forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 10:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1025 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Corpse написа:
Не знам как виждате светлина в тунела :shock:
Единственото положително е играта на Балтанов и донякъде Виктор Генев, въпреки че е малко по-бавен и му липсва повече увереност. Бензукан се справи добре. Все пак игра срещу Робер Пирес и няколко пъти показа завидно самочувствие. Жо също много добре. Това все млади играчи, които тепърва ще ни радват.

За поредна година ни пеят същата песен (Батков и сие), а ние продължаваме да играем на хорото. Трета година чакаме селекция. Но не седем или осем футболисти, а трима - централен нападател, дефанзивен халф и централен защитник. А ние какво - взехме Ортега и Саша Симонович. Искам някой да ми обясни, защо ги купихме и двамата. Една основателна причина. Черния бяга като муха без глава, а Саша е толкова зле физически, че все едно сме с човек по-малко.

Батков, ВЪН!!! Батков, ВЪН!!! Батков, ВЪН!!!


Неочаквано тайната се крие в това, че не сме ги купували. Научете се да си тълкувате нещата сами, а не "възмутено" да пишете едни и същи излишни въпроси периодически. Чувствам се като във форума на община Приморско :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 10:43 am
Мнения: 70
В испанската преса (Марка и Ас) са изненадани от сериозния отпор, който дадоха нашите, както и ръководителите на Виляреал признават, че е бил труден мач. Нашите излязоха този път с доста желание, но откъм възможности и качества повечето са трагични. Моите уважения към по-старите играчи, които са дали доста на клуба, но вече не са за Левски. Особено Симонович, чийто трансфер за мен си е абсурд. Рабех да се маха, пак негова грешка за гола.А за Достанич само говори неговото CV, което е доста дълго, а за сравнително млад треньор разкрива доста неща. Смяхме се на чорбарите, но като че ли от доста време насам успяха да си намерят добри собственици, които изглеждат доста уравновесени. Всички искаме да се махне Ганя, но по-важното е да видим какво ще дойде след него.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13392
Ааа много сте изписали, нямам намерение да ви чета :smt006
Не знам и какво има да му анализирате на този мач - всичко, де що разбира от футбол, казваше, че отиваме на разгром, а ние си се измъкнахме. Жалко, че Жо не се изтегли 20 сантиметра, сега можеше да се пишат оди за него. Дай Боже следващите мачове да играят със същото желание. Лъчо и Виктор титуляри и това е :idea:
А това на Рабех втори жълт картон ли му беше? Пропуска ли мачО с Лацио?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Не, в групите се чистят.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абе не се надъхвайте много, защото ужасно мокрият терен им попречи да играят бърз и техничен футбол на испанците

Но иначе бехме една идея по-добре от обичайното. Нападнахте ме за състава, който предлагах, но ето че точно Генев и Балтанов бяха от най-добрите. Сега си представете и Жиката ако беше здрав вместо Бензукан (деееба и некадърника) и Милиев вместо Рабех с многото му безумни грешки. Йовов влезна и веднага даде голов пас - ония дребосък ако беше мръднал една крачка назад... Само за Певеца както писах за съжаление нямаме сериозна алтернатива, но понеже с Ортега се доказаха, че не стават трябва да се даде шанс и на Еньо и тея от дубала. Но надявам се най-накрая да сте разбрали, че Сърмов, Зле, Ортега, Бензукан - немат място дори на пейката.

За вината при гола - главно на Порцелан, щото през неговата зона нахлу човек, а той дори не беше там. След това Генев си изтърва човека, Вратарчето се метна в другия ъгъл, абе всички оплескаха :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Съгласен съм че трябва да имаме отбор с вкарвачи. От предишния бяхме с Валери, Бардон, Йовов, Мечката, Борето, Копи, двамата Ангеловци, че и Томашич с глава. Сега сме с Бардон, Дарко, при определени обстоятелства Йовов и Христов, Жо и това е. Другите просто не са опасност

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Да кажем желание имаше - добре. Ама класата...къде с тези футболисти трудно ще вземем нещо в тая група. Айде ако бяха здрави контузените можеше и да врътнем един два равни, ама сега...не знам. Батков да продава отбора щото с тая политика затъваме все повече и повече


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
Футбол се играе от хора, които могат да търчат. Конкретно в нашия случай това са младите момчета. Един полеви играч над 32 години е предостатъчен, влязат ли още 2-3ма веднага спада ритъма. И това е очевадно в наш'те мачове през последния месец.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Айде и мойто мнение след мача. По време на мача, особенно второто полувреме малко ме дразнеше прекалената игра в защита и бях леко разочарован, не заради резултат или грешки или слаби играчи от нашия отбор, а просто заради стила ни на игра. Само че това беше само по време на мача. :) Наистина тука няколко човека отбелязаха мача Интер - Барса предната вечер. Когато на единия отбор му е ясно, че НЕ МОЖЕ да се надиграва с другия поради куп причини, се затваря и клати мача до неговия край в опит да изкопчи поне равенството. Е при нас не стана, но все пак НЕ МОЖЕ ДА НЕ радва играта на Лъчо и Генев. Рабех играе без настроение, което според мен е продиктувано от трийсетте иляди ойро, които го обръснаха от ръководството. Не казвам, че не е трябвало, но мотивацията му е паднала доста.
Развитието в нашата група при всяко положение ще е доста интересно, имаме си свойте шансове, аз лично тая някакви надежди за повечко точки. Дано стане. Занапред обаче със сигурност искам да виждам Табаков, Киров, Балтанов, Генев, Балджийски, Никик Димитров в състава за сметка ПЕНСИОНЕРИТЕ Симонович, Топузаков, Вагнер, Йовов и дори Бардон. Отбора трябва да си се подмлади и няма смисъл да разчитане на уморени коне.

ПОБЕДА В НЕДЕЛЯ и нещата ще се подредят. :smt006 :smt007

P.S. МОКРИЯ ТЕРЕН СПОМАГА ЗА БЪРЗА ИГРА, НЕ ПРЕЧИ :idea:


Последна промяна krivia на Пет Сеп 18, 2009 11:04 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Също така пак бяхме много меки в единоборствата и загубихме почти всички високи топки. Айде за Жоазиньо е разбираемо, ама Виляреал не бяха отбор от гиганти бе мамка му.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Boyo написа:
Абе не се надъхвайте много, защото ужасно мокрият терен им попречи да играят бърз и техничен футбол на испанците

Но иначе бехме една идея по-добре от обичайното. Нападнахте ме за състава, който предлагах, но ето че точно Генев и Балтанов бяха от най-добрите. Сега си представете и Жиката ако беше здрав вместо Бензукан (деееба и некадърника) и Милиев вместо Рабех с многото му безумни грешки. Йовов влезна и веднага даде голов пас - ония дребосък ако беше мръднал една крачка назад... Само за Певеца както писах за съжаление нямаме сериозна алтернатива, но понеже с Ортега се доказаха, че не стават трябва да се даде шанс и на Еньо и тея от дубала. Но надявам се най-накрая да сте разбрали, че Сърмов, Зле, Ортега, Бензукан - немат място дори на пейката.

За вината при гола - главно на Порцелан, щото през неговата зона нахлу човек, а той дори не беше там. След това Генев си изтърва човека, Вратарчето се метна в другия ъгъл, абе всички оплескаха :)


Айде стига, и на тебе са ти виновни мароканците :evil: Ако не бяха те да са ни разгромили.А Жиката не искам и да стъпва на терена .Бензукан беше перфектен.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 1:17 pm
Мнения: 20
Аз съм на мнение, че е време Гонзо и кРатко да се махат. Не може да ми се оправдават с кво ли не и стига вече сме плюли Батков, че изведнъж може да дойде Лупи (нали сега си няма отбор) и после кво ще правим ? За нашите като за умрелите - или хубаво или нищо - та така да прекратим тая тема и нека админа да я заключи до дербито. САМО ЛЕВСКИ.... :smt007 :smt007 :smt007
:boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw СМЪРТ ЗА СВИНЕТЕ

_________________
Кокала може да беше всякакъв, но не беше лош треньор! А сега................
Е ТРЕНЬОР НА СЛАВИЯ - ХАХАХАХАХА !!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Kokala написа:
Аз съм на мнение, че е време Гонзо и кРатко да се махат. Не може да ми се оправдават с кво ли не и стига вече сме плюли Батков, че изведнъж може да дойде Лупи (нали сега си няма отбор) и после кво ще правим ? За нашите като за умрелите - или хубаво или нищо - та така да прекратим тая тема и нека админа да я заключи до дербито. САМО ЛЕВСКИ.... :smt007 :smt007 :smt007
:boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw СМЪРТ ЗА СВИНЕТЕ


Aз съм на мнение че трябва да те баннат! Смърт за Кокала и Борат Паткоф!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Kokala написа:
Аз съм на мнение, че е време Гонзо и кРатко да се махат. Не може да ми се оправдават с кво ли не и стига вече сме плюли Батков, че изведнъж може да дойде Лупи (нали сега си няма отбор) и после кво ще правим ? За нашите като за умрелите - или хубаво или нищо - та така да прекратим тая тема и нека админа да я заключи до дербито. САМО ЛЕВСКИ.... :smt007 :smt007 :smt007
:boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw :boisw СМЪРТ ЗА СВИНЕТЕ


Батков просто няма как да не се плюва.Да се маха !!!!! :twisted:

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
С червени фланелки Левски щеше да направи 0-0 на Виляреал

:shock: :shock: :shock:

Провисналия гъз Жаклина разкри клубната си принадлежност! Мръсна слузеста хомо амеба!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 1:17 pm
Мнения: 20
ЦЕНЗУРАААААААААА Като в Комунистическо време , даже там можеше по свободно да се изказваме..... :boisw :boisw :boisw

_________________
Кокала може да беше всякакъв, но не беше лош треньор! А сега................
Е ТРЕНЬОР НА СЛАВИЯ - ХАХАХАХАХА !!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Vincenzo написа:
Футбол се играе от хора, които могат да търчат. Конкретно в нашия случай това са младите момчета. Един полеви играч над 32 години е предостатъчен, влязат ли още 2-3ма веднага спада ритъма. И това е очевадно в наш'те мачове през последния месец.


и 32 годишен може да търчи, всичко е до правилни тренировки , така че в часа на мача да си свеж
още повече бавната игра на бг отборите е не само заради физика, а по-скоро даже заради ниска тактическа подготовка, старомоден футбол, мързел и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 11:47 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12481
Мен ме впечатли как Ратко стоеше на пороя с костюма и викаше постоянно. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Защо Борат Паткоф е най-големата сган в ЛЕВСКИ и трябва задължително да се разкара оттам?

3 причини:

1. Назначи абсолютния дебютант Стоилов не защото вярваше в качествата му, а защото му излезе най-евтиния вариант. Уволни го след като Мъри му донесе уникални успехи БЕЗ СЕЛЕКЦИЯ - 1/4 финал, ШЛ, требъл, две титли, голови рекорди в А група, и върна европейския имидж на ЛЕВСКИ, загубен с първото отпадане от Олимпия! Назначи уникални треньорски недоразумения като Овчи и Кокала, в резултат на което сега сме немислимо далеч от играта която ЛЕВСКИ демонстрираше при Станимир Стоилов!

2. Мъри донесе уникален коефициент на ЛЕВСКИ, който му гарантираше лесни съперници за 5 години напред в предварителните кръгове на ШЛ! Борат доказа че няма елементарен интелект да прозре че без инвестиции няма как да пробием отново в ШЛ, че ако бе вкарал 3-4 милиона още след участието ни там, сега щяхме да сме постоянен участник в групите, да сме на светлинни години от другите български отбори, а той да си е избил парите 8 пъти! Наместо това той или не взимаше никой, или взимаше без пари или почти без пари. Тази година преди фиаското с Дебрецен, с пресни спомени от миналогодишния резил, след хиляди обещания за селекция и провалени трансфери на Жоб, Макриев, и т.н. Борат взе куция негър от Славия, докато свинете заринати от проблеми около дълговете на Лупи намериха средства и начин да привлекат перспективни играчи като Иван Стоянов, Делев, Коста Янев, и Платини, който вкара страшен гол на Фулъм! Вероятно Борат ще разбере че класните футболисти не ги носят щъркелите едва когато коефициента ни се срине и започваме всяка година като непоставени от първи предварителен кръг!

3. Борат нехае за нуждите на ЛЕВСКИ, нехае че милиони живеят за този тим, че умират с мисъл за близките си и ЛЕВСКИ, за да го направи конкурентоспособен поне на шибани отборчета като БАТЕ, Тампере, Дебрецен и Жилина! Борат не може да превъзмогне евтиния си ганьовски манталитет на тарикат, еснафщината си, алкохолната си зависимост, комунистическите си навици... С такива пороци в Европа не се пробива, успехите на ЛЕВСКИ с Мъри бяха ВЪПРЕКИ него!

Борат Мустаков Паткоф е доказан Христолов втори номер, и колко повече седи начело на отбора, толкова по-дълбоко ще затъваме! Спомнете си ЛЕВСКИ - Сиони!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Boyo написа:
Vincenzo написа:
Футбол се играе от хора, които могат да търчат. Конкретно в нашия случай това са младите момчета. Един полеви играч над 32 години е предостатъчен, влязат ли още 2-3ма веднага спада ритъма. И това е очевадно в наш'те мачове през последния месец.


и 32 годишен може да търчи, всичко е до правилни тренировки , така че в часа на мача да си свеж
още повече бавната игра на бг отборите е не само заради физика, а по-скоро даже заради ниска тактическа подготовка, старомоден футбол, мързел и т.н.

И кофти терени

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Kokala написа:
ЦЕНЗУРАААААААААА Като в Комунистическо време , даже там можеше по свободно да се изказваме..... :boisw :boisw :boisw


Аз не вярвам ти през комунистическо да си съществувал, едва ли ЕГН-то ти е свидетел и на януарските събития 1997-ма...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7050
Boyo написа:
Но надявам се най-накрая да сте разбрали, че Сърмов, Зле, Ортега, Бензукан - немат място дори на пейката.



Зле ни е най добрия играч а Бензукан беше перфектен вчера + това той е централен защитник така че замълчи :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Бъркаш колега в няколко неща, според мен...
- Зе Соарес е добър играч, има място на терена и върши добра работа.
- За вината при гола - изцяло Рабех, който тичаше до нападателя и го бутна с арабския си задник...така дойде центрирането, протегнат крак и засечка...

Играта на Хичо - бе супер, Саша Симонович се включи на ниво, а липсата на Еньо бе фатална!

Чакаме неделя.

:idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Зле не може да ни е най-добрият играч, защото не вкарва достатъчно. Само с тичане не става срещу добрите отбори.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
UGLYBLUE написа:
Бъркаш колега в няколко неща, според мен...
- Зе Соарес е добър играч, има място на терена и върши добра работа.
- За вината при гола - изцяло Рабех, който тичаше до нападателя и го бутна с арабския си задник...така дойде центрирането, протегнат крак и засечка...

Играта на Хичо - бе супер, Саша Симонович се включи на ниво, а липсата на Еньо бе фатална!

Чакаме неделя.

:idea:


Eньо??????? Има ли по-смешен играч от Еньо????? :shock: Трябваше него да пратят в Пирин, не Цачев!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:25 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49276
Местоположение: ШОПландия
Жо може да е метър и педесет, но направи много хубаво впечатление. Бореше се за всичко и за високи топки даже момчето, тичаше като ненормлен. Борат, купувай повече химия и да го превръщаме в боК!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Ебати разбирачите сте, завиждам ви. Ние и ШЛ да спечелим пак ше критикувате, не ви разбирам за пореден път.

МОЩНО САМО СИНИТЕ!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7050
Абе мощно зад момчетата всички се раздадоха толко си могат просто , важно е да има дух и желание което показаха в този толко труден мач :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
BraToC! написа:
Boyo написа:
Но надявам се най-накрая да сте разбрали, че Сърмов, Зле, Ортега, Бензукан - немат място дори на пейката.



Зле ни е най добрия играч а Бензукан беше перфектен вчера + това той е централен защитник така че замълчи :smt006


абе ти кой мач си гледал :lol: бензукан първо щеше сам да си я нашие още в началото, добре че вратарчето показа луд рефлекс :) после поне 5 пъти беше в основата на силни атаки на жАлтите, тоя им беше най-добрия играч. за капак изтърва от 4 метра да вкара


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 18, 2009 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Бензедрин игра прилично, кат се има предвид, че не е за тая позиция. Пиеницата обаче ми скъса нервите и честно казано предпочитам да се налагат Генев и Милиев

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1025 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com