forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 12:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
RIOT написа:
Ireland написа:
Аз да поставя един такъв въпрос...
Какво мислите за идеята мачовете ни от груповата фаза (особоено ако е в ШЛ) да се играят на Герена? През 2006 се видя, че дори Националния е тесен и много хора не успяха да се вредят да видят Челси и Барса.


Хората, които отиват с идеята да "видят" Челси и Барса, НЯМАТ МЯСТО НА СТАДИОНА !!! Мощно ръководството дава билетите на Националния клуб на привържениците и от там разпределят билетите.Само това е оправията ! Кур за всички селяни и граждани отиващи заради Меси,Цеци,Геци и разни подобни к.рви !


Така е думата, аз принципно мразя и Барса и Челси. Идеята беше друга: Все пак левскарите в България не са 10000-20000... Това че така наречените "туристи" идват само за подобни мачове не ги прави по-малко левскари. Не всеки фен от провинцията може да си позволи постоянно присъствие.

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13392
Където и да играем - на Герена и твай! Дори на мача с Киево атмосферата не може да се сравнява с тази от мача срещу орките :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
peccatum7 написа:
те плащат десетократно билета си в сравнение с Б сектор... защо да нямат право?

Защото на първо място това е мач на Левски, и след това е мач на Левски срещу Барса.

Ако ще и стократно да плащат, отбора има нужда от подкрепа и срещу Вихрен и срещу Барса. Щом могат да отделят по 50тина лева(+ транспорт) хората от провинцията, значи могат да отделят 10-20 за мач с/у Вихрен. Щом могат да отделят примерно 20 за билет тия столичани, които ходят да видят Меси, значи могат да отделят и 2 лева за Спортист.

А ако не идват на мач с оправданието "Какво да му гледам на Вихрен/Беласица/Мездра", значи нямат място на стадиона. На мач на Левски се ходи заради Левски, не заради съперниците му.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Krastev.10 написа:
На нашите им трябват мачове още не са сработени,по-добре да се играе тоя мач за суперСупата сериозно и Селтекс в събота бой ! После сряда пак бой (2-0) и айде мислим за химна на Шампионаската лига :smt006 :wink:


Eee много познавам :) :smt006 Трябаше да заложа :D

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мачовете в ШЛ трябва да са на националния. Колкото и да ме дразнеха някви пред мен "Вьеж, Шивчьенко, снимай го, снимай го", то атмосферата не би била същата никога.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
echoes написа:
по принцип ме боли за точно тия хора, но мачове от групите на шампионската лига просто не мога да си ги представя другаде освен на националния по никакъв начин.


Да. Това е и моето мнение.

Националният стадион е българският стадион за ШЛ. Не само заради капацитета и разположението си, а и заради това, че е далеч по-стегнат. Герена е една развалина. Даже и видеостената е преебана вече - на некви петна.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 10:38 am
Мнения: 61
Момчета аз съм с карта.Иам въпрос.Когато влезем в групите (независимо кои) чух,че хората,които са с карти имат запазени билети за груповата фаза.Така Уи е? :smt051


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
curva_nord написа:
Момчета аз съм с карта.Иам въпрос.Когато влезем в групите (независимо кои) чух,че хората,които са с карти имат запазени билети за груповата фаза.Така Уи е? :smt051

така е. преди да бъдат пуснати в продажба отиваш на леКе и си взимаш биУет с отсъпка

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Впрочем, нека не се заблуждаваме - все още сме адски жалки и НЕ СМЕ за групите на ШЛ. Така че стадиони, паркинги, терени, карти, билети нема как да са ни сериозна тема на разговор и предлагам да не се излагаме като ги обсъждаме тия неща, при положение, че е твърде вероятно да се окаже излишно :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
е това важи за групите на уефа също така, а там сме влезли

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:34 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 1:26 pm
Мнения: 684
Местоположение: DE
Morning Glory написа:
Впрочем, нека не се заблуждаваме - все още сме адски жалки и НЕ СМЕ за групите на ШЛ. Така че стадиони, паркинги, терени, карти, билети нема как да са ни сериозна тема на разговор и предлагам да не се излагаме като ги обсъждаме тия неща, при положение, че е твърде вероятно да се окаже излишно :lol:


Бе май си прав, но до групите има време и мисля, че доста може да се промени облика на отбора до тогава...но прав си, сега е рано за такива дискусии.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Дебърцини - Левски 0:3
36' - 0:1 (Тасевски)
52' - 0:2 (Бардон)
72' - 0:3 (Зе Мангалеш)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
по тоя въпрос ми направи впечатление, че тая година в картите няма специално листче за печати за допълнителните мачове, както в предните сезони. може би след като два сезона тия листчета така и си остават чистички, нашите от суеверие са решили този път да не го слагат :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:35 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Morning Glory написа:
echoes написа:
по принцип ме боли за точно тия хора, но мачове от групите на шампионската лига просто не мога да си ги представя другаде освен на националния по никакъв начин.


Да. Това е и моето мнение.

Националният стадион е българският стадион за ШЛ. Не само заради капацитета и разположението си, а и заради това, че е далеч по-стегнат. Герена е една развалина. Даже и видеостената е преебана вече - на некви петна.


Националният няма осветление за ШЛ :lol:

Да не говорим, че теренът ни е в пъти по-добър от този на националния, то вчера се видя -трева за чудо и приказ, без една локва или петно.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
aquadark написа:
Да не говорим, че теренът ни е в пъти по-добър от този на националния, то вчера се видя -трева за чудо и приказ, без една локва или петно.


А да, забравих да похваля Месията, за байерн арената която е направил :fgod

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49273
Местоположение: ШОПландия
acrimonious написа:
aquadark написа:
Да не говорим, че теренът ни е в пъти по-добър от този на националния, то вчера се видя -трева за чудо и приказ, без една локва или петно.


А да, забравих да похваля Месията, за байерн арената която е направил :fgod

Каквото и да си говорим терена беше бомбастичен на този порой :bigok Една тревичка не мръдна. Европейска работа :mrgreen: Сега сакаме и чекаме още един пояс на стадиона и хубави седалки и официално създаваме култ към ТБ. :fgod

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
peccatum7 написа:
те плащат десетократно билета си в сравнение с Б сектор... защо да нямат право?

Че то по тая логика с плащането, дпс-то е добре дошло?!!?? Хубаво е, че се правят тея далавери със запазените билети с картите, щот по тоя начин поне най-лоялните фенове не остават преебани, за разлика от много други, които не могат да гледат мач на Левски, щот некои е решил да гледа мач на Барса.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Според мен мачовете на ЛЕВСКИ трябва да се играят на Герена. По-добра трева, осветление, по-яка акустика при пеене.
Не на последно място там ни връзва далеч повече. Вярно е, че ще влезнат по-малко хора, ма тъкмо да се научат да си купят карти за следващата година, както е навсякъде по света.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7050
Цитат:
Феликс Фелипе Алмейда (нападател):

„От УЕФА са виновни. Питайте тях защо съдиите се отнасят така към нас. Пращат ме в нокдаун, а реферът просто гледа. След това УЕФА не предприема нищо. Затова се получи това. Смачкват ни психологически. Знаехме, че играем срещу силен отбор. Бяхме готови, но понякога не е лесно да спечелиш. Играта не ни спореше. Всичко вървеше наопаки, а и съперникът не направи грешки. Трябва още да работим. Нещата не могат да се получат от нищото толкова бързо. Аз лично съм доволен от представянето си. Имаше и ситуации, които можех да отиграя по-добре. Сега имаме шансове да влезем в лига Европа. Трябва обаче да коригираме грешките си".
:cry: :octo

Тоя вчера яко го ебаха Топчо и Рабех :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19484
BraToC! написа:
Цитат:
Феликс Фелипе Алмейда (нападател):

„От УЕФА са виновни. Питайте тях защо съдиите се отнасят така към нас. Пращат ме в нокдаун, а реферът просто гледа. След това УЕФА не предприема нищо. Затова се получи това. Смачкват ни психологически. Знаехме, че играем срещу силен отбор. Бяхме готови, но понякога не е лесно да спечелиш. Играта не ни спореше. Всичко вървеше наопаки, а и съперникът не направи грешки. Трябва още да работим. Нещата не могат да се получат от нищото толкова бързо. Аз лично съм доволен от представянето си. Имаше и ситуации, които можех да отиграя по-добре. Сега имаме шансове да влезем в лига Европа. Трябва обаче да коригираме грешките си".
:cry: :octo

Тоя вчера яко го ебаха Топчо и Рабех :smt005



Смятай щом тоя е най-голямата звезда в азерското първенство :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 1:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7050
Цитат:
А их вратарь меня вообще злил.. урод блин... Петков. Наглый урод.

Изображение

От сайта на резаните ахахаха
СмАрт за тех :smt005 :smt006

ПС:Как мне кажется, именно трибуны Левски сломали Бакы, а никак не команда соперника, которая была вполне проходимой - реалист :smt006 :smt005


Последна промяна BraToC! на Чет Авг 06, 2009 1:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2974
Местоположение: Warsaw, Poland
Selqnina s koleloto написа:
BraToC! написа:
Цитат:
Феликс Фелипе Алмейда (нападател):

„От УЕФА са виновни. Питайте тях защо съдиите се отнасят така към нас. Пращат ме в нокдаун, а реферът просто гледа. След това УЕФА не предприема нищо. Затова се получи това. Смачкват ни психологически. Знаехме, че играем срещу силен отбор. Бяхме готови, но понякога не е лесно да спечелиш. Играта не ни спореше. Всичко вървеше наопаки, а и съперникът не направи грешки. Трябва още да работим. Нещата не могат да се получат от нищото толкова бързо. Аз лично съм доволен от представянето си. Имаше и ситуации, които можех да отиграя по-добре. Сега имаме шансове да влезем в лига Европа. Трябва обаче да коригираме грешките си".
:cry: :octo

Тоя вчера яко го ебаха Топчо и Рабех :smt005



Смятай щом тоя е най-голямата звезда в азерското първенство :smt005


ми големичък е, висок, строен

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13392
Хахаха и ние му благодарим, че игра добре :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Абе тоя пич с знамето и тениската на Бока, май беше сбъркал Солун със София :smt005 ...
Иначе поклон пред Микрофона, много добро викане през целия мач и нито веднъж сране на путки, бий чорбата и т.н. :smt038

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 5:51 pm
Мнения: 214
Евалата за победата! Личи си, че играем друг футбол, а не този на Кокльо. Пожелавам си Вентспилс и айде в групите :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Абе тоя форум съвсем случайно ли се чупи след всеки супер важен мач? Май и като станахме шампиони срещу орките беше същата работа. Прибирам се снощи от стадиона и си мисля какъв кеф ще е да споделя еуфорията на всички нас, обаче КУР. Нема форум. Сигурно еничарите зли ни саботират :)

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
aquadark написа:
Morning Glory написа:
echoes написа:
по принцип ме боли за точно тия хора, но мачове от групите на шампионската лига просто не мога да си ги представя другаде освен на националния по никакъв начин.


Да. Това е и моето мнение.

Националният стадион е българският стадион за ШЛ. Не само заради капацитета и разположението си, а и заради това, че е далеч по-стегнат. Герена е една развалина. Даже и видеостената е преебана вече - на некви петна.


Националният няма осветление за ШЛ :lol:

Да не говорим, че теренът ни е в пъти по-добър от този на националния, то вчера се видя -трева за чудо и приказ, без една локва или петно.


Един стадион не е само тревата. А около нея кво?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 2:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
bubbles,винаги да казваш, че ще ни напълнат кофата.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Kryten написа:
curva_nord написа:
Момчета аз съм с карта.Иам въпрос.Когато влезем в групите (независимо кои) чух,че хората,които са с карти имат запазени билети за груповата фаза.Така Уи е? :smt051

така е. преди да бъдат пуснати в продажба отиваш на леКе и си взимаш биУет с отсъпка


А от Тодорбаткови кукли може ли, вместо от Леге-нчето :smt006

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 12:04 am
Мнения: 1326
Инфо за контузията на Жоазиньо? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 06, 2009 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 10:05 pm
Мнения: 4
и двата гола станаха след мощни скандирания СИНИТЕ В АТАКА :wink: :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com