forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 841 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Ministry of Sound написа:
Вече си го представих как води Левски от пистата с тоя костюм :smt003

Аре нема нужда! Имахме един треньор с костюм и друг по чехли, аз ще съм с Фред Пери :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Кога играем с Литекс :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
29.09. /понед./
17:00 часа
литекс - ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:
Кой определя кой ни е най-добрия играч? Ти ли? Господ? Батков? Всеки си има мнение, ти харесваш джуджета, аз пък не.
Моето е, че в отбора има един Георги Петков, който е двайсет и три класи над всеки друг въобще в цялото ни първенство. А спорове Хичо или Жоазиньо за поста, на който съм гледал играчи като Геша и Йовов са ми бая смешни :smt006

Схакеспиртe, ок

Всеки си има мнение но някои говорят само глупости :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Ти и за Зе твърдеше колко е велик :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Естествено че Жо и Зе са ни най-добрите крила в сегашния отбор. Това, че даваш Йовов за пример е смешно. Минава време и някои хора почват да говорят за бивши наши футболисти като за некви богове. Почвам вече да се замислям дали и с Гунди историята не е била подобна, щом Йовов в устите на некои хора вече почва да се възвеличава и се дава за пример за некво уникално крило... Рядко съм виждал толкова некадърен футболист пред гола и такива пропуски... Няма по-сигурна оценка за качествата му от това, че за разлика от много други играчи имаше 100% шанс да се утвърди в германия, но се провали. Гонзо и сега го гледаме колко е зле, но съм сигурен че ако си тръгне утре и се върне след една година, пак някои хора ще кажат че взимаме супер играч и че си решаваме проблемите в нападение. Ако Жоазиньо имаше физиката на Роналдо, щеше да играе в Юнайтед. Аз не мога да искам повече от крило на Левски. Не сме Реал. Борбен е, а не мързел като мечо, пъргав е, не губи топката левашки като хичо, не прави уникални пропуски като Йовов, на 18 години има психика да бие безгрешно решаващи дузпи, има добро центриране и остър точен пас, плътен удар, за разлика от почти целия ни отбор. И в момента струва най-много от сегашните ни футболисти. Може и да не ти се вярва, но след 3-4 месеца ще повярваш.
За Зе Соарес направих съпоставка с Мечу преди 4-5 месеца, когато Зе беше най-добрия в отбора (Мъри все още не пускаше Жо, за да се продаде Хичо Таланта, та да може Батков да лапне некой лев) Та тогава за Зе казах, че отстъпва на Мечо само по голов нюх и го превъзхожда в бързина, динамика и техника. И познай какво, сега отново съм на същото мнение. Още нещо - имайки предвид класата на нападателите ни и трагичната форма на Жорето Христов напоследък, безспорен е факта, че Жеан трябва да бъде титуляр втори нападател, ако играем 4-4-2, Гонзо и Еньо резерни тарани , а титулярен таран - ново попълнение и то от класа. Крайно време е всякакви интрижки да престанат и на този човек да му се позволи да направи пълноценна подготовка с първия отбор, да се сработи с останалите, защото само за малоумниците не стана ясно, че в него има адски много футбол.
В заключение - тримата бразилци + Рабех са прекрасни попадения в селекцията. Един ден когато има нормална атмосфера в отбора и за тях, а не безброй интриги, плод на злоба към тях, и последния спящ красавец ще се убеди в това. Проблема на Левски е, че му трябват още 2 попълнения от класата на Рабех. Едно в средната линия и един толкова добър нападател, толкова добър реализатор, колкото Юсуф е добър като защитник.
И последно - за това, което каза за Петков. Нормално е да изпъкне, след като е един от малкото адекватни постове в отбора. Но преди месец и половина видях от едно белоруско вратарче всичко онова, което го има в Жоро, + очевидното умение да постъпва правилно при центрирания, което при Жоро го няма....

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 6:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Моля те не включвай Гунди като се опитваш да даваш примери за да звучиш по-убедително

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 10:35 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Aз нямам нужда да се опитвам да звуча по-убедително. Ти недей да говориш така, сякаш си го гледал и си разбирал какво виждаш. Когато е бил в най-добрата си форма си бил на 5 :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 10:58 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
с Хидън не сме често на едно мнение, но за Жеан и аз съм с 2 ръце за... трябва да му се намери място на терена. Просто е престъпление тоя футболист да не играе...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Колко мъка има по тоя свят. :|

hidden767 написа:
Всеки си има мнение, но аз говоря само глупости :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Интересно обаче, как едните заявават, че имаме добри напдатели, но халфовете са супер зле и не ги захранват с топки, а другите твърдят, че не са толкова зле халфовете, а нападателите са в много кофти форма. Аз си имам различно мнение и то е, че нито едните, нито другите са толкова зле, ами просто играем супер махленски, всеки за себе си, без никаква мисъл и без никакви опити за комбинации.

По въпроса с Жеан и аз си мисля, че е върховна глупост да се съсипва по подобен начин. Още повече, че съм 99% сигурен, че наказанието му все пак изтече преди мача с Литекс.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
А с какво той е заслужил да играе :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми да, няма кой да ги научи как да си подават като хората - това, което можехме толкова добре преди. Като гледам стари мачове и се сещам с каква лекота с 3-4 паса правехме повечето защити да си говорят сами. Сега ги гледам как 10 часа се чудят преди да подадат :roll: Всичките ни голове досега се получават от моментни проблясъци, в които се подава бързо и точно, зад защитата и пр. Да не говорим че този сезон и статичните положения и центрирания никакви ги няма

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
БанкерО написа:
А с какво той е заслужил да играе :roll:


Не е заслужил, но не мисля и че голяма част от останалите са го направили. Освен това, дойде като титуляр от отбор в първата половина на таблицата на бразилската първа дивизия. Не вярвам да е толкова зле, че Марян Огнянов да заслужава да е вместо него в групата.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
За Мариян Огнянов съм съгласен,но до сега е показал точно НИЩО. За малкия негър аз лошо няма да кажа до края на сезона,тъй като вкара с/у Жилина. Другият негър е толкова зле,че просто нямам думи,Бойо много добре каза,че си го мачкат защитниците,просто щото тежи и по-малко от мене и твай. Трябва да се дава според мен шанс на Лъчко Балтанов все повече,както и на Киров,Зизов,като за първия е почти изгубена кауза.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А по какво прецени че е зле Жеан? Та той не е играл пълноценно за първия отбор откакто го контузиха на мача с Пирин миналия сезон... За дублъла този сезон има 2 мача и шепа голове. Иначе съм съгласен, че е крайно време да се пробват някои момчета като Цачев, Зизов, Станчев и пр. Киров май още не е напълно във форма тъй като не е играл и за дубъла

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
хаха боже какви измишльотини

Йовов отиде в 1860 в най-силните им години от 60те насам, за това не се наложи. Имаше много други добри играчи, свикнали с дървения стил и многото тичане в бундеслигата. Йовов има десетки уникални изпълнения, още като беше на 17 наказваше основните ни конкуренти, а не само провинциалните джуджета. А за гола срещу Бартез нема какво да говорим - това е хем най-важният хем най-красивият гол за Левски през това десетилетие. Кога Жоазиньо вкара подобен в толкова важен мач ще си отрежа три пръста и едно ухо. Няма нищо случайно в това, че поколението на Йовов идваха да го гледат по 15 хиляди, а сегашния отбор го гледат по 2-3 хиляди. Да не говорим, че нема никакъв вариант Жоазиньо да го вземат в отбор от бундеслигата напролет :smt006

Мечо може да е проспивал много мачове, но избухваше в най-важните - чорбата, литекс, евротурнири - колко такива мача е решил сам нема какво да ти обяснявам, защото би трябвало да си ги гледал. Кога тоя бездарник реши ЕДИН ЕДИНСТВЕН важен мач ми се обади да режа и другото ухо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Kryten написа:
А по какво прецени че е зле Жеан? Та той не е играл пълноценно за първия отбор откакто го контузиха на мача с Пирин миналия сезон... За дублъла този сезон има 2 мача и шепа голове. Иначе съм съгласен, че е крайно време да се пробват някои момчета като Цачев, Зизов, Станчев и пр. Киров май още не е напълно във форма тъй като не е играл и за дубъла


На дубъла и аз ще вкарвам,това не е критерий. Жеан трябва да покаже според мен много повече старание,умение и чисто футболни качества от Жоро Христов и от Гонзо,за да играе. А това не знам как ще стане.

А за другото прочетет какво написа Бойо от горе,щото е наистина глупаво да се принизяват големите сърца на Левски с наемници,които играят добре за момента.


Последна промяна Suum cuique на Пон Сеп 29, 2008 11:31 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Boyo написа:
Кога тоя бездарник реши ЕДИН ЕДИНСТВЕН важен мач ми се обади да режа и другото ухо.


Ами ако не беше вкарал на Жилина?

А за Йовов или Мечо никога няма да кажа лоша дума и не искам да ги сравнявам с никой. Целият тогавашен отбор заслужава само уважение.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
БанкерО написа:
Kryten написа:
А по какво прецени че е зле Жеан? Та той не е играл пълноценно за първия отбор откакто го контузиха на мача с Пирин миналия сезон... За дублъла този сезон има 2 мача и шепа голове. Иначе съм съгласен, че е крайно време да се пробват някои момчета като Цачев, Зизов, Станчев и пр. Киров май още не е напълно във форма тъй като не е играл и за дубъла


На дубъла и аз ще вкарвам,това не е критерий. Жеан трябва да покаже според мен много повече старание,умение и чисто футболни качества от Жоро Христов и от Гонзо,за да играе. А това не знам как ще стане.

А за другото прочетет какво написа Бойо от горе,щото е наистина глупаво да се принизяват големите сърца на Левски с наемници,които играят добре за момента.

Не съм казал че е критерий, но от това, което написа няма никакъв шанс да докаже, че става. Какъв е проблемът да го пуснат резерва едно полувреме примерно в Мездра? Не за 10 минути както срещу беларусите.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
А Гонзалвеш кога ще играе?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не съм забелязал да не играе :roll: А и да каже човек че се представя добре...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Ето сега с/у Литекс-резерва,а това дали играе или не,не мисля,че трябва да се коментира,просто защото това е Гонзо. Но иначе да на Жеан трябва да се дава шанс,но като го заслужи дори и в малкото време,за което играе. Сега в Мездра е идеалният вариант,за което си прав.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 1:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:
хаха боже какви измишльотини

Йовов отиде в 1860 в най-силните им години от 60те насам, за това не се наложи. Имаше много други добри играчи, свикнали с дървения стил и многото тичане в бундеслигата. Йовов има десетки уникални изпълнения, още като беше на 17 наказваше основните ни конкуренти, а не само провинциалните джуджета. А за гола срещу Бартез нема какво да говорим - това е хем най-важният хем най-красивият гол за Левски през това десетилетие. Кога Жоазиньо вкара подобен в толкова важен мач ще си отрежа три пръста и едно ухо. Няма нищо случайно в това, че поколението на Йовов идваха да го гледат по 15 хиляди, а сегашния отбор го гледат по 2-3 хиляди. Да не говорим, че нема никакъв вариант Жоазиньо да го вземат в отбор от бундеслигата напролет :smt006

Мечо може да е проспивал много мачове, но избухваше в най-важните - чорбата, литекс, евротурнири - колко такива мача е решил сам нема какво да ти обяснявам, защото би трябвало да си ги гледал. Кога тоя бездарник реши ЕДИН ЕДИНСТВЕН важен мач ми се обади да режа и другото ухо.


Виждам, че разбиранията ти за футбол са доста изкривени. Надявам се да не те обиждам с това, но в съжденията ти няма никаква спортна логика. Какво му пречеше на Йовов да се наложи в някой друг от немските отбори, както става с много други играчи по света. Отиват в един клуб в дадено първенство, не се налагат веднага, сменят обстановката и тръгват нагоре. Отговорът е елементарен. Не му достигаха качества. Като моля те, проумей, че бързината, динамиката и издръжливостта също са футболни качества. Какво му пречеше на Йовов, след като се върна в България, да впечатли и отново да отиде в що-годе читаво първенство? Не е бил твърде стар със сигурност. Йовов е типичният представител на застиналия във времето български футбол. Талант, нестандартност до известна степен, това което е било ценено и в Европа преди 30 години. Но европейският футбол се развива, за разлика от родния. И тук не можеш да кажеш че той е попаднал в капана на нашето първенство. Напротив. Както казах, за разлика от много други играчи той имаше късмета да се изгражда като футболист в Германия. И въпреки това не успя. Да твърдиш, че качествата му били твърде уникални за дърварското немско първенство буди смях и съжаление. Що не отиде в испанското, тогава, нали там не са дървари. Относно посещаемостта - нека поставим въпроса така. Да, Йовов го гледаха 15000, но само 5 години по-рано на стадиона ходеха 30000. На какво се дължи този отлив? А имено отборът между 1995-1997-ма е най-слабият Левски, който някога съм наблюдавал. Не искам никога подобни времена да се завръщат.
И последно, за Мечо. Тука прозира футболното ти тесногръдие. Не знам за теб какво означава "решаване на мач" Но явно се изчерпва само с отбелязването на някой гол. Аз пък твърдя, че ако не беше живеца и нестандартността на Зе Соарес тази пролет, също и няколкото голови паса, щяхме да сме на доста повече от 16 точки от лит(*кс-етрополе...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
На Йовов му пречеше алкохола и липсата на дискотеки по Германия,както и това,че отиде прекалено млад. Същата причина и в това да не се наложи пълноценно в селтекс :wink: За средния негър няма смисъл да се коментира,той няма място в клуб като Левски(както и много други),но за сега това е положението.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
hidden767 написа:
Виждам, че разбиранията ти за футбол са доста изкривени. Надявам се да не те обиждам с това, но в съжденията ти няма никаква спортна логика. Какво му пречеше на Йовов да се наложи в някой друг от немските отбори, както става с много други играчи по света. Отиват в един клуб в дадено първенство, не се налагат веднага, сменят обстановката и тръгват нагоре. Отговорът е елементарен. Не му достигаха качества. Като моля те, проумей, че бързината, динамиката и издръжливостта също са футболни качества. Какво му пречеше на Йовов, след като се върна в България, да впечатли и отново да отиде в що-годе читаво първенство? Не е бил твърде стар със сигурност. Йовов е типичният представител на застиналия във времето български футбол. Талант, нестандартност до известна степен, това което е било ценено и в Европа преди 30 години. Но европейският футбол се развива, за разлика от родния. И тук не можеш да кажеш че той е попаднал в капана на нашето първенство. Напротив. Както казах, за разлика от много други играчи той имаше късмета да се изгражда като футболист в Германия. И въпреки това не успя. Да твърдиш, че качествата му били твърде уникални за дърварското немско първенство буди смях и съжаление. Що не отиде в испанското, тогава, нали там не са дървари. Относно посещаемостта - нека поставим въпроса така. Да, Йовов го гледаха 15000, но само 5 години по-рано на стадиона ходеха 30000. На какво се дължи този отлив? А имено отборът между 1995-1997-ма е най-слабият Левски, който някога съм наблюдавал. Не искам никога подобни времена да се завръщат.
И последно, за Мечо. Тука прозира футболното ти тесногръдие. Не знам за теб какво означава "решаване на мач" Но явно се изчерпва само с отбелязването на някой гол. Аз пък твърдя, че ако не беше живеца и нестандартността на Зе Соарес тази пролет, също и няколкото голови паса, щяхме да сме на доста повече от 16 точки от лит(*кс-етрополе...


Продължаваш да ме разсмиваш. Отборът ни 95та бил най-слабия хахаха Отборът ни 95та щеше с лекота да стане шампион при нормално първенство, беше три класи над останалите.

Йовов бил бавен? То въобще гледал ли си Левски през въпросните години 95-98????????????

Отливът на фенове не стана 1997ма както ти твърдиш, а чак през този век, което още веднъж показва, че не знаеш за какво говориш. Ако не вярваш мога да ти изброя на колко мача СРЕЩУ БГ ОТБОРИ имаше пълен стадион и да сравниме с този век, когато това се случи май само веднъж - с Пирин при свободен вход, връчване на титла и обявен концерт след мача.

А за мечо - има в нета всичките ни евромачове последните 6-7 години, можеш сам да провериш колко гола той е изработил, освен многото , които е и вкарал сам. Аз говоря за мачове срещу чорбата, Литекс, евротурнири, ти ми говориш за Видима и Пирин. Мечо ни вкара в групите на УЕФА, а после и в ШЛ, а ЗС даже не знам пипна ли топка срещу БАТЕ.

едит - и да ти припомня откъде тръгна всичко преди 3 години
Защото май си забравил, че щеше да има поредното тампере/беверен/бате срещу Публикум , че при 0:0 в София тея имаха 1000% положение дето Гошо го спаси, и че после точно тея двамата обърнаха мача
http://www.vbox7.com/play:a1ab1fc7
http://www.vbox7.com/play:054c66c8
Йовов бил бавен :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Йовов много го харесвах в ранните му години, но нищо повече. Имаше късмета да попадне в пика на отбора и затова сега му се чудим колко велик е всъщност. За мен Мечо беше много по-полезен играч и за него трябва да се говори много повече отколкото за Йовов. Всички знаем как напусна като юноша, докато Телкийски си направи близо 10 сезона. Но като цяло за мен Йовов си остава футболист със спорни качества, нито е толкова слаб колкото твърди Хидън, нито пък е голям играч както казва Boyo.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Литекс - Левски 5:3

http://gong.bg/view_article.php?article_id=57594

Тези са играли почти с титулярите си, все едно да бяхме пратили Гонзо да е титуляр :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 6:27 pm
Мнения: 79
гледах мача и мога да кажа,че тези 5 гола които ни вкараха днес са с голямо участие на вратаря Киш.Моля се само Гошо Петков да е жив и здрав,че това момче е уникално дано го разкарат по най-бързия начин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Дублиращ тим
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 3:26 pm
Мнения: 369
Kryten написа:
Литекс - Левски 5:3

http://gong.bg/view_article.php?article_id=57594

Тези са играли почти с титулярите си, все едно да бяхме пратили Гонзо да е титуляр :roll:


От Sportal:

За домакините играха предимно юноши от школата на клуба плюс Дубала и Бибишков, които играха и в събота на "Герена", а за Левски от основния състав на терена бяха Кръстовчев, Киш, Огнянов, Яшар и Зизов.


Не баш с титулярите...
Не мога да намеря пълните състави. Едно обаче е ясно...Киш дори за дубъла не става. Мама му стара кой ги гледа тия играчи и кой ги привлича. Възможно ли е за подобни инвалиди да се дават пари и да им се плащат заплати?!? 10000 пъти по добре да си цъка в дубъла Цецо Димитров и Божката Митрев след като се оправи, поне да се обиграват, да се знае, че дори да се изложат нищо не губим. А тоя Киш май беше под наем, дано не сме го купили, да го изритват докато е време.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 841 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com