forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Мен пък ми е интересно ако бяхме с Черепа, а не с дебелата пияна свиня, дали положението щеше да е различно...
Но докато го има - хвала на благодетеля на сектор Б! :smt006

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:21 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Яд ме е,че не привлякохме Мариан Христов. С него бетонирахме средната възраст на отбора и ставахме Милан на Балканите :smt006 :?

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Случи се най-логичното нещо. Реално в Левски не се работи грам откакто си тръгна Стоилов. Вече втора година ние нито имаме свестен треньор да проведе подготовка, нито резонна селекция (рабирай - да се взимат футболисти, които ни трябват, а не просто на принципа "защо не"), нито в школата се търси някакво развитие, нито нищо.

Заблуждаваме се, че ставаме за нещо, заради отбори като Локо Мзд и тям подобни, а в такива мачове викаме "случва се", но истината всички я знаем - случва се, но не е от нищото.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
thegboy написа:
Случи се най-логичното нещо. Реално в Левски не се работи грам откакто си тръгна Стоилов. Вече втора година ние нито имаме свестен треньор да проведе подготовка, нито резонна селекция (рабирай - да се взимат футболисти, които ни трябват, а не просто на принципа "защо не"), нито в школата се търси някакво развитие, нито нищо.

Заблуждаваме се, че ставаме за нещо, заради отбори като Локо Мзд и тям подобни, а в такива мачове викаме "случва се", но истината всички я знаем - случва се, но не е от нищото.

яд ме е само че ако бяхме били локото след хикса на свинете с пирин щехме да имаме ебаси предимството :boisw

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
thegboy написа:
Случи се най-логичното нещо. Реално в Левски не се работи грам откакто си тръгна Стоилов. Вече втора година ние нито имаме свестен треньор да проведе подготовка, нито резонна селекция (рабирай - да се взимат футболисти, които ни трябват, а не просто на принципа "защо не"), нито в школата се търси някакво развитие, нито нищо.

Заблуждаваме се, че ставаме за нещо, заради отбори като Локо Мзд и тям подобни, а в такива мачове викаме "случва се", но истината всички я знаем - случва се, но не е от нищото.

Левски не играе нищо от зимата на 2007-ма :smt006

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Мене друго ми е кофти, аз така или иначе на тоя мач не бях, но да дойде жалката агитка на Локото и да се гаври с Левски с някакви картонени човечета ... :? Вместо да се изпотрепваме помежду си, знам ли, може би трябваше да се подскаже :smt003 на локчовците, че не е хубаво така :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Шеки, ти гледА ли мачо бре, на полувремето като се разминаваше с двете спермоядки такъв поглед им метна, че реших, че си отишъл с тях некъде :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Shakespirt написа:
Левски не играе нищо от зимата на 2007-ма :smt006



Така е но тогава се виждаше накъде върви клуба - правилно или грешно, времето щеше да покаже. Довлякоха се млади момчета - мароканчетата, бразилците, взе се Ели Зизов с идеята, че ще стане футболист до годинка две, уреди се да дойде Георги Христов, по Гаджев се е работило да се привлече, Дарко дойде,плюс няколко школници още - все млади момчета, с ясната тенденция да се развиват, да се гради отбор покрай такива хора, пък даби щеше да се получи - знае ли някой. Докато след това - нищо - абсолютно "кой завари" принципът. Гонзо ни носеше мачовете на гърба, връщаме Йовов, Бардон, Топчо, Саша, школата я разпръскваме по селата, треньори се сменят, изпускаме таланти, играеме по някакви нечувани схеми... пълен шаш е тоя отбор в момента.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Тва си говорехме вчера с един приятел, че кат не върви, поне да разкарат тея скъпи футболисти и да си гледаме юношите, поне ше знаеме на къде вървят нещата... обсъждахме и как Черно Море и Черноморец скоро ше ни издухат ако продължаваме да работиме толкова неправилно, щот те системно си бачкат и няма да им закъснеят резултатите... Истината е, че като му беше времето, Батков не се стисна да вложи, въпреки, че беше доста по-зле от сега, а след 2006-та почна да се прави на тарикат...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Shakespirt написа:
Тва си говорехме вчера с един приятел, че кат не върви, поне да разкарат тея скъпи футболисти и да си гледаме юношите, поне ше знаеме на къде вървят нещата... обсъждахме и как Черно Море и Черноморец скоро ше ни издухат ако продължаваме да работиме толкова неправилно, щот те системно си бачкат и няма да им закъснеят резултатите... Истината е, че като му беше времето, Батков не се стисна да вложи, въпреки, че беше доста по-зле от сега, а след 2006-та почна да се прави на тарикат...



Истината е, че Батков не трябваше да я прави оная глупост със смяната на треньорския щаб тогава, не само Мъри - просто всички покрай него работиха със сърце най-важното ясна идея какво правят - и си личеше. Не се страхуваха да загубят мач, два, три, докато след това всеки треньор е на принципа "тоя мач да се спечели, пък утре ще му мисилм" - не става така. Дори големите европейски клубове не си позволяват да го правят това, какво остава за нас. Защото не е трудно да видиш, че отбор не става само с ветерани, хора, които са на едно влизане от край на кариерата и на които никой не може да предвиди утрешната форма. Какво остава да се развива потенциал или нещо такова. Тамън тръгнахме малко и пак сами се сринахме.

Изтъркаха ми се пръстите да ги пиша тия работи, то вече чак е жалко - въртиме едно и също като развален грамофон.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Играхем много слабо. Гонзо каза, че искал ад сменим схемата, но нямали сме играчи. Нямало кой да смени Сърмов като дефанзивен, Сашата не бил за тоя пост. Еми що го взеха, като не е за него ? Защо взеха ТОпузаков, като имаме Миилев и Генев. И двамата са млади, преспективни момчета. Дарко и Бардон си препокривали функцииите. Еми що Взехме Бардон ? Нямали сме типичен централен нападател, Ортега не бил такъв. Еми що го ввзеха отрега ? МАкриев, Камбуров, Джоб всичките беха скъпи...
Всички започнаха да си задават въпрос "защо от няколко мача сме ненормално зле в защита?" еми то е ясно. Защото Гаджев се контузи, той е дефанзивен халф. ТОй спираше атаките, вършеше черната работа. Сега няма кой. Пък и играехме с двама дефанзивни полузащитници, не с един като сега (който и той не е дефанзивен, ами по неволя стана).Цачев да се връща. Хичо и Балтанов (капитан на младежкият национален, 2 гола вкара ония ден...) да се наложат в отбора. Виктор Генев и Милиев да почнат да се налагат и те. Божката Митрев да започне да пази по- често... И това най добре да стане в мачовете от ЛЕ, да играят момчетата срещу големите, за да натрупат опит и самочувствие. Пък и ще играят с повече желание от Йовов, Бардон и Топчо.
Но зимата трябва да се купят играчи. Камбуров е перфектен за таран. Ивелин Попов да вземем от Литекс. Тея двамата само ще ни оправят играта 100 пъти.

то само тука има 7 добри момчета.... ДАже пак може да станем 4-4-2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Mr.Smith написа:
Има и нещо положително, вкарахме гол на Локото , за първи път от 4 мача в първенството :smt003

Ахахаха. Точно вчера с един приятел това се бъзикахме. Имаме напредък. След отнова 3:5 това ни е първи гол, чак в петия мач. :smt003

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Живот и здраве следващият път равен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Здавейте!Майната му на загубата,то ни се превърна в традиция да падаме от Локото,но има друго нещо ,което ме притеснява:
1.Защо Левски така и не привлече качествен нападател?
2.Защо при очевадните проблеми в атака един от перспективните ни футболисти на този пост-Цачев беше пратен в Пирин?
3.Защо са ни футболисти на по 34 години като Симонович?
4.Защо не съм видял един мач на такива безспорни таланти като Балджийски,Кирев,Табаков,Аджов?
5.Защо Ратко тотално забрави футболисти като Балтанов,Милиев,Огнянов и дори Николай Димитров?
Като ще падаме,поне да е с млади момчета-да се обиграват,защото е ясно,че те могат да стават по-добри,но Саша и Йовов по-добри няма да станат,а ще стават все по-слаби!

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
Едно време бяхме абонати да падаме по съвем същия начин от Нефтохимик Бургас:)

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Luftwaffe написа:
Mr.Smith написа:
Има и нещо положително, вкарахме гол на Локото , за първи път от 4 мача в първенството :smt003

Ахахаха. Точно вчера с един приятел това се бъзикахме. Имаме напредък. След отнова 3:5 това ни е първи гол, чак в петия мач. :smt003

Добре,че ги бихме веднъж за купата да не сме валат вече 3 години :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
Radio Werewolf написа:
Едно време бяхме абонати да падаме по съвем същия начин от Нефтохимик Бургас:)

Такъв абонамент май отдавна не сме записвали - толкова поредни.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Не знам защо е скачането срещу Саша. ЕГН-то му със сигурност не е в негова полза, но на тоя етап опитните играчи са тия, които крепат отбора...

Аз като го гледах мача, то всяко по-интересно наше положение дойде от Бижутера и Саша (макар че неговото бе май само един удар извън наказателното, но за нас и това е много). Бразилчетата се стараха по крилата, ама като нема на кой да я сипат?

Другия проблем е, че липсва квото и да било желание за нестандартна игра, за импровизация и дори по-зле - раздават се тъпи пасове към играч, който го виждаш че е заобиколен от трима защитници и не знам кво очакват с такава игра...Робиньо да е, пак ще я загуби. това се случи прекалено много пъти срещу Локото. Аз ако им бех треньор за такъв пас им гърмя 100 лева от заплатите, та накрая на месеца да имат и да дават пари на клуба...тамън ще стане рай за Баждеков!

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Тука обаче некви разбирачи говорят... Хах... що не се пускат Хичо, Балтанов и Митрев... ми щот са контузени бе, кратуни :D Очаквам скоро да почнете да питате за Гаджев и Гонзо що не играят :smt003

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Shakespirt написа:
Тука обаче некви разбирачи говорят... Хах... що не се пускат Хичо, Балтанов и Митрев... ми щот са контузени бе, кратуни :D Очаквам скоро да почнете да питате за Гаджев и Гонзо що не играят :smt003



Ти кажи кво каза на спермоядите на полувремето, докато ги оглеждаше като се разминавахте :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Trent написа:
Не знам защо е скачането срещу Саша. ЕГН-то му със сигурност не е в негова полза, но на тоя етап опитните играчи са тия, които крепат отбора

Ами нормално е да скача срещу Саша.Не може да имаш младежки национал в невероятна форма като Балтанов,а да залагаш на дъртака и изчерпан вече Саша.Видя се,че тия опитни футболисти така или иначе не струват,щом падат на Герена от Дебрецен и Локо,ми нека да видим младите.Плюс това за какъв чеп ни е Саша при положение,че той горе-долу си покрива позицията с тази на Бардон и Тасевски.Аз не познавам друг отбор,който да взима футболист на 34-ри за резерва!Аз лично съм против всички изчерпани футболисти,които се вижда,че не играят добре и не са полезни на отбора,но незнайно защо им се дава постоянно шанс.В този ред съм против Саша,Йовов,Топчо-хора,които са изчерпани и не допринасят с нищо за отбора,а на тяхно място можем да пробваме Балтанов, Огнянов, Хичо, Милиев, Генев и т.н.-хора,които едва ли биха могли да се представят по-зле.Не споменавам Бардон,защото макар и дърт,той ни е най-добрия футболист в момента.А Георги Христов и Ортега не смятам и да ги коментирам.Ако имахме истински нападател,можеше даже в ШЛ да влезем.Но спокойно,нали Гонзо може да се върне,че тогава наистина ще се превърнем в най-дъртия Левски в историята.

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Shakespirt написа:
Тука обаче некви разбирачи говорят... Хах... що не се пускат Хичо, Балтанов и Митрев... ми щот са контузени бе, кратуни :D Очаквам скоро да почнете да питате за Гаджев и Гонзо що не играят :smt003

Как ще е контузен Балтанов бе?!?!?Даже беше на скамейката,ама Ратко реши ,че ще обръща мача със Саша. Много интересно как е контузен,а вкарва редовно за младежкия национален или той май е контузен само в Левски!

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
tprodanov написа:
Shakespirt написа:
Тука обаче некви разбирачи говорят... Хах... що не се пускат Хичо, Балтанов и Митрев... ми щот са контузени бе, кратуни :D Очаквам скоро да почнете да питате за Гаджев и Гонзо що не играят :smt003



Ти кажи кво каза на спермоядите на полувремето, докато ги оглеждаше като се разминавахте :smt003

Ааа, аз винаги се закачам с лошите :D Викат ми, че ше изпусна гола и аз им викам, че ше изпусна майка им ако не ида отатъка :smt003

Едит: А Балтанов редовно получава контузии точно на мачове на националния и след тва докато се възстанови, не го пускат. За мене трябва той да започва като втори дефанзивен заедно с Сърмов вместо да мъчат Бардон там... Зад нападателите трябва да започва Тасевски, а като се умори, да влиза Бардон. Отляво имаме 3-ма равностойни вмомента играчи. Хичо почна добре сезона, ма е контузен все, Йовов става, а Жоазиньо е доста слаб тоя сезон, щот така и не проведе читава подготовка.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
айде пак се почна за мъри :) все едно всички тея уникални безкадърници мароканци, бразилци, сърмовци, тасевци и т.н. дето ни докараха найсе резила не ги доведоха имено мъри и наско... не че и те толкова много са виновни - за без пари толкоз
най-тъпото е, че резилите тепърва започват


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Така е като имаме проблеми и неразбирателства вътре в агитката, ще идват и от СУСОРЛЕВО и ще ни надвикват.
Не се чудете защо. Проблема е в нас самите !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Boyo написа:
айде пак се почна за мъри :) все едно всички тея уникални безкадърници мароканци, бразилци, сърмовци, тасевци и т.н. дето ни докараха найсе резила не ги доведоха имено мъри и наско... не че и те толкова много са виновни - за без пари толкоз
най-тъпото е, че резилите тепърва започват

Кой е безкадърен, Рабех ли, Тасевски ли, Зе или Жоазиньо?! Та тва са ни най-стабилните играчи бе :D Порцелана показва нелоши игри, ама не е за десен бек и тва се вижда от самолет. А Сърмов като не е сам дефанзивен халф се справя прилично.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Goviado написа:
Radio Werewolf написа:
Едно време бяхме абонати да падаме по съвем същия начин от Нефтохимик Бургас:)

Такъв абонамент май отдавна не сме записвали - толкова поредни.

Имам един колега от Локо Сф, викам му:" Ти си от най-щастливото поколение локомотивци". :smt005 Кога друг път ще види 4 поредни (то може и 5 да станат де :smt005 )

@Radio Werewolf , само дето при тия бяха ебаси разгромите. Как съм се радвал, май че 1998 беше последните кръгове, когато ги бихме от сумати време 3:0, Бачев май 2 вкара тогава.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Shakespirt написа:
Boyo написа:
айде пак се почна за мъри :) все едно всички тея уникални безкадърници мароканци, бразилци, сърмовци, тасевци и т.н. дето ни докараха найсе резила не ги доведоха имено мъри и наско... не че и те толкова много са виновни - за без пари толкоз
най-тъпото е, че резилите тепърва започват

Кой е безкадърен, Рабех ли, Тасевски ли, Зе или Жоазиньо?! Та тва са ни най-стабилните играчи бе :D Порцелана показва нелоши игри, ама не е за десен бек и тва се вижда от самолет. А Сърмов като не е сам дефанзивен халф се справя прилично.


Страшни играчи, видехме ги вече - дебрецен, бате, жилина, милина, кой ли не ни направи за смех
рабех е пияница, тасевски е три пъти по-непостоянен и от мечо, останалите са толкова махленски играчи, че и за б група не стават
сърмов е най-безличният дефанзивен халф, който някога се сещам да сме имали - сравни със златко янков, с костя и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Въпроса е, че тея хора вмомента са ни най-стабилните играчи, което ше рече, че едва ли са толкова зле, колкото се мъчиш да ги изкараш. Зе и Жо по никъв начин не са махленски играчи, за Тасевски също си далече от истината. Проблема е, че няма кой да им каже как да играят и са наредени по най-безумния начин.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 13, 2009 3:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Най-малкият проблем па са Рабех и бразилците и Тасевски.Миналата година Тасевски ни беше най-добрия играч и направи сигурно 15 асистенции,вкара и не малко голове.А до Рабех-като качества много отдавна не е имало толкова добър защитник в А-група,друг е въпросът,че явно в Левски няма човек,който да го вкара във форма и да му наложи дисциплина.Бензукан също е много добър-гарантирам.Ти повече се притеснявай каква селекция ще направят Гонзо и Достанич.Направо не ми се мисли-ще ни напълнят отбора със сърби и футболисти на пенсионна възраст,че да ни се смее цяла България!

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 400 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com