forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Събирайте пари и си правете сметка за следващите гостувания да сме на линия повече хора, друго не се иска повече... Ебал съм играта на отбора, ебал съм новия и стария ред, който беше вчера на стадиона да разкаже какви бяха стюардите и защо нямаше Аржентина... Ако имахме такива стюарди да ни охраняват, нямаше да има повече Сектор Б :smt005

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аз поне на едно гостуване идвам :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 3:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Елин Топузаков (Топчо) написа:
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !

Твай! :smt023

Тия, дето пишат за пропуски, игрови схеми, смени и тн, не мога да ги разбера...

Знаеш как е братле , просто трябва да сме неотлъчно до играчите , ако някой се влачи и играе без желание вънка , но просто тва са ни възможностите ! :)

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 7:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Играем супер до последната фаза, там имаме винаги центриране към лошо пласирания Гошо Христов и едно от крилата ( което и да си избере е все с феноменален ръст ), само вижте унгарците като атакуваха по крилата как всички вътрени халфове влизаха в наказателното ни поле и винаги ставаше суматоха... а ние играем играем с Христов и Жо ( или Зе ) срещу поне 5 защитника или с други думи нямаме включвание от втора позиция. Да не говорим и за далечните удари...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:26 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 30, 2009 9:48 am
Мнения: 102
Вчера си направих труда да сваля мача и да изгледам на ново първото полувреме.
Еми какво да кажа - видях нещата по малко по различен начин.
Да имаше натиск от наша страна, но не беше толкова голям и силен, с каквото впечатление останах до като гледах мача по ТВ.
Играта също не ми се строи, чак толкова добра - много излишни движения и подавания.
За напредък от Кокалово време - има такъв, но има още много да се работи.
Кратко Останич има на още доста да ги учи.
И само Левси, але, и само Левски але, и само Левски алеее, и само Левски обичаме те.
За лига европа не съм голям оптимист, но с малко по добра игра и повече късмет може да вземем някоя друга точка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
МоЩен кур за футболо, беше доста добро гостуване. Уникално пеене на една от най-скъпите улици в Европа - Ваци (ше ви сЕрем на държавата), получаваше се добра акустика и хората се чудеха кво става... Верчето от рейсО си мислеше че отиваме на опера, старателно си беше научила урока за историята на Маджария. Отнесе доста "Айде ма Верооооооооо, пусни музика, че ше гълташ сперма..".
Кур за унгарската бира по заведенията, дето не стига че беше гадна, ами и струваше 4 лева с 50% отстъпка... Добре че имаше СВА :smt006
А викачката на нашето заведение в центъра? :smt007 :smt007 :smt007 Влюбих се, чесно...
Едно ще ви кажа - от утре всички спираме с алкохола, чинно под строй във фитнеса, та да заприличаме поне малко на стюардите от Ференцварош дето ни пазеха. Ебаси животните тия... Дали пафкат джоинт и се наливат с ракия?
Кур за полицейския ескорт на връщане в Унгария, дето не ни пусна никъде да спрем и заради тях се чудя какво да правя нЕколкото хиляди останали форинта...
Ебал съм му майката, получи се уникално гостуване, оставих си гласа някъде още по центъра, второто полувреме вече нямах, но ми беше неудобно да спра да пея и да си почивам, заради всички тези хора около мен. Прибрах се във Варна с глезен колкото коляното ми, ама си струваше!
Айде моШно в група със Панатинайкос, Галатасарай и Клуж, че поне яки гостувания да има :smt003

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Ти да не си човека с шапката на Лацио?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:43 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
ultra varna division написа:
Кур за унгарската бира по заведенията, дето не стига че беше гадна, ами и струваше 4 лева с 50% отстъпка...

Некой обесняваше че немало чешка бира там :
http://img43.imageshack.us/img43/1443/img5171.png
те го Козела :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
От Козела не останах очарован,но като цяло бирата бива.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
Траян написа:
Ти да не си човека с шапката на Лацио?

Не бе, зад него по диагонал стоях.

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 10:40 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 2:19 am
Мнения: 258
а некой обясняваше, че имало яка бира там.. :smt005
като изключим будвайзера и стелата, аз там хубава бира не вкусих. (а опитах ВСИЧКИ). :smt006

_________________
ЦИФРА ЗЛИНА


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 1537_n.jpg

:smt007 :smt007 :smt007

Трябваше да я отвлечем...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Напълно съгласен с тезите и мнението на UL в дългия му пост.
Не мога да се сърдя на играчите, когато се раздадат на макс, а нещата не се получават. Който е играл футбол знае за какво става. Все човек си има таван на възможностите, в равностойни мачове като този с Дебрецен, който направи по-малко грешки печели. Това ни е нивото, а кой какво бълнува за ШЛ, точки там, газене си е негов проблем. Много ще съм доволен, ако поне подбрим постижението на Унгария и влезем(дано сме ние) пак в ШЛ малко по-рано от 14 години.
Това е действителността, оптимист съм ЛЕ, дано най-после и Господ ни погледне не само в жребия, но и по време на мачове, това от 3 години не е случвало.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Хах, например?


http://sportni.bg/?tid=40&oid=2529592&cid=4302 - това вярно ли е???

И тука ми казват, че по медиите пишело за пребит наш от някой от автобусите и го качили на чартъра?!?!? Как па нищо се не чу като рейсовете пътуваха заедно?!?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
То имаше 1 момче с гипсирана ръка,което в 24 часа е снимано на летището. Какво е ставало аз лично не знам.
А тва с резачката нали искахме да я купим..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Демек това е станало в нашия рейс :smt005


http://sportal.bg/news.php?id=191196 - тея цял ден как един не видяхме в центъра на Будапеща, къде са хулиганствали не не знам.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 1:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
Десетина фена на Дебрецен са тръгнали на първа на 4 момчета от другиа шанаджийски рейс :mrgreen: от уличката изкочили още 10 от наще и Дебрецен насрали и метнали 2 бирени бутилки и си били шута.Наще влезнали в кръчмата пред която е станало това за да извикат другите момчета,който си пиели като пичове и въобще не са разбрали кво става.На излизане от кръчмата имало четири рейса с робокопи и докато обяснат,че унгарците са направили свинщината и са избягали няколко момчета вече са изяли палките....от там е счупената ръка на момчето.Твай!

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 3:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:49 pm
Мнения: 335
ultra varna division написа:
МоЩен к.р за футболо, беше доста добро гостуване. Уникално пеене на една от най-скъпите улици в Европа - Ваци (ше ви сЕрем на държавата), получаваше се добра акустика и хората се чудеха кво става... Верчето от рейсО си мислеше че отиваме на опера, старателно си беше научила урока за историята на Маджария. Отнесе доста "Айде ма Верооооооооо, пусни музика, че ше гълташ сперма..".


:smt005 :smt005 :smt005
Искате ли да ви разкажа за Унгария?
- Нееее, ууууууууууу, Верчеее, тиньоооооо. Смъъъъърт!!!

Голям цирк в сивия рейс :smt006

_________________
abvgdejz написа:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 7:00 pm
Мнения: 30
на мен пък някой ми открадна тениска от рейса :boisw на друго мо4е шала ии това се от багажното :shock: това се слу4и в 4ервеният рейс дет пишеше ваканция


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wooden Pints написа:
НЕ ИСКАМ ОТ ОТБОРА НА ЛЕВСКИ ДА БЪДЕ СВЕТОВНА СИЛА , ИСКАМ ДА ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ , ДУХ И ХАРАКТЕР , КАТО ИСТИНСКИ ЛЕВСКАРИ , КАКТО НИЕ ОТИВАМЕ В НАШАТА СВЕТИНЯ СЕКТОР "Б" И ГО ПОДКРЕПЯМЕ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ЛЮБОВ!!!
А днес мисля , че момчетата играха със сърце и душа , именно за това съм доволен от играта на ЛЕВСКИ !


UL написа:
Смятам че вчера ЛЕВСКИ изигра един от най-добрите си мачове в Европа от пролет 2006 насам...може би най-добрият...играхме на много високо темпо с много точни подавания НАПРЕД, с доста положения - аз не си спомням да сме създали толкова много голови положения навън в Европа незнам откога...
Разбира се имаме огромен проблем с реализирането на головете, Унгарците - не :smt006
Затова и те ще играят в ШЛ а ние не :smt006
Въпреки това смятам че сме класа над отбора "воден" от Велев и тепърва ще изненадваме!

Дебрецен разбира се държаха мача, този отбор е поне с класа над всички отбори в България,
трябва веднъж най-после всички да разберете едно:
ПОЧТИ ВСИЧКИ СТРАНИ В ЕВРОПА СЕ РАЗВИХА ФУТБОЛНО, САМО НИЕ ТУКА СИ МИСЛИМ ЧЕ ДА
ПАДНЕШ ОТ НЯКОЙ Е РЕЗИЛ И ПРОВАЛ. ПРОВАЛ И РЕЗИЛ СА ШИБАНИТЕ ЖУРНАЛИСТЧЕТА КОИТО
"ПРАВЯТ" РЕЗИЛИ И ПРОВАЛИ ОТ ТИЯ МАЧОВЕ ВСЕ ЕДНО СМЕ ЧЕЛСИ ИЛИ БАРСЕЛОНА!
ВСИЧКИТЕ СА ШИБАНИ МАЛОУМНИ БОКЛУЦИ КОИТО ТРЯБВА ДА СИ МАХНАТ 10-ДИОПТРОВИТЕ ЛУПИ И ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ
БЪЛГАРИЯ КАТО КЛУБЕН И НАЦИОНАЛЕН ФУТБОЛ Е В БЛАТО И ВЕЧЕ НЯМА РЕЗИЛ ДА ТЕ ОТСТРАНИ
КОЙТО И ДА Е ОТБОР ИГРАЕЩ В ЕКТ! И ВСИЧКИ КОИТО ИМ ПРИГЛАСЯТ НА ЖУРНАЛЯТА СА КАТО ТЯХ!

Следователно който очаква играчите играещи във фалиралата ни държава където всичко се прави наобратно да са извънземни и да бият играчи които от много години играят ПРАВИЛЕН ФУТБОЛ, с пари, бази, стадиони, школи, трансфери - много се е объркал. За всички тези които бълнуват че сме БарЦилона и е резил да паднеме от Дебрецен, препоръчвам Диема, ПроБГ и т.н.

КАКВОТО И ДА НИ Е ДЕРЕДЖЕТО, НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ ОТ СОФИЯ - ПРИЗВАНИ ДА БЪДЕМ НА ВЪРХА!
Рано или късно пак ще бъдем силни и ще мачкаме.......тогава всички които сега викат "пак ще има 1:17" ще са отново големите-мега ЛЕВСКАРИ и пак ще "почнат" да ходят на стадиона...разбирам ги!

а дотогава И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕЕЕЕ!

ОГРОМЕН ПОКЛОН ПРЕД СЕКТОР "Б" В БУДАПЕЩА! ВЕЛИКИ!
ТОВА Е АГИТКАТА НА ТОЗИ ОТБОР, ТОВА Е ЛЕВСКИ СОФИЯ!



Радвам се, че има още хора, които мислят така, защото в Будапеща чух много лоши неща... САМО ЛЕВСКИ! ОТ ЛЮЛКА ДО ГРОБ!!!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 12:50 pm
Мнения: 37
Абе момчета, каквото и да си говорим в момента сме единствения Български отбор който играе футбол... Всичко останало е мъчене по топката... Но все пак се надявам да има промени в състава ни и да заиграят много по-млади играчи най-вече на мястото на Йовов.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
печелим лига европа и се връщаме в будапеща, да им изпеем на ония ЕУРОПА ЛИГА ние тоя път, мама им деба :smt006 :smt004


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
echoes написа:
печелим лига европа и се връщаме в будапеща, да им изпеем на ония ЕУРОПА ЛИГА ние тоя път, мама им деба :smt006 :smt004


дебрецен може да ни дойде на пролет пак ако ние минем групата а те са трети в шл

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 4:37 pm
Мнения: 411
Местоположение: София/Elk Grove, Il
В тая връзка първите два отбора от групите на ЛЕ ли продължават напред ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Да.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Radio Werewolf написа:
дебрецен може да ни дойде на пролет пак ако ние минем групата а те са трети в шл


за нас не се съмнявам, но унгарците прогнозирам, че ще имат лек проблем в борбата с ливерпул-титла-кога-йънг-ги-еба-нищо-догодина за третото място в групата им :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
По Ринг - Вальо Михов е пиян на кирка :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 10:17 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
След вчерашния мач на прасетата ще трябва май да си ревизираме мнението за това, че само ние играем футбол.
Колкото и да е изненадващо, направиха много добър мач, подпомогнати от немския съдия (неотсъдена дузпа при 1-1) и неизменния свински късмет.
Така че нашите да се стягат и да внимават какво правят в групите на ЛЕ, че сравнението с прасетата е много лесно.
А Батков и Сираков да мълчат, че каквото са казали за свинете - все обратното става.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Otrovno gostuvane i pozdrav na vsi4ki zameseni...nai ve4e na mutantite stjuardi

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Авг 29, 2009 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Тия педали бяха олепили спирката до националния с лайняните си лепенки ULTRAS 1994. Едната от тях се срещна отблизо с едни фекалии та дори го има документирано :smt006

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1084 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com