forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 7:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 426 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Е то мачът вчера беше уреден даже на точен резултат 0:1, но 1 минута след началото на мача смениха филма :smt005

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 3:45 pm 
Ти слез на земята, бе. :smt006 Прекрасно знаем в коя държава живеем и на кой свят сме.Прекрасно знаем кой ни е президента и прекалено много бъркаш хората, които след "3 мача окачествяват някого като Бог".
Тук говорим за мача Берое-Левски, или се лъжа!? А не за 80% от другите мачове.Или вие всичко у кюпа го говорите...
Форомхула се ебава, ама лошото е че наистина има зомбита, които гледат до 3 часа повторения и следят всяко мърдане на ръката :smt006 За които е традиция след мач да гледат Сашо Диков...Които не излизат от ЕФ кафетата, където получават дневната си доза "информация" и които само следят коефиценти и моефиценти и си правят завършените предположения по тях...
Що ако го дадохме тоя мач Беоре ни вкарват гол в 1-та минута, знаейки отлично ква импотенция сме в нападение?Що ако е точен резултат, Сърмов удря греда, а в 92-та минута пряк свободния, Бардон вместо да бие като Шоколадо у тъча беше на милиметри да вкара за 4:1...Тия играчи са играли като равни с равни с Барса и Челси (си спомням), не знам кое е съмнителното да изиграят 2-3 мача поредни на малко по-високо ниво.Не знам откога е странно, да биеш 9-тия в класирането Берое...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Brannik написа:
Е то мачът вчера беше уреден даже на точен резултат 0:1, но 1 минута след началото на мача смениха филма :smt005


Е то тва е редовният номер... 1 път от 10, резултата ще се получи и тогава ще има реплики от рода: "Трябва да сте ми благодарни, че ви напълних джобчетата." Чудя се къде е оная тема със залозите, от които печалбата отиваше за сектора :smt005 :smt005 :smt005 Познаваемостта доволно се движеше около лютите 99,7 % :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Честно не ви схващам и една дума

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Kryten написа:
Честно не ви схващам и една дума


Така сте вие "иформираните:". Не схващате и една дума от устата на простолюдието. При вас се говори с коефициенти и точни резултати :smt044


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Чакай малко, вече наизуст говориш, кога па съм бил 'информиран' :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Много хора не отчитат и факта, че Беройци имаха тежък мач в събота като гост, нямат изобщо равностойни резерви, защитата им е доста слаба, единият им от двамата добри атакуващи футболисти - МараДончо Атанасов е с контузия и игра вече второто полувреме, нямат победа над Левски 19 години или повече в Стара Загора. Нормално като не могат да играят режим сряда-събота, вчера да са изморени и да не помагат да преливат от защита в нападение толкова често и бързо целия отбор => празни пространства и поле за изява на нападателите ни. Вратарчето им е някаква резерва ...
Бележим подобрение от мача в Бургас, ето една съвкупност от фактори, която обяснява защо се стигна до вчерашния резултат.

А ако все пак има нещо задкулисно, отговорните фактори да си носят кръста.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Ми за последния мач явно сте информирани, защото ще е смешно да съдиш по един мач от това, че защитникът си е мръднал крака малко вляво. Или не е така :smt005 Плюс това, кое точно изречение от гореизписаните не разбра :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не разбирам какво искате да кажете, не самите изречения. От снощи чета еднакви постове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Аз също чета еднакви постове откакто го помня тоя форум :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Да, определено се прекали с мистиките в тая тема, и аз се раздразних страхотно, но е добре, че Македонски и Субата обливат безкомпромисно и не ми се налага да се пенявя.

Конспираторчета, а кво правим, ако просто нашите досега не играха с пълни сили, т.е. ние бяхме тия, които пускахме на други отбори или просто бойкотирахме (неизплатени заплати за 2-3 месеца :smt006 ), като нашите футболисти умишлено не стреляха към противиниковата врата, не правеха атаки и се спъваха в топката клоунски, а защитата ни пускаше доста по-лесни голове от тия, които Берое били пуснали според вас? И ако чак вчера сме играли първия си мач от доста време насам на пълни обороти, с цел победа?

Доста чорбарско, нали?

И верно, изяснете точно ква е заверата, далаверата и т.н., щото само мънкате и нещо не се връзва. Ква е далаверата с Берое?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:26 pm 
Обещавам тва да ми е последното мнение по темата.
А същността на темата е моята дума срещу твоята дума, нали!?Как аз мога да докажа, че мачът не е уреден и как ти по-точно можеш да докажеш, че мачът е уреден!? Основните доводи на поддържащите тезата, че мачът е уреден, трябва да споменем в интерес на истината, са тотално и 100% взаимстван сашодиков стайл, а именно, sms-ите, които той получава по време на предаването и са най-общо със съдържание "говореше се в града/на трибуните, че мачът е уреден за (колкото е свършил)".И на това неопровержимо доказателство се гради по-нататъчното предаване/тема.Започва се."Ама ся виж го ония в дъното как ходи" (сякаш българското първенство винаги се е отличавало с изключително бягане и раздаване на фуболистите, бягащи по 12 км на мач)..."Защо тоя се навежда на гредата" (след като Иса от Мездра те разстрелва с топката от 2м разстояние и най-нормалното състояние на мозъка е да предаде на тялото, да изпълни рефлекса си за самосъхранение и да се снижиш).От тук вече идва другият момент.Кой е уредил мача и кои са замесените!?Личното ми наблюдение, знаейки за уговорен мач/ове на Добруджа е, че в уговорката се включва поне половиния отбор, който трябва да играе симулативно.И тъй като това да играеш симулативно АБСОЛЮТНО винаги е изключително явно, щото колкото и да ви се иска, футболистите ни не разполагат и с 50% мозъчен капацитет, за да изпипат така нещата, че да прилича на Хамлетов театър, затова АБСОЛЮТНО винаги си личи кой играе симулативно.Изглежда изключително дървено, а поведението на участниците и непросветените си проличава още в 10та минута, когато едните гледат странно, а другите още по-странно...Така стигнахме до единия отбор.Да ама, ако си заложил милионите в прословутите азиатски къщи (които още никой е е обяснил как и защо функционират, аз знам примерно за страшно много, които са просто фантоми, регистрирани чрез не знам си кви офшорки, и които просто си дърпат парите и отпрашват в небитието и после иди си търси милиардите...), та ако си заложил стотиците трилиони на мач "Х" не ми се струва, че ще разчиташ просто на 5 дървари да ти опекат мача.Би трябвало да хванеш и хора от другия отбор!? Би следвало да хванеш и съдията...Не става ли малко сложно, малко дебело и не е ли малко трудно да правиш това ВСЕКИ МАЧ???.
Знам от личен разказ на един от съдиите от шампионския сезон 96 на Славия, който каза как са го разкарвали в багажника, за да свири за Славия и как тогава е нямало никакъв шанс да се оплаче никъде.Все си мисля, че малко с малко тия тотално-мутрински и "застрахователни" времена отминаха и сега ако обадиш на 10 медии, донбидон, гонг, монг и на полицията и изпееш кво е станало и ако в следващия момент ти се случи нещо, не е ли очевидно, че ще гръмне цялата медия и цялата държава в скандал? Съдийчетата взимат по 1000лв. на мач...С 4-5 мача в месеца си прибираш 5 бона ей така.Колко трябва да му дадеш за да наклони везната?10 бона, 20 бона...А на всеки от футболистите?
Все си мисля, че да уредиш мач се изисква наистина опит и ресурс, за да спечелиш стабилни пари.Това са моите виждания...
А вашите какви са? Остава вярването по дифолт, че щом нещо мръдне от правилния коефицент в ЕФ, значи е ясна работата...Въртим се в омагьосан кръг, всеки хвърля някви обвинения във въздуха, щото е най-лесно, ама кво може да каже/докаже по темата, няма никакво значение..."Говореше се, че" е наистина най-дразнещото нещо.Като го чуя и побеснявам.Еми и ние с баща ми си говорихме, че Кенеди са го убили заради Виетнам, ама кво можем да направим по въпроса!?
Щом обичате и чувствате необходимост всеки мач да е съмнителен и уреден, ваше си право, разбира се.Аз не чувствам такава необходимост и се доверявам на това, което виждам и на малко по-логичната логика от говореше се, че и уикенд писаха и донбилон казаха, че е 1:0 мача (ама преди това донбидон не познаха 19 пъти?!)...
3 мача подред прилична игра, нормално да победиш 9-тия в класирането и съдията по никакъв начин не въздейства.ТваЙ за мен.Сценарий винаги можеш да си наредиш, стига само да поискаш...Тва го правят хората, които разполагат с добра фантазия.На другите им остава само да измънкат едно "вие кво си мислите, че не се уреждат ли", или "Щом в Италия се уреждат кво остава за нас" и "Тва се знаеше отдавна"...Еми като се знае отдавна що не караш Х5-ица бе, да те еба у главата проста, ами киснеш вскеид ен у кафето на ЕФ и играеш Еврошанс с по 50 стотинки...
Твай от мен :idea:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Само да знам от мен ли се очаква отговор, да не сА хабя излишно ако не е

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30388
Местоположение: гр. Голямото село
Мисля аз да го кажа. Значи тук не става въпрос за залагания и печеления на пари. Познавам хора от бранша със залаганията и казват, че няма букмейкър в света, който да изплати някаква голяма сума за даден мач. Тук става въпрос за участието на Левски в евротурнирите. Трябва да сме 4-ти, за да участваме, ако победителят за купата не заяви участие в евротурнирите, а както изглежда няма да заявява. Това е основната теория за вчера :smt006

Иначе личното ми мнение е, че всички мачове са уредени, иначе ако не бяха уредени, т.е. да се знае в кой ден ще се играе и от колко часа, нямаше да има мачове :smt005

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Македонията много дълго го е казал, за това аз ще го пиша кратко - какъв е смисъла, каква е ползата за Левски, за Берое и за всички участници от това нещо? Или е за кеФ?


Последна промяна tprodanov на Чет Апр 15, 2010 5:06 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
tprodanov написа:
Ти па къв си бе? Що си с костюм?

:smt003 :smt003 :smt003 От работа идвам, г-н Батков - а гъбите как са? :smt003 :smt003 :smt003
И моля, моля - г-н Батков се обърна към мен на "Вие" - г-н Батков е възпитан и учтив човек, не като вас, хулигани, наркомани и прочее изроди, които искате да изгоните г-н Батков, да се слави мустака му!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Треньорът на Локо Сф: Берое - Левски е уреден


Тоя селяк ако сме клуб на място ще го осъдим мошно за клевета :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 6:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Ако сме клуб на место такива човечета ше си траят като тоя тъп сърбин :smt006
Иначе веднъж тоя полусезон да играем като хората и айде, уреден е мача :lol: Колкото и да сме зле, по некой път ше тръгва играта, а и играем с Берое, не с Челси :wink:

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 6:47 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Ами като им лефнем на Доко Петте Дузпи един разгром 4-5 на нула тоя ще си мълчи и няма да смее да се обади.
Ама сега се отваря плешивия шиптер.
Така че есента - мощно бой по буферите от Илиенци.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Бе аз нито съм ходил до еврофутбола, нито съм следил залозите, само гледах играта на Берое в защита и сравнявах с останалите 4-5 мача, които съм им гледал. Абсолютно нищо общо. И то не е да кажеш, че физическата форма просто им е спаднала към края на сезона, ами те не можеха и да се подредят и да застанат нормално, тотална неадекватщина и обърквация.
Освен тва не съм човек, който често подлага на съмнение мачове, просто така. Победата над Локо Пд си беше съвсем чиста. Друг е въпросът, този същия Локо Пд как спечели в Стара Загора

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 9:39 pm
Мнения: 49
Местоположение: Плевен
мач с мач неможе да се сравнява.Нормално след няколко силни мача да имат спад се пак това е Бирои не Барса


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
мен ми е най-учудващо защо при гола на Антонов, още като получи топката, единият защитник тръгна да бяга от него..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
gulaba написа:
мач с мач неможе да се сравнява.Нормално след няколко силни мача да имат спад се пак това е Бирои не Барса


Ти май не си прочел какво написах. Едно е да имаш спад във формата, друго е да се мотаеш из наказателното поле, като муха без глава. Може би са забравили как се подреждат в защита?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 8:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15133
STALKER написа:
Бе аз нито съм ходил до еврофутбола, нито съм следил залозите, само гледах играта на Берое в защита и сравнявах с останалите 4-5 мача, които съм им гледал. Абсолютно нищо общо. И то не е да кажеш, че физическата форма просто им е спаднала към края на сезона, ами те не можеха и да се подредят и да застанат нормално, тотална неадекватщина и обърквация.
Освен тва не съм човек, който често подлага на съмнение мачове, просто така. Победата над Локо Пд си беше съвсем чиста. Друг е въпросът, този същия Локо Пд как спечели в Стара Загора

Ами разбира се, че ще са объркани след като Илиан скочи да ни бие. Тези момчета не са свикнали те да скачат, а на тях да им скачат. Забележи само, че крилата им атакуваха, но бековете им въобще нямаха топки да атакуват и по този начин при всяка атака на Берое зейваха големи дупки между тях и крилата.

Няма конспирации, няма нищо. Берое се откри и загуби. Аз предвиждам, че гостуванията ни на Монтана и Морето ще са далеч по-трудни защото онези ще стиснат халките.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49116
Местоположение: ШОПландия
Brannik написа:
Треньорът на Локо Сф: Берое - Левски е уреден


Тоя селяк ако сме клуб на място ще го осъдим мошно за клевета :smt006

И баш той да претендира, къде вчера си дадоха гъза в комбина със Селякс :lol:
Ебати и жалкия торлак :lol:

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Берое паднаха, не щото продадоха , а щото този мач просто си го беха отписали. Имат да печелят купа , нема нужда да се хабят срещу Левски - да се контузи некой, или да изкара наказание. В първенството им стига да бият слабаците до края, а всички сили да се хвърлят в оставащите два мача за купата.

Иначе поредният абсурд - как се обръща историята, та ужасният терен да е в наша полза , вместо да се оплакваме от него :smt005 Берое играят с едно докосване , на скорост. На хубав терен на Сърмов и защитниците ни нема да им се верва :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Какъв уреден мач бе?
Да бяхме били в Ловеч с този резултат, с такова съотношение на силите, да се чудим.
Берое не е БАрса. Сбирток от средно качество играчи, притиснати финансово, при което Илиан Илиев се опитва да направи нещо. Но с трици - толкова.
И ние не направихме някаква мега игра. Доста грешки в средата на терена. Сърмов обърка доста пасове, тепърва ще се сработва с Гаджев (наново).
Нивото в А група е толкова ниско, че просто е смешно да се говори за някакво футболно майсторство, което в даден момент, даден играч УМИШЛЕНО не искал да покаже.
Защитата на Интер или Манчу да се дръпне от някой нападател, да се чудиш тогава. Но из стадионите в Стара Загора, София, Монтана да се очаква спектакъл е налудничаво.
Испанеца на чорбата миналата година каза, че прасетата не могат да ходят и тичат правилно (напълно валидно за 90% от всички играчи в БГ), ние за футбол говорим.
Божееее!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Е че те Берое биха Литекс, биха ни и нас в София, без да са Барса, биха и чорбата, биха и...Локо София :smt007

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
STALKER написа:
Е че те Берое биха Литекс, биха ни и нас в София, без да са Барса, биха и чорбата, биха и...Локо София :smt007

Че те и другите са един дол дренки. Хвани единия, удари другия.
Предишните години Левски беше 2-3 класи над останалите. цеца направи отбор за 1 година и станаха с лекота шампиони. Сега всички са в един кюп.
ПАк повтарям, ако имахме нормален тренер и бяха направили нормална зимна подготовка (под нормална разбирам 1 лагер в Израел и 1 в Кипър на топло), ставахме шампиони с лекота.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Сега даже не ми е удобно да коментирам тактика и схема на игра в Левски. Гонзо от немай къде слага Бардон, че и Йовов назад, които няма как да паснат на това място. За опорен халф трябва коренно различен подход към играта особено във фаза защита. и тн, и тн...
Дойде Гаджев и малко или много изглждаме по-добре. Ако и Тасевски играеше...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 426 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com