forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 7:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Да Поща, Йовов и Милиев да разкарат и ставаме отбор-приказка

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Да, страхотен отбор без нито една резерва. ;)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
To по-добре мене, Омраз и Естонецо да земат за резерви, по-добре ше се справяме... даже кат гледам ква ни е защитата, може направо за титуляри да ни вземат с Омраз, а естонецо на мачка по-напред :smt003

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10745
Alek написа:
Да, страхотен отбор без нито една резерва.



А бе докато не се види цялостната селекция не може да се каже нищо. Ако утре се окаже, че на Герена акостира Кривия примерно, то напълно се оправдава махането на един Да Коща. Така е и с останалите - ще изчакаме още седмица - две, ще видим.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Така съм съгласен, когато се купи някой тогава да се маха стария. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 12:53 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7050
Селекцията е Макриев , Кривия , HP(Asus) и Топчо :smt007 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 23, 2009 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
По моите изчисления,ако вземем Сашо Александров сме шампиони.Стискам палци да го купим защото с него ще се канализират нещата в средната линия,ще има извеждащи пасове към Макриев,Зе,Жо и Йовов,ще се увеличат шутовете,преките свободни пред пеналта,некоя дузпа в повече и изобщо духът и класата ще се повишат.Дарко и Гаджев ще могат да вършеят и черноработят по освободено,като Дарко може и втори плеймейкър да е когато Сашо свърши въздуха.Йовов,Гошо Христов и Сърмов са първи резерви,а бихме имали още и Лъчо,Рашко,Хмариян,некой от младите и така.Ако Макриев си вкарва основните положения нещата заспиват.В защита нещата не са зле-Рабех,Бистрон,Минев и Бензукан са основни,Генев,Милиев и още некой за смяна и всичко е пърфект.Към Нова Година Гонзо започва да загрява на тъчлинията и нещата окончателно заспиват.Като конкуренция виждам Латекса,но при изравнени сили,превес ще вземе манталитета и гостуванията,а в това отношение сме далеч напред.Като изненада виждам Цеца,която се бори за зона Уефа и накрая за малко не успява.Ми общо взето така ги виждам аз общите размишления за сезона,а за страстите ще видим,че в гореописаното има и някои условности.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 23, 2009 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
GENE-66 написа:
Като конк.ренция виждам Латекса,но при изравнени сили,превес ще вземе манталитета и гостуванията,а в това отношение сме далеч напред.Като изненада виждам Цеца,която се бори за зона Уефа и накрая за малко не успява.Ми общо взето така ги виждам аз общите размишления за сезона,а за страстите ще видим,че в гореописаното има и някои условности.Само Левски.


Ще ми позволиш да не се съглася изцяло с тези разсъждения.При гостуванията специално сме на едно ниво с Литекс,редуваме силни със слаби мачове.Дори преди години при Мъри пак беше така,на някои селски ниви (като например Благоевград) всяка година е една и съща мъка.Не вярвам изведнъж да почнеме да газим навън,но дано.А специално за свинете,колкото и жалки да изглеждат,според мен отново те ше са ни основния конкурент,няма кво да се лъжеме.Щом като миналата година след като всички им предричаха изпадане,5-6 място,с куп продадени играчи бяха почти през цялото време плътно до нас,не ми се верва това първенство да е по-различно.Като се има предвид че до момента имат 8 нови играчи,и то не някви неизвестни маймуни,ами прилично средни футболисти за България,а ние само 1 ! Дано все пак отново сме шампиони,всичко ще се реши в дербитата и някои по-тежки гостувания,така ги виждам аз нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 23, 2009 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15151
GENE-66 написа:
По моите изчисления,ако вземем Сашо Александров сме шампиони.Стискам палци да го купим защото с него ще се канализират нещата в средната линия,ще има извеждащи пасове към Макриев,Зе,Жо и Йовов,ще се увеличат шутовете,преките свободни пред пеналта,некоя дузпа в повече и изобщо духът и класата ще се повишат.Дарко и Гаджев ще могат да вършеят и черноработят по освободено,като Дарко може и втори плеймейкър да е когато Сашо свърши въздуха.Йовов,Гошо Христов и Сърмов са първи резерви,а бихме имали още и Лъчо,Рашко,Хмариян,некой от младите и така.Ако Макриев си вкарва основните положения нещата заспиват.В защита нещата не са зле-Рабех,Бистрон,Минев и Бензукан са основни,Генев,Милиев и още некой за смяна и всичко е пърфект.Към Нова Година Гонзо започва да загрява на тъчлинията и нещата окончателно заспиват.Като конк.ренция виждам Латекса,но при изравнени сили,превес ще вземе манталитета и гостуванията,а в това отношение сме далеч напред.Като изненада виждам Цеца,която се бори за зона Уефа и накрая за малко не успява.Ми общо взето така ги виждам аз общите размишления за сезона,а за страстите ще видим,че в гореописаното има и някои условности.Само Левски.

Този коментар все едно аз съм го писал :D .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 24, 2009 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Колега "СИН ЛЪВ",разбира се,че имаш основание да не се съгласиш с тезата за "гостуванията".Не е тайна и за по-младите,а и беше писано няколко пъти в различни теми,че през годините сме се дънили най-вече при гостуванията,било по причина на "армейските отбори" и мобилизацията им,било поради това ,че всички се хвърлят срещу Левски на 100%,било поради наши си работи,но така или иначе е факт,който за жалост е валиден и в днешни дни.Тази тенденция очевидно ще продължи и за напред,очевидно Левски е най-големият дразнител.Обаче в дербитата нещата са били винаги по-различни.Тук се надявам имено Левски да вземе превес през следващото първенство,всъщност както стана и през последното.Към това добавям и манталитета на отбора от Ловеч и жалката им публика и това,че в София "всички са гости" без Левски и се надявам наистина на решаващ превес/с отбелязаните условности,разбира се/.А що се отнася до Цеца,то те винаги са взимали най-актуалните играчи от вътрешното първенство от както са създадени,но и това което аз лично бих искал нашият отбор да прави,не им е помагало много в двубоите срещу нас,или в напечените ситуации където се изисква дух,воля,характер,публика,любов,неща които те нямат/по техни си изконни причини/,а за нас слава богу са определящи.Така че прав си ,няма какво да се лъжем,а и аз реално не се заблуждавам-относно Цеца нещата са традиционни-подпиране,дузпи,щастливо спечелени точки и ...в крайна сметка..."Щом Левски стъпи на терена..." Така че нека ги унижаваме и нека...играят в ЛЕ. :D :smt006

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 24, 2009 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
СИНИТЕ ЛЪВОВЕ написа:
GENE-66 написа:
Като конк.ренция виждам Латекса,но при изравнени сили,превес ще вземе манталитета и гостуванията,а в това отношение сме далеч напред.Като изненада виждам Цеца,която се бори за зона Уефа и накрая за малко не успява.Ми общо взето така ги виждам аз общите размишления за сезона,а за страстите ще видим,че в гореописаното има и някои условности.Само Левски.


Ще ми позволиш да не се съглася изцяло с тези разсъждения.При гостуванията специално сме на едно ниво с Литекс,редуваме силни със слаби мачове.Дори преди години при Мъри пак беше така,на някои селски ниви (като например Благоевград) всяка година е една и съща мъка.Не вярвам изведнъж да почнеме да газим навън,но дано.А специално за свинете,колкото и жалки да изглеждат,според мен отново те ше са ни основния конк.рент,няма кво да се лъжеме.Щом като миналата година след като всички им предричаха изпадане,5-6 място,с куп продадени играчи бяха почти през цялото време плътно до нас,не ми се верва това първенство да е по-различно.Като се има предвид че до момента имат 8 нови играчи,и то не някви неизвестни маймуни,ами прилично средни футболисти за България,а ние само 1 ! Дано все пак отново сме шампиони,всичко ще се реши в дербитата и някои по-тежки гостувания,така ги виждам аз нещата.


И какво, като свинете имат 8 нови? С 8 нови от средняци в А група не виждам как ще успеят, най-много едномъдия да си замина на полусезона.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 24, 2009 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
В предстоящия шампионат представянето на водещите отбори ще зависи много от представянето им в ЕКТ. Чурбътъ с това разсформироване на стария им състав и започване от нулата с некви посредствени играчи(не знам защо представяни като "звезди"!?) ги очаква сериозен погром в ЛЕ :arrow: Тежък психологически удар. Играчите им са без манталитет и трудно ще се справят с напрежението и ножът опрял до Кокъла.
Сериозно представяне очаквам от Литекс, Черно море и забележете - от Слабия. Вуцан ще ги стегне тия примадони и със сигурност ще са от добрите отбори. Локо Сф и Черноморец предполагам също са добре комплектовани и амбицирани за челните места. Така че ще е доста по-завързано и интересно от миналия шампионат.
Левски е шампион с Кривия, Макриев и Асус, дано обаче началото на годината(футболната) не обърка плановете, по подобие на предните две години. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юни 25, 2009 3:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
Стига с тоя Александров. Само се надъхвате, и като не дойде, ще избълвате хиляди змии по Батков и Кокала... Не е важно на всяка цена да го имаме. Сашо ако искаше да дойде в Левски, вече да тренира с отбора

Сега ви представям една история, написана с хумор и ирония, но вярна, за разлика от милионерите в "А" група, тук се разпорват истинските дербита, но това вие си го знаете и без да ви го казвам

Цитат:
Футбол може да се прави и само със сърце

25.06.2009, Радко Кръстанов

Наоколо няма задръствания, няма шум, няма мръсотия, няма стрес. Човешкият поглед се спира чак в северните склонове на септемврийския рид и остава там задълго втренчен в изящно осветените от слънцето скали. Формите на живот наоколо обаче се изчерпват с две Г-образни бабички, поели по своя път и бавно, но методично крачещи към целта си.

Очевидно не се интересуват от футбол, защото вървят в обратната на стадиона посока. Техният град Ихтиман само след час ще посрещне лятното мегадерби между Витоша (Долна Диканя) и Бенковски (Пазарджик). Двата тима са шампиони на своите "А" окръжни футболни групи и трябва да играят бараж за влизане във "В" Югозападна група.

Картината в началото на града контрастира драстично с тази около стадиона. Общо пет автобуса са пристигнали от село Долна Диканя и Пазарджик. С тях са пътували отборите, но и около 200 фена, повечето от които вече са преполовили първия пакет семки. Естествена гледка: в едната ръка - семки, в другата - шише с гориво. От няколкото твърде скъпи коли наоколо слизат бизнесмени и 120-килограмови момчета с ръце като стволове на стари дървета.

На самия стадион организацията е перфектна. Двайсетина полицая следят за реда, а феновете са разделени. Диканци са в дясната част на главната трибуна, а пазарджиклии - в лявата. Секторите им са затворени и няма как да станат инциденти. Футболният празник наближава.

Мургав човечец отвъд средната възраст бие тъпан, но си личи, че е почерпен и че е далеч от музиката. Казва се Ники и ще подкрепя Витоша, защото е от Долна Диканя. Цесекар е, но това не му пречи да вика за "жълто-сините" си съселяни. Ники представя себе си и веднага забива тъпана без никакъв ритъм. И подхваща: "Вито, Вито, Вито!". Феновете на Витоша избухват в бурен смях и отправят поглед към терена, където битката започва.

Началният удар е за "зелените" от Пазарджик. Не са изминали и пет секунди и повече от 300 човека - ихтиманци, пазарджиклии и диканци вече псуват с всичките средства, които българският език им предоставя. А ситуацията е класическа: двама противникови играчи влизат в единоборство, топката изхвърча нанякъде и всички взимат отношение - кой иска тъч, кой фаул, кой картон...

Първото полувреме минава в тактическо надлъгване. И двата тима разиграват топката по ширината на терена и дебнат за грешки. Такива в дефанзивен план липсват и положенията се броят на пръсти. Мачът обаче е динамичен и за него спокойно може да се каже, че е добър за българските стандарти. Типична за родните терени е и позата "Ф" - с ръце на кръста, която по-опитните, с други думи по-възрастните футболисти заемат. Треньорите стоят прави и неизменно настъпват ограничителните линии пред тях, давайки поредното указание. 0:0 е резултатът на почивката и по трибуните започват дебати относно регламента - дали при равен направо се пристъпва към дузпи или първо се играят продължения. Притесненията на всички са свързани със сгъстяващите се над Ихтиман облаци.

"Едно спокойно полувреме без много положения пред двете врати", започва с клишетата бай Заро от Пазарджик. Заро надига бутилката си от минерална вода пълна с червено вино и се отпуска. "Ще вкараме след 80-та минута", убеден е привърженикът на Бенковски, защото според статистиката, във футбола най-много голове влизали между 80-та и 90-та минута.

Нищо подобно. Изминават не повече от 20 секунди от началото на втората част, когато №8 Димитър Рангелов разпечатва вратата на Витоша. Въпросният има не по-слаб шут с десния крак от адаша си в българския национален отбор и Борусия Дортмунд. Вратарят Стоичков е на колене. :smt098

Не минават и три минути обаче и равенството е възстановено. Диканци получават правото да изпълнят пряк свободен удар в близост до наказателното поле. №11 Владимир Димитров е прецизен и топката отива в горния десен ъгъл на Георгиев - 1:1.

Почти всичко се решава в съдбовната 66-та минута. Дали заради грешка на асистент-съдията или заради невнимание в защита, играч в "зелено" се откъсва сам срещу вратаря. №18 Светослав Василев както подобава на един последен в защитата играч се протяга и "прибира" краката на нападателя. Следват суматоха, разправии, освирквания от трибуните и заслужен червен картон. От прекия свободен удар влиза победния гол за Бенковски. №7 Атанас Иванов е точен за 2:1.

До края на двубоя запалянковците стават свидетели на същото, което се случва и на най-високо ниво. Хитринки при смените, задържане на топката в ъгъла на игрището, симулации и петминутно продължение. Времето изтича, съдията свири край и еуфорията започва. Пазарджиклии са на седмото небе и вече се точат за градско дерби срещу Хебър във "В" група. Диканци пък напускат стадиона омърлушени и с наведени глави.

Надъхана мацка получава зелена фланелка от свой познат. Фланелката е потна и кална, но симпатичната пазарджиклийка смело я слага върху марковите се дрешки, обръща се към фотографа и му нарежда: "Да ме качиш в Интернет, ей". Еуфорията е заляла и играчите на Бенковски, които са скрили бутилки с шампанско из саковете си. :smt044

Тяхната мечта е сбъдната. Мигът слава е наградата за това, че без да получават многомилионни заплати, радват хората и ги карат да се прегръщат, дори и да са непознати, дори и да са различни. Сладката победата и любовта на феновете е онази стойност, която ги кара да тичат и да ритат, въпреки че повече не могат. И това не е малко. Днес, когато всеки иска пари, за да прави футбол, момчетата от Пазарджик и Долна Диканя доказаха, че футбол може да се прави и само със сърце.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 11:50 pm
Мнения: 605
http://www.novsport.com/video43233_1.html

Групата на дедо Шаро...

_________________
Res, non verba.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
По повод статията-"Футбол може да се прави и само със сърце":
Чувал съм,че десният бек на Долнодиканчани бил на 67 години,дали е жив човеко,дали е играл в тоя мач,или ако не е,кога е било това и истина ли е-ще проверя и докладвам след поредното ми посещение на селото очертаващо се за 11 юли. :

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А Зе Соарес? :roll:

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4555
е щом и това подобие на стадион е взело лиценз вече нямам думи... вземи тоя въжен мост, трибуни за 100 човека, наводнение при проливен дъжд, топки в реката, липса на осветление (последните 3 кръга пак ще се играят от 5 часа явно), тоалетни също няма,...........

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4555
тревата може да е в перфектно състояние, но си спомням как само преди 3 години кмета ви даваше интервю от центъра на стадиона седнал в лодка...
ще направят сектора за гости за 1000 човека, които обаче ще се изнизват по това мостче сигурно 2 часа, а тоалетни за трибуните от към реката дори не виждам къде могат да се сложат, така че този стадион си остава абсолютно неподходящ за професионален футбол.

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
Кажи им да направят капацитето поне 2500, със сигурност ние ше сме толкова, а прасетата стабилно си посещават прованса, нали са си от там и те :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Shakespirt написа:
Да Поща, Йовов и Милиев да разкарат и ставаме отбор-приказка


последния го смени с Бистрон...и сичко е на 6 :smt006
Милиев сега дойде..вече го махаме :smt005

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Soul написа:
Shakespirt написа:
Да Поща, Йовов и Милиев да разкарат и ставаме отбор-приказка


последния го смени с Бистрон...и сичко е на 6
Милиев сега дойде..вече го махаме


Милиев е по-голем дървар от Бистрон :smt006

Да се подстриже и да се закрие :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Selqnina s koleloto написа:
Soul написа:
Shakespirt написа:
Да Поща, Йовов и Милиев да разкарат и ставаме отбор-приказка


последния го смени с Бистрон...и сичко е на 6
Милиев сега дойде..вече го махаме


Милиев е по-голем дървар от Бистрон

Да се подстриже и да се закрие

Разгеле, един да го види!!!

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
бе той и Дакостов се смяташе за извънземен уникално техничен играч :smt006
Милиев поне трябва да му се даде шанс.....тогава да се правят заключения....щото иначе сме царе на предубежденията.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Mи, досега само мача с Мездра му беше на прилично ниво...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
имам предвид, че му е нужно време...не може да очакваме веднага да се впише в отбора. Сега има подготвителен период...след края на първия полу-сезон може да се вадят изводи от представянето му.
А и в защитата не сме цъфнали...да си позволяваме махането на повече от един(Бистрон).

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Kакво време му трябва за да се научи да играе с глава и да изпреварва нападатели за първа?

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
не мисля, че опира до "научаване"...колкото до самочувствие......и естествено да не забравим, че се пак идва от птбор без особенни амбиции...в отбор с големи амбиции, където трябва винаги да е на топ ниво...нужно е време да свикне.
Би трябвало началото на новия сезон да се видят позитивни резултати....макар, че недай боже едно срамно отпадане от Европа....помним какво стана с Жоро Христов....та и още го чакаме да заиграе както трябва :roll:

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 10:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
gonzo_marto написа:
Зе лиценз

На проби ли е или подписва дЕректно договора :bigok

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 01, 2009 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Soul написа:
имам предвид, че му е нужно време...не може да очакваме веднага да се впише в отбора. Сега има подготвителен период...след края на първия полу-сезон може да се вадят изводи от представянето му.
А и в защитата не сме цъфнали...да си позволяваме махането на повече от един(Бистрон).



Левски не е отбор, в който да се чака даден играч да се вписва, обиграва и т.н.
Или можеш, или не можеш.

Ако не можеш (като Милиев) - АУТ на мига!


А иначе въпросния Милиев, ако е великолепен футболист(както го описваш) то досега да е твърд титуляр на мястото на Генев или Бистрон.


Аз едно добро отиграване от негова страна не видях до момента, така че веднага да се закрие пловдивския пън :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 01, 2009 7:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Selqnina s koleloto написа:
Soul написа:
имам предвид, че му е нужно време...не може да очакваме веднага да се впише в отбора. Сега има подготвителен период...след края на първия полу-сезон може да се вадят изводи от представянето му.
А и в защитата не сме цъфнали...да си позволяваме махането на повече от един(Бистрон).



Левски не е отбор, в който да се чака даден играч да се вписва, обиграва и т.н.
Или можеш, или не можеш.

Ако не можеш (като Милиев) - АУТ на мига!


А иначе въпросния Милиев, ако е великолепен футболист(както го описваш) то досега да е твърд титуляр на мястото на Генев или Бистрон.


Аз едно добро отиграване от негова страна не видях до момента, така че веднага да се закрие пловдивския пън


чакай малко :lol: никъде не казвам какъв футболист е...може и дърварче да си е :smt006 Просто казвам, че не трябва да прибързваме с заключенията все още....тва е :smt002

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2734 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com