за 3 години говори ако не друго, то поне КРАЙНА ОБЪРКАНОСТ в управлението му. Кой "управлява" този клуб-влак е известно всички нам : Машиниста. Когато на един Машинист влака за ТРИ ГОДИНИ катастрофира ЦИФРА пъти, какво се случва с него? Вина за конкретен загубен мач може да има във всеки човек в клуба към дадения момент, НО ГЛАВНАТА ВИНА ЗА ЦЯЛОСТНОТО УЖАСНО състояние към този момент се НОСИ от БАТКОВ. НЕ ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ НЕ ДАВА МИЛИОНИ за селекция, СИЛЕН ОТБОР в БГ може да се изгради и със сравнително "малко" пари(справка: отбора от 2005-2007). Просто АКО преди две години след РЕЗИЛА БАТЕ на летището БОРАТ беше казал: Е КУПИХ И АСУС И НИЩО НЕ СТАНА, а НЕ БЯХ ГО ДОГОВОРИЛ, АМА СЕГА ЗА КВО МИ Е и бяхме добавили към този състав ПОНЕ ЕДИН ДВАМА КАЧЕСТВЕНИ НАПАДАТЕЛИ, сега ситуацията щеше да е друга. ОТБОРА ИМА НУЖДА ОТ ДВАМА ТРИМА КАЧЕСВЕНИ футболисти и заспива. Само че ВМЕСТО ТОВА НИЕ ВЛАЧИМ ПЕНСИОНЕРИ на по 33-34 години, които бяха освободени преди ДВЕ години за "свършили" с футбола. Просто подбора на играчи за отбора в последните ДВЕ ГОДИНИ Е ПЪЛЕН ПРОВАЛ и ЗА ТОВА НЯМА ОПРАВДАНИЕ АБСОЛЮТНО НИКОЙ ОТ КЛУБА. В Европа и Латинска Амарика със сигурност ИМА ИГРАЧИ "БАРДОН"(евтини и достатъчно класни) НО НЯМА КОЙ ДА ГИ НАМЕРИ. ИМАМ чувстовото, че вече 3 години в този клуб се работи ДЕН ДА МИНЕ, ДРУГ ДА ДОЙДЕ и ни е през уя какво става с клуба. ТАКА ПОВЕЧЕ НЕ МОЖЕ! НЕКА КАЖЕМ СТОП. И ГО ПОКАЖЕМ В СЕКТОР "А" през следващите мачове. :smt002 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Гонзо се изказа - всички проблеми са ни от схемата на игра. Наличните футболисти нямат данни за 4-4-2, а явно 4-3-3 не я умеят. Мъри играл 4-3-3 и правел селекцията и тогавашните играчи за тая схема били подбирани. Сега обаче тая схема вече е виновна. Вуцов, Велев и РаТко нямат вина. Нямали са време, средства, играчи...
Най-жалкото в мърморенето на Гонзо е посочения "аргумент", че виждате ли тези играчи не умеят да играят по тая схема и ако тръгнем да я сменяме те стават ненужни. :lol: :lol: :lol:
То е все едно, някой да работи в сервиз за смяна на гуми и само това да умее, след 4-5 г. стаж. какво му е на Тасевски та да не умее да играе дефанзивен халф? Защо Зе и Жо да не могат да играят в средата по фланговете изтеглени с мисъл, когато има възможност да атакуват по фланга и да подпомагат двойката нападатели? Христов и Ортега - нима не могат да се справят заедно по добре, отколкото единия зад другия?
В мача с Локо Сф в няколко момента Йовов заставаше на върха на атаката, вместо Ортега - направо трагично подреждане, и то предвид на Г.Марков - който без проблем ги опази.
РаТко е жалък, няма причина с наличните футболисти да не може да играе по 4-4-2. Да не говорим, че има варианти в които и 4-3-3 може да преминава в 4-4-2, в зависимост от развитието на мача и събитията на терена.
Гонзо се излага - опитва се да го покрие, но ако загубим в Испания + евентуален Х и да не дава Господ загуба от сФинята ... какво ще говори тогава? Пак схемета? Или наред са играчите?
Ратко щом е спец и е поел ЛЕВСКИ - още преди да дойде, можеше да говори какво и как смята да прави.
А не да ми чакат по 4-5 часа след мач, да гледат видео и да смучат от пръстите си кое как и защо се случило?
Нима от 21 ч. събота до 1 ч. неделя е времето да анализираш проблемите?
Колкото Гонзо е спортно-технически-изпълнителен и т.н. "директор", толкова и РатКо е "треньор", а също толкова и Батков е "собственик".Орел - рак - щука... класическа комбинация, ебаха ни мамата ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
UGLYBLUE написа:
Най-жалкото в мърморенето на Гонзо е посочения "аргумент", че виждате ли тези играчи не умеят да играят по тая схема и ако тръгнем да я сменяме те стават ненужни. :lol: :lol: :lol:

Дам, това наистина беше кафяво твърдение

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
е кво да каже Гонзо: "Батков е педерас и не даде пари за нападател лятото" :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 14, 2009 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
А и щях да забравя ... "новото" попълнение Саша Симонович ... просто нямам думи! Вместо Балтанов да поеме отговорност, след вече 3-4 год. ту викан, ту изваждан от групата ... РаТко купи Симонович, който никога не е играл дефанзивен халф - в типичния смисъл на рушител полузащитник. Гонзо уж бил съветвал Ратко да вземет Саша от Мездра, по примера на розовите, които обраха боклука от изпадащите отбори с по 5 домакински загуби само от втория полусезон. А Цачев верно не заслужи възможност, все пак той вкара за 3-4 мача толкова, колкото Хичо за три сезона. Хичо е звезда, избира червени прашки на мърлявата си приятелка "лайв" по БНТ за 08 Февруари. Смях!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com