forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Верно за неутрален зрител си беше добър мач. Само дето ние нема как да сме неутрални :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
М/у другото вчера играхме много по-добре от черноморец. Цаците 70% от мача гледаха от близо. Според мен ако Бардон си беше вкарал положението второто полувреме си ги биехме. Не знам какво е това черногледство

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 10:09 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
С тези смешни резултати натиска върху Батков ще е в пъти по-голям и лятото няма да има избор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не резултатите са проблема, а това, че няма развитие. Едва ли някой щеше да се трогне нещо от загубите ако се виждаше стратегия, бъдеще, ако се градеше отбор. Сега сме на схемата от днес за утре. Както вика Батков, до другия месец има парЕ, след това ЧЕ му мислим :roll: И на мен ми харесаха снощи и бих бил доволен ако играят така всеки мач и постепенно си оправят резултатността. Но не вярвам.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Играха прилично,но и предният път играха така и пак стана Х. Не искам да мисля за уговорки и сдп,ама натам отиват нещата. Бардон пропуска 2 едни и същи положения,които дори и Ицето ще ги вкара :wink: Бардон не може да диша 3ти мач вече,но играе 90мин. титуляр.Нещата са толкова зле,че не ми се мисли по селските стадиончета какво ще става,след като всчки ще играят с 11 защита.Абсолютно пълни мизерници сме и развитие няма как да има.Надявам се Гонзо да се научи до края на сезона и догодина да има повече идеи,но с тея изпълнители толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Снощи леко се бях нагласил да гледам този футболен спектакъл, това Ел класико на ченоморието, обаче малко след началото на мача съм заспал, ама някакво кафяво заспиване щото чувах гласове около себе си :? Съответно почнах да сънувам- играем мача в баскетболна зала, половината трибуна с левскари , другата половина с фенове на Черно море и двете агитки против Черноморец :wink: сините бяхме ние, а жАлтите -цаците, по едно време от нашата публика почна скандиране - "Цаца с бира, ооо цаца с бира" , а ряците "Курви на Варна, ооо курви на Варна" , след малко двете агитки почнаха заедно да пеят "Краси е черен, оооо Краси е черен " и така докато се събудя, събуждам се гледам Бардон бие дузпа, вкарва, пускат повторение -Йовов скача за висока топка, някаква цаца го придърпва за фанелката, оня се сгърчил като Ам-гъл в пещерата и пада :roll:, после видях гредата на Жоазиньо и пак заспах :wink: Явно ми е бил много интересен мача , а като казвам че съня е бил кафяв, кафяв е щото го помня целия, обикновено нищо не помня от сънищата си :!:
Христос воскресе :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
leitenantO написа:
С тези смешни резултати натиска върху Батков ще е в пъти по-голям и лятото няма да има избор.


С тези смешни резултати ще има по 200 човека на мач, които ще упражнят натиск, колкото да му пръднат на куро на мустака. А половината от тях ще са мащерки.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Жал ми е да го кажа, но вчера повече се вълнувах и и нтресувах от това, дали Арсенал ще бие вълцитИ отколкоо от Левски - Черноморец. :? Даже не го гледах тоя мач, нерви вече нямам :smt006 И аз вече се убеждавам, че ако има някакъв шанс за Левски, то той минава през това да губим и да се дъним, докато и последният левскар не разбре, че Батков трябва да се разкара. Бойкоти, путки майни, 20 човека на стадиона, от вясъкде да се пише и говори против мустака, да се черни името му по всички фронтове пък може (МОЖЕ) и да се махне, чудеса стават :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 02, 2008 1:56 pm
Мнения: 15
YambolESin написа:
Какви бити мангали Какви 5 лева.Някои ако искаше да бие мангали нямаше да ги пусне изобщо да влязат, те бях със нас още от входа.


Точно на мангалите скочиха даже доста бой отнесоха тъмните , а ушевите просто влязоха и излязоха ...

_________________
БЕШЕ ВИ КАЗАНО!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 04, 2010 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Вчера този отбор показа, че е истинския Левски в последната година- когато очакваш да бият, те падат; когато очакваш да ги разгромят, те завършват Х, изпускайки 500 положения. Така че пак да те е адски яд :smt003

Иначе не играха никак лошо, ако имахме някой отпред, който е на нивото на пирин благоевград, щяхме да бием с 0:3. Проблемът е, че с играчи като Миро Антонов и 50 топки да му сложиш на главата, той пак няма да може да вкара. Не знам защо хранят Бардон, при все, че последните ни мачове ни е един от най- добрите. Бори се адски много, взима почти всяка първа топка, макар че не е висок,подава добре... Не можем да го виним за пропуснатото положение, на всеки се случва.

Все пак бих казал, че оттук нататък продължаваме с по- лесни мачове, така че не би трябвало да имаме проблем за 3-тото място... (за добро или за зло.. :smt006 )

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 05, 2010 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Прибирам се от пичка си майчина и първото нещо което направих, след като поздравих близките си бе, да пусна компа, за да видя как са завършили наште льольовци....Явно нещо съм болен и имам нужда от лечение. Тия пичи косми не заслужават нищо повече от безразличие, но името "Левски" и синята идея са до гроб! :?
Христос Воскресе на всички ви!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 05, 2010 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:57 pm
Мнения: 18
от Разград с влака до Бургас 5 часа връщане 10 часа да гледаш как Левски не искат да бият безценно :smt006
п.с иначе имаше бой в клетката некви мангали бяха вътре ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 06, 2010 1:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 31, 2010 1:36 pm
Мнения: 13
sinlav написа:
от Разград с влака до Бургас 5 часа връщане 10 часа да гледаш как Левски не искат да бият безценно :smt006
п.с иначе имаше бой в клетката некви мангали бяха вътре ...


Боя беше доста груб,ма и тоя си го заслужаваше.

П.С. : НЯКОЙ АКО НАМЕРИ СНИМКИ НА НАЩА АГИТКА ДА ДАДЕ ЛИНК , много ще съм му благодарен !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 09, 2010 1:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 31, 2010 1:36 pm
Мнения: 13
Бе да ви кажа аз какво видях от прословутият "бой".

Стоим си групичката от Несебър и си пеем и по едно време покрай нас минаха някой "познати лица" с качулки и нинджи , и докато си помисля "тука ще стане нещо" и гледам един хвърчи от шутове та чак до трансперантите кацна , оттам му дадоха много и дойдоха ушевите и ги разпръснаха и чак тогава го видях тоя че беше гнусен мангал и вече всичко ми се изясни :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com