forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 3:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49125
Местоположение: ШОПландия
alex77 написа:
евреинО написа:
alex77 написа:
Съгласен съм,но да не забравяме че в Баку беше 30градуса и имало голяма влажност така че тука се надявам да сме по добре и ако може Бижутерията да е резерва-супер.

Това с времето са безкадърни оправдания според мен. Не съм гледал интервюта, но ако ми излизат с тия оправдания получават 250 смАрт точки от мен...

Не че някой се е оправдавал но четох някво интервю преди седмица и някакъв каза че в Баку климатът е мн.кофти,супер влажност,горещо,горещ влажен вятър

Аз съм съгласен, че е кофти времето и не бих стоял на такова място, както не съм топлолюбив и не обичам такъв климат, но пък за сметка на това не съм "професионален" футболист и не ми плащат за тичане в жегата :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 2:10 am
Мнения: 11
Донякъде трябва да съжаляваме, че Рабех терминира Големия Негър – тоя беше сгрешил спортовете – много ми беше спокойно докато беше на терена. После се закучи. Да не говорим, че тия азерските дофтори само се чешеха по тиквите, докато нашия Арцт дойде да му извади езика. Но после ходжата почна да ги надъхва от минарето и ония тръгнаха на джихад. Като цело – добре се измъкнАхме.

_________________
"Голът е последния пас в мрежата" - Сезар Луис Меноти


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
[
Аз съм съгласен, че е кофти времето и не бих стоял на такова място, както не съм топлолюбив и не обичам такъв климат, но пък за сметка на това не съм "професионален" футболист и не ми плащат за тичане в жегата :smt006[/quote]
Не оправдавам играта на наште манекени и на мен не ми хареса да грешат постоянно,да чистят топката само и само да не е около вратата,но се надявам да е от малкото мачове и от напрежението,като ги гледам в събота ще си направя по генерални изводи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Първото полувреме не беше лошо,липсваше малко стиковка между нашите,но като цяло добре.Имаше мисъл и треньор,което определено си личеше.Дарко Тасевски на мястото на Йовов и към състава с наличният материал в момента в Левски,нямаше да имам претенции.Тъпо се получи с контузията на играча на Баку,което подейства различно на двата отбора,тях ги озлоби,а нашите сякаш малко се почувстваха виновни и се прибраха.Контузията на Ортега също се отрази зле на играта ни.Веднага след мача ми беше доста криво за играта,но след ден анализ,смятам,че нещата ще тръгнат на добре съвсем скоро.Дано няма контузии и ексцесии в отбора и около него само.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44213
Местоположение: София
Факторът влажност наистина е много важен,в момента тука го дават 20 градуса и 56% влажност от което усещането е поне като за 24-5.
Ако там наистина е било 30 градуса и некъде над 80% влажност считайте че т'ва е като над 40 градуса в София :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Времето си беше едно към едно като тука, все едно да кажем, че във Варна се играе много по трудно от София.Просто сме мега зле откъм физическа подготовка и това се вижда от междуорбиталната космическа станция дори.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 3:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Тия ги мачкаме на реваншО. Просто липсата на малшанс ни пречи :smt003

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Малко кафЕво изказване на Гонзо.Наред с истината за отбора и доста "странни" неща говори.
Дано само не слушаме старата песен на нов глас.

Цитат:
Аз съм доволен как игра отборът снощи, всички се бориха, играха като отбор, тактически правилно. Проблемът дойде в последните 20 минути, когато отпаднахме физически, дадохме инициативата на противника и това щеше да ни коства да загубим мача. Има втори мач, в който Левски ще изглежда по друг начин и е задължително да победи,” сподели Гонзо впечатленията си от първия мач с ФК Баку (0:0).

Това е добър турнирен резултат. Баку не са лош отбор, имат 14 чужденци с високи заплати, нормално е, с голям бюджет. Но аз съм убеден, че Левски е по-класният и по-добрият отбор,” обясни босът на „сините”. „Нормално е да има футболисти, които играят по-добре, и такива, които играят по-слабо, но тези неща ще им ги кажа в съблекалнята. Основните проблеми са, че трудно вкарваме голове, но в Левски са събрани достатъчно добри футболисти, нападатели, за да ги решим в най-скоро време.”

„Първото полувреме, и поне до 60-70 минута, Левски бе по-добрият отбор от Баку, последните 15-20 минути, когато отпадна отборът физически, се прибрахме, без някой да е давал такива указания. Не съм съгласен, че Левски е играл слабо,” категоричен бе лидерът на шампионите.„Може би още не сме влезли в сериозните мачове, които дават заряд. Това бе първият като сериозност, като заряд подобен мач. Не трябва да забравяме, че и метеорологичните условия бяха много тежки, имаше голяма влага, духаше вятър, много тежко време за игра.”

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21360
БАТКОВ: ВЪЗМОЖНО Е СЛЕД МАЧА С БАКУ ДА ПРОДАДЕМ 1-2 ОТ ТИТУЛЯРИТЕ

Президентът на Левски Тодор Батков коментира на летището в Баку мача и възможността шампионите да продадат някой от титулярите си.

„Мачът не бе лек”, заяви Батков. „Убедихме се, че в Европа вече няма леки мачове, с изключение на този със Сант Жулия. Мач с две лица. Първото полувреме, а може би до 60-та минута ние контролирахме играта в дефанзивен план. Не ни провървя напред, липсваше ни завършващ удар. Бях спокоен до 60-та минута, след това може би физически отпаднаха част от футболистите. Слава богу, че Петков ги спаси.”

„Това е първи мач, в който Баку не побеждава на свой терен. Практически всеки отбор, който е играл на този терен, след 60-65 минута пада физически, очевидно това се дължи и на климата,” обясни равенството Батков.

„Треньорът имаше възможност да работи два-три дни. Видя се, че защитата бе много добре построена, почти нямаше грешки. Мисля, че шансовете за София са 50/50, но ние имаме предимство. Надявам се Тасевски и Жоазиньо да са на разположение,” продължи босът на „сините”. „Резултатът е добър, отборът се стабилизира. Атмосферата е нормална, няма контузени, няма наказани. Моля привържениците за търпение, за кредит на доверие към новото ръководство.”

„Аз съм изненадан. Преди три години бях в Баку по работа, днес няма нищо общо клубният им футбол. Повечето местни крупни бизнесмени са посъветвани от президента, че трябва да се инвестира във футбола. Мачовете са при отворени врати, дори президентът плаща на местната телевизия да излъчва мачовете. Бюджетът им е 13-14 милиона долара, което е с около 20% по-висок от нашия. Те са избрали стратегически да заложат на легионери, имат 19 легионери от 16 страни мисля,” разказа за Баку Тодор Батков. „Сега тепърва те градят школа, и първата генерация от нея се очаква някъде 2012-2013 година.”

„Левски можеше да победи, както можеше и да загуби. Макар и коварен резултат, 0:0, на този негостоприемен терен, мисля, че не е зле,” продължи адвокатът. „Аз съм доволен от двамата ветерани, които върнахме, не мога да кажа нищо лошо за никого. Оптимист съм за реванша.”

„Ако не продължим, откъде накъде ще купувам футболисти. Ако продължи Левски, може да купим други. Не е тайна, че има интерес към двама наши футболисти, възможно е след реванша с Баку да има поне един трансфер от Левски към голям клуб. Няма да казвам име, но е от титулярите,” завърши Батков.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Наздраве, тоше!
Прав е, в момента имаме повече играчи от необходимото

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Бре, имали сме бюджет от 10 милиона долара, това не го знаех.Батков ако спре с изказванията, май най-добре, доста му се събраха в последните два дена, стига толкова.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
targovishte написа:
Малко кафЕво изказване на Гонзо.Наред с истината за отбора и доста "странни" неща говори.
Дано само не слушаме старата песен на нов глас.

Интересното е тва, че вчера четох едно друго изказване на Гонзо и там казваше точно обратните неща. :smt102

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Тодор Батков: Шансовете на Левски с ФК Баку са 50 на 50, но ние сме с предимство защото сме домакини
Тошар Баткаев каква мисъл произнася само

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Силно се надявам да иде реч за Жиката в Киево поради ред причини.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
При всички положения хващам бас, че не става дума за Йовов, Бардон, Топчо или Лусио Вагнер :lol: Най-добре да е хИ4итУуУу

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Kryten написа:
При всички положения хващам бас, че не става дума за Йовов, Бардон, Топчо или Лусио Вагнер :lol: Най-добре да е хИ4итУуУу



Кой западен отбор ще поиска ХичУУууУУууУУ ? :lol: Друг е въпроса, че те нашите казват "голям западен отбор" за всичко, което не е в България, щом стане дума за продажби.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Да не са Гаджев, Тасевски и бразилчетата, другите да са живи, здрави и късмет. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Хичо и Живко :smt007 :D

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Alek написа:
Да не са Гаджев, Тасевски и бразилчетата, другите да са живи, здрави и късмет. :)



Най ме притеснява да не е Рабех :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Видяхме го Рабехчо... не вярвам да е той, щяха да купят защитник, ако се знаеше, че няма да играе той. ;) ( така де, те взеха Топчо, но натириха Бистрон... ) Стискаме палци за Жиката и Хичо. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Най-логично е да е Жижко :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
само да не са Зе Жо и най вече Дарко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Най-вероятно става въпрос за Дарко Тасевски и Живко Миланов, които всъщност ако изключим Жоазиньо са ни най-скъпите играчи. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 7:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Йовов и Лусио !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 8:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 2:49 pm
Мнения: 99
Чул те Господ!
...поне за Йовов

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49125
Местоположение: ШОПландия
sborisoff написа:
Чул те Господ!
...поне за Йовов

Какво за него? Бог да го изцери от безкадърие ли? :)

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Отива в Спортист Своге. КАЗАХ! :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Вчера от мача помня само че нашите бяха зле и се нервирах, пиех и псувах...защо ми трябваше да тегля мача пак да го гледам :boisw . още колко последни шанса трябва да се дадат на някои от нашите играчи...Йовов и Пичо трябва да са смъртни резерви.
Не ми се мисли какво ще стане ако тия ни поведат на Герена...по-добре наистина да не го мисля. На реванша трябва да подкрепим не на 100% а на 200% нашите...иначе ще налеем оловото, тия ще ни отстранят и тоя път ще има кирки в колите и бомби в главите :smt006 така че смазвайте гърлата и нека да им продъним Ошите на 5ти август

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14829
sct02 написа:
тоя път ще има кирки в колите и бомби в главите :smt006 така че смазвайте гърлата и нека да им продъним Ошите на 5ти август



:smt007 :smt007 :smt007 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 29, 2009 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Като за първи мач на нов треньор с първи мач на единствения нападател не стояхме толкова зле...наистина ония мангали имаха няколко момента но си личеше че сме по-класния отбор в доста моменти, личеше си някакъв зародиш на тактика все пак първи мач на Ратко, ако човека ни водеше от 2 месеца мисля че спокойно щяхме да ги бием 0:2 тия............иначе герой на мача Гошо, 2 страхотни спасявания, едното от оня фал ако пазеше Кисс-май-есс щяхме да отидем на второ БАТЕ...браво на Гошо, от другите трудно могат да се отличат някои, но има заченки на ИГРА КАТО ОТБОР! Единствен супер зле беше Хичо....давам му оценка по шестобалната -2. КУР ЗА АЗЕРИТЕ И ЗА ЦЯЛАТА ИМ ЧЕРНА ГНУСНА РЯЗАНА ГАДЖАЛСКО-ТУРСКА СЕМКА!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1568 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com