forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
какво трябваше да направи , може би да пропусне от 50 сантиметра за да се забележи :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 7:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Boyo написа:
Mr.Smith написа:
Тасевски е единственият който може да пусне "тънкия" пас и да направи нещо интересно, вадейки го в 60-тата минута обричаш отбора на тотално безкадърие , особено че след 60-тата минута батериите на Бардон свършват :smt006


абе може и да е от бирите, ама Тасевски разбрах, че е бил на терена чак като го смениха :)


Да, Тасевски направи лош мач, но и все пак да не забравяме че на 60-70% него дължим факта че Левски изобщо стигна до тоя мач - едно с пасовете срещу Баку, друго с голямата му заслуга за шампионската титла. Сега и най-добрите имат лоши дни, така че айде да не прекаляваме и от 1 мач да си правим крайни заключения.

Между другото гледах мача на Македония с Испания, Тасевски къв шут изпра от пряк свободен, щеше да строши гредата.... аз в Левски не съм го виждал да пробва подобно нещо...

// А докато си говорим, "слабаците" от Баку поведоха на Базел с 1:0


Последна промяна joro123 на Чет Авг 20, 2009 7:11 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Boyo написа:
angysarmy написа:
ХАхаахаха.... Сърмов, Зе и Христов не стават, ама преди 4 месеца друга приказка пеехте. А тва, че Сърмов е слаб си го пазете за вас. Не блести но върши работа. А миналия сезон Зе Соарес не един път ни измъкваше, поне бъдете малко благодарни да му се невиди


не всички са пеели друга приказка - откакто са в Левски всички тея смешници многократно повтарям, че не стават. Само за Христов си мислех, че ще стане, за момент се заблудих и за Тасевски, но и те двамата не стават. От всички , които сме привлекли последните две години стават само Гаджев и Минев , като вторият става само частично и само на левия бек.


Да бе, да бе, даааа...Минев става...да реди багажа в луксозниО рейс

В момента имаме 6-7 играчи за Левски - Гошо и Митрев на вратата, Жо, Тасевски, Бардон, Гаджев и до тук. Другото е пълнеж

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 7:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Цитат:
не всички са пеели друга приказка - откакто са в Левски всички тея смешници многократно повтарям, че не стават. Само за Христов си мислех, че ще стане, за момент се заблудих и за Тасевски, но и те двамата не стават. От всички , които сме привлекли последните две години стават само Гаджев и Минев , като вторият става само частично и само на левия бек. Боли ме фара, че некой мангал вкарал на чорбата или на ботев криводол - ВСЕКИ , КОЙТО ИГРАЕ В ЛЕВСКИ Е 10000% длъжен да може да вкарва на всички други БГ отбори - това не е постижение, а абсолютният минимум. Ако си в Левски трябва да си по-добър от всички други в А група, това не го ли проумяваш??? Половината ни играчи в момента няма да са титуляри в много други отбори в А група ! А ние ще ги чакаме да влезнат в ШЛ


така си е ,но какво да очакваме когато връщаме футболисти които не могат да се наложат в посредствени отбори в Израел,Кипър,Гърция,Хърватия.

Тасевски колкото и слабо да игра е единственият с Бардон който може да покаже идея и фантазия ,отчасти и Йовов но при него тези пропуски сигурно му влияят психически .
За Минев нямам положително мнение ,не говоря за вчерашният мач ,голямо старание и желание ,но липса на класа.

Изглежда са били доста пренавити нашите ,можеш ли да кажеш - "Те имаха два удара, и вкараха два гола, затова ние загубихме ” или " по принцип Левски играе по-добре навън " е ние в цялата си история имаме 9-10 европобеди навън.

„Много лошо заставахме, вторите топки не успявахме да спечелим. Казах на футболистите си преди мача, че Дебрецен стреля много отдалеч, опитва много такива удари по време на мач,” продължи „синият” треньор - добре им е казал ,но не вижда ли че нашите са тактически неграмотни и само с казване не става.

Футбол е ,има шансове ,големи-малки не от значение ,трябва да се играе за чест ,за фенове,за победа .По важно е да си направят правилните изводи и да се почне да се работи ,но точно за това съм песимист.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Insomnia написа:
В лявата част на сектора откъм "А" беше пълно с туристи, псевдофенове и други такива подобия, които идват на мач 2 пъти в годината. Затова донякъде през второто полувреме изобщо не се получиха нещата откъм викане. А и не само второто полувреме...

На избран от теб мач се чувствай поканен сред нас.Купил съм ти много секси розова рокличка,гащи не си обувай


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Insomnia написа:
В лявата част на сектора откъм "А" беше пълно с туристи, псевдофенове и други такива подобия, които идват на мач 2 пъти в годината. Затова донякъде през второто полувреме изобщо не се получиха нещата откъм викане. А и не само второто полувреме...


Аз бях в тази част и се чувствам леко обиден,щото не спрях да викам цял мач,а ти само говориш кой какъв фен бил .Иначе не знам ,защо след 2-я гол спряхме да пеем и викаме.Подкрепата на всеки е важна.На реванша бием 0:2.САМО ЛЕВСКИ.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Insomnia написа:
PhilipLS написа:
Insomnia написа:
В лявата част на сектора откъм "А" беше пълно с туристи, псевдофенове и други такива подобия, които идват на мач 2 пъти в годината. Затова донякъде през второто полувреме изобщо не се получиха нещата откъм викане. А и не само второто полувреме...


Аз бях в тази част и се чувствам леко обиден,щото не спрях да викам цял мач,а ти само говориш кой какъв фен бил .Иначе не знам ,защо след 2-я гол спряхме да пеем и викаме.Подкрепата на всеки е важна.На реванша бием 0:2.САМО ЛЕВСКИ.

Някъде да съм казал, че в тази част всички са били туристи? :roll:

А ти като какъв въобще изразяваш мнение,кой какъв е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Пак се почва с тия малоумия за туристите. Ех, как ми се иска да имаше още поне 5 000 „туристи“, за да е пълен докрай стадиона, което дава повече самочувствие и на нас, и на футболистите.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Според мен много публика само плаши мишоците в отбора. За Гаджев, Гонзо, Топчо, Йовов, Петков и Жиката е добре, ама за останалите ме съмнява.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Викаш може и ние да сме виновни, че отидохме 18-19 хиляди, а? :smt005 Май си прав, следващия път да не ходим, белким бием :smt003 :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
В тая връзка Бртоц обеси ли се? Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не, той верва на гонг че сме били 20к....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
ако не сме били следва въпросът къде са 5те хиляди останали места

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Wildkid написа:
Не, той верва на гонг че сме били 20к....


Минимум толкова бяхме. За сектор Б твърдя, че беше надхвърлен капацитета.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз знам само, че бех в центъра на В (на 2 реда над тунела) и около мен имаше празни седалки....видях такива дори в Б :shock: . За А да не говорим - беше доста рехав....

Както и да е, не ми се спори, след тоя мач вчера най-малко ме вълнува бил ли съм прав за публиката или не....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
От това зависи живота на Братоц :smt006 Ей , това не е шега работа

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, той сега за 1000-2000 души кво го прави на въпрос? Стига с тази дребнавост. Да се беси и тва е :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Толкова ли малко струва за вас човешкият живот :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
joro123 написа:
Да, Тасевски направи лош мач, но и все пак да не забравяме че на 60-70% него дължим факта че Левски изобщо стигна до тоя мач - едно с пасовете срещу Баку, друго с голямата му заслуга за шампионската титла. Сега и най-добрите имат лоши дни, така че айде да не прекаляваме и от 1 мач да си правим крайни заключения.


Още една тенденция прихванахме от чорбарите - некой като напраи три финта и вкара един як гол на некой измислен отбор и го обявяваме за най-големия играч. Тасевски цялата си първа година в Левски беше пълна трагедия. През втората си година игра прилично в половината мачове и беше слаб в другата половина. С други думи до момента има КПД около 25%. Некак си сметам не е добре за отбор като Левски... Има техника и толкоз - слаба тактика, малко комбинативност - много играе индивидуално, бива го само на един пост, като втори нападател... Сравни с Бардон - колко повече качества има франсето


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Boyo написа:
joro123 написа:
Да, Тасевски направи лош мач, но и все пак да не забравяме че на 60-70% него дължим факта че Левски изобщо стигна до тоя мач - едно с пасовете срещу Баку, друго с голямата му заслуга за шампионската титла. Сега и най-добрите имат лоши дни, така че айде да не прекаляваме и от 1 мач да си правим крайни заключения.


Още една тенденция прихванахме от чорбарите - некой като напраи три финта и вкара един як гол на некой измислен отбор и го обявяваме за най-големия играч. Тасевски цялата си първа година в Левски беше пълна трагедия. През втората си година игра прилично в половината мачове и беше слаб в другата половина. С други думи до момента има КПД около 25%. Некак си сметам не е добре за отбор като Левски... Има техника и толкоз - слаба тактика, малко комбинативност - много играе индивидуално, бива го само на един пост, като втори нападател... Сравни с Бардон - колко повече качества има франсето


ОК не е чак толко добър, че да носи целия отбор сам...При положение, че отбора ни е съставен оредимно от безкадърници, Тасевски все пак се отличава

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
То ако зависеше от Boyo, отборът щеше да е 11 Христойововци :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
КЛЮЧ.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1402 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com