forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 7:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
trkt написа:
Важното е че се разминахме без контузии :smt003


Христов беше заменен поради контузия....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Шаки Фалафела пак се контузи.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Тоя е толкова некадърен, че нема накъде :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
Тия "заучени положения", ако си ги бяхме измисляли и шушукали на загрявката - пак щеше да ни върже 4-5 пъти. Виждал съм и по-слаби отбори от Ботев, но никога по телевизията :)

Иначе Еньоу ми е твърдо най-любимият. Старае се да говори със сложни изречения, но му липсва речников запас и просто си повтаря мисълта с различна интонация и лека ротация на думите. "Ми, радвам се, че не са ме забравили феновете... феновете не са ме забравили, радвам се. Тренирам и ръководството решава дали ще играя или не... в смисъл - аз си върша мойта работа, тренирам, а вече ръководството решава дали ще играя или няма...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
targovishte написа:
trkt написа:
Важното е че се разминахме без контузии :smt003


Христов беше заменен поради контузия....

Не Достанич каза май че Бензукан изпитвал болки и за тва са го сменили пък пвц просто за да не рискува..
поне така разбрах


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
нали не очакваше по корем да лази за да излезе...а беше видно...че накуцваше като излизаше....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
BLUES(Finland) написа:
Тия "заучени положения", ако си ги бяхме измисляли и шушукали на загрявката - пак щеше да ни върже 4-5 пъти. Виждал съм и по-слаби отбори от Ботев, но никога по телевизията :)

Иначе Еньоу ми е твърдо най-любимият. Старае се да говори със сложни изречения, но му липсва речников запас и просто си повтаря мисълта с различна интонация и лека ротация на думите. "Ми, радвам се, че не са ме забравили феновете... феновете не са ме забравили, радвам се. Тренирам и ръководството решава дали ще играя или не... в смисъл - аз си върша мойта работа, тренирам, а вече ръководството решава дали ще играя или няма...


аз пак ще кажа..от тоя и чеп за зеле не става....кой както иска...така да го приема....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
Еньо за титуляр срещу отбори от ранга на Ботев, Сливен, Спортист Своге, лит(*кс-етрополе или Монтана е идеален. Иначе хубава победа. Унгарците надали са се изплашили, но все пак 5-0 си е друго.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
прочетох...че първоначално е трябвало да започне Йовов...но нещо се е схванал на загрявката и са пуснали Еньо на негова място....явно и РаТко не го диша особено....
друг е въпроса...защо Йовов е трябвало да започне....срещу азерите в началото например...Йовов и Христов повече си пречеха напред...отколкото да направят нещо...и едва когато малкия негър излезе...а бижутеро мина по фланга...нещата малко потръгнаха....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Ако бях на мястото на Боби Михайлов ще направя следното: Намалям четирите В групи на по 10 отбора. Намалям двете Б групи също на 10 отбора. А група - 10 отбора. Завършилият 10 в А отпада. Двата първи отбора от източната и западната Б група играят бараж, който го спечели отива в А група, който загуби баража играе с 9 от А група. От Б група изпадат по 1 отбор и 9 също играе бараж.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
blue_fury написа:
Ако бях на мястото на Боби Михайлов ще направя следното: Намалям четирите В групи на по 10 отбора. Намалям двете Б групи също на 10 отбора. А група - 10 отбора. Завършилият 10 в А отпада. Двата първи отбора от източната и западната Б група играят бараж, който го спечели отива в А група, който загуби баража играе с 9 от А група. От Б група изпадат по 1 отбор и 9 също играе бараж.


И ще имаме Ь дивизия :smt006

Рутинна победа, без напъване, радващото е че Милиев си наказа вечния съперник :smt003 Головете на Дениран изкефиха, малко закачка с папагалите :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Този мач го броя за контрола.
Доволен съм от имената на голмайсторите!
Толкова за мача.
Няма смисъл от такива отбори в А група.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
За първи път нашите правят възтановителна тренировка след мач. :lol:

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
ОРТЕГА ИМ ПОКАЗА! :boisw

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
BLUES(Finland) написа:
Иначе Еньоу ми е твърдо най-любимият. Старае се да говори със сложни изречения, но му липсва речников запас и просто си повтаря мисълта с различна интонация и лека ротация на думите. "Ми, радвам се, че не са ме забравили феновете... феновете не са ме забравили, радвам се. Тренирам и ръководството решава дали ще играя или не... в смисъл - аз си върша мойта работа, тренирам, а вече ръководството решава дали ще играя или няма...


Очаквано ти, колега, си другият човек освен мен, който се е смазал като пълен нещастник на интервюто-уникум на Еньоу Кръстоувчев след края на мача :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Царя ми се стори доста лют след мача. Така, така, май си намерихме спортен директор :bigok

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Много умрял мач,а момчето от цирк балкански скоро да не види мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Като отчетем, че тройката ни нападатели беше ужасна + единия ни ДХ, смятам че е добре.
Обидно малко публика :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аре поздрави за всички.... :smt005

http://www.vbox7.com/play:21eab374

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Баси, отивам на стадиона, и докато влизам се чудя дали не съм се объркал и мача е в неделя - АБСОЛЮТНА ТИШИНА! Не е истина.

Самия мач - пълен ташак, на ходом с резервите - 5:0. Не мога да разбера що хора, които това реално им е шанса да покажат, че имат място в отбора, се разхождат цял мач по терена! Добре, че второто се посъбуди Дедо Лусио, а и Пичо второто се пораздвижи, даже го похвалих искрено 2 пъти :smt003 . Оттам нататък - нещата са зле. Ортега е ужасно дърво и ако беше вкарал хеттрик, аз лично си тръгвах от стадиона веднага - изобщо не ми е ясно как тоя попадна при нас, не може да спира топката, не може да центрира, не може да стреля - двата му гола са от 2 метра, на празна врата! При все това показа, че е с класа над Еееееееееееееееннньььооооооооооооо :smt005 , който освен дето успя да уцели топката за първия гол, успя и да изпусне 4 чисти положения, при това ги изигра възможно най-аматьорски и напълно затвърди мнението, че мястото му е най-много в Марек - тоя е бездарен дори за Слагия! Връх на всичко е, че не схваща, че публиката го ебава брутално, особено след мача, че чак и интервю отиде да дава :smt005 - аз даже му викнах, че се шегуваме, ама...... :smt003

Като цяло - безсмислен мач, Ботев трябваше отдавна да са закрити, а резервите ни трябваше да се поразмърдат, за да покажат, че имат място на терена. От видяното днес - тия момчета са си за резерви и да влизат в подобни безсмислени мачове! Толкоз!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
Morning Glory написа:
BLUES(Finland) написа:
Иначе Еньоу ми е твърдо най-любимият. Старае се да говори със сложни изречения, но му липсва речников запас и просто си повтаря мисълта с различна интонация и лека ротация на думите. "Ми, радвам се, че не са ме забравили феновете... феновете не са ме забравили, радвам се. Тренирам и ръководството решава дали ще играя или не... в смисъл - аз си върша мойта работа, тренирам, а вече ръководството решава дали ще играя или няма...


Очаквано ти, колега, си другият човек освен мен, който се е смазал като пълен нещастник на интервюто-уникум на Еньоу Кръстоувчев след края на мача :lol:


:smt003 :lol:

На всичкото отгоре съм сигурен, че некъв роднина на острието ни... се е хванал на работа в "спорт му е майката". Баси Еньоманията, дето ги е разтресла. Борето Касабов неколкократно го обяви за "един от безспорните любимци на сектор Б", всяко негово съприкосновение с топката беше определяно като "явно доказателство, че не е забравил футболната игра, въпреки дългото остсъствие", а първият въпрос на репортерчето към Ратко беше: "Кръстовчев се завърна в гол, не може да не сте доволен?"

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Сметам днес в 88-ата минута да зададох най-правилния въпрос - "Еньо, какво сме ти направили?" :smt003 :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 10:00 pm
Мнения: 549
Местоположение: София
Не разбирам с какво толкова пък се е провинил Ееееееньоооо днес?! Личи си му, че няма игрова практика. Направи ми впечатление, обаче, че се бореше и се стремеше да играе с едно докосване, докато на Жорката Христов отиграване с по- малко от 2-3 докосвания не се сещам. Лусио си е класа/и над Минев, но е загубил страшно много скорост.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Добра контрола . Днес добих груба представа какво им е на феновете на Слагия :smt003 :bukake

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Преди мача откъм пазара на Герена, жалтите сериозно се изложиха, бяха се изтъпанчили с такситата на светофара и създаваха паника :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
bateniki написа:
Добра контрола . Днес добих груба представа какво им е на феновете на Слагия :smt003 :bukake

Аз се отчаях много,не знам до кога ще продължава така,трябва да се взимаме в ръце. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44116
Местоположение: София
http://sportal.bg/news.php?id=188354

Шампионът Левски се подигра със "селската" трупа на Христолов :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
BLUES(Finland) написа:
Morning Glory написа:
BLUES(Finland) написа:
Иначе Еньоу ми е твърдо най-любимият. Старае се да говори със сложни изречения, но му липсва речников запас и просто си повтаря мисълта с различна интонация и лека ротация на думите. "Ми, радвам се, че не са ме забравили феновете... феновете не са ме забравили, радвам се. Тренирам и ръководството решава дали ще играя или не... в смисъл - аз си върша мойта работа, тренирам, а вече ръководството решава дали ще играя или няма...


Очаквано ти, колега, си другият човек освен мен, който се е смазал като пълен нещастник на интервюто-уникум на Еньоу Кръстоувчев след края на мача :lol:


:smt003 :lol:

На всичкото отгоре съм сигурен, че некъв роднина на острието ни... се е хванал на работа в "спорт му е майката". Баси Еньоманията, дето ги е разтресла. Борето Касабов неколкократно го обяви за "един от безспорните любимци на сектор Б", всяко негово съприкосновение с топката беше определяно като "явно доказателство, че не е забравил футболната игра, въпреки дългото остсъствие", а първият въпрос на репортерчето към Ратко беше: "Кръстовчев се завърна в гол, не може да не сте доволен?"


Обидно е да пропускаш момента, когато Еньоу демонстрира за пореден път „чудесния си поглед върху играта“, когато върна „прекрасен“ двоен пас на Айрай Ортега, пращайки го да провери добре ли е очертана южната аутлиния от домакина на стадиона бай Ставри :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Изумително тъп мач, изумително малко хора, изумителен Еньо :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 08, 2009 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Еньо днес не успя да спре нито една топка. Биеше се в него като в улична лампа..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com