forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
От 30 години ходя на мачове на Левски, но за пръв път не съм спал цяла нощ след загуба. Адски ми е тежко. На връщане от стадиона карах супер бавно, не ми се прибираше, нямах желание за нищо. Не знам защо е така. Може би очакванията бяха прекалено големи или пропиляването на трети реален шанс за влизане в лигата ми е дошло в повече. Усети се и на стадиона. Много унила атмосфера след първият гол на кренвиршите. Бях толкова шокиран, че едвам си отварях устата да пея. Абе гадост беше голяма. Не знам за вас, но аз искам да забравя този мач колкото се може по-бързо. Дали и на футболистите им е толкова гадно, колкото на нас?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 3:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
Гледам че имате някакви претенции към сектора, а пък според мене от т.нар. 12 играчи на терена, публиката беше най-добрият. Не може да играем толкоз зле и да очакваме на трибуните да ври и да кипи, но като цяло с изключение на последните 10 минути когато сектора буквално грохна, през останалото време си подкрепяхме доста стабилно отбора, спрямо това което се случваше на терена.

Така или иначе имаше и туристи и си мисля че трябва да се обърне внимание на ръководството по проблема. Например мисля си че можеше по друг начин да се подходи към цените, например Сектор Б - 6-7 лв., сектор В на 9, и да се пусне Сектор Г на 3 лв. Така тия на които основната причина да са в Сектор Б са по-ниските цени ще си отидат в Сектор Г или в сектор В при положение че цените са почти същите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Какво настроение да имат тия мърди - смяташ ли, че им пука че паднаха? Може да му пука на Топчо и на Петков....вероятно и на Жиката - и толкова! На Ортега ли да му пука? На Гошко олеле-подадоха ми топката-ами сега какво да правя-я да падна Христов ли да му пука? Не, те си "изпълниха основната задача - ще играем в ЛЕ, това е десерт"......

Настроението трябваше да го покажат вчера - днес вече е все тая!

Загубата не е края на света, въпреки че беше пореден (вероятно и последен) шанс за възможно най-безпроблемно класиране в ШЛ и съответно прибиране на пари - т.е. шанс (пореден) за налагане на тотална хегемония у нас! Естествено нямаме гаранции, че щеше да се случи дори при влизане (Батков щеше да прибере парите и да се стисне като миналия път, най-вероятно, но сега никога няма да разберем, нали?). Не ми се мисли прасетата ако по някакво чудо влязат в групите на ШЛ какво ще последва....
И евроидиоти не сме - щяхме да сме, ако бяхме паднали от Баку - те са по-слаби от нас - а тия не са! Идиотите сме ние, дето се самозалъгваме след измъчена победа над нещо като орките или разгром на някакви деца от Пловдив и цветари от Андора, че играем нещо и че сме някакъв футболен отбор....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Boyo написа:
Дебрецен купиха нови играчи и единият ни разказа играта вчера - като искаш ШЛ така се прави. Ние взехме Симонович :lol: смех.

Е то горе-долу Боднар в като Симонович - играе е при тях преди време, обиколил е 3-4 клуба и са си го върнали. е верно, че отборите са Динамо и Рода, а не Локо Мз и Вихрен.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
ХАхаахаха.... Сърмов, Зе и Христов не стават, ама преди 4 месеца друга приказка пеехте. А тва, че Сърмов е слаб си го пазете за вас. Не блести но върши работа. А миналия сезон Зе Соарес не един път ни измъкваше, поне бъдете малко благодарни да му се невиди

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Седем:Едно написа:
От 30 години ходя на мачове на Левски, но за пръв път не съм спал цяла нощ след загуба. Адски ми е тежко. На връщане от стадиона карах супер бавно, не ми се прибираше, нямах желание за нищо. Не знам защо е така. Може би очакванията бяха прекалено големи или пропиляването на трети реален шанс за влизане в лигата ми е дошло в повече. Усети се и на стадиона. Много унила атмосфера след първият гол на кренвиршите. Бях толкова шокиран, че едвам си отварях устата да пея. Абе гадост беше голяма. Не знам за вас, но аз искам да забравя този мач колкото се може по-бързо. Дали и на футболистите им е толкова гадно, колкото на нас?


и аз за първи път от много време се чувствам по тоя начин. много ми дойде дееба, имах чувството, че буквално устните ми са залепени, а дробовете ми.. ги нема :shock: толкова мъчно да пея и живея след тва не ми е било не знам от кога. даже сега като се пише за някакво обгазяване, почнах да се замислям дали нема нещо. ебати гнусната вечер.


Последна промяна echoes на Чет Авг 20, 2009 4:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не стават, ако искаш да постигнеш нещо на нормално ниво, т.е. там, където се играе футбол, т.е. в Европа. За тука са екстра, стават да ни измъкват с Вихрен, Доко, Миньор, Сливен.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
bateniki написа:
Абе какво пуснаха вчера в сектор ? За чии к.р се обгазяваме сами ? Някой помисли ли че има малки деца в сектор Б ? Голям ташак сме ...

След като го пуснаха тва аз изпях точно 2 песни.. по простата причина че тва ми бръкна у белиО дроб.. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Сливен, Доко и Миньор значи, ами спомняш ли си края на сезона как Зе Соарез ни беше най-добрия футболист измъкна ни и срещу Славия а после вкара и на прасетата

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:02 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 10:38 pm
Мнения: 52
Абе хора защо си мълчите за Бардон все едно не е играл ебаси майката кво кометирате тоя ръб Г. Христов деееба пловдивската п*тка

_________________
7:2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Бардон няма какво да го коментираме. Добре, че беше той да разнообразява играта.
Двамата с Петков ни спасиха от унижение

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
В групите на Лига Европа на Васил Левски ли ще играем ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
angysarmy написа:
Сливен, Доко и Миньор значи, ами спомняш ли си края на сезона как Зе Соарез ни беше най-добрия футболист измъкна ни и срещу Славия а после вкара и на прасетата


Добре бе, цялата А-група ли трябва да изброя, за да схванеш какво имам предвид? тия не са слаГия и прасетата, не разбирате ли?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Само Левски !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Не са естествено, разбирам какво искаш да кажеш, но ти май не ме разбираш.
Искам да кажа, че трябва да има уважение към това, което е направил играча Х или У.
Да се сетиш колко пъти ни е измъквал и да не му викаш, че е путка както пича отгоре..
Не трябва да забравяме

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А не, аз путка няма да му викам (освен на Христов, който е абсолютна мишка и путка, пък ако ще да е с потенциала на Тиери Анри - просто е мишка, шубе и се крие при всеки по-завързан мач, дори у нас, та камо ли в Европа), а и разни играчи като Еньо, Ортега и другите провали не са виновни, че ги пускат да играят в такива мачове, и изобщо в Левски - виновни са тия, дето ги домъкнаха, виновни са тия, дето ги "налагат" и сме си виновни ние, дето очакваме от тях нещо, което те не могат и са го доказвали многократно....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
Insomnia написа:
Най-малкото Зе Соарес няма НИТО ЕДИН СЛАБ МАЧ срещу прасетата. :smt006


А хич па да не говорим че вчера беше измежду най-добрите на терена за наште ( да се чете - измежду най-малко слабите ).

Мене най-неприятно ме изненада Тасевски, имах големи надежди за него, ама в тоя мач не направи абсолютно нищо...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Първото полувреме Бардон имаше един хубав шут от далечно разстояние, който ми се видя като гол, но не би. Иначе е адски грамотен футболист, има хубав пас и поглед върху играта, но е тромава и прекалено задържа топката.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Да драсна и аз след като преспах. Значи, всичко се каза, но аз едно нещо не мога да разбера - защо бай Ганя не взе 1 читав нападател даеба. Добре няма пари, чичо Скрудж му е идол от дете, ама можеше да изтегли 1 млн примерно от банка, Реал баси нз колко стотин милиона изтеглиха за тая селекция... Може да е някво лековато, ама просто не мога да зацепя бизнес логиката на Ганьо. Като се насереш 2 пъти, стигни до извода, че с лек нападател който симпатизира на Джери от "Том и Джери", няма как да бориш яки защитници по 1.90... Наш'те футболяги нямат елементарен футболен интелект, винаги кат е насрано се почват някви балони в пеналта, тва дебили ли са не мога да разбера. Някой каза Достанич да ги наказва с 51515 преси кат бъркат пас на 1 метър, еми то да го еба, т'ва професионален отбор с претенции за ШЛ ли е или малкия Ванчо и Гогата от 3-ти "Б" клас...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Реал могат да взимат заеми, защото имат обезпечение. Много ясно, че банката ще им отпусне пари за Кака и Роналдо. Каквото и да стане те няма да се обезценят драстично. За контузиите пък си има застрахователи. Реал продават хиляди абонаментни карти на сезон, цените на билетите са поне по 30 евро на мач, да не говорим какви пари се правят от ТВ права и мърчандайз, реклами по стадиона и прочие. Ние какво обезепечение ще предложим? Гиго иска 1 милион за Камбуров. Кво да заложим в замяна? Няма гаранции, че ще влезем в ШЛ и ще може да е погасяват кредите. Освен да им дадем Хичо и Тиберканин на банката за хигиенисти.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Levskara написа:
Докага ще търпим безхаберието на Батков незнам. Това в сектора минава вече всякакви граници, а точно преди втория гол на тея бяхме странно обгазени :shock:


Да бе верно ,ква беше тая миризма :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:30 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Седем:Едно написа:
Освен да им дадем Хичо и Тиберканин на банката за хигиенисти.



:lol: :lol: :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Например милиона за влизането в групите на ЛЕ :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, тогава за Ганя кво ще остане? И той душичка носи :)

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:35 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Седем:Едно написа:
Е, тогава за Ганя кво ще остане? И той душичка носи :)


Той не мисли за пари...сърцето му бие за Левски... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:36 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 30, 2009 9:48 am
Мнения: 102
Ох най после смогнах да изчета всичко.
Няколко мои виждания.
1. Съдията беше добре.
2. Липсваха някои основни и важни играчи - визирам главно пияният фалафел.
3.Ратко оплеска нещата ,,леко"
4. Защитата беше почти трагична
5 в нападение не бяхме толкоз зле - имахме положения. Топката свалеше ли се на земята нещата се получаваха. Прекалено много центрирания, липса на удари от далеч и от добри позиции.
6 Нямаше я пресата - умора ли не знам какво, но я нямаше.
Още от началото ми бе ясно, че мача няма да е никак лесен, но чак пък толкоз.
Не бива да се подценява никого. Такива високопарни изказавния като ,,ще ги смачкаме", ,,кви са тия кренвирши" и др. такива не ни отиват и на името и на отбора.
Трябва да се проявява уважение към всеки противник.
Все още имам надежди за реванша - ще са си взели поуки, играчи се връщат, подценяване от тяхна страна и по едни 70 хилки.
Вопще. - Само Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
За него тоя милион е жОбни :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
На Ганя синът му зет да му доведе дано.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Седем:Едно написа:
На Ганя синът му зет да му доведе дано.

Нека да бъде Любо Пенев :bigok

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Седем:Едно написа:
Реал могат да взимат заеми, защото имат обезпечение. Много ясно, че банката ще им отпусне пари за Кака и Роналдо. Каквото и да стане те няма да се обезценят драстично. За контузиите пък си има застрахователи. Реал продават хиляди абонаментни карти на сезон, цените на билетите са поне по 30 евро на мач, да не говорим какви пари се правят от ТВ права и мърчандайз, реклами по стадиона и прочие. Ние какво обезепечение ще предложим? Гиго иска 1 милион за Камбуров. Кво да заложим в замяна? Няма гаранции, че ще влезем в ШЛ и ще може да е погасяват кредите. Освен да им дадем Хичо и Тиберканин на банката за хигиенисти.


Батков да заложи активи от неговия бизнес. Сигурен съм, че можеше да го вземем Жоб, шото е едно е играч с интелект и опит във Висшата Лига, друго е Жоро Христов. Мойто скромно мнение е, че с тая физика сме за никъде. Пак се дават примери с Меси, да той е супер ама срещу Челси кво направи? Също така, едно време 2005/2006 имаше преливане в нашия отбор от защита в атака, снощи го имаше само при Дебрецен... 1 спускане нямахме през центъра на скорост, топката се поема от халф и почва 1 въртене, чудене, еби му майката толкова ли е сложно да се подава бързо. С тоя нашия "стил" аз не виждам, как ще вземем и 1 точка в ЛЕ :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com