forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Фур за мрънкалниците! Тоя форОН ми е гаден за четене вече! Слаби, куци, недъгави, глупави, квото такова!

САМО ЛЕВСКИ!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Верно си е. Рядко се е изливала толкова много форомна помия както снощи. Ебаси чудото :shock: Верно ще е добре да се закрие :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
абе пак си казахте тежката МНОГО ама МНОГО некомпетентна дума

УЕФА изрично забранява в официални мачове СВОБОДЕН ВХОД!
не само в евро турнирите
всички национални федерации са длъжни да спазват това правило и в мачовете от местното първенство
не случайно забраниха на Локо мездра безплатния вход като влезнаха в А група

бъдете сигурни че ЛЕВСКИ ще подаде контестация по тази точка
азерите не им дреме защото и да ги изхвърлят от евро турнирите все им тая

НИКОГА няма да има безплатен вход НИКОГА !

а да не говориме, че е супер селско да искаш да НЕ ПЛАЩАШ за мач на любимия ти отбор

ходи на село да гледаш без пари Локо Горна с/у Олимпик Галата


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Пази си авторските права, че до 30минути ще излезе статия в ДБ "ЛЕВСКИ ПЕЧЕЛИ СЛУЖЕБНО" . :smt006 :mrgreen:

Иначе, относно мрънкането. Кое е правилното отношение като виждаш един напълно бездарен отбор, който се спасява едвам срещу азери? Сериозно питам.

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
mandja написа:
Иначе, относно мрънкането. Кое е правилното отношение като виждаш един напълно бездарен отбор, който се спасява едвам срещу азери? Сериозно питам.

Взимаме предвид факта, че им е първи мач с този треньор, както и това че все пак не са паднали, и им даваме още кредит на доверие и капчица спокойствие :smt006 Тук във форумите не е важно, но днес помията в пресата е страшна. Чакам момента, когато някой ще направи поредица 'Kill Efrem' или нещо от сорта, като обезглавят 90% от жалките журналистчета в скапаната държава

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Някой има ли идея какво стана с Дениран - да не са го заровили снощи около летището в Баку? :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
аз пак набързо прегледах мача днес без емоция и съвсем серизоно заявявам, че от първото полувреме съм абсолютно доволен
азерите изглеждаха като рилски спортист
второто се преебаха нещата след като рабех уби маймуната
другите 2ма бразилци играха в пъти по-добре и разнообразно

грешка на трнера е че не смени първо Бардон защотоо той не можеше да ходи и те разбраха това и почнаха да нападат през Минев защотото никой не ги спираше в центъра на тая зона

споко
аз съм оптимист - ще продължиме !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:01 am 
Мрънкане е едно,братоубийствените коментари за Армагедон и поредния край на света,са съвсем друго и са си абсолютно...чорбарски !
В Баку никой отбор не е печелил в последните 5 години,това ако искате дори...
Има реванш,това ако искате дори...
Левски НЕ Е НИКАКЪВ ОТБОР В ЕВРОПА,това ако искате дори...
Имаме нов треньор,а най-добрите ни двама не играха,това ако искате дори...
На ония путки,журналистите,трябва да им се забрани да пишат завинаги,това ако искате дори..
Нямаме допуснат гол е Европа три мача,преди това имахме 43 загуби,това ако искате дори...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:07 pm
Мнения: 724
Местоположение: До Герена
Абе, то и аз съм убеден, че ще продължим. Притесненията ми са свързани с бъдещите немалко мачове в Европа. Определено, не съм съгласен, че ни е позволено да даваме цяло полувреме на отбор като ФК Баку. :?

_________________
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
mandja написа:
Абе, то и аз съм убеден, че ще продължим. Притесненията ми са свързани с бъдещите немалко мачове в Европа. Определено, не съм съгласен, че ни е позволено да даваме цяло полувреме на отбор като ФК Баку. :?

На мен най-ми е притеснен сл. мач (този с Баку).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Верно си е. Рядко се е изливала толкова много форомна помия както снощи. Ебаси чудото :shock: Верно ще е добре да се закрие :smt006


Разбира се, негативното не трябва да се споменава. Нека по комунистически отворим т. нар. от Командира "Фабрика за илюзии" :idea:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Македония, не знам какво имаш предвид с това,че в Баку никой отбор не е печелил в последните 5 години :roll:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не съм казал това бре, командире, най-малкото аз ще си мълча за негативното, ама чак такъв апокалипсис и псувни да се пускат, хора да се заклеймяват, не е редно! Да, факт, ужасен мач, ужасно слаби, такъв Левски едва ли съм виждал някога (може би в Благоевград) и т.н. Ама тука адът е пълен. А им е първи мач, дебиш.

FLAME написа:
Македония, не знам какво имаш предвид с това,че в Баку никой отбор не е печелил в последните 5 години :roll:

еми не са, виж статистиката. имаше май някаква загуба там ама пак не променя нещата. Чувал си и за локо сф - нефтчи - 0:1 в баку и 8:1 в софия
Alek написа:
Ура, не съм само аз, които смята, че не играхте лошо, не добре, но не и лошо. :)

второто баш лошо си играхме :wink:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Ура, не съм само аз, които смята, че не играхте лошо, не добре, но не и лошо. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:15 am 
Според мен темата трябва да се затваря непосредствено с началото на мач и да се отваря чак на другата сутрин,когато преценката на хората ще е малко по-трезва и не чак толкова емоционална!Щото иначе е страшно бе,ебахти,сякаш се е случило нещо фундаментално,сякаш никой от нас не знае,че сме бездарни не от понеделник и какви са ни проблемите или проблемЪТ,мустакат главно...Аз не очаквах да спечелим в Баку,но съм убеден че ще ги стопим на Герена.Да ревнем от първия сигнал,да се остави Йовов и всеки друг да си рита долу на спокойствие и голът би трябвало да падне...Оттам ще е лесно!

FLAME,бях слушал тва в ГОНГ-а,че никой отбор не е печелил в Баку в последните 5 години,може и аз да не съм чул,може и те да са ме излъгали,хероинът да стане част от живота на семействата им,ако е второто...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Тука ги убиваме, няма какво повече да коментираме :smt006

PP. Kyde otide kirilizatora beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Това и във форума се говореше, но май Трнава бяха били няк'ви с 3-1 в приятелска среща. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Makedonija написа:
FLAME,бях слушал тва в ГОНГ-а,че никой отбор не е печелил в Баку в последните 5 години,може и аз да не съм чул,може и те да са ме излъгали,хероин да стане част от живота на семействата им,ако е второто...


По принцип всички азерски отбори домакинстват на този стадион т.е. играят в Баку. В случая Баку наистина нямат загуба като домакин от 1998, но вчера им беше едва 6ти домакински евромач - при първото си участие губят от Арджеш, след това побеждават или правят равен с Жилина, Сиони, Дачия, Екранас и вчера с нас. Иначе Интер Баку, които напраивха 1:1 в контрола с Панчаревски фес вече отпаднаха от Спартак Търнава, като бяха бити и в двата мача, същите Спартак Търнава в следващия кръг бяха изхвърлени от ФК Сараево.

За вчера - резултатът не е лош, играта през второто полувреме беше отчайваща. През първото полувреме контролирахме мача и се надявах през второто само леко да ги натиснем и да приключваме. Вместо това предадохме изцяло инициативата, не направихме нищо смислено и имахме късмет,че измъкнахме 0:0. Просто не мога да приема такова полувреме срещу очавидно по-слаб съперник, който оставяме да си разиграва коня както си иска. За мен това вчера беше един от най-слабите мачове на Левски в последните години. Ясно е,че има реванш, който би трябвало да спечелим и се надявам да не си създадем проблеми, които са ни запазена марка.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:31 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 11:09 am
Мнения: 24
нема се плашите, пичове, играли сме и по-зле...
:smt003

_________________
ПОДПИС


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:32 am 
:bigok
Дреме ни на огромния,общо взето...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:32 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
subata написа:
nie si sviknahme na idiotski machove poslednite godini deeba.veche ne mi i pravi vpechetlenie.neznam obache kolko oshte shte trqbva da se mychim za da se razbere che mustakatiq pedal e vinoven za povecheto neshta...


Тук си много прав!Много ми е гадно,че отборът играе по този начин,но реално погледнато,такива са възможностите на сегашния Левски.Тези футболисти могат толкова.И всичко е заради Батков!Защото при всеки моментен проблясък всички си казват,че Левски тръгва нагоре.НО НЕ!!!Левски от две години насам върви само надолу.Причината е Батков и е крайно време да му бъде казано.С трици, маймуни не се ловят.След участието в ШЛ трябваше да бъдат 3-4 качествени играчи,които да подобрят още отбора.Ако ги елиминираме тези боклуци сигурно, Достанич ще каже как Левски отстранил един стойностен отбор,който създал много проблеми на Левски в първия мач!Не!!!Баку е един много слаб отбор и причината,Левски да е на нивото на Баку е Батков!!!Да умре тоя боклук!

П.П. Гуреливия да не е брат на Първолет Стаматов! :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Екстра мач, браво, със СЦТ02 отпразнувахме равенството на Ариана :mrgreen: :smt006

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:47 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 11:09 am
Мнения: 24
алоу, ирейзъра, тука всички сме братя, бре...

пишете си каквото искате, но вчера поне през първото полувреме се видя разликата, когато отборът е подреден с мисъл и са дадени някакви тЪктически указания... ноооо първи мач за новия екип, колкото-толкова...

_________________
ПОДПИС


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Аз предлагам за реванша да картотекираме Коко Тайсъна и Анакондата,пускаме ги партньори на Рабех и всички от Чалма Баку в Пирогов.Поне на бой да ги бием мамицата им рязана.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Внимавайте на реванша как ще реагирате на евентулна загуба....МОЩНА ПОДКРЕПА ДОКРАЙ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
Makedonija написа:
...да се остави Йовов и всеки друг да си рита долу на спокойствие и голът би трябвало да падне...

Да се даде шанс на децата. Йовов да си рита в стената у съблекалнята или да си играе на 21 някъде отстрани на терена. Без лоши чувства...

Цитат:
Внимавайте на реванша как ще реагирате на евентулна загуба....МОЩНА ПОДКРЕПА ДОКРАЙ!!!

За подкрепата всички, мисля, че сме съгласни, но при евентуална загуба трябва да стават значими и грозни неща. Загубата не влиза в плана...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Грозните неща са всичко обратно на подкрепа !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
При псувни и тем подобни, да се намесва човека с микрофона, само така може да се надвикат псуващите.
А при евентуална.... след мача ебане в гъза за тошко африкански.. Дори не искам да споменавам тази дума, когато става въпрос за мач срещу азери..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:04 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 11:09 am
Мнения: 24
кви загуби, кви грозни неща се ви главата незнам... тия ги отнасяме тук зверски, животински и нечовешки с 1-0 и адио-рио...
:smt006

пъ.съ. как мога да използвам и другите имотикони, а? :?

_________________
ПОДПИС


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Тука трябва да ги бием, наглите азери явно млъкнаха след мача. Между другото те трябва да се радват на резултата нула на нула, защото все пак имат някакъв шанс тук в България.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com