forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 5:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Какъв шанс бе човек, тия ако вземат да ни вкарат някой гол след 5 рикошета, нашите бездушници ще се изпуснат в гащите и сме дотам...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
сръбските тъпотии започнаха от първия мач и е видно от самолет , за съжаление...

Дори великият Люпко Петрович действаше по тази схема - презастраховане, твърде много дефанзивни играчи, грозен футбол и много математика. В началото дава "изненадващи" резултати. Но в дългосрочен план сърбите ни ебават мамата - първо, че този грозен футбол отблъсква публиката. Второ, че тази игра на мускули не може да продължава вечно. Трето, че "нулев риск" означава никакво поле за развитие на младите талантливи играчи. Цачев, Мачев и компания почти няма да видят терен, а играчи като Гаджев пък, натоварени с твърде много дефанзивни действия, няма да развият играта си, да не говорим да се изградят като лидери - нарцистичните и авторитарни сърби не обичат такива. Играта ни ще става все по-скучна, бавна и грозна.

Иначе е ясно , че на стадиона ще подкрепяме, кофтито е просто, че пак ще подкрепям някакъв друг отбор, а не истинският Левски, този, в който се влюбих като дете...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Boyo написа:
сръбските тъпотии започнаха от първия мач и е видно от самолет , за съжаление...

Дори великият Люпко Петрович действаше по тази схема - презастраховане, твърде много дефанзивни играчи, грозен футбол и много математика. В началото дава "изненадващи" резултати. Но в дългосрочен план сърбите ни ебават мамата - първо, че този грозен футбол отблъсква публиката. Второ, че тази игра на мускули не може да продължава вечно. Трето, че "нулев риск" означава никакво поле за развитие на младите талантливи играчи. Цачев, Мачев и компания почти няма да видят терен, а играчи като Гаджев пък, натоварени с твърде много дефанзивни действия, няма да развият играта си, да не говорим да се изградят като лидери - нарцистичните и авторитарни сърби не обичат такива. Играта ни ще става все по-скучна, бавна и грозна.

Иначе е ясно , че на стадиона ще подкрепяме, кофтито е просто, че пак ще подкрепям някакъв друг отбор, а не истинският Левски, този, в който се влюбих като дете...


Имаме единомислие. Тоя типичен сръбски стил (в България) вече ни върна в 2001 г.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Morning Glory написа:
Boyo написа:
сръбските тъпотии започнаха от първия мач и е видно от самолет , за съжаление...

Дори великият Люпко Петрович действаше по тази схема - презастраховане, твърде много дефанзивни играчи, грозен футбол и много математика. В началото дава "изненадващи" резултати. Но в дългосрочен план сърбите ни ебават мамата - първо, че този грозен футбол отблъсква публиката. Второ, че тази игра на мускули не може да продължава вечно. Трето, че "нулев риск" означава никакво поле за развитие на младите талантливи играчи. Цачев, Мачев и компания почти няма да видят терен, а играчи като Гаджев пък, натоварени с твърде много дефанзивни действия, няма да развият играта си, да не говорим да се изградят като лидери - нарцистичните и авторитарни сърби не обичат такива. Играта ни ще става все по-скучна, бавна и грозна.

Иначе е ясно , че на стадиона ще подкрепяме, кофтито е просто, че пак ще подкрепям някакъв друг отбор, а не истинският Левски, този, в който се влюбих като дете...


Имаме единомислие. Тоя типичен сръбски стил (в България) вече ни върна в 2001 г.

От един мач изводи не могат да се правят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Много се надявам да не започнем в действителност с грозния дефанзивен футбол и непрекъснато презастраховане. Катеначо на Герена не щем :smt006 Но каквото и да става е още прекалено рано да се каже, чакайте да го видим как ще ги подкара нещата, пък тогава ще го плюем.

Иначе за мача реванш съм убеден, че изнервената ни до краен предел публика ще почне да освирква още след първото полувреме, ако не сме вкарали гол. Не съм привърженик на подобно нещо, но футболистите като Йовов и Хичо сами са си виновни с поведението си на и извън терена :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Е Х14о, че се наду след Арсенал ясно, ама Йовов извън терена с какво е виновен?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
thegboy написа:
Много се надявам да не започнем в действителност с грозния дефанзивен футбол и непрекъснато презастраховане. Катеначо на Герена не щем :smt006 Но каквото и да става е още прекалено рано да се каже, чакайте да го видим как ще ги подкара нещата, пък тогава ще го плюем.

Иначе за мача реванш съм убеден, че изнервената ни до краен предел публика ще почне да освирква още след първото полувреме, ако не сме вкарали гол. Не съм привърженик на подобно нещо, но футболистите като Йовов и Хичо сами са си виновни с поведението си на и извън терена :smt006

Понякога се налага да играеш затворено и дефанзивно. Дори на Челси и Ман Юн се налага.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 03, 2008 12:50 pm
Мнения: 37
Цитат:
Понякога се налага да играеш затворено и дефанзивно. Дори на Челси и Ман Юн се налага.

За пример ще дам Барселона :shock: на финала на ШЛ...
Щом те могат, значи и ние можем...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
zlobcho написа:
Цитат:
Понякога се налага да играеш затворено и дефанзивно. Дори на Челси и Ман Юн се налага.

За пример ще дам Барселона :shock: на финала на ШЛ...
Щом те могат, значи и ние можем...

Челси на полуфинала в Барса, Ман Юн първия мач с/у Рома мин. година, когато дори загубиха в Рим с 2;1, а после прегазиха римляните на Олд Трафорд с много на едно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49127
Местоположение: ШОПландия
zlobcho написа:
Цитат:
Понякога се налага да играеш затворено и дефанзивно. Дори на Челси и Ман Юн се налага.

За пример ще дам Барселона :shock: на финала на ШЛ...
Щом те могат, значи и ние можем...

Барцелона са безкадърни циркаджии-калитковци. Моля да не се дават за пример :)

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
mi11er написа:
incheto_1914 написа:
... Ебаси подигравката, а сега чета, че Достанич бил отчаян от тактиката на отбора... Ние имаме ли такава? :lol:


Не е ли негова грижа тактиката бе ебаси?!?


Да де, ама то за 4-5 дни как се изгражда тактика в един отбор, свикнал толкова време да си играе както си знае :smt006 А и на Пиратко идеята му е, че е заварил тотално неподготвен отбор... Лошото е, че не е той треньора, който ще ни вдигне и ще направи нещо от нас. Вече и аз не знам кой ще е тоя, май трябва да е поне 2 на 2 и с една много дебела сопа в ръка :smt006

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Vincenzo написа:
Понякога се налага да играеш затворено и дефанзивно. Дори на Челси и Ман Юн се налага.


Да, налага - когато играеш срещу много по-силни отбори от теб, или когато играеш срещу отбор , който те превъзхожда физически. Когато играеш срещу отбор смехурковци е жалко...

Ако бях привърженик на дефанзивния футбол щях да съм фен на Славия примерно, а не на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49127
Местоположение: ШОПландия
incheto_1914 написа:
mi11er написа:
incheto_1914 написа:
... Ебаси подигравката, а сега чета, че Достанич бил отчаян от тактиката на отбора... Ние имаме ли такава? :lol:


Не е ли негова грижа тактиката бе ебаси?!?


Да де, ама то за 4-5 дни как се изгражда тактика в един отбор, свикнал толкова време да си играе както си знае :smt006 А и на Пиратко идеята му е, че е заварил тотално неподготвен отбор... Лошото е, че не е той треньора, който ще ни вдигне и ще направи нещо от нас. Вече и аз не знам кой ще е тоя, май трябва да е поне 2 на 2 и с една много дебела сопа в ръка :smt006

паткофф върши работа за твоя критерий. Дебел е достатъчно и боботи заплащително, ама сопа се съмнявам да има дебела....

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
incheto_1914 написа:
mi11er написа:
incheto_1914 написа:
... Ебаси подигравката, а сега чета, че Достанич бил отчаян от тактиката на отбора... Ние имаме ли такава? :lol:


Не е ли негова грижа тактиката бе ебаси?!?


Да де, ама то за 4-5 дни как се изгражда тактика в един отбор, свикнал толкова време да си играе както си знае :smt006 А и на Пиратко идеята му е, че е заварил тотално неподготвен отбор... Лошото е, че не е той треньора, който ще ни вдигне и ще направи нещо от нас. Вече и аз не знам кой ще е тоя, май трябва да е поне 2 на 2 и с една много дебела сопа в ръка :smt006

Конкретно в този случай Ратко няма оправдание. Самия той каза, че е изгледал абсолютно всички мачове на Левски тази пролет и много одбре бил запознат с играите и състоянието на отбора.
Дано издъхването второто полувреме се дължи на по-здравото физ. натоварване на тренировките на отбора


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вчера играхме дефанзивно единствено част от второто полувреме, когато окончателно свършиха батериите.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Абе убеждавате ме, че тук пишат тотални малоумници. Прочетох минимум една страница сравнения между вчерашния мач и полуфинали и финали на ШЛ, в които са играли отбори, които могат да изиграят поне три последователни мача с пет минути почивка между тях. Докато ние можем да играемк към 60 минути. Затова - оставка на Кокала!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Kryten написа:
Вчера играхме дефанзивно единствено част от второто полувреме, когато окончателно свършиха батериите.

Съгласен съм,но да не забравяме че в Баку беше 30градуса и имало голяма влажност така че тука се надявам да сме по добре и ако може Бижутерията да е резерва-супер.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:35 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7040
Смарт , поне в едно съм сигурен - ЧЕ ЩЕ НАПЪЛНИМ СТАДИОНА И ЩЕ ПОДКРЕПЯМЕ ОТ ПЪРВАТА ДО ПОСЛЕДНАТА МИНУТА :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49127
Местоположение: ШОПландия
alex77 написа:
Kryten написа:
Вчера играхме дефанзивно единствено част от второто полувреме, когато окончателно свършиха батериите.

Съгласен съм,но да не забравяме че в Баку беше 30градуса и имало голяма влажност така че тука се надявам да сме по добре и ако може Бижутерията да е резерва-супер.

Това с времето са безкадърни оправдания според мен. Не съм гледал интервюта, но ако ми излизат с тия оправдания получават 250 смАрт точки от мен...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
alex77 написа:
Kryten написа:
Вчера играхме дефанзивно единствено част от второто полувреме, когато окончателно свършиха батериите.

Съгласен съм,но да не забравяме че в Баку беше 30градуса и имало голяма влажност така че тука се надявам да сме по добре и ако може Бижутерията да е резерва-супер.

тук понеже е 15 градуса :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Времето там е кофти, а и нашите излязоха притеснени личеше си ! Надявам се тук да ги бием !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Времето тук след 1 седмица ще бъде същото, каквото беше преди 4-5 дена. Нищо чудно да се играе на повече от 35 градуса => без оправдания !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Условията са други, там имаше горещ вятър, висока влажност (Баку е морски град), а и в 20:30 няма да е толкова горещо. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49127
Местоположение: ШОПландия
Levskarq написа:
Условията са други, там имаше горещ вятър, висока влажност (Баку е морски град), а и в 20:30 няма да е толкова горещо. :smt006

И? Оправдания? Още?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
:smt005 :smt005 тука някои хора искрено могат да те уморят от смях

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
antonatan написа:
Тука ги убиваме, няма какво повече да коментираме :smt006

PP. Kyde otide kirilizatora beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


пак е тук ! :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
евреинО написа:
alex77 написа:
Kryten написа:
Вчера играхме дефанзивно единствено част от второто полувреме, когато окончателно свършиха батериите.

Съгласен съм,но да не забравяме че в Баку беше 30градуса и имало голяма влажност така че тука се надявам да сме по добре и ако може Бижутерията да е резерва-супер.

Това с времето са безкадърни оправдания според мен. Не съм гледал интервюта, но ако ми излизат с тия оправдания получават 250 смАрт точки от мен...

Не че някой се е оправдавал но четох някво интервю преди седмица и някакъв каза че в Баку климатът е мн.кофти,супер влажност,горещо,горещ влажен вятър


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44214
Местоположение: София
kosyo написа:
antonatan написа:
PP. Kyde otide kirilizatora beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


пак е тук ! :)

Благодаря :smt006
Če inače trjabvaše da prodáža da vi draynja s češkata transkripcija na bálgarskia :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Ако ще да сме играли във фурна, такова второ полувреме срещу отбор с такава класа е абсурдно. Едно е да свалиш темпото, едно е да гледаш 45 минути отблизо :smt006


А за дефанзивната игра - правете разлика между това, да проведеш правилно един мач, като в определен момент се затвориш и по принцип да си играеш защитно в мачовете. Аз искам Левски да играе красиво и атрактивно, нямам проблем с това, че в някои мачове може да се наложи 15 минути да мислим повече за защита, отколкото за нападение.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
thegboy написа:
Ако ще да сме играли във фурна, такова второ полувреме срещу отбор с такава класа е абсурдно. Едно е да свалиш темпото, едно е да гледаш 45 минути отблизо :smt006


А за дефанзивната игра - правете разлика между това, да проведеш правилно един мач, като в определен момент се затвориш и по принцип да си играеш защитно в мачовете. Аз искам Левски да играе красиво и атрактивно, нямам проблем с това, че в някои мачове може да се наложи 15 минути да мислим повече за защита, отколкото за нападение.

Най-добрата защита е нападението.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com