forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1025 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:15 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12451
http://gong.bg/view_article.php?article_id=92453

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:18 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12451
Цитат:
След красотата, приказката и романтиката: ЗАЩО НИ ПОСРАМИХТЕ

Сините футболисти разочароваха България с играта си
След загубата на Левски от Виляреал с 0-1 на "Ел Мадригал" синята част от България остана силно разочарована от показаното на терена. След края на срещата много от сините фенове се питаха : "Това ли е нашият любим Левски ?". Ултрасите още си припомняха звездните мигове по европейските терени и коментираха разликата в поведението на футболистите. "Станахме евроопълченци", "неграмотни сме тактически" и дежурното "Батков вън!" излизаха от устите на феновете.

Веднага след като бе изтеглен жребият за втория най-комерсиален клубен турнир, всички ясно осъзнаха, че Левски ще се изправи срещу сериозно противници,а след днешния мач възникна въпросът: готови ли са сините първенци на страната да повторят приказката от пролетта на 2006, когато нашите момчета стигнаха до четвърт финал за Купата на УЕФА. Според хората със сини шалчета това е мираж поне за в близко бъдеще.

Сините привърженици са категорични, че с тази игра тима не го чака нищо добро дори срещу вечния враг, макар те да са сигурни, че предстои нова реанимация "в червено". Все повече обаче започнаха и шушуканията за това как е трябвало да изглежда Левски срещу Виляреал и дали Достанич е човека, който може да изгради облика на тима.

Феновете си спомняха, че само преди три години, когато Левски влезе в групите на Шампионската лига и се изправи срещу грандове като Барселона, Челси и Вердер нещата бяха много, много по-различни. Въпреки че тогава играчите от "Герена" падаха с по 5-0, треньорите на тези отбори признаваха добрата и пълна с желание игра на българите и категорично заявиха, че те са достоен съперник.

Остават другите мачове срещу Лацио и Залцбург и остават надеждите за по-качествени и радващи феновете игри. Дали ще продължи евроизлагацията, или ще продължи да се хвърля прах в очите на феновете с победи от родното първенство над отбори като Ботев - времето и разумът ще покажат.


:shock: :shock: :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Boyo написа:
Vincenzo написа:
Футбол се играе от хора, които могат да търчат. Конкретно в нашия случай това са младите момчета. Един полеви играч над 32 години е предостатъчен, влязат ли още 2-3ма веднага спада ритъма. И това е очевадно в наш'те мачове през последния месец.


и 32 годишен може да търчи, всичко е до правилни тренировки , така че в часа на мача да си свеж
още повече бавната игра на бг отборите е не само заради физика, а по-скоро даже заради ниска тактическа подготовка, старомоден футбол, мързел и т.н.

Може! Но конкретно в нашия случай Балтанов бяга повече от Саша при едни и същи тренировки.
Следователно Балтанов трябва да играе, а Саша да гледа. Изключения има, разбира се.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 1:14 am
Мнения: 1197
Местоположение: СофЯ
Скоро ще спра да отварям спортните сайтове. Кур за журналята, независимо дали е ГА, пУтко или Ефрем :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Саша трябва да поеме ролята на учител за Балтанов,Сърмов и от части за Гаджев.От тази гледна точка може да е полезен,както Боримиров беше.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Според мен пък Шакиб моа да го пробват до Балтанов като ДХ...определно може да отнема топката чисто ... факт, около 10 пъти по-добър пас и техника има от Живко...но е по-бавен и няма същия хъс...но, че едва ли не е дупката на отбора, не съм съгласен. По таз логика и Живко не го бива щото всички помним ТОМ от Селтикс как го размина на един мач с 5 метра преднина му дръпна. Инак Сърмов просто трябва да поседи на пейката, за сметка на Балтанов, Генев игра много добре и мисля, че в Милиев също има хляб. Никой няма да се разсърди малките да играят в Европа, а по-старите пишки в БГ...поне докато участваме паралелно в 2-та турнира

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Гледам нещо сте захапали чужденците в отбора. Е с изключение на Симонович, всички чужденци в отбора ( поне за мен ) се справят достатъчно добре. Зе бил вкарвал малко - достатъчно си вкарва, а като цяло дава нещо много важно за отбора - дава му скорост и е един от малкото ни футболисти които могат да преминат противников играч. Положението с Жо е подобно. Тасевски пък е един от малкото ни футболисти които могат да дадат тънък пас. Бензукан и Рабех са относително зле, но сравнени с другите варианти са си направо върха. Виж Седрик е малко спорен.

И какво излиза - проблема на отбора е в българските футболисти. Хичо е зле, Певеца не се нуждае от коментар, Йовов е зле..... Радко да налага младите в отбора и квото сабя покаже. Показа че има такива намерения, дано да го потвърди. Така или иначе повечето сме отписали тоя сезон, дай поне да имаме някаква полза от него.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 2:10 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20437
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
добър мач направихме,все пак бяхме без 4 титуляри

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
За ситуацията в която сме в момента-с няколко наказани,няколко контузени,с неутвърдил се треньор и с разклатено самочувствие,мисля,че направихме добър мач.Виляреал е доста силен отбор последните 2-3 години,да не забравяме.Жалко за иронизирането и помията която се изля по повод възможното ни представяне.Видя се,че с треньор и с повече желание и тактическа дисциплина,може да се извлече максимума./в случая от минимума/Има още мачове и всичко е възможно.Г.Петков,Бензукан,Генев,В.Минев,Жо и Хичо/донякъде/ се представиха по възможно най-добрият начин,а Дарко Тасевски за мен е най-класният ни играч.Тандема Ратко/Гонзо трябва да се остави да работи.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Richard Long написа:
UGLYBLUE написа:
Бъркаш колега в няколко неща, според мен...
- Зе Соарес е добър играч, има място на терена и върши добра работа.
- За вината при гола - изцяло Рабех, който тичаше до нападателя и го бутна с арабския си задник...така дойде центрирането, протегнат крак и засечка...

Играта на Хичо - бе супер, Саша Симонович се включи на ниво, а липсата на Еньо бе фатална!

Чакаме неделя.

:idea:


Eньо??????? Има ли по-смешен играч от Еньо????? :shock: Трябваше него да пратят в Пирин, не Цачев!

Хаха да бе да, едвам излъгахме Монтана за Дечко... Не всеки ден е велик ден...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Съжалявам, че точно аз ще трябва да го напиша, но истината е, че 1-0 е доста далеч от реални резултат. Виляреал имаха страшно много положения и спокойно можеха да ни бият с 3-4 на 0, но благодарение на неверотните спасявания на Гошо, хлъзгавата топка и откровената разсеяност и липса на шанс, резултатът е само 1-0. Нито сме играли особено добре, нито нищо. Не че при някакви обстоятелства ще успеем да се противопоставим на отбор от топ 5 на Испания :smt006

Иначе браво на всички за раздаването на терена, много хъс и желание се видя, но и за пореден път показахме, че футболът ни е доста чужд, с много малки изключения.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
thegboy написа:
Съжалявам, че точно аз ще трябва да го напиша, но истината е, че 1-0 е доста далеч от реални резултат. Виляреал имаха страшно много положения и спокойно можеха да ни бият с 3-4 на 0, но благодарение на неверотните спасявания на Гошо, хлъзгавата топка и откровената разсеяност и липса на шанс, резултатът е само 1-0. Нито сме играли особено добре, нито нищо. Не че при някакви обстоятелства ще успеем да се противопоставим на отбор от топ 5 на Испания :smt006

Иначе браво на всички за раздаването на терена, много хъс и желание се видя, но и за пореден път показахме, че футболът ни е доста чужд, с много малки изключения.


Въпроса е, че с такива отбори когато играеш лошо, падаш с по-малко :lol: Правилния футбол отиваше на четворка

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 3:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Едно е ясно , че няма да си подобриме рекорда от ШЛ :smt005 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами ако ние бяхме вкарали нашите 3 положения можеше и да 1:3, 3:3, 4:3 резултата.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
STALKER написа:
Въпроса е, че с такива отбори когато играеш лошо, падаш с по-малко :lol: Правилния футбол отиваше на четворка

Ако пак си бяха пропуснали всичките 200% положения нямаше да е четворка, а ние гол щяхме да вкараме със сигурност. Тия далеч не са Барца че да ни вкарват четворка, петица и пр.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
STALKER написа:
Въпроса е, че с такива отбори когато играеш лошо, падаш с по-малко :lol: Правилния футбол отиваше на четворка

Ако пак си бяха пропуснали всичките 200% положения нямаше да е четворка, а ние гол щяхме да вкараме със сигурност. Тия далеч не са Барца че да ни вкарват четворка, петица и пр.


Ние 1-2 положения и сега си имахме, кво те кара да си мислиш, че ако беха 4 щехме да вкараме със сигурност :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
A теб кво те кара да мислиш, че ако имаме 4 положения вместо две ще ни вкарат повече голове? А мисля, че щяхме да вкараме, защото имахме Мечо, Боримиров и играещи Йовов и Бардон. Да не кажа и ВалериЙ
Или иначе казано на снощния отбор Барца не 5, а 10 щеше да вкара

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Тоя Kryten е нема такъв Мъри-сектант, майна :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Това което ме подразни вчера беше, че имахме възможност да направим доста контра атаки и всичките бяха провалени от бавните ни играчи, просто с това лазене не става


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Тоя Kryten е нема такъв Мъри-сектант, майна :lol:

Кое от казаното е сектантско? Тогава имахме отбор (разбирай играчи) и играехме, сега не. Просто ми звучи нелепо твърдението, че сме щели да паднем с разлика с онзи отбор снощи.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Кур за футбола

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
A теб кво те кара да мислиш, че ако имаме 4 положения вместо две ще ни вкарат повече голове? А мисля, че щяхме да вкараме, защото имахме Мечо, Боримиров и играещи Йовов и Бардон. Да не кажа и ВалериЙ
Или иначе казано на снощния отбор Барца не 5, а 10 щеше да вкара


Говоря за "правилен футбол" с наличните играчи :lol: - огромни пробойни в защита, дефанзивните халфове литнати още на центъра и всяка контра 100 % положение за противника...сега поне ги принуждавахме да се борят в локвите за топката като свине с тиква :smt003

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Добре, че спреха да играят след гола ;) :smt006
Иначе мача сигурно ни беше най-добрия от години.

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Крайтъна верно прекалява с тая любов към мАри, почва и да изкуфява вече :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
@ stalker Честно да ти кажа, не виждам как може да се играе правилен футбол с тези налични играчи, убеден съм че ако имахме 'правилен треньор' нямаше да са те или в този състав, тоест са малко несравними ситуациите.

@antonatan не виждам някъде да съм спомена мАри, майна, само играчи до момента

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
:smt003 не смееш да го споменеш, щото ще бъдеш лошо оплют :smt005 МГ дебне :smt005 :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
@ stalker Честно да ти кажа, не виждам как може да се играе правилен футбол с тези налични играчи, убеден съм че ако имахме 'правилен треньор' нямаше да са те или в този състав, тоест са малко несравними ситуациите.

@antonatan не виждам някъде да съм спомена мАри, майна, само играчи до момента


Кви да са играчите, от тия дето излезнаха снощи всички ги доведе Мъри, барабар с Жоро певецО, дето разправяхте, че го бил уговорил :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Много леко разместваш фактите за да влязат в тезата :smt003

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Аз лично съм доволен от мача. Вярно, защитавахме се през голяма част от мача,ама има една приказка, че играеш колкото ти позволява противника и така си беше. Имахме си и ние своите възможности, жалко, че не устискахме равния. От наште уникален Жоро Вратарчето (за пореден път), Бензукан яко стабилен отзад, Балтанов - номер 1 (не знам защо постоянно е резерва). Единствено фалафела пияница ми направи лошо впечатление - груби грешки и фалове, минаваха го както си искат, а при едно положение, добре, че свириха засада, че той сбърка и ставаше страшно.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Дали има подобрение, ще се види в неделя и срещу Лацио :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1025 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com