forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 2:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 411 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Каквото стана и на Герена срещу Славия :smt006 Това стана и в Стара Загора. Това, че правим по един на 5 мача не значи, че има някаква промяна, камо ли пък коренна.

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:51 am
Мнения: 564
Местоположение: Морската Столица
САМО ЛЕВСКИ :smt026 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
В "Игра с награда - 1 бутилка марков алкохол!" от всички играли тоя кръг, и в частност нашия мач, само двама дават 2 и под 1,5, всичко друго е 2 и над 2,5/3,5 :bigok Няма 1 прогноза за Х. И аз вярвах, че ще бием, но... спадна ни формата след 3 поредни победи, цяла година сме лъкатущещи в изявите си, непостоянна игра на титулярите, неподходящи "почивки" и смени на Гонзо, батков педераст :!: и всичко си е на местото. Без нерви, нема сми. Слаби сме.
ЛЕВСКИ Е ВЕЧЕН, БАТКОВ Е ОБРЕЧЕН :idea:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
С този смешен състав, с който излязохме, хикса е успех.
Гонзо тепърва се учил!
Аз без да съм учил за треньор знам, че с 3ма плеймейкъри и 3ма централни защитници не се излиза, ама хайде нека се учи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Прочетете си коментарите от темата за мача с Берое - атаки, удари, а-у, "нашия си Левски" :lol: Или Берое е по-слаб отбор от Тото Ноздра или не са искали да вземат нещо от мача си с нас. За мен тва са двете възможности.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3682
STALKER написа:
Прочетете си коментарите от темата за мача с Берое - атаки, удари, а-у, "нашия си Левски" :lol: Или Берое е по-слаб отбор от Тото Ноздра или не са искали да вземат нещо от мача си с нас. За мен тва са двете възможности.

с/у Берое излязохме с нормален състав. Днес централен нападател беше Кривия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Vincenzo : Той пусна тия футболисти, за да остави Меси, Рууни и Дани Алвеш на скамейката. Колко неразумно !
Змея го каза : Берое, както и Славия, не играха почти нищо срещу нас, днеска след 3 прилични мача беше време на наще да са слаби и нещата се посъбраха ;) Терена си беше неприятен, не че е извинение, но си има някво влияние.

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
ААААААААА Гонзо плещи чутовни глупости по ринг.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
Еми какво да каже Гонзо ? мача си беше нагласен за X и толкоз...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:30 pm 
Много жалък Левски.Много жалък форум :idea:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Не бе, мача с Берое си беше напълно редовен и в никакъв случай уреден :x


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14838
Мнение на Жоро Алипиев(коментатор от Диема)

Код за потвърждение:
Това само човек като "Сухия" може да го каже. По принцип, след такова нещо журналистите трябва да го питат не би ли искал да си подаде оставката. Сухия, въпреки че няма словесен багаж, не е глупак обаче. Да се откажеш от едно 8-10 хиляди лева заплата на месец, при положение, че си некадърен за друго?!?! Е, и аз не бих го сторил!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 7:45 pm
Мнения: 91
Ако на някой все пак му се струва,че това недоразумение,което излиза да играе срещу Мездра без нито един нападател,може да се нарече ФК ЛЕВСКИ,да ходи да се застреля!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 11:50 pm
Мнения: 605
http://football.sportal.bg/news.php?news=233372

:bigok

_________________
Res, non verba.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Levskarq написа:
Еми какво да каже Гонзо ? мача си беше нагласен за X и толкоз...

:smt005 :smt005 :smt005
Да има други нагласени скоро, казвай че немам пари напоследък...
С две думи уникални смешници, бездушници, дебелаци, путки, мърди, дъртаци и прочие са се събрали в тоя отбор... Най-гадното е, че тия заучените реплики дето някои си ги пускат ей така - "Да играят юноши", тоя мач доказват, че са блабла...
Смешни сме, жалки сме, другия мач пак че пцуаме от А сектор, накрая ше се класираме за ЛЕ като четвърти и гусин патков ще е постигнал програмата минимум и ще започне да гради новия дрийм тийм - от безплатни наемници, некадърни юноши, тактически неграмотни треньори, подкрепен напълно от чай-парти-сектор...
:smt089

_________________
Левскарски режим!


Последна промяна Killmister на Вто Апр 20, 2010 6:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
:ohmygod

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:12 pm
Мнения: 1692
локо пд - ботев пд 3:0 за утре залагайте :sm_cigar


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14838
4 с/у 14 и не може да победим :smt031 :ohmygod Май е верно по-добре да не се гледат мачовете...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Makedonija написа:
Много жалък Левски.Много жалък форум :idea:


Бате, ти май си живееш консервиран в некъв възрожденски идеализъм и немаш много досег с реалността...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3677
Най ме е яд за Дарко, защото наистина не заслужава половината кариера да му отиде на кино :roll: Гонзо ако има достойнство на момента да си подаде оставката, няма нормален ЛЕВСКАР, който да иска да се занимава с ПФК "Батков" АД


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:49 pm 
Бате не си ми.Имам само един брат и е със съвсем друго име.
Чети назад темата да видиш колко хора, колко пъти, колко резултата "предвидиха"...И след като нито един от тях не излезна пак се стигна до всеобщото заключение, че просто всичко е уредено...Нали искаме на всяка цена да играем у Европа при парите бе??? Нали тва е целта.За чий кур е тоя хикс...
Предната година го имаше абсолютно същия период.Цял сезон дума не се обелва и извдеднъж идват 3-4 мача, в които всеки ъгъл на удар по топката е съмнителен и всеки мач е 200% уреден.
Все едно чета чорбарския форум след тяхна загуба или равен.Едно към едно!
Да имаше поне един да си сканира фиша да видим колко пари е спечелил, или да пусне снимка на Х5-ицата, дето я кара...Хаха.Смешници :idea:


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Вто Апр 20, 2010 6:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
ОК, копеле :idea:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25076
Местоположение: Възраждане, Русе
д'ге :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15150
Дори и със сегашните играчи в групата можехме да вземем този мач, но Гонзо не е треньор и дори не знае как да ги нареди.
Абстрахирам се от глупостта преотстъпените играчи да нямат клауза в договорите си да не играят срещу нас. Локо Мездра играе 4-5-1. Техните крила са всъщност офанзивни халфове и не са чак толкова бързи.
Ако бях на мястото на Гонзо щях да сложа Станчев и Жо на бековете, а Милиев и Бензукан в центъра (както беше и днес).
На този говнян терен нямаше да пускам Дарко или пък играчи като Кривия и Бардон, които нямат скорост и сили за цял мач.

Балтанов и Тевия щяха да са дефанзивни. Мисля, че Гонзо можеше да рискува с Тевия за този мач. Все пак до преди няколко месеца играеше в Мездра, а и едва ли този стадион/терен му е чужд.

На крилата щях да сложа Хичо и Огнянов.

Централен шоколада, а зад него Бардон.

Като не му харесва шоколада Цачев е на линия. Като се умори Бардон имаш Кривия, а защо не и Цачев на този пост.

Отбори като Берое играят на 110% от възможностите си. Ние, поради некадърниците които ни управляват и ръководят не можем да играем дори на 50%.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
абе за пръв път от 7 години насам даваме на преотстъпените от нас играчи да играят срещу нас...

според мен Левски НЕ ИСКА да се класира за ЕКТ, а също и чорбите...
дали щото на Борат му е ясно, че ще има пореден резил там, или защото за да вземе лиценз трябва да се платят доста кинти - не знам, но съм все по-убеден, че не го искаме

не че смятам, че играчите са играли по сценарии, но това да пуснем юношите ни да играят за мездра, а Гонзо (който се е превърнал в тотален десен ташак на Борат) да пусне малоумен състав и провалът е гарантиран. даже реално трябваше да си ни бият, но изпуснаха бая...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Забавно е човек да прочете как мненията след кофти мач отиват в другата крайност. :smt017 :smt031

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:12 pm 
Предната седмица филмът беше как Борат на всяка цена иска да си подсигури участието в Европа, щото му е ясно, че само то би му генерирало пари, тъй като сега е яко закъсал и изнемогва.Именно това беше и идеята да се купи мача в Стара Загора, плюс чудовищната теза как ако Берое паднат, ще им даем в замяна да играят в Европа на нашия терен :shock: ако се класират, разбира се, ма тва не е от съществено значение...
Сега филмът е 360 градуса по-друг :ohmygod


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
В крайна сметка не е ли по-лесно да не търсим конспирации, а да си кажем,че повечето мачове се играят реално и поради ниската класа нещата са "на който му върже".
Щото сега гледах и притежателят на ТВ правата - защитниците на Мездра оставяли нападателите, но те пропускали заради некадърност - някаква такава теза май чух в репортажа от мача. :smt017

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Верно ли не се пръскате от яд,вярно ли искате Левски да не играе за купите,вярно ли мислите че всяко нещо и във футбола и в живота се урежда по ония начин,наистина ли щяхте да пискате,ако се беше случило най-закономерното и Левски беше победил в Мездра.Аз гледах само 10 минути от мача и за кой ли път установих,че за Левски трябва да се говори в минало време,като започнеш от футболистите,които въобще не ме интересува дали са взимали заплати,или не са,дали всичко им е платено,или не е,тия путьовци не могат да носят синята фланелка,като минеш през треньори,никога не съм казвал дума срещу Гонзо,но Левски не е училище за кадри,ако е училище,то трябва да е такова за човешки ценности и качества,не на футболисти,не на треньори,а за хората в които тупти синьо сърце,тоя отбор го ръководят подлоги на държавна сигурност,цяла комуна са си направили на върха и като стигнеш и до публиката ни,която е все по-странна и какво остава.Остава си Левски,онзи Левски,давал сили и радост на милионни хора,онзи Левски,заради който преследваха много хора,които бяха повярвали в него,преследваха ги тия,които сега са собственици на същият отбор.
Да си спомняме за миналото,да не забравяме Левски и възмездие на всеки,оскверняващ името.Левски не е фирма,Левски не е футболен тим,Левски е манталитет,Левски е борба,Левски е естетика,Левски е свобода,възпитание и обич

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 20, 2010 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Я не се стресирайте, та ние имаме най-добрите футболисти в България, ей богу! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 411 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com